Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

Natka życzę szybkiego powrotu do zdrowia dziewczynkom i oby choroby juz nie wracały. Twój stan rozumiem, bo odkąd Paolka była w szpitalu w listopadzie, to do tej pory co jakiś czas ma problemy z gardłem.

Tasik oj fajnie ma Pa. Paolka tylko wczoraj spała u moich rodziców i rano bałam się po nią iść, bo podobno w nocy strasznie się kręciła, kopała i nikt oprócz niej się nie wyspał...

Reniu o dziwo kończe już 3 rozdział. Na dziś mam zaplanowane napisać wstęp i dopisać resztę do 3 r. Ufff. Jakoś idzie :)

Odnośnik do komentarza

Tasik trzymam kciuki. My mieszkamy tu ponad 4 lata a jeszcze nie wszystko wyszykowane i w nie jednym miejscu prowizorka. Tak to jest jak nie można sobie od razu pozwolić na wyszykowanie wszystkiego tak jakby się chciało, ale ma to swój urok, bo koncepcja nie raz się zmieniała, bo okazywało się, że tak będzie lepiej i praktyczniej.

Renia z Marysi

Odnośnik do komentarza

witam
dzieki dziewczyny, nic nie dzialalo, musialo przejsc samo. w efekcie wygladam jak skora i kosci:Histeria:. ale spoko juz ja to nadrobie :Uśmiech:

natka
bidulko, ale kumulacje. wspolczuje. zdrowka dla dziewczyn a dla ciebie sily.

a ja dzis przygotowalam II Przeglad piosenki angielskiej dla mlodszych dzieci w naszej szkole. ale bedzie fajnie:) one sa takie slodkie:Uśmiech:
pozniej mam rade pedagogiczna wiec bede wieczorem, milego dnia

http://by.lilypie.com/Tzvwp2/.png

http://lbyf.lilypie.com/Yhlwp2.png
nasz Aniołek

16.09.09http://lb2f.lilypie.com/rWIfp1.png
Odnośnik do komentarza

Witam wtorkowo

Mylą mi się coś te dni, wczoraj wieczorem K się zdziwił, że wyłączam TV (a przecież zawsze oglądam MjM), chyba miałam głupią minę jak powiedziałam, że przecież jest środa :Zakręcony:
A, wieczorem wpadł kolega z byłej firmy K z narzeczoną by nas zaprosić na wesele w sierpniu. To się wybawimy, bo to już kolejne na te wakacje :Śmiech:

Małgosiom najlepszego! :Całus:

Ania – trzymam kciuki za 2 kreseczki ;)

Renia – Adaś od początku wciągnął się w przedstawienie (przynajmniej sprawiał takie wrażenie), dlatego nie spodziewałam się, że po 5 min. będzie chciał iść do domu ;)

Puszek – zdrówka dla Paolki i weny do pracy licencjackiej ;)
Fajne fotki :)

Ann – zdrówka dla dzieci!

Natka - :( , zdrówka dla dziewczynek i sił dla Was!

Sliffka – dobrze, że wyniki ok, oby cukier w moczu nie oznaczał nic poważnego.

Ita - dobrze, że już przeszło.

Po obiadku Maciusia wybywamy na resztę dnia z domu, fajne takie długie spacerki, bo mam od razu 2 (a nawet więcej ;)) pieczenie na 1 ogniu ;)

Miłego dnia :)

Odnośnik do komentarza

Witam

jestem wreszcie. Dzięki za kciuki, mam nadzieję, że były mocne, bo nie było lekko. Jaki będzie efekt dzisiejszego przedpołudnia dowiem się za jakiś miesiąc. Dziewczyny też mają trochę zwariowany dzień. Do 13.00 były z K, czekali na mnie w centrum, więc wracałam z dziewczynkami. Obiad miały poźno, Tosia drzemki tylko 15 minut. Mam nadzieję, że dadzą radę do wieczora i spokojnie zasną, a nie jak wczoraj o 21.00 :Padnięty:

Wszystkiego najlepszego Małgosiom

Ita dobrze, że już przeszło.
Neta dobrze, że dłużej trzymałaś kciuki, bo się przedłużyło i miałam je zatem też na końcówce :)
Ann miłego popołudnia w przedszkolu.
Tasik Puszek u nas też bardzo ciepło, ale jest miły chłodny wiatr, więc jest dużo lepiej niż wczoraj.

Renia z Marysi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...