Skocz do zawartości
Forum

Termin: Marzec 2013. Ktoś jeszcze?


Rekomendowane odpowiedzi

Wstałam. Leeedwo, bo za mało :D Ale zaraz wyskoczę z psem, potem chyba polecę po frytki :D Albo może sama zrobię... Ale stać przy garach i czekać też mi się nie chce :hahaha:

Weri Ty zakręcona jak naleśnik normalnie :D Czyli rodzimy razem :Kiss of love:
Czyli poniedzieeelnik jest nasz :D Chociaż nie powiem - wolę już, ale weekend krótki, jak już rodzić to 18go :D

Z D. wracałam, pytam - i jak się czujesz z myślą, że w poniedziałek tatą będziesz??
PRZERAŻONY :sofunny::sofunny: Czyli dotarło :hahaha:

Ku*wa a ja nie wiem ile moja waży, dopiero w poniedziałek usg pewno zrobią.

Aaa i D mnie zaprosił po ktg do baru mlecznego na śniadanie :D Obżarliśmy się leniwymi, flaczkami i krokietami :D Teraz kapuchą mi się odbija :lup: Leniwych dalej bym zjadła, ale chyba bardziej teraz frytki na mnie patrzą...

Odnośnik do komentarza

Weri ja miałam małowodzie a nic mi nie uciekło :) potem jeszcze się zwiększyła ilość wód
to zależy od szybkości przepływu krwi- u mnie po zastrzykach na krzepliwość właśnie się zwiększyła ilość i Tomek podrósł
w drugiej ciąży miałam ostatnie USG połówkowe bo mi głupi gin więcej nie chciał zrobić :/ i na IP przed porodem wyszło właśnie baaardzo mało, aż się pytała czy mi wody nie odeszły, ale nie- musieli przebijać pęcherz przy porodzie, więc nie było możliwości uciekania
oczywiście, że mogą powoli wyciekać, ale nie muszą :) jak masz mokrą wkładkę to nie zakładaj, postój chwilę bez gaci i zobacz czy coś Ci leci po nogach powoli :P wody są śliskie :)

Odnośnik do komentarza

AsiaczeK_S_88
Weri ja miałam małowodzie a nic mi nie uciekło :) potem jeszcze się zwiększyła ilość wód
to zależy od szybkości przepływu krwi- u mnie po zastrzykach na krzepliwość właśnie się zwiększyła ilość i Tomek podrósł
w drugiej ciąży miałam ostatnie USG połówkowe bo mi głupi gin więcej nie chciał zrobić :/ i na IP przed porodem wyszło właśnie baaardzo mało, aż się pytała czy mi wody nie odeszły, ale nie- musieli przebijać pęcherz przy porodzie, więc nie było możliwości uciekania
oczywiście, że mogą powoli wyciekać, ale nie muszą :) jak masz mokrą wkładkę to nie zakładaj, postój chwilę bez gaci i zobacz czy coś Ci leci po nogach powoli :P wody są śliskie :)

Właśnie na Ciebie czekalam aby skopiować suwaczka do mnie na pierwszą stronkę :D

Czyli wody gdy się sączą to cały czas coś wypływa? Bo u mnie jest tak, że nie czuję , że cos leci ale gdy idę dowc to wkładkę mam mokrawą i zastanawiałam się czy to nie wody ... ale w bardzo małych ilościach bo nie czuję nawet tego... Tylko raz po prysznicem czułam, że cos mi leci i raz w nocy...

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmnej28fejemu8d.png

Odnośnik do komentarza

może to po prostu taki rzadki śluz? ja tak miałam przez ostatnie 2 dni :) też panikowałam, że to wody, zawsze jak wstawałam z kibelka to podcierać się kilka razy musiałam bo ciągle mokro i mokro... ale znów mi pęcherz przebijali, więc to nie to :) coś kojarzę, że chyba położna mówiła, żeby się położyć i sprawdzić czy coś leci, bo na stojąco główka może zatykać tą dziurkę
mi z Zuzią poleciały w nocy i jak wstałam to chlusnęło i leciało po nogach jak szłam pod prysznic :P i naprawdę śliskie :P

muszę zmienić tego suwaka w końcu :)

Odnośnik do komentarza

desperatka
Ja nie mam aż tak, że muszę się kilka razy podetrzeć ale zawsze ta wkładka jest delikatnie mokra gdy idę do wc i patrzę co to jest. Może po prostu upławy ciążowe i nie ma się czym martwić? jejku, jak Ty tak miałaś 2 dni przed to mnie nie stresuj bo ja chcę poniedziałku wyczekać! :D

Ale wiesz, że ja też mam taką "spoconą" wkładkę zawsze. Ale jak się podcieram to nic, na usg wyszło, że wody w normie, a wkładka taka lekko wilgotna jest..

Odnośnik do komentarza

Glitter
dzień dobry!
ja dzisiaj spałam 3 h bo całą noc trzeba było Miłościa lulać ;/ i jestem oficjalnie zakopana. jakbym dzisiaj urodziła to w domu bo nie dojade chyba nigdzie-ślisko i 50 cm śniegu ;D
aaaaaaaa czyli jest nas więcej w dwupaku ;D ja się facebookiem sugeruje bonajszybciej tam się wchodzi a nie do końca rozpoznaje kto jest kto. się będzie działo-myślałam że jest nas mniej a tu pół na pół ;D i po 15 minutach spania Miłość się obudził nie w humorze-musze lecieć.. nigdy z Wami nie pogadam ;/

nooo ostatnio Cie mniej ale nei ma sie co dziwić, niedlugo bedziemy po tej samej stronie ale mam nadzieje ze uda sie i tak jakos podtrzymac kontakt, ja tez jakos tak na fb lubie jakoś lepszy dostep choc to i to siec;d
Youliaa
Weri dane uzupełnione ;)

Youlia a jak sie czujecie teraz? Kurcze Ty masz na koneic miesiaca, bedziemy musialy nawet po narodzinach wchodzic i Cie wspierac, daj znac jak cos też koniecznie, jakby co ja predzej na fb bede pewnie potem latwiej jakos tak
desperatka
Alfik, wiem, że urodziła 15-stego przez CC ale nic poza tym bo nie mam programu aby rozszyfrować te Twoje piękności z 1 strony :D Proszę o jakieś więcej info tutaj :P

zmień prosze u mnei ejszcze date na 9 marzec planowana aczkolwiek narodzinowa potem bedzie tylko i tak, mam na skierowaniu wypisany 41 tydzien .

Szukam dobrej dokladnej wagi elektronicznej, zebym mogla zwazyc tez maluszka, nie bede kupowac wagi dla niemowlaka, pomyslalam o opcji waze sie bez dziecka potem z mala i potem znowu bez i cos wyjdzie.

kurde po tym badaniu nie wiem czy mnie nei weźmie coś bo czuje takie skurcze przy zabie.

Jak dotrwam do poniedzialku i Alfik to bedziemy na goraco hehe na tel sie wspierac. jeszcze taka znajoma moja z wro ma bliski termin tyle ze 20 ma sie wstawic jak nei urodzi. Moje dziecie aktywne caly czas, co to bedzie co to bedzie a raczej kiedy to bedzie;d gdyby nie ten pn to bym juz tu nie siedziala tylko uprawiala seks do skutklu ehhee bo ile trzeba skoro szyjka zniknela w tydzien sie zgladzila. ale dzis lepiej nie bo pt i korki w city...;/

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bbd3mm39sw688.png

https://www.facebook.com/inspiracjewszelakie

http://www.bioslone.pl/zanim_pozwolisz_zaszczepic_dziecko

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...