Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry... jak dla mnie nie do konca, pierwszy raz od dawien dawna nie moge spac do woli a za chwile zbierm się do pracy. Oby dzien minął jak najszybciej bo słoneczko dzisiaj wraca z wakacji z dziadkami, my padnięci na pyszczek bo M sprezentował mi wczoraj swój jeden dzien urlopu i załatwialismy wszystko to z czxym nie wyrabiamy sie w soboty + gipsowanie mieszkania, + działka, + sprzątanie mieszkania rodziców M przed ich przyjazdem... skutek ... M mi podsypia własnie jeszcze w lozku trzymajcie kciukasy za udany pierwszy dzien bez wpadek :)

Odnośnik do komentarza

Witam środowo

Adaś u babci zaczyna tęsknić, ale tylko rano, hehe. Potem ma więcej zajęć więc zapomina o rodzince z Krakowa.
A teściową i szwagierkę podziwiam za cierpliwość i wyrozumiałość. Adaś ma kolegów (5, 6, 6 lat) i dominuje w grupie a jest najmłodszy :Śmiech:. W salonie rozłożyli sobie taką wielką sofę zwaną Jadwigą i dzieciaki po niej skaczą, robią na niej namioty z koców itd. Widziałam fotki i aż nie mogłam się nadziwić ich pomysłowością :Szok::Oczko:. Nie wiem czy jak bym na to pozwoliła :Oczko:

Ita – ja mam cały zestaw taki a la malakserowy Philipsa, ale marzy mi się zwykły, tradycyjny mikser. Kupiłabym Zelmera albo Philipsa.
Jak już nie musisz kupować to kasę możesz wydać na coś innego :D

Renia – na zdjęciach Maciek wychodzi okrąglutki, stąd pewnie wrażenie, że powinien być cięższy ;). Adaś też był prawie tak okrąglutki ale był też o 0,5 kg cięższy od Maćka w tym wieku ;)
Fajne takie porównania przy 2 dzieci ;)

Ann – super Szymi, taki dorosły :)
Zaraz wstawię fotki fryzjerowe.

puszek

Wyjazd rowerowy z Paolą klapa. Zamiast patrzeć przed siebie zainteresowana była moim rowerem, przez co ja zamiast jechać odbijałam się od krawężnika i jazda wyglądała jak po kilku głębszych. Wolę już za nią biegać.
:Śmiech::Oczko:

Puszek – ślicznie Paolka wygląda jak się śmieje, cała wtedy promienieje :)

Dreadka – trzymam kciuki za dzień bez wpadki ;)

Odnośnik do komentarza

witam
dziubala

a mam cały zestaw taki a la malakserowy Philipsa, ale marzy mi się zwykły, tradycyjny mikser. Kupiłabym Zelmera albo Philipsa.
Jak już nie musisz kupować to kasę możesz wydać na coś innego

1)ja mam zelmera
2)chcialam philipsa
3)dokladnie powiedzialam to M, ze musze teraz srodki przeznaczyc na cos innego:D

dreadka
udanego dnia:)

http://by.lilypie.com/Tzvwp2/.png

http://lbyf.lilypie.com/Yhlwp2.png
nasz Aniołek

16.09.09http://lb2f.lilypie.com/rWIfp1.png
Odnośnik do komentarza

Przedpołudnie miło spędziłyśmy. Nawet Tosia jak na swoje możliwości była bardzo spokojna. Marysia chyab bardziej zainteresowana była tym, że jest Ula niż samym przedstawieniem, bo jak o nim rozmawiamy, to jej sie trochę fakty mylą ;)

Dziubala fajna fryzura. Mi osobiście wydaje się, że bardziej pasują Ci ciemne włosy.:)
Ita fajny plan :)

Renia z Marysi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...