Skocz do zawartości
Forum

Gdzie byłaś dziś na spacerze?


Rekomendowane odpowiedzi

Daffodil
amda
Daffodil
Dzisiaj jeszcze nigdzie nie byliśmy, bo w pracy utknęłam do 15.30, ale za to wczoraj szaleństwo, bo pociągiem pojechaliśmy do Wieliczki i tam się włóczyliśmy przez parę godzin :)
Podróż pociągiem miał Kuba obiecaną za ładne zachowanie przez cały tydzień, matko ale przeżywał :) Dochodzę do wniosku, że wiele dzieci tracą przez ten 'dobrobyt' :hahaha: Wszędzie się samochodem jeździ. Kto by za naszych czasów pomyślał, że jazda pociągiem będzie taką atrakcją :)

A nawet zwykłym autobusem... Ja też raz wzięłam Gabryśka i przejechałam się z nim po mieście. Frajda jak nie wiem, bez przerwy łaaa było.
W planach mam również pociąg :-D

U nas to samo było :)
A potem jeszcze tramwaj i tu już zupełna ekscytacja :)
Pomijając, że na wstępnie ryknął 'O nie! nie ma dla mnie miejsca' :hahaha: Bo wszystkie siedzące zajęte były, ale jakiś chłopaczek młody mu ustąpił :)

grunt to sobie radzić, wiedze, ze Twój synek to tak wie czego chce :36_7_8:

Odnośnik do komentarza

Ja najczęściej chodze na spacerki do parku, mam przysłowiowe 2 kroki od bloku, chodziłam tam z córką od chwili jak można było chodzic na spacerki i teraz nadal chodze i pewnie długo jeszcze będe tam chodzic, a to bardzo fajne miejsce, dużo placów zabaw dla dzieci ostatnio wszystkie odnowione, sporo ławeczek gdy się zmęczę, a i niejedna wiewiórkę spotkać można.
Jak tyko ciepło się zaczyna to w parku niezły wysyp wozeczków i mam i babć z dziećmi w róznym wieku.

Odnośnik do komentarza

Margeritka
Daffodil
amda

A nawet zwykłym autobusem... Ja też raz wzięłam Gabryśka i przejechałam się z nim po mieście. Frajda jak nie wiem, bez przerwy łaaa było.
W planach mam również pociąg :-D

U nas to samo było :)
A potem jeszcze tramwaj i tu już zupełna ekscytacja :)
Pomijając, że na wstępnie ryknął 'O nie! nie ma dla mnie miejsca' :hahaha: Bo wszystkie siedzące zajęte były, ale jakiś chłopaczek młody mu ustąpił :)

grunt to sobie radzić, wiedze, ze Twój synek to tak wie czego chce :36_7_8:

Oj tak, wie... Niestety czasem trudno go przekonać, że niekoniecznie to co chce jest dobre dla niego czy dla innych :) Uparciuch straszny.
Mój małż twierdzi, że to po mnie :hahaha:

Odnośnik do komentarza

Daffodil
Margeritka
Daffodil

U nas to samo było :)
A potem jeszcze tramwaj i tu już zupełna ekscytacja :)
Pomijając, że na wstępnie ryknął 'O nie! nie ma dla mnie miejsca' :hahaha: Bo wszystkie siedzące zajęte były, ale jakiś chłopaczek młody mu ustąpił :)

grunt to sobie radzić, wiedze, ze Twój synek to tak wie czego chce :36_7_8:

Oj tak, wie... Niestety czasem trudno go przekonać, że niekoniecznie to co chce jest dobre dla niego czy dla innych :) Uparciuch straszny.
Mój małż twierdzi, że to po mnie :hahaha:

:hahaha: a czego się spodziewłas po męzu? :sofunny:

