Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

Po spacerku.
Niby słoneczko pięknie świeci a jednak dość zimno jest. Młody przespał cały spacerek i teraz dosypia na ganku :Śmiech: Korzystając z tej niespodziewającej łaskawości wstąpiłam do Szałaputa na herbatkę dla rozgrzania i witaburgera, bo się strasznie za nim stęskniłam :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Widzę, że Madzine racuchy robią furorę :Śmiech: skorzystam z przepisu i zrobię małżonowi w piątek, bo na dzisiaj obiad już gotowy.

Sweetka nieźle Mati przy szalał z wagą. 18 idziemy do szczepienia i przy okazji będzie chwila prawdy :Zakręcony: po sobie czuję, że Młody też do lekkich nie należy, po 10 minutach noszenia ręce mi cierpną :Smutny:

Ania na zdjęciach Sebastian wygląda znacznie poważniej niż 30 lat. To chyba ja tu mam najstarszego męża, bo 18 maja skończy 35 lat :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Joasiu słodka ta Twoja Zuzinka.

Asia współczuję sytuacji z pediatrą, widzę że nie tylko ja mam szczęście do idiotek :Rozgniewany: aby uniknąć sytuacji z poprzedniego szczepienia, przed ukłuciem jedziemy do Naszego Doktorka, który zbada Miśka u siebie w domu (bo niestety nadal połamany siedzi w domku) i wystawi zaświadczenie. Mam dość tej idiotki w przychodni i boję się, że tym razem skończyłoby się na rękoczynach.

7100g Jezus Maria :Niewiniątko::Zakręcony::Śmiech: toż to kolos :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Witam.

Anulka
kawał chłopa :)

Asiu jak często dostaje od Ciebie butlę?

Odpowiem ja bo żonka nadal zdenerwowana. Butle dostaje zazwyczaj raz dziennie wieczorem przed snem. (średnio 120 ale bywa że i 150 ml) Coraz częściej Asia wychodzi więc wtedy też go dokarmiamy butelką. Generalnie jakieś 80% to karmienie piersią reszta butlą.

Pozdrawiam

P.S.

Aha, gwoli scisłosci juniorek waży 7,170 ( w spiochach:p)

Odnośnik do komentarza

Luby Radości Serca
Witam.

Anulka
kawał chłopa :)

Asiu jak często dostaje od Ciebie butlę?

Odpowiem ja bo żonka nadal zdenerwowana. Butle dostaje zazwyczaj raz dziennie wieczorem przed snem. (średnio 120 ale bywa że i 150 ml) Coraz częściej Asia wychodzi więc wtedy też go dokarmiamy butelką. Generalnie jakieś 80% to karmienie piersią reszta butlą.

Pozdrawiam

P.S.

Aha, gwoli scisłosci juniorek waży 7,170 ( w spiochach:p)

czyli jak u nas...a że wychodzi to słusznie, tak trzymać ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...