Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

mama2
Daffodil te ogrodniczki w kratke boskie , uwielbiam takie spodeneczki na szeleczkach:36_1_11:
Fajnie ze chodzisz do szkoly rodzenia i zdajesz relacje zawsze sie czegos dowiem .

Powiedzcie czemu jak mysle o tym ze juz tylko 4 dni do pracy to mi smutno , :36_2_24:
wczoraj chciałam pare bluzek ciążowych kupic bo te mi sie znudzily i uswiadomilam sobie ze po co jak i tak bede w domu siedziec to szkoda kasy:36_2_14::36_2_14:
i znow mi smutno sie zrobiło....zawsze moglabym do 23 marca porobic bo wtedy mam kolejna wizyte...:o_master2::o_master2:ale to ja tylko tak głosno mysle:Nieśmiały::Nieśmiały:
mama2 - a ja Cie rozumiem. Ale zobaczysz. Jeszcze sie w domu odnajdziesz. Ja polubialam po latchz pracy to i Ty na te pare miesiacy polubisz. A bluzki to ja kupuje nie do pracy, nie na imprezy tylko dla siebie. A co! W domu to nie koniecznie trzeba w rozciagnietym dresie chodzic. Ja tam lubie sie stoic dla sibie samej no i dla meza :-)

Odnośnik do komentarza

jola22
Mama2corun powodzenia u położnej!!!!!!!!!!!

I proszę od razu po powrocie pisać co i jak.
Kciuki są i były już wcześniej, bo ja od razu po wyjściu z łóżka zabrałam się za pranie.

Niestety na razie nie są to rzeczy Kubusia, bo M. wczoraj stwierdził, że mu się skarpetki kończą :lup: i nasze rzeczy musiałam do pralki wrzucić :nerw:
I pewnie znowu mi się o jeden dzień przeciągnie, bo nie mamy aż tyle miejsca do rozwieszania.

Odnośnik do komentarza

mama2
lutka
mama2
Najpierw sie przywitam. U nas wszystko dobrze , moja szyjka ma 6 cm!!!! matko bardzo długa synus głowka w dól i tak juz pozostanie:36_1_11: Maksiu wazy 2000 gram :i love you2:
umowiona jestem na pon po L-4 wiec juz nieodwołalnie ide, lekarz moj powiedział ze to twardnienie brzucha nie jest całkiem normalne (nie az tyle) i mam luteine dopochwowo zapisana noi koniecznie na zwolnienie

bojciu 2 kg????? moja kruszynka biedna :(

Lutka a ty co wielkolud? tez jestes kruszyna to synek musi byc adekwatny do ciebie kochana

Lutka... drobino... a syna chcesz rodzic duzego

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

Daffodil
jola22
Mama2corun powodzenia u położnej!!!!!!!!!!!

I proszę od razu po powrocie pisać co i jak.
Kciuki są i były już wcześniej, bo ja od razu po wyjściu z łóżka zabrałam się za pranie.

Niestety na razie nie są to rzeczy Kubusia, bo M. wczoraj stwierdził, że mu się skarpetki kończą :lup: i nasze rzeczy musiałam do pralki wrzucić :nerw:
I pewnie znowu mi się o jeden dzień przeciągnie, bo nie mamy aż tyle miejsca do rozwieszania.

jaaaasne, skarpetki to priorytet ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

elwira
Musze wam się pochwalić, moja Kinga zaczyna sobie nieźle radzić jak na te warunki w polskiej szkole bo przyniosła do domu dwie 5 z historii i 3 z dyktanda :))) wiec jestem bardzo dumna ale najlepsze jest jednak to ze wczoraj przyszła do niej koleżanka i poprosiła o pomoc w lekcjach ... okazało się ze Polka pomagała Irlandce z zadaniami z języka irlandzkiego

Padłam jak mi dziecko powiedziało co robiły!!

Elwira gratulacje dla córci. Zdolniacha z niej :36_1_11:

Odnośnik do komentarza

mama2
a ja przed chwila zasłabłam i mnie reanimowali...strasznie mi gorąco i ciezko mi sie oddycha, dusznosci mam:36_2_24:

Mama biedulko teraz już lepiej??
To jest największy dowód na to, że powinnaś już z pracy zrezygnować. Jesteś przemęczona i tyle. Jak w poniedziałek najbliższy po to zwolnienie nie pójdziesz, to nie chciałabym być w Twojej skórze :)

Odnośnik do komentarza

mama2 reanimowali cie?!? kobieto kochana...
od soboty odpoczynek! bez dyskusji w ogole!
Ty sie nastaw na dobrze zaplanowany program, zapisz sobie dzien po dniu w kalendarzu jesli trzeba:
spacer, relax z ksiazka, wartosciowe posilki, sen, cwiczenia oddechowe, dobre filmy, dobre ksiazki, forum oczywiscie itp itd

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

Daffodil
elwira
Musze wam się pochwalić, moja Kinga zaczyna sobie nieźle radzić jak na te warunki w polskiej szkole bo przyniosła do domu dwie 5 z historii i 3 z dyktanda :))) wiec jestem bardzo dumna ale najlepsze jest jednak to ze wczoraj przyszła do niej koleżanka i poprosiła o pomoc w lekcjach ... okazało się ze Polka pomagała Irlandce z zadaniami z języka irlandzkiego

Padłam jak mi dziecko powiedziało co robiły!!

Elwira gratulacje dla córci. Zdolniacha z niej :36_1_11:

nic tak nie cieszy jak dobre oceny naszych pociech:)) wiem coś o tym i Cię rozumiem

http://www.suwaczek.pl/cache/76b1a6931d.png

Odnośnik do komentarza

lutka
mama2corun
dobra dziewczynki ja sie zegnam papa do relacji potem a Lutka ma po tylku odemnie za to ze jeszcze relacje niezlozone!:nerw:

juz, już piszę :)

szyjka długa i zamknięta, synuś pływa głowką do dołu i wazy 1,2 kg. WIdziałam jąderka :D W srodę idę do niej państwowo (móiwla, że dośc drogie są te badania) po skierowanie na posiew (chodzi o ten paciorkowiec beta coś tam), poprosiłam to bez problemu da. No i w sumie to tyle.

Ok to teraz spróbuję wyłapć posta mamy2 dot jej wizyty.

Lutka super. Szymek też ślicznie rośnie i najważniejsze, że już pozycję startową przyjął :)

Odnośnik do komentarza

gunia43
Wiem, wiem. Zapomnialam o zdjeciach. Kurde, o sie ze man dzieje :smile_move::smile_move:
[ATTACH][ATTACH]3994[/ATTACH][/ATTACH]

a ja widze buzialka... sliczny.
manicure Guni tez oczywiscie godny pochwaly :))

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

Daffodil
jola22
Daffodil

Nie wiem czy uda mi się to dobrze wytłumaczyć, ale wygląda to mniej więcej tak:
Pozycja na czworakach, nogi lekko rozstawione, tak samo ręce. Głowa, kręgosłup i pupa powinny być w jednej płaszczyźnie, żadnych kocich grzbietów itp. I nie odrywając rąk i kolan od podłoża zataczamy pupą (a co za tym idzie plecami i głową też) duże okręgi. W dość wolnym tempie w jedną i drugą stronę.
Podobno pomaga :)

Daffodil to musi super wyglądać - taki taniec godowy brzuchatek:hahaha::hahaha::hahaha:

Mnie się bardziej kojarzy z kotką w rui :hahaha:

nasza kotka ma wlasnie rujke... jak moj maz mnie zobaczy w podobnej pozycji to padnie.

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

pat-k
mama2 reanimowali cie?!? kobieto kochana...
od soboty odpoczynek! bez dyskusji w ogole!
Ty sie nastaw na dobrze zaplanowany program, zapisz sobie dzien po dniu w kalendarzu jesli trzeba:
spacer, relax z ksiazka, wartosciowe posilki, sen, cwiczenia oddechowe, dobre filmy, dobre ksiazki, forum oczywiscie itp itd

o fajne propozycje podsunełas :flower2:

Odnośnik do komentarza

lutka
gunia43
lutka
Gunia duży Maksio :) Cieszę sie razem z Tobą :D

Pewnie to jest nic przy tym, jak mama2 nam da znac ile jej Maksio teraz wazy.
MOj nawet do jego poprzedniej wagi nie dorosl. Ale i tak pol kilo na plus, wiec sie ciesze.

no własnie a ja trochę się martwię, bo od ostatniej wizytu przytył tylko ok 300 g :/, ginka twierdzi ż ewszytsko jest ok, ale martwię się trochę. Biorę co prawda pod uwagę błąd pomiaru, ale mimo wszystko myślę o tym :/

Lutka nawet nie zaczynaj sobie wkręcać. Akurat wczoraj nam o tym na szkole rodzenia mówili :) Najgorsze to porównywać wagę dziecka z innymi dzieciakami. Każde jest inne, inaczej rośnie i nie ma w tym nic dziwnego. Położna mówiła, że norma dla noworodka mieści się w przedziale od 2,5-4,5 kg, więc sama widzisz jaki rozstaw duży.

Odnośnik do komentarza

mama2corun
mama2
mama2corun
Jolcia pewnie poszla spac a mama2 wpadla w wir pracy
kurcze mialam erotyczny sen dzisiaj...wrr a ten osiol dalej nic niechce wrr:nerw: zas bedzie glodowal :nerw:

:sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:

no zobaczymy kto sie bedzie smial ostatni po porodzie to mi sie napewno tak szybko niebedzie chcialo a jemu juz bedzie sie chcialo i zobaczymy wtedy....faceci to naprawde durnie a moj to w szczegolnosci!!przesadny jak jakas baba ze wsi taka typowa wiocha no...
Oj, biedna! Powiedz mu, ze albo bedzeisz mialam sex z nim albo sama sobie poradzisz :-) !!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...