Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

A ja dziś sami z juniorkiem w domku się rządzimy zapusciłem muze na winampie (kto ma moje gg może na bierząco sledzić czego słuchamy bo w opisie sie tytuly zmieniają) i się bawimy :)

Pozdrawiam

P.S.

Aha dzis pierwszy raz mały jadł z nowej butelki kupionej osobiście przeze mnie przy małej pomocy ani z tego forum. THX Anulka. małemu się spodobała

P.P.S.

Aha Sweet.... fajne obrazki masz w podpisie w swoich postach :) Mój typ :))

Odnośnik do komentarza

Luby Radości Serca
Witam.

A ja dziś sami z juniorkiem w domku się rządzimy zapusciłem muze na winampie (kto ma moje gg może na bierząco sledzić czego słuchamy bo w opisie sie tytuly zmieniają) i się bawimy :)
ano ja nie mam wiec nie wiem:P w jakiej muzie gustujecie z Juniorkiem...milego dzamprezowania Luby

lUBY RADOŚCI sERCA
Aha Sweet.... fajne obrazki masz w podpisie w swoich postach :) Mój typ :))

HEHE WIEDZIALAM , ZE SIE TOBIE SPODOBAJA...AHHH MIEC TAKA FIGURKE....P.S.CZYTAJ DWUZNACZNIE :Oczko::Oczko::Oczko:

Odnośnik do komentarza

Hej Kochane

Ja dopiero teraz, nocka super, o 7 mnie i Piotrusia obudził budzik, pocycał, a ja na zakupy i pojechałam do pracy, zdecyduję się na zmianę w pracy jednak, i przenoszę się do księgowości :)
Także jeden stres mniej, choć od rana emocji we mnie było. teraz nawet trochę głowa mnie boli...

Jutro kontrola usg bioderek, znów zalatany dzionek...

Aniu super, że imprezka udana :)

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

marik
my bylismy na spacerku ... dzisiaj Niko cos mial fochy i plakal najpierw jak szlam do przychodni zaniesc ksiegowej papiery tam go nakarmilam bylo dobrze ale jak go ubieralam i pakowalam do wozka znowu mu nie pasowalo :Szok: i darl sie pol drogi a pozniej blogo zasnal :Padnięty:

No może cosik Mu nie pasiło :Smutny: Piotruś nieraz zanim zaśnie też musi odbębnić marudzenie ;)

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...