Odnośnik do komentarza

Mój wybiegał się dzisiaj do południa ok dwóch godzinek. Po południu niestety padało i w domu byliśmy. Na dodatek użarł go jakiś komar w powiekę i oka po południu praktycznie nie było widać...
Radziliśmy sobie rumiankiem i wapnem i cóż więcej można przy oczku...
Wieczorem było odrobinkę lepiej

syn - 18.06.2010
córka - 07.02.2013

Odnośnik do komentarza

amda
Mój wybiegał się dzisiaj do południa ok dwóch godzinek. Po południu niestety padało i w domu byliśmy. Na dodatek użarł go jakiś komar w powiekę i oka po południu praktycznie nie było widać...
Radziliśmy sobie rumiankiem i wapnem i cóż więcej można przy oczku...
Wieczorem było odrobinkę lepiej

Biedny Gabryś :(
A jak oczko dzisiaj?

Odnośnik do komentarza

Daffodil
amda
Mój wybiegał się dzisiaj do południa ok dwóch godzinek. Po południu niestety padało i w domu byliśmy. Na dodatek użarł go jakiś komar w powiekę i oka po południu praktycznie nie było widać...
Radziliśmy sobie rumiankiem i wapnem i cóż więcej można przy oczku...
Wieczorem było odrobinkę lepiej

Biedny Gabryś :(
A jak oczko dzisiaj?

Dużo lepiej, aczkolwiek jeszcze troszkę opuchnięte.
dziś przynajmniej może podnieść powiekę :-)

syn - 18.06.2010
córka - 07.02.2013

Odnośnik do komentarza

amda
Daffodil
amda
Mój wybiegał się dzisiaj do południa ok dwóch godzinek. Po południu niestety padało i w domu byliśmy. Na dodatek użarł go jakiś komar w powiekę i oka po południu praktycznie nie było widać...
Radziliśmy sobie rumiankiem i wapnem i cóż więcej można przy oczku...
Wieczorem było odrobinkę lepiej

Biedny Gabryś :(
A jak oczko dzisiaj?

Dużo lepiej, aczkolwiek jeszcze troszkę opuchnięte.
dziś przynajmniej może podnieść powiekę :-)

Najważniejsze, że zmierza w dobrą stronę :)

Odnośnik do komentarza

Bettyy
Wczoraj poszliśmy z siostrą i jej synkiem (no i moim też ) na plac zabaw i trudno chłopaków było namówić do powrotu do domu Ale męczarnia była ...

Mam to niemal dzień w dzień - nie raz histerią się powrót kończył...
Dlatego dziś, nie odwiedziłam żadnego placu zabaw, tylko spacerowałam wzdłuż ulic, oglądając wszelkie pojazdy mechaniczne i słuchając wzdychań mojego syna...

On kocha spaliny :-(

syn - 18.06.2010
córka - 07.02.2013

Odnośnik do komentarza

amda
Bettyy
Wczoraj poszliśmy z siostrą i jej synkiem (no i moim też ) na plac zabaw i trudno chłopaków było namówić do powrotu do domu Ale męczarnia była ...

Mam to niemal dzień w dzień - nie raz histerią się powrót kończył...
Dlatego dziś, nie odwiedziłam żadnego placu zabaw, tylko spacerowałam wzdłuż ulic, oglądając wszelkie pojazdy mechaniczne i słuchając wzdychań mojego syna...

On kocha spaliny :-(

Ja wolę jak bawi się z innymi dziećmi w domu lub na podwórku bo plac zabaw mnie wykańcza a spacerki tak jak napisałaś wzdłuż ulic

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hqymi36e7.png
http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5ekt2ocja7.png

Odnośnik do komentarza

amda
Margeritka
Olinka a Julka potrzebuje jeszcze wózka, czy chodzi na piechotkę?

Mój o wózku nie chce słyszeć odkąd zaczął chodzić...
Dzisiaj u babci jesteśmy, tej chwili Gabryś śpi a jak wstanie idziemy grillować

u nas z wózkiem bylo tak, że do głębokiego wsadzalam ją tylko jak spała, bo inaczej to była tragedia, za to spacerówkę bardzo lubi i jest bardzo zadowolona, że jedzie i zwiedza świat

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...