Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

Renia taki mam plan, w korporacji taksowkowej juz nie powinni mnie pytac o nic poza godzina, a wraz z zamknieciem drzwi pan powinien mnie wiezc tam gdzie zawsze.
A i moje przypuszczenia (ktore kiedys mi sie dawno zrodzily a ostatnie dni przypomnialy) ze Clemastin zle dziala na Ule potwierdzila lekarka ze tak moze byc i czyli tego juz nigdy nie stosujemy i mamy zapis w karcie ze nie mozna nam wypisywac

Odnośnik do komentarza

teraz Reniu juz byl koniec kuracji Clemastinum, w poniedziałek podpytam co ew stosowac zamiast jakby co. A teraz mamy tylko masc z antybiotykiem do nosa i flavamed (bo kaszel bywa), ale poza rozpulchniona mocno sluzowka nie jest zle i wychodzic mozemy (w kulturalne miejsca tez zwlaszcza ze pojutrze powinno byc juz lepiej)

Odnośnik do komentarza

Cała rodzinka od dawna śpi, ja ogarnęłam chatkę i wpadłam na wieczorny relaks :)
Padało i nie miałam jak jechać po prezent więc zarezerwowałam go telefonicznie i jutro wyjeżdżając po drodze wstąpimy do sklepu :)

Neta - fajny Król Artur z buławą :)

Sliffka – zdrówka dla Przemusia!

Ann - brawa dla Uli, Adaś też daje sobie radę z rajstopkami ale w ściąganiu hehe :Oczko:
Zdrówka dla Ulci Szymcia! Oby leki pomogły i w poniedziałek było już ok.
A na Adasia Clemastinum super działa.

Siula - :Smutny: mocno trzymam kciuki za Mamę!

Starletka – jak małż po rozmowie? Mam nadzieję, że Twoje nerwy okazały się niepotrzebne.

Odnośnik do komentarza

Ann
teraz Reniu juz byl koniec kuracji Clemastinum, w poniedziałek podpytam co ew stosowac zamiast jakby co. A teraz mamy tylko masc z antybiotykiem do nosa i flavamed (bo kaszel bywa), ale poza rozpulchniona mocno sluzowka nie jest zle i wychodzic mozemy (w kulturalne miejsca tez zwlaszcza ze pojutrze powinno byc juz lepiej)

U nas też clemastin okazał sie zły i teraz mamy Eurespal w syropie już dłuzszy czas. I bardzo dobrze skutkuje.

Renata mama Paulinki, Weroniki i Wiktorii
http://www.suwaczek.pl/cache/c8241af4ae.png
http://www.suwaczek.pl/cache/4dbe1440ea.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...