Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

wiec argumentowali sie tym ze w tym roku kierowali sie tym zeby obydwoje rodzicow pracowalo..
wpisali go na liste rezerwowych,pocieszacaj ze moze sie cos zwolni(a na liscie jest 26)!!!
skladalam w 2 miejsca,bo tam mialam najblizej,zeby w razie czego mama moja mogla go zabrac!

po kilku telefonach w pare miejsc,jest jeszcze opcja taka zeby chodzil teraz od czerwca do wrzesnia i potem na rezerwe go wpisza..wiec musze to przedyskutowac z R!
no i nie jest tak drogo,za miesiac chca 320zl.

Suwaczek z babyboom.pl

Odnośnik do komentarza

Hej

Troszkę mnie tu nie było ale ostatnio było nie najlepiej. W czwartek byłyśmy na szczepieniu. Natalka waży 13,300 kg i ma 88 cm wzrostu. Niestety na wieczór pojawiła się gorączka. Na drugi dzień gorączka wciąż się utrzymywała a na rączce w okolicy szczepienia pojawił się obrzęk. Rączka była cała spuchnięta i czerwona. Bardzo się wystraszyłam więc podjechałam z małą do szpitala Korczaka na Świąteczną pomoc. Pani doktor stwierdziła że jest to niepożądana reakcja poszczepienna która się zdarza ale bardzo rzadko, zaleciła byśmy zostały w szpitalu na obserwacji. Na szczęście byłyśmy tam tylko dobę. Teraz już jest wszystko ok, rączka ładnie się zagoiła. Mam teraz jednak stracha przed następnymi szczepieniami, ale mam nadzieję ze taka sytuacja się więcej nie powtórzy.

Aniu i Asiu zdjęcia śliczne, filmik też super :36_3_1:.

Monia przykro mi że Kamilka nie przyjęli do przedszkola. Trzymam kciuki by udało się coś jednak zaradzić :zwyrazami_milosci:.

Wszystkim Monikom z okazji imieninek wszystkiego najlepszego :mylove::mylove::mylove:

http://www.ticker.7910.org/as1cA9H0g000000MDAwNTc2amx8MzE5ZGp8TmF0YWxrYSBtYQ.gif

" Za Tob

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...