Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

Anulka
Izabelin
Wczoraj na noc wciągnęłam całą paczkę Jeżyków (co zresztą widać na buzi Mikołajka, bo Go wysypuje po takich matczynych ekscesach :Zakręcony:).

:gasp: po paczce jeżykow Majka by chyba z miesiąc chodziła jak by miała odrę :oops:

Kurczę mam wyrzuty sumienia :Aniołek:
Na szczęście nie jest tak źle.
Acha co do kupy to Misiek od urodzenia robi taką śmietanową z grudkami (jak z plasteliny). Małż mówi, że tak po prostu trawi białko.

Odnośnik do komentarza

Witam.

Cos mi się zdaje że musze tu zrobić porządek. Ja tu sie budze wściekle głodny a moja żonka z rozbrajajacym usmiechem mówi że nie była w sklepie po pieczywo bo pisała na forum o prasowaniu (zapewne dlatego, iz pisanie podobno sprawia że samo sie wspomniane prasowanie zaczyna prasować...:p). To Pan Domu traci siły i wręcz omdlewa z głodu a zonka nie dbając o spokój domowego ogniska lekceważy podstawowe potrzeby człowieka zapisane juz w Karcie Atlantyckiej...

Pozdrawiam

Głodny Luby

Odnośnik do komentarza

joasiah
Aniu ty tez odchodzisz? :Śmiech:
no coś ty hahaha
a tak na powaznie powiesiłam 3 prania uprasowalam caly fotel a jutro prasowanie tego co wyschnie z tych 3 pran :Padnięty:
a teraz sobie odpoczywam :Szok:

szacuneczek dla Ciebie Asiu...ja jakos kufra do góry nie mam siły podnieść :oops:

i nie odchodzę, mam dystans do samej siebie i z samej siebie potrafię się śmiać :mdr:

Odnośnik do komentarza

Witam.

Skandal!

I zaraz jeszcze zrobie afere u administratorów. Dlaczego jak ustawiam nastroje to forma jest zawsze żeńska (zmęczon-A, radosn-A, głodn-A)?? W końcu forum nazywa sie Parenting a to oznacza w wolnym (moim) tłumaczeniu "wychowanie" a nie "macierzyństwo". W imieniu swoim i Słodkiego a także wielu innych anonimowych jak do tej pory tatusiów zaraz wniosę postulat żeby to jak najszybciej zmieniono!! A co!! :Śmiech:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Sweethope
witam dziewczyneczki
to was teraz powale...chcecie wiedziec ile wazy moj syn ...:lol: uawaga...7050g i wedlug pani doktor to "wileki okaz zdrowia" hehehe szczepienie zniosl jak prawdziwy meczyzna, potenm tylko pozalil sie pielegniarce , ktora go kula...jak ostatnio :)

pieknie Kochana...Miki jak miał 3,5 miesiąca ważył 7650g, masz dwa i pół tygodnia zeby mnie zaskoczyć :Śmiech::Śmiech::Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Anulka
Sweethope
witam dziewczyneczki
to was teraz powale...chcecie wiedziec ile wazy moj syn ...:lol: uawaga...7050g i wedlug pani doktor to "wileki okaz zdrowia" hehehe szczepienie zniosl jak prawdziwy meczyzna, potenm tylko pozalil sie pielegniarce , ktora go kula...jak ostatnio :)

pieknie Kochana...Miki jak miał 3,5 miesiąca ważył 7650g, masz dwa i pół tygodnia zeby mnie zaskoczyć :Śmiech::Śmiech::Śmiech:
da sie zrobic...znajac apetyt i mozliwosci mojego synka:P:Padnięty::Oczko::Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...