Skocz do zawartości
Forum

Nowe polskie serialne


Rekomendowane odpowiedzi

o tak Galeria.
kurcze człowiek przez wakacje zapomniał co oglądał.. już wydawałoby się, że nie będzie oglądał, a później znowu się wciąga;)

a przyznać się która ogląda "pamiętniki z wakacji" ?? ja to namiętnie oglądam Dlczego ja i trudne sprawy. kilku moich znajomych tam grywa;):hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Odnośnik do komentarza

a rezydencję ktos oglądał? ja ogladałam i podobno miał to być hit jesieni, ale okazało się niewypałem, w każdym razie ja się trochę wciągnęłam, bo mieliśmy z mężem niezły ubaw, to był dość przewidywalny serial i taki czarno na białym, kto jest dobry a kto zły hehehe, a do dziś pamiętam, że Figura w każdym odcinku miała przynajmniej raz do powiedzenia "dziki seks" :sofunny:

Odnośnik do komentarza

Ja się zupełnie nie wpasowuję w temat, bo żadnych tasiemców TVNowych nie oglądam :)
Wciągnęłam się jedynie w Usta, usta i Klub szalonych dziewic, te dwa podobały mi się bardzo.
Za to zagraniczne kocham takie jak na przykład Dexter, Californication czy Prison Break :love:

Z Pamiętników z wakacji widziałam tylko fragment o mięsnym jeżu, bo mi siostra na YouTubie pokazała i dość, więcej bym nie zniosła :hahaha:

Odnośnik do komentarza

Yvone
mnie przeraża to, że część ludzi ogląda to na poważnie. ja jeśli już oglądam, bo przyznaję, że nie często, ale czasami mi się zdarza, to bardziej żeby się pośmiać.. czasami to lepsze niż większość polskich komedii ;)

Eee no nie chce mi się wierzyć, że ktoś to na poważnie ogląda :)
A z drugiej strony nawet jeśli, to czemu nie, niech sobie ludzie spędzają wolny czas tak jak lubią :)

Odnośnik do komentarza

no w sumie tak.
A myślę, że jest wiele osób, które to na poważnie ogląda. kiedyś słyszałam jak dwie panie w kolejce w sklepie rozmawiały z przejęciem, ze w tych pamiętnikach, to ludzie jadą na wakacje i takie problemy mają.. ale i tak najlepsze było to jak jedna mówi: no ale dlaczego oni w ogóle pozwalają się nagrywać na tych wakacjach, ja bym nie chciała, żeby za mną latał koleś z kamera... no padłam.

Odnośnik do komentarza

Yvone
no w sumie tak.
A myślę, że jest wiele osób, które to na poważnie ogląda. kiedyś słyszałam jak dwie panie w kolejce w sklepie rozmawiały z przejęciem, ze w tych pamiętnikach, to ludzie jadą na wakacje i takie problemy mają.. ale i tak najlepsze było to jak jedna mówi: no ale dlaczego oni w ogóle pozwalają się nagrywać na tych wakacjach, ja bym nie chciała, żeby za mną latał koleś z kamera... no padłam.

:hahaha: Padłam :)

Odnośnik do komentarza

Yvone
a mnie znowu jakoś ranczo nie urzekło.
a czy ktoś jeszcze Klan ogląda??

o nie nie nie

agusia20112
ja też oglądałam "Galerię" i podobała mi się...ale tak urwali,a nie słyszałam,że ma być kontynuacja

nie oglądałam

iszmaona
zapomniałam o "prawie agaty" - mój nr 1

lubię, ale nie jakoś mocno

Oopsy Daisy
Oooo zapomniałam o jeszcze jednym dobrym, mianowicie -''Czas Honoru'':love:

nie oglądałam

Yvone
o tak Galeria.
kurcze człowiek przez wakacje zapomniał co oglądał.. już wydawałoby się, że nie będzie oglądał, a później znowu się wciąga;)

a przyznać się która ogląda "pamiętniki z wakacji" ?? ja to namiętnie oglądam Dlczego ja i trudne sprawy. kilku moich znajomych tam grywa;):hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

ja oglądałam na tvn-ie "ukryta prawda".
pierdoła jakich mało, ale w zimie to oglądałam co leciało

Margeritka
a rezydencję ktos oglądał? ja ogladałam i podobno miał to być hit jesieni, ale okazało się niewypałem, w każdym razie ja się trochę wciągnęłam, bo mieliśmy z mężem niezły ubaw, to był dość przewidywalny serial i taki czarno na białym, kto jest dobry a kto zły hehehe, a do dziś pamiętam, że Figura w każdym odcinku miała przynajmniej raz do powiedzenia "dziki seks" :sofunny:

ja nie

Bettyy
Pamiętniki z wakacji -jakoś nie przypadam za tym Ani Trudne sprawy tez nie...
Za to mąż jeszcze ogląda Świat wg Kiepskich i ja zaczełam to oglądać ...

Kiepskich oglądałam na początku
teraz nie, nie lubię, dla mnie to głupota
nie mój humor

http://davf.daisypath.com/nuLVp1.png http://lb2f.lilypie.com/VHQ3p1.pnghttp://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=86355161396c0f824.png

Odnośnik do komentarza

osobiście nie ogarniam jak można siedzieć godzinami przed tv i oglądać seriale, które mało co do życia wnoszą a do tego są często cholernie wciągające :/ właśnie dlatego stronię od tego typu rozrywki.

Pamiętam jak puszczali na TVN Majkę - chciałam rzucić okiem, żeby zobaczyć jak Kraków pokazali bo rzadko co kręcą w Krakowie... finał był taki, że się wciągnęłam w ten beznadziejny serial i oglądałam tą szmirę do samego końca :36_15_9:

W związku z tym skupiłam się na serialach, które nie są emitowane codziennie , a raz w tygodniu, bo zabierają mniej czasu i zazwyczaj są zwyczajniej fajniejsze :) TYm oto sposobem -

Usta Usta
Przepis na życie
Hot in Cleveland ( Gorąco polecam, można się uśmiać do łez !!! )
Desperate Housewives
Lost
House
Ringer

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...