Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

gunia43
Czesc dziewczynki. Ja wlasnie weszlam do domku. Naczekalam sie dzisiaj jak nie weim, ale warto bylo. U mnie wszystko ok. :ok:
Bole normalne, mam brac nospe w razie czego, ale tylko jak bardzo boli; szyjka w porzadku, nic a nic sie nie skrocila. Maly przewrocil sie juz glowka do dolu - jednak dobrze wyczulam :-) Wazy juz 1650 gram, serduszko zdrowe, bije jak trzeba, bez zadnej arytmii. Kosc udowa, glowka i brzucho w porzadku. Siusiak aka widzialam. Ale duzy!

Pochwa czysta od bakterii i grzybow w badaniu, ale wzial mi wymaz jeszcze raz, w razie czego. Ginalgin pomogl, widac.
W krwi cukru nie bylo w badaniu na czczo. Tutaj nie robia glukozy jesli badanie w krwi jest w porzadku.

Super wiadomosci Gunia oby tak dalej ciesze sie z Toba.
U mnie wizyta dopiero 23 marca ale bez zadnego USG wiec szczegolowo nic nie bede wiedziec taka zwykala u polozniej.
Moja tarczyca bez skokow w normie wynik niby dobry wiec z tego moge sie cieszyc a co do wyniku z glukozy czekam .

http://s10.suwaczek.com/20000429310117.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/b11eb3303f.png

Odnośnik do komentarza

pat-k
katja79
hej babeczki i ja zaciskam kciuki z calej siły i czekam na dobre wiadomosci:smile_jump::smile_jump: a ja dzis mialam horror lazienkowy teraz jednak jem mniej tych owoców i warzyw wiec i w lazience coraz gorzej dzisiaj myslalam ze umre na klopie:36_2_49:
no nic smigam do fryzjera zajze jak tylko wróce buziale:36_3_16:

Katja a probowalas jesc ananasa? u mnie dziala rewelacyjnie.
I pamietam, ze Guni lekarz polecal dodac do niego jeszcze jogurt nat. i wtedy dodatkowo lagodnie odwadnia
Patka - Nie jogurt tylko Quark czyli twarozek naturalny :-) Moze jogurt tez, ale tegio to nie wiem. No i Katja chyba nie lubi.

Odnośnik do komentarza

Daffodil
katja79
hej babeczki i ja zaciskam kciuki z calej siły i czekam na dobre wiadomosci:smile_jump::smile_jump: a ja dzis mialam horror lazienkowy teraz jednak jem mniej tych owoców i warzyw wiec i w lazience coraz gorzej dzisiaj myslalam ze umre na klopie:36_2_49:
no nic smigam do fryzjera zajze jak tylko wróce buziale:36_3_16:

Katja przynajmniej miałaś zaprawę przed porodem :hahaha:
Katja -polecam czopki glicerynowe. Ja bez nich to cienko bym spiewala cala ciaze! I nie sa szkodliwe dla dzidzi.

Odnośnik do komentarza

lutka
Daffodil
lutka
pochwalę się pochwalę, jak tylko skończymy ten nieszczęsny remont, Bo teraz jednoczesnie malujemy (tzn Misiek:P) i składamy meble (tzn Misiek:P), więc jest syf w całym domu.

Lutka Misiek jest siłą roboczą, a Ty zarządzasz :)

tak zarządzam przezd TV, lub nad instrukcją, ale Uwaga meble stoją!!!!!! :D, porobiłam kilka fotek ale zapomniałam zgrać na pena, jutro się pochwalę :D, ciągle łążę do pokoju i sobie na nie zerkam, tak mnie cieszą.
Takie rzeczy to strasznie ciesza. Wiem cos o tym. Ja jak w zeszlym roku mniej wiecej tej porze meble zamowilam to humo milam, ze sie az sama do siebie pod nosem smialam. Czekam na fotki!

Odnośnik do komentarza

amelcia8
lutka
gunia43
witam dziewczyny w sobote. Ja wrocilam wlasnie z eskapady sklepowej. Padam doslawnie i spac mi sie chce jak diabli. Wczoraj zasnelam ok. 4.00 i wstalam o 8.00. :le:moze to ta pogoda. Cisnienie chyba niskie.

