Skocz do zawartości
Forum

Konkurs: "Minka Miesiąca - Lipiec"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Oopsy Daisy
Daffodil
mama225
Moja kochana zebra, dziękuje. No i w towarzystwie innych piękności.

Mama tyle Twojej blondyneczki w tym konkursie, że ja też już ją zaczynam poznawać wśród innych dzieciaczków :)

Przystojny kawaler z Twojego syna Daff :36_3_3:

Przystojny, ale już zajęty :hahaha:
Ma już swoją wybrankę Lenkę ze żłobka i parę dni temu oświadczył nawet, że kocha ją bardziej niż mamę :glass:

Odnośnik do komentarza

mama225
O kurcze, Daff, ale na pocieszenie- Lenki to fajne dziewczyny są.

Mnie aż tak bardzo to nie zmartwiło :)
Nie mam aspiracji, żeby całe życie być kobietą numer 1 w jego życiu he he :) Tylko myślałam, że trochę później mi dorośnie :hahaha:
Tak dla odmiany wczoraj stwierdził, że Lenka jednak taka fajna nie jest, bo nie chciała w piłę grać jak byli w ogrodzie :)

Odnośnik do komentarza

Daff- no wiem, że Cie nie zmartwiło , ale znak, że dziecko dorasta itp mnie jak pamiętam i cieszył i trochę smucił, że już nie są chłopcy maluszkami. PS - zapraszamy do nas, moja Lenka chetnie zagra w piłę, co prawda dużo młodsza, ale mając starszych duuuużo braci i lalki miętosi i całuje , ale i zabawy męskie lubi.Pozdrawiamy. Jak widać na ostatnim zdjęciu ma zapał i do laptopa, aczkolwiek dozujemy ten zapał.

http://fajnamama.pl/suwaczki/7zx85kc.pnghttp://emotikona.pl/gify/pic/10zyrafa.gif

Odnośnik do komentarza

mama225
Daff- no wiem, że Cie nie zmartwiło , ale znak, że dziecko dorasta itp mnie jak pamiętam i cieszył i trochę smucił, że już nie są chłopcy maluszkami. PS - zapraszamy do nas, moja Lenka chetnie zagra w piłę, co prawda dużo młodsza, ale mając starszych duuuużo braci i lalki miętosi i całuje , ale i zabawy męskie lubi.Pozdrawiamy. Jak widać na ostatnim zdjęciu ma zapał i do laptopa, aczkolwiek dozujemy ten zapał.

:zwyrazami_milosci:
Twoja blondyneczka jest moją ulubienicą, więc kto wie czy kiedyś nie skorzystamy z zaproszenia :)

Odnośnik do komentarza

Yvone
to teraz tylko czerkamy na wyniki... a redakcja się męczy z wyborem, bo wszystkie minki były super:)

Wyniki już jutro :yuppi:

Jestem podeskcytowana he he :) I prawda taka, że absolutnie nie nastawiam się na wygraną przy takiej ilości pięknych zdjęć, ale wszystkie dzieciaczki były takie słodkie, że każda decyzja Redakcji będzie mnie cieszyć :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...