Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

Dziendoberek

Renia spóźnione ale szczere życzenia MIŁOŚCI NA KAZDY DZIEŃ!!!
Serdeczności dla Szymonka!!!

U nas ok :) Za oknem bezchmurne niebo wiec wybywamy w plener:)

Dziubala kaffka rassss :) A moge zapytać jaki Adaś ma rowerek? A i jeszcze jedno może wiesz - gdzie w Krakowie jest duży wybór geoxów dla dzieci?

Miłego dnia Wszystkim i długi weekend tuż, tuż:)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-5647.png

Odnośnik do komentarza

Witam

buziaki dla ośmiomiesięcznego Szymka

Sekundka fajne imię.
Tasik :Smutny: zdrówka dla Pa.
Neta :Śmiech:
Starletka kciuki będą.
Trusia fajne wyjście :Uśmiech:

Wczoraj obiecałam Marysi plac zabaw, bo się domagała. Tosia też poznała na wyjeździe co to plac zabaw i jak widzi, to się domaga. Rano Marysia bez marudzenia i ociągania sama się ubrała, śiadanie też poszło sprawnie, więc nie mogłam wycofać się z obietnicy. Pogoda nie zachęcała, ale miłe towarzystwo kusiło :Uśmiech: Dziewczyny się wybawiły, ale przy powrocie były płacze, bo zmęczone, a wybrałam się bez wózka. Daliśmy radę :Uśmiech:

Renia z Marysi

Odnośnik do komentarza

Ann w BB słonecznie, bardzo ciepło i leciutki wiaterek:) U nas nie ma dnia swini tylko od rana słysze katarynke "mami kiedy upieczemy ciasteczka na piknik"? :) A do Szczecina na długo i wakacyjnie?
Starleta beda kciuki!!!
Renia tak to jest z obietnicami:)
Trusia super z wyjściem:)
Karola a gdzie zdjęcie w bikini????
Dziubala przy 2 kaffce zasiadłam a Ciebie niet? HOP!!!

http://suwaczki.maluchy.pl/li-5647.png

Odnośnik do komentarza

Ann oj było ciężko. Tosia jak przypuszczałam odpływała w autobusie, ale jej nie dałam, była zbyt zmęczona, by iść sama, więc na rękach, Marysia też koniecznie za rękę, a w domu wrzask, bo to chce sama zdjąć, a to mam ja jej zdjąć. :Zły: Niestety z moją cierpliwością i spokojem nie jest tak dobrze jak myślałam :Nieśmiały: Mimo wszystko powtórzymy to jeszcze.

Renia z Marysi

Odnośnik do komentarza

Witam wtorkowo

Zaraz pójdziemy po Adasia, ale jeszcze tu kukam. Nie zajrzałam wcześniej, bo miałam teściową ;). Wyjeżdżała dziś do Włoch na wycieczkę więc ją odwiozłam na dworzec. A korzystając z tego, że rano była z Maciusiem, to ja wybrałam się w końcu do lekarza z moimi kolanami i bólem brzucha. Na razie to diagnostyka czyli na początek usg brzucha i rtg kolan, dostałam też od razu skierowanie do ortopedy. No i się zaczyna kursowanie po lekarzach. Ale mam nadzieję, że przynajmniej będzie wiadomo co mi się dzieje.

A nockę mieliśmy koszmarną :Kiepsko:. Jak nie jeden to drugi :Kiepsko:. Ale Maciuś to mnie zaskoczył, bo miał czopka a budził się częściej niż zwykle :Szok:
Mam nadzieję, że dziś będzie lepsza nocka, bo inaczej zapiszą mnie do Klubu Zombi :Szok::Oczko:

Serdeczności dla 8-miesięcznego Szymonka! :Całus:

Sekundka - urlop wychowawczy mam wypisany do końca 2010r. Zobaczymy czy wytrwam na wychowawczym czy wrócę do pracy (ale raczej nie do tej firmy) ;). Na razie cieszę się wolnością niepracującego człowieka ;)

Alfik - powodzenia na kursie :)

Renia – dobry z K KO-owiec :)

Ann – fajny piżamowy poranek i śliczny rysunek Uli :)
W Krakowie ładna pogoda, tylko raz zimno raz gorąco.

GRoszko – fajnie są takie duże lustra. Ja w przedpokoju mam szafę wnękową z 3 drzwiami - lustrami. Już więcej takiej nie będę chciała ;). Choć z drugiej strony... ;)

Nuchna – fajne fotki. I fajnie ma Ala w Poznaniu i pewnie fajnie ma siostra w Boliwii - a co ona tam robi?
Powodzenia w pracy :)

Tasik - zdrowka dla Pa!
Jak sama tempka to może wystarczy ją zbić i majówki nie trzeba będzie odwoływać, oby to nic poważnego nie było!

Neta – Adaś dostał wózek od znajomych, po ich synku (pół roku starszy od Adasia). Na Adasia jest taki w sam raz. Ja bym takiego nie kupiła, bo ciężki i ciężko się go pedałuje, ale darowanemu koniowi... ;). Jak K odda mi pendriva to pokażę zdjęcie.
A najwięcej Geoxów widziałam w Entliczku na Dobrego Pasterza.
Ja wypiłam już 3 kaffki ;)

Trusia – fajne wyjście, ploteczki dobrze robią kobiecie ;)

Starletka - 14 maja trzymamy kciuki.

Miłego dnia :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...