W kazdym badz razie wozek zaplacony i zamowiony. :36_7_8::36_7_8::36_7_8:
Bedzie w koncu pomaranczowo-brazowy. Chcialam jasniejszy, ale pozostale materialy na zywo nie wygladaly fajnie. Jakies takie mikrofazy i tym podobne. Ten jest najladniejszy. I nieprzemakalny i uv schutz ma.
http://www.hartan.de/produkte/r1/dessins/279_g.jpg
razem 460 euro, ale ma fajna opcje, bo pokrowiec z nosidelka zmienia sie na pokrowiec na nozki do spacerowki, takze oplacalo sie wybrac ta wersje, inne tego nie maja.
Teraz tylko czekac do polowy kwietnia. Wtedy go dostaniemy :-)
melismy tez jechac po farbe do sypialni,ale mni juz tak scielo po zakupie wozka i spozywczych rzeczy, ze dalismy sobie na dzisiaj juz sopokoj.

rozwiązany jak mój - tyle że ten ładniejszy :d
gunia wózek przepiękny!! My postanowiliśmy kupić wózek w kwietniu!! Tak jakoś nam się nie spieszy

Dzeiki Amelcia.
Ja zmowilam i bede musiala na niego 6 tygodni czekac. Takze bedzie do odbioru dopiero w polowie kwietni8a. W sam raz. Tutaj tak prawie ze wszystkim jest, ze trzeba zamawiac. W innym sklepie juz mnie lekka panika ogarnela bo Pani powiedziala, ze tam to sie 8-10 tygodni czeka. Ciekawe w czym Maksiu by wtedy jezdzil.... Ale na szczescie w innym nie balo juz az tak zle.

Odnośnik do komentarza

mama2corun
no Lutka to super ze mebelki juz stoja:D
a ja dziewczyny od 8 niemam bolu:D niechce zapeszac ale oj lekka ulge czuje a raczej ogromna :D do M napisalam to odrazu dzwonil i mowi ze jemu tez ulzylo bo jak mnie wieczorem prawie wnosil po schodach to mowi do 2.30niespal bo sie zastanawial czy niezaczelo sie...ja mu tez powiedzialam ze tez mi to przez glowe przeszlo...no nic ja musze skonczyc myc naczynia bo w ratach to robie...

Oby tak juz zostalo, Ty biedna nasza. To pewnie jakas niestrawnosc, bo Ola ucska Ci juz pewnie na wnetrznosci mocno i takie sa skutki.

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
amelcia8
A TAK WOGULE TO ILE PRZYTYŁYŚCIE??????:nerw::nerw::nerw::nerw:BO JA TO CHYBA NAJWIĘCEJ Z WAS:nerw::nerw::nerw:???????
CIEKAWE SWOJĄ DROGĄ ILE BĘDZIE WAŻYŁ TEN MÓJ NIEZNOŚNY SYNUŚ:))))????I CZY WSZYSTKO BĘDZIE OK!! BO WIZYTĘ MAM NA 13 MARCA
CZYLI DOPIERO ZA 11-DNI:(:nerw::nerw::nerw::nerw::nerw::nerw:

ja mam na wadze już 74kg:36_2_24: czyli jakieś 14kg na plusie ( chodz nie wiem czy to możliwe) wiec napewno was przebiłam wszytskie
Ewciaa - chyba w ubraniu tyle masz, bo po zdjeciach wcale nie widac tej wagi.

Odnośnik do komentarza

lutka
gunia43
Ewciaa
lutka jakie ładne nowe suwaczki

Nawet moj maz dzisiaj zauwazyl, jak mi zerknal przez ramie. Mowi tak: A co to? Lutka suwaczki zmienila? - normalnie szczena mi opadla!

dzięki dziewczynki :)

Gunia no przezciez połechtałam Twojego meża nieco, mówiąc że przystojniak z Niego. Musiał zapamiętac :D
Lutka - Faktycznie. Och, mezczyzni. Prozne istoty !!! Nie skojarzylam, hi, hi :-)

Odnośnik do komentarza

gunia43
pat-k
katja79
hej babeczki i ja zaciskam kciuki z calej siły i czekam na dobre wiadomosci:smile_jump::smile_jump: a ja dzis mialam horror lazienkowy teraz jednak jem mniej tych owoców i warzyw wiec i w lazience coraz gorzej dzisiaj myslalam ze umre na klopie:36_2_49:
no nic smigam do fryzjera zajze jak tylko wróce buziale:36_3_16:

Katja a probowalas jesc ananasa? u mnie dziala rewelacyjnie.
I pamietam, ze Guni lekarