Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

Wróciłam z pracy, Piotruś rozpalony, gorączka, dostał kolejną dawkę Nurofenu, widzę poprawę... Myślę, że to zęby... Ślina dosłownie ciurkiem płynie... Trochę odżył, nawija i ładnie się bawi ;) Za trochę Viburcol Mu podam...

Aniu smakowitości będą niezłe :) Tort będzie na pewno efektowny i pyszny :)

Izulka faktycznie masz niskie ciśnienie :(

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Kasieńko badania jutro robię, a z ciśnieniem - wczoraj było gorzej, nawet koniaczek nie pomógł.

Anulka co za pyszności :Śmiech: U Mikołajka będzie tort śmietanowy w kształcie ...i tu są dwie opcje samochodu albo lampy - bo to ostatnio life motive mojego syna, nawet przez sen nawija mmpa ::): Reszta menu to strogonow, szynka w galarecie, zimna płyta i dwie sałatki z szynką i grecka.

Odnośnik do komentarza

Witajcie. Ja znowu w przelocie. Melduje ze egzaminy zaliczone. zostal jeszcze jeden w przyszlym tygodniu.Ale jest dobrze. wylam jak bóbr kiedy wychodzilam sama z domku, bez mojej niuni. co chwila dzwoniłam do M i do mamy sprawdzic co i jak.
W sobote idziemy na wesele i jeszcze roczek.:Szok:Pozdrawiam Was. Jak tylko sie wszystko uspokoi to zajrze na dłuzej. Buziaczki

Odnośnik do komentarza

Witam.

Ja dzis w charakterze korespondenta z linii frontu bo Asia nie moze na razie tu wejść. Piotruś całą noc gorączkował bidulek i sie budził. Dzis rano poszlismy do lekarza i okazało się ze to jednak nie ząbki ale zapalenie gardła (wirusowe). Dostał antybiotyk i przez tydzień zakaz wychodzenia z domku. (Znaczy się ze mna bedzie siedział:) )
Asia dziekuję za eski i ciepłe słowa.

To w sumie na razie tyle, dla Forum noworodkowego prosto z miejsca wydarzeń - Luby Radości Serca.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Luby Radości Serca
Witam.

Ja dzis w charakterze korespondenta z linii frontu bo Asia nie moze na razie tu wejść. Piotruś całą noc gorączkował bidulek i sie budził. Dzis rano poszlismy do lekarza i okazało się ze to jednak nie ząbki ale zapalenie gardła (wirusowe). Dostał antybiotyk i przez tydzień zakaz wychodzenia z domku. (Znaczy się ze mna bedzie siedział:) )
Asia dziekuję za eski i ciepłe słowa.

To w sumie na razie tyle, dla Forum noworodkowego prosto z miejsca wydarzeń - Luby Radości Serca.

Pozdrawiam

dzieki Luby...szkoda, że takie smutne wieści przynosisz :(
Czyli tak jak pisałam Asi, przy tak wysokiej gorączce, zęby moja lekarka stawia na ostatnim miejscu i tym razem sie nie myliła.

Zdrówka Dla Juniorka!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...