Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Rety, ale tu chorobowo :( A myślałam, ze ten ciągle nawracający katar to nasza domena. Przemek siedział ostatnio 1,5 tyg w domu właśnie z tego powodu i na szczęście na katarze się skończyło. Pogoda jest do kitu, jak go dziś z rana prowadziłam do żłobka to było całkiem mroźno, pół godziny później znacznie cieplej. Ehhh ta niekończąca się jesień....

Dziubala, Alfik Dzięki serdeczne za przepisy, mam nadzieje ze uda mi się z nich dziś skorzystać - mąż bawi od rana do wieczora w stolicy, dziecię w żłobku a ja swój wolny dzień rozpoczęłam od przytachania siat z zakupami, wstawienia prania, zaraz sprzątanie, jakiś obiadek i jeszcze prasowanie zalega....
A jutro cały dzień w pracy, ale cóż... życie;)
Freya Cudna córeńka, w ogóle śliczna z Was rodzinką i super relacja porodowa. Pośmiałam się i wzruszyłam zarazem:)
Sekundka Dobrych wieści od gina.
Karola, Ann, Renia, Ania Zdrówka dla Was i dzieciaczków.
Anna Mimo wszystko odpoczywaj ile możesz (i kto to mówi.....)
Dziubala Znalazłam przepis, w którym podobnie jak w Twoim należy wybić ciasto wałkiem, cokolwiek to znaczy, masz może opracowaną jakąś technikę, czy mam puścić z uwięzi swoją kreatywność?? Strasznie mnie zaintrygowała ta kwestia;)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-32078.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-35897.png

Odnośnik do komentarza

Zapomniałam napisać, ze ostatnio Przemek pomagał tatusiowi zawiesić lampę w przedpokoju. Dopadł przy okazji skrzynkę z narzędziami, znalazł nożyczki i poprzecinał parciane paski blokujące rozstaw drabiny.... A tatuś akurat stał na owej drabinie, na górze z lampą w rękach, srubokrętem w ustach i nijak nie mógł interweniowac...

http://suwaczki.maluchy.pl/li-32078.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-35897.png

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry
pierwszy rok kiedy nie bede robila chrustu. Wszystkim slodkiego dnia zycze
Sliffka wubijanie zrozum doslownie, pookladaj troche ciasto z roznych stron, zrob kule i wybijaj jej glupoty z "glowy'. Ja tak wedle nauki mojej Mamy robie zawsze
Ania zdrowka

Uliska wstala z 38,1 choc nic nie wskazuje skad goraczka i gdzie zrodlo, dostala nurofen, jutro ma sie pokazac naszej pani doktor, mamy tez recepte na Zyrtec gdyby doszedl katar. Szymula osluchowo czysciutki nie zaszczepiony jednak z uwagi na mnie i Ule. Mialy chlopaki poranny meski wyjazd do przychodni.

Odnośnik do komentarza

Sliffka

Dziubala Znalazłam przepis, w którym podobnie jak w Twoim należy wybić ciasto wałkiem, cokolwiek to znaczy, masz może opracowaną jakąś technikę, czy mam puścić z uwięzi swoją kreatywność?? Strasznie mnie zaintrygowała ta kwestia;)

Puść wodze wyobraźni :D

Ja jeszcze nie testowałam tego przepisu ;). Najczęściej je kopiuje i chowam - w myśl zasady, że przyda się, bo niedługo zrobię ;)

Odnośnik do komentarza

Sliffka
Zapomniałam napisać, ze ostatnio Przemek pomagał tatusiowi zawiesić lampę w przedpokoju. Dopadł przy okazji skrzynkę z narzędziami, znalazł nożyczki i poprzecinał parciane paski blokujące rozstaw drabiny.... A tatuś akurat stał na owej drabinie, na górze z lampą w rękach, srubokrętem w ustach i nijak nie mógł interweniowac...

i co sie stalo :Szok:

Odnośnik do komentarza

Sliffka
Zapomniałam napisać, ze ostatnio Przemek pomagał tatusiowi zawiesić lampę w przedpokoju. Dopadł przy okazji skrzynkę z narzędziami, znalazł nożyczki i poprzecinał parciane paski blokujące rozstaw drabiny.... A tatuś akurat stał na owej drabinie, na górze z lampą w rękach, srubokrętem w ustach i nijak nie mógł interweniowac...

:Szok: Ale sił ma rękach Przemuś żeby przeciąć takie paski :Szok:

Odnośnik do komentarza

Ann

Uliska wstala z 38,1 choc nic nie wskazuje skad goraczka i gdzie zrodlo, dostala nurofen, jutro ma sie pokazac naszej pani doktor, mamy tez recepte na Zyrtec gdyby doszedl katar. Szymula osluchowo czysciutki nie zaszczepiony jednak z uwagi na mnie i Ule. Mialy chlopaki poranny meski wyjazd do przychodni.

Dobrze, że chociaż Szymula jest na prostej ze zdrowiem.
A Ula dostał Zyrtec na katar alergiczny? Bo mnie się ten lek kojarzy ze stosowaniem zapobiegawczo przy alergiach itp.
A jak Ty się czujesz? I jak oczy B?

Odnośnik do komentarza

Witam

ja kolejny rok nie robie chrustu :Śmiech: Nie mam zamiaru przeganiać dziewczyn od pryskającego tłuszczu, a poza tym postanwiłam nie obżerać się, zwłaszcza wieczorem i slodyczami, bo mi ostatnio tak brzuch wywala, że rodzina podpytuje czy nie jestem w ciąży :Zły: :Zły:

noc u nas o dziwo spokojna, może Marysia przebudza się, kiedy ja nie śpię jeszcz? :Oczko: Nos zatkany, ale poza tym ok. Tosia jeszcze bez kataru, ale pewnie nie za długo :Oczko:

Sekundka u nas wczoraj wiosna, dziś jesień, a zimy jak nie było tak nie ma. Daj znać co powiedział gin.
Ania zdrówka dla Ciebie i Martynki.
Sliffka pracowity wolny dzień :Oczko: ale przynajmniej Przemek w przedszkolu. Pomysły i wyczyny Przemka nie przestają zadziwiać :Szok::Szok:
Ann oby u Uli było bez kataru, a Szymek pozostał osłuchowo czysty.
No właśnie, jak u Karoli?

Renia z Marysi

Odnośnik do komentarza

Ann NA szczęście Jarek się zorientował od razu więc się nie kręcił tylko ostrożnie zszedł drabiny....Ostatnio też Przemek zabrał odświeżacz w sprayu z ubikacji i chciał popsikać tacie pod pachy, skończyło się na odświeżonej na cytusowo koszulce...
Ona ma nieustającą inwencję i aż czasem nawet boję się myśleć nad tym co wykombinuje jak będzie starszy...
Ann, Dziubala To znaczy, ze mogę sobie wyobrazić, że to pewien ktoś, kto mi strasznie zalazł za skórę i wytłuc walkiem ile wlezie :duren::smieszne:
Znalazłam jeszcze inne przepisy więc chyba zrobię kompilację o ile się w końcu zmoblizuję:)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-32078.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-35897.png

Odnośnik do komentarza

Karola daj znac po wizycie pediatry.
Po tych przejsciach chorobowych chyba w koncu zalatwimy sprawe wykupienia w Luxmedzie pakietu dla dzieci by jakby co przyjechal pediatra. Myslimy od tym juz dlugo, papiery do podpisania na polce, ale przy Uli kiedy nie wiedzielismy za bardzo co to choroby to jakos nam to umykalo. Dzis wyglada wszystko inaczej, a jak dojdzie przedszkole to dopiero sie zacznie :Kiepsko:
Sliffka musicie miec megarefleks przy Przemusiu, ciekawa jestem jaki bedzie Wasz duecik
Renia fajny taki czas spokoju. Ja mam wiertary i muzykę Uli (kastaniety i piosenki), Szymula z p. Marią na spacerku, B na spotkaniu służbowym.

Spojrzalam w lustro, dobrze ze sie z nikim "służbowo" nie umówiłam jakoś teraz bo wyglądam lekko zniechęcająco :Oczko:
Pączka nie jadłam, nie bardzo nawet mi się chce :Szok::Szok::Szok: a i B pewnie o tym nie pomysli bo on zmienil troche swoje nawyki zywieniowe i sa efekty :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Ann Cóż ja pozytywnie zakładam ze Bączek będzie grzeczny:) Ale z drugiej strony z doświadczenia wiem, ze Przemek potrafi "rozruszac" i zainspirować nawet najgrzeczniejsze dziecko....Prywatne ubezpieczenie fajna sprawa, ja już korzystałam z tego które dodatkowo wykupiłam dla moich chłopaków u siebie w pracy, choć nawet z nim w niedzielę udało mi sie. znaleźć tylko jednego lekarza pediatrę....

http://suwaczki.maluchy.pl/li-32078.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-35897.png

Odnośnik do komentarza

Sliffka dlatego najpierw musze sprawdzic jak to jest i czy to faktycznie bedzie wiecej zysku z tego ubezpieczenia czy sladowo...
Renia smacznego spacerku
Neta jak Wasz slodki dzien? Dzis Klub Malucha?
Trusia hop hop

B jak wrocil z Szymonem od pediatry powiedzial ze mozemy juz powoli wprowadzac inne jedzonko. Jutro jeszcze jak bedzie z Ula to poprosze by dopytal co i jak, czy mozemy, czy musimy itp. Bylam nastawiona ze jeszcze mam miesiac luzu wiec to mnie zaskoczylo.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...