Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

Ann dużo sił!!!!!!!!!!! Może jak wrócicie do normalnego rytmu to Szymek wróci do dwóch drzemek.
Zdrówka dla Uli:)

U nas na obiadek był makaron kokardki z sosem hiszpańskim i z mięskiem mielonym. Takie spaghetti w i innej postaci. Mój Szymon robi się coraz gorszym niejadkiem. Odmawia jedzenia mięsa które uwielbiał w każdej postaci. I w ogóle jest paskuda ostatnio...ech.

Jestem na 9 miejscu:36_2_27::36_2_27::36_2_27::36_2_27:

http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/d3fd7e8a.gif
Szaymon 10 lat
Franio 5 lat

Odnośnik do komentarza

a ja po prostu MUSZĘ się wcisnąć!!
Sekundko wielkie gratulacje i tutaj!!!!!! Mocno trzymamy kciuki na grudniówkach!!! Wysłałąm ci PW--spójrz i odpowiedz, co ???
:*

Monika,Wituś (25.04.2005 r.) i Pawełek (23.11.2008 r.)
www.witek.okama.pl -->1% podatku na operacje i rehabilitację Witusia !
www.dla-witka.blogspot.com
- kup i wesprzyj Witka
Profil Witka na FB - doł

Odnośnik do komentarza

Witam poniedziałkowo

Weekend u teściowej udany, trochę nadrobiłam debet senny, odpoczęłam, najadłam się na imieninach szwagra :D
Największym pozytywnym zaskoczeniem weekendu było... siku Maćka do nocnika, który sam sobie przyniósł. Kazał się rozebrać i jak gdyby nigdy nic załatwił się, biliśmy mu brawo a on siedział uśmiechnięty od ucha do ucha. Ale miła niespodzianka!!! Po spacerze też usiadł na nocniku (na własne żądanie :Oczko:) i wieczorem przed kąpaniem. Za każdym razem był efekt w środku. Więc od dziś nocnikowanie wchodzi w rytm dnia.
Nie przypuszczałam, że dziecko samo z siebie w tym wieku będzie chciało sikać, a planowałam czekać z wysadzaniem jeszcze kilka miesięcy. To problem nocnika mam z głowy :Oczko:

Niezapominajka – gdzieś czytałam, że nie powinno się wody morskiej używać dłużej niż 3 tygodnie, potem należy zrobić przerwę i ew. znów można je używać. Ciągłe jej używanie powoduje właśnie przesuszenie śluzówki.
Głos oddany :yes:

Renia – tak, już wczoraj można było zauważyć konkretne zmniejszenie wysypki, uff, bo miałam dziś go brać do naszej pediatry żeby obejrzała te krostki.
Kciuki mocno zaciskałam.

GRoszko – rzeczywiście niełatwa sytuacja gdy jest się z dzieckiem w tym samym przedszkolu. Chyba pozostaje Ci tylko porozmawiać z koleżankami żeby nie traktowały Miłoszka po macoszemu tylko jak każde inne dziecko.
A jak się siostra i dzieci czują?

Tasik – zdrówka dla P.
Adaś miał strój króliczka z wypożyczalni (na Szafirowej), od początku chciał być króliczkiem więc nie mieliśmy problemu ze strojem :Oczko:. Adaś mówił, że najwięcej było piratów na balu.

Ann – ja Maćka jakieś 2 m-ce temu przestawiłam na 1 drzemkę, mając nadzieje, że w nocy będzie lepiej spał, ale niekoniecznie to pomogło. Może te pół godzinki Szymka to było wyjątkowo. Maciuś z reguły śpi ok. 1,5-2h. A ma takie dni, że śpi tylko 45 minut.

Neta - dobrych wieści u lekarza.

Zbieram się zaraz, jedziemy po K, a potem po... klucze do nowego mieszkania ::):

Miłego dnia ::):

Odnośnik do komentarza

Witam

dziękuję Wam kochane Marcówki za kciuki. Wróciłam wczoraj z dwoma piątkami :Śmiech: teraz mogę odetchnąć dłuższą chwilę. Ile teraz czasu mam :D

GRoszko trudna sytuacja. Mam nadzieję, że znaTrzymam kciuki za znalezienie mądrego rozwiązania.
Ann jak Ula?
Neta dobrych wieści na kontroli.
Dziubala brawa dla Maciusia. Sukcesów w nocnikowaniu życzę. Dobrze, że wysypka Adasia znika. Fajnie z kluczami do mieszkania :Śmiech:

Ja też zastanawiam się nad strojem Marysi na bal karnawałowy, choć w sumie nie mam żadnej konkretnej informacji, że to bal przebierańców i jakoś wątpię, by Marysia była zdrowa. Najpierw chciała być księżniczką, teraz pszczółką. Może wypożyczenie stroju nie jest złym pomysłem.

A propos drzemek dzieci, to Tosia powoli rezygnuje z niej :Padnięty: Jak przez te dwa tygodnie Marysia nie chodziła do przedszkola, to wstawały grubo po 8.00, więc w ostatnim tygodniu nawet Tosi nie kładłam, bo przy Marysi i tak ciężko jej zasnąć, licząc na to, że szybko zaśnie wieczorem. Niestety mimo ogromnego zmęcznia ok. 18.00 kąpiel i bajka tak skutecznie wybudzały, że zasypiała o 21.00.:Zły: Dziś wstała po 7.00 pewnie pośpi w dzień.

Renia z Marysi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...