Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

Megan, ucałowania dla Tosi! Niech żyje sto lat w zdrowi i z uśmiechem na twarzy! A tak swoją drogą zobacz Megan, jak ten czas leci. Dopiero spotkałyśmy się na portalu nasza klasa, pogadałyśmy na GG (między innymi o szpitalu św. Zofii), a teraz mój Michał ma ponad 7,5 miesiąca. Skorzystałam z Twojej propozycji i 'wciągnęłam' się na parenting. No, to mam nadzieję, że już wiesz, kto pisze. :Uśmiech::Uśmiech: Buziaki!!

http://s7.suwaczek.com/200711191662.png

Odnośnik do komentarza

My po spacerku w towarzystwie mojej koleżanki z pracy i sąsiadki zarazem. Dziś dziewczyny o 7.00 wstały, więc Tosia już jakiś czas słodko śpi. Marysi katar nie ominął, ale nie jest uciązliwy. U Tosi lepiej, dziś w nocy nie było pobudek więc jest dobrze :)

Ann to racja, jedno mnie ominie, ale mam nadzieję, że to jeszcze w wakacje uda się nadrobić. Mam nadzieję, że spotkanie z Justys mnie nie ominie.

Renia z Marysi

Odnośnik do komentarza

Witam wtorkowo

Jednak wczoraj popołudniu dalej czułam się weekendowo, bo K był już w domu o... 16.30! Szok, że tak wcześnie. Zatrudnił pracownika i postanowił, że będzie pracować od 8.00 do 16.00. Zobaczymy jak długo wytrzyma ;)
A nocka super, dzieci ładnie ją przespały.
Adaś od rana był taki anielsko grzeczny, że aż go nie poznawałam. Na spacerku kupiłam mu autko i teraz z nim śpi ;)

Odnośnik do komentarza

Najlepsze życzenia dla rocznej Tosi! :Święto:

Renia – fajne fotki, super się dzieci bawiły :). Siostrzyczki są różne, a to końcowe super, faktycznie Marysia ma pozę zawodowej modelki ;)

Alfik – oby się wyjaśniło skąd te krosteczki u Gabi.

Tasik – śliczne fotki, przy okazji widzę, że w Jordanie przybyła 1 zabawka dla dzieci ;)

Karola - super weekend mieliście. Szkoda, że tak malo tych fotek ze spotkania karolowo-netowo-siulowego :)

Odnośnik do komentarza

Dziendoberek

Witam po urlopie bez garów,prania,sprzatania:):):)
Nam pogoda bardzo dopisała z czego jestesmy bardzo zadowoleni a najfajniejszy był koniec naszego pobytu bo po blisko 4h jazdy spotkaliśmy sie z Karolkami i Siulami:) i podsumowujac nasze spotkanie to:
1.Jaś i Szymon to super chłopaki i bardzo grzeczne!
2.Karola i R - bardzo dziekujemy za gościne!!!
3.Jaś i Staś to super chłopaki i bardzo duze:)
4.Siula i P - Dziekujemy za spotkanka!
5.Siula jest na prawde duza:)
6. Jedliśmy po hamerykańsku:) a gofrów nie jedliśmy:)
7.Karola i R - mimo ze poczatkujacy kierowcy super nas pilotowali!
Szkoda ze mieszkaja tak daleko....

http://suwaczki.maluchy.pl/li-5647.png

Odnośnik do komentarza

Ann super, że dzieci śpią.
Neta witaj, widzę, że wypoczęta i zadowolona :) Do tego opisu dodaj jeszcze kilka zdjęć :)

Ale mnie spotkała miła niespodzianka. Marysia chyba na nowo odkryła rysowanie. Nie przepadała za tym, więc ją do tego nie namawiałam. Jak chciała i była możliwość porysowania dawałam kartkę papieru, malowała kilka kresek, kółek i tyle. Przed chwilą poprosiła o papier i mazaki i narysowała dwa ludki, mnie i K :Uśmiech: Po raz pierwszy rysowała coś przypominające postać ludzka :D Nie sądziłam, że takie rysunki mogą aż tak wzruszyć :) Potem Marysia powiesiłą swoje rysunki na lodówce i podziwiała :D

Renia z Marysi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...