Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wtorkowo

Ale miałam wczoraj wieczór, dobrze, że dziś jest już nowy dzień.
Sama kolonoskopia ok, nic złego nie znaleźli ale wzięli jakiś wycinek z jelita, za 2 tygodnie będę mieć wynik. Po badaniu, które miałam w znieczuleniu ogólnym (13 mniut byłam uśpiona) było mi niedobrze :Kiepsko:, dobrze, że w aucie miałam reklamówkę.
A w domu okazało się, że Maciuś jest gorący, nie zjadł mleka, 2 razy wymiotował, Adaś wszedł w kałuże tych zwrotów. K miał dość, a ja w efekcie padłam w ubraniu. Dziś jestem trochę zmeczona, ale najważniejsze, że Maciuś ok, jest pełen energii, zupełnie jakby nie było tych "przygód" wczoraj. Bardzo się cieszę, bo taki biedniusi był wczoraj.

Najlepsze życzenia imieninowe dla Szymonków! :Całus:

Odnośnik do komentarza

Witam

Szymonom wszystkiego najlepszego

Megan sił i oby udało się dziś nadrobić stracone godziny snu.
Ita wszystkiego najlepszego dla Dziadka.
Ann zdrówka.
Ania sił na ten smutny dzień. Trzymaj się.
Dziubala współczuję wieczoru. Dobrze, że dziś już jest ok.
Neta dobrze, że już się lepeij czujesz.

Trzymam mocno kciuki za zdrowie Siulowej rodzinki

Renia z Marysi

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry :usmiech:

Dziubala Dobrze, że już po badaniu i że z Maciusiem ok.
Ann Powodzenia w walce z wrednymi wirusami.
Ita Przykro mi :(
Siula Gońcie choróbska.
Ania Sił na ten smutny dzień. Ja też wierzę, że Ci co odeszli teraz otaczają nas z góry swoją opieką.
Neta Fajnie, że już lepiej się czujesz.

Umówiłam się dziś na spacer z przyjaciółką z podstawówki. To była taka moja bratnia dusza, niestety wyemigrowała z Polski w wieku 11 lat, jakis czas utrzymywalysmy kontakt, ale potem się urwał. Ostatni raz widziałam ją 17 lat temu przypadkiem nad jeziorem. Ogromnie sie ciesze, ale i denerwuje jak przed pierwsza randka :oczko:
Przemek nadal ma zapchany nos, inhaluje go solą fizjologiczną, bo kaszle od tego kataru, wiec na razie wolne od przedszkola (panie pewnie się cieszą (:oczko:) Trochę marudzi na siedzenie w domu, ale dziś pojechał do babci, więc ma odmianę. Próbuje się skontaktować z lekarką, która specjalizuje się w alergologii, chciałabym, żeby go osłuchała i skonsultowała ew pod kątem alergii i przy okazji podpowiedziała mi trochę odnośnie inhalacji itd.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-32078.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-35897.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...