Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny.

Przede wszystkim dziękuję Wam bardzo za rady i wsparcie.

Reniu rzeczywiście Weronika nie je zbyt często tych "zakazanych" rzeczy. W chwili obecnej podejrzewam i zamierzam zadbać o brak w diecie : herbaty i płatków śniadaniowych. Bo jak zaczęłam przeglądać wszystkie produkty to okazało sie że Weronika podjada Paulinie płatki śniadaniowe (małe ilości ale zawsze) - tam w składzie jest kakao. A herbatą się w zasadzie nie musze martwić o ile nie beda chore i moja mama nie bedzie ich pilnować (jej motto: herbata dobra na wszystko). Tylko nie wiem co będzie w przedszkolu. Zastanawiam sie czy te wszystkie produkty musza byc ca łkowicie wyeliminowane czy problem wychodzi przy wieszym spożyciu danego produktu?

Sekundko dobrej drogi

Renata mama Paulinki, Weroniki i Wiktorii
http://www.suwaczek.pl/cache/c8241af4ae.png
http://www.suwaczek.pl/cache/4dbe1440ea.png

Odnośnik do komentarza

Sekundka spokojnego dnia w pracy i udanego wyjazdu.
Sliffka biedny Przemek. Nawet pod własną kołdrą człowiek nie jest bezpieczny :Zły:
Natka tak się zastanawiam czy produkty bogate w białko mają wpływ na eliminację tych szczwianów, bo ja mam tak zakodowane, że szczaw i szpinak należy dla równowagi jeść z czymś bogatym w białko, stąd szczawiowa z jajkiem. Oby ta dieta eliminacyjna przyniosła efekty.

Renia z Marysi

Odnośnik do komentarza

Witam czwartkowo

Adaś ma dziś pasowanie na przedszkolaka. I pojechał K, bo ja z Maćkiem to raz, że tam spokojnie bym nie mogła siedzieć, a dwa, że nie zdążyłabym się zebrać, bo Maciek ma wtedy drzemkę. I tak mi trochę smutno, że nie zobaczę tego pasowania ::(:, ale jeszcze wczoraj mówiono, że uroczystość jest bez rodziców (i dlatego o 10.00), a jak dziś zadzwoniłam to pani powiedziała, że jak ktoś chce to może przyjść. Chyba celowo chcieli mieć niską frekwencję wśród rodziców :Zły:

Sekundka – spokojnego ostatniego dnia w pracy i udanego wyjazdu.

Sliffka - biedny Przemuś ::(:

Natka – a podpytywałaś pediatrę co można zrobić z tymi szczawianami?

Megan - trzymam kciuki!

Ania - uważaj na głos :Oczko:, może jakieś pastylki do ssania by pomogły.

Ann - może jeszcze zaśnie, czasem trzeba na to pół godziny poczekać :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...