Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

jestem wściekła, rozżalona i jeszcze Pani dyrektor nie przyszła bo ma wyjazd służbowy :Zły::Zły::Zły::Zły::Zły::Zły::Zły: jeden dzień w roku kiedy jest rekrutacja a jej nie ma...powiedziałam Pani z administracji że w poniedziałek jestem i oczekuję że Pani dyrektor zechce mi wytłumaczyć dlaczego moje dziecko nie zostało przyjęte i powiedziałam, że czekam na informację w których przedszkolach warszawskich są miejsca i co mam zrobić i gdzie złożyć odwołanie :Rozgniewany::Rozgniewany::Rozgniewany:

Odnośnik do komentarza

Żeby wszystko się poukładało.
Aby Nasze dzieci były zdrowie, a miejsc w przedszkolach przybyło

Witam

Aniu przykro mi, żeMiko nie dostał się do przedszkola. Swoją drogą to te nabory są porąbane, powinni przyjmować dzieci jak leci :Wściekły: Mam nadzieję, że w poniedziałek wszystko się wytłumaczy.

Sweetka współczuję beznadziejnego samopoczucia. Jak nic wizyta u lekarza jest Ci pisana.

Asieńka mnie też pośladki bolą i drętwieją (birę na to vit B compleks), w dodatku prawe kolano odezwało się :Smutny: Starość nie radość :Smutny:

Odnośnik do komentarza

marik
u nas niestety codziennie pada :Zły::Zły::Zły: jest szaro buro jesien w pelni:duren::duren:

U Nas dzięki Bogu pogoda fajna, chociaż coś dzisiaj na burzę się miało, ale przeszło. Ile mamuś w parku z wózkami chodzi :Niespodzianka: nawet nie wiedziałam, że tyle nowych obywateli przybyło Nam w mieście :Uśmiech:

Odnośnik do komentarza

marik
zaraz malzon z pracy wroci zjey obiad i ja smigam na rehabilitacje do kumpeli jeszcze po drodze musze o apteke zahaczyc bo mleko sie koniczynie konczy no i po jakies obiadki dla niko do sklepu trza wdepnac

No to leć, tylko uważaj na siebie, licho nie śpi :Wściekły:

Odnośnik do komentarza

marik
wlasnie moja corka zrobila sobie make up czerwonym pisakiem z IKEA :Zły::Zły::Zły::Zły: mam nadzieje ze kilka myc i zejdzie to do konca :duren::duren::duren:

:Padnięty:
Izabelin
radość serca


Izulka
to mnie zmartwiłaś tym okulistą Mikołajka :Smutny: Co się stało?

Prawe oczko leci mu do środka i jeszcze fiksuje oczkami a nie powinien :Smutny:

O MASZ...JAK NIE UROK TO SRACZKA :Histeria::Histeria::Histeria:

Odnośnik do komentarza

ja po pracy

Izabelin
radość serca


Izulka
to mnie zmartwiłaś tym okulistą Mikołajka :Smutny: Co się stało?

Prawe oczko leci mu do środka i jeszcze fiksuje oczkami a nie powinien :Smutny:
Izabelo przykro mi:Smutny:...ale glowka do gory....musi byc dobrze...lekarz na pewno cos poradzi:Uśmiech:

Anulka
jestem wściekła, rozżalona i jeszcze Pani dyrektor nie przyszła bo ma wyjazd służbowy jeden dzień w roku kiedy jest rekrutacja a jej nie ma...powiedziałam Pani z administracji że w poniedziałek jestem i oczekuję że Pani dyrektor zechce mi wytłumaczyć dlaczego moje dziecko nie zostało przyjęte i powiedziałam, że czekam na informację w których przedszkolach warszawskich są miejsca i co mam zrobić i gdzie złożyć odwołanie

nie dziwie sie tobie kochana...zrob tam w poniedzialek porzadek..chyba czas najwyzszy:whip::whip::whip:
marik
wlasnie moja corka zrobila sobie make up czerwonym pisakiem z IKEA mam nadzieje ze kilka myc i zejdzie to do konca

Marys dawaj fotke ...Kosia musi rozkosznie wygladac...mala łobuziarka:p

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...