Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

karola
witam :)

wszystkim duzo i sil i zdrowka!

u nas pielucha zaszczana w nocy, czasem tak ze pizama jest mokra :)

Neta a gdzie M znow wybyl?

Karola lubię takie Twoje wejścia :Śmiech:

Starletka współczuję nocy.
Dziubala oby i wieczorami i w nocy Maciuś spał spokojnie.
GRoszko dobrze, że Miłoszek ma się dobrze. Może faktycznie mu coś zaszkodziło. Oby taka noc już się nie powtórzyła.
Trusia dla równowagi będziesz mogła kiedyś tam troszkę pomarudzić, a teraz niech dobry humor Cię nie opuszcza.
Neta oby szybko zleciało do soboty.

Renia z Marysi

Odnośnik do komentarza

Neta
Karola na makaron i pizze do Turynu:)

:Śmiech::Śmiech:

Ann
ale mi szkoda tych moich dzieci w tym huku :Smutny:

współczuję:(

karola
u nas pielucha zaszczana w nocy, czasem tak ze pizama jest mokra :)

nie ujęłabym tego lepiej:sofunny: u nas tak samo

Renia
Oto przykład czego może nauczyć się dziecko z reklam :Oczko:
Wyjęłam kostki rosołowe do zupy i Marysia pyta się co to. Mówię, że takie coś do zupy, "Knola?" zapytała :Śmiech::Śmiech:

:Śmiech::Śmiech::Śmiech:
Jagódka w każdym sklepie podchodzi do półki z pastą do zębów i mówi "kolgejt total":Śmiech:

http://lbyf.lilypie.com/4lCr.png
http://lb2f.lilypie.com/DDTrp1.png

Odnośnik do komentarza

Mój T otworzył swoje biuro więc zaczynam rozumieć te które mają zapracowanych mężów, mój teraz od 9 do 19-20 a wiem że niektóre z was mają jeszcze gorzej. Chyle czoła.

Oskar niegrzeczny bardzo. Czasem mam go tak dość że aż mi się ryczeć chce... myślałam że bunt dwulatka to najgorszy etap ale gdzie tam, to co teraz przechodzimy po stokroć gorsze...:Smutny: czasem już mi sił brak. Dziś szalał z ołówkiem w ręku, chciałam mu zabrać, nie zdążyłam. Wbił go sobie tuż pod okiem. Nie chcę myśleć co by było gdyby trafił w oko. I tak w kółko, ja upominam on to powtarza i się śmieje. Daję kary, śmieje się i ucieka. Muszę go zamykać bo inaczej nic z tego. Pochowałam mu wszystkie zabawki, nie ma ani jednej, nie przejął się zbytnio... Już nie wiem co robić... Cud że nie oszalałam, ale jakby co to Karola dla mnie też szykuj miejsce, zaraz obok Ann ;)

Serena, Oskar (13.04.2005) i Maciek (07.11.2007)

Odnośnik do komentarza

Jeszcze mam pytanie do Reni. Reniu pamiętam że Tosia miała problemy z oczkami. Przypomnisz mi jakie były objawy tych zatkanych kanalików? Maćkowi od dwóch dni rano ropieją oczy, tzn. budzi się z bardzo zaropiałymi. I nie wiem od czego to... powinnam do pediatry z tym iść czy do okulisty od razu?

Serena, Oskar (13.04.2005) i Maciek (07.11.2007)

Odnośnik do komentarza

serena
Hej.
Czy wy wicei że ja od kilku dni bezwstydnie was podczytuję :Nieśmiały: Ale jakoś nie mogę się wciągnąć :Nieśmiały:

A czy Ty wiesz, że chyba Cię ściągnęłam myślami, bo intensywnie myślałam, co u Ciebie i już tu krzyczeć chciałam. Śliczny Maciuś. To zaropiałe oczko, to może być zapalenie spojówek. Pediatra na pewno da kropelki. I Marysi i Tosi szybko zaczęły ropieć oczka i to się kilkakrotnie powtarzało, a do tego oczka łzawiły.

Renia z Marysi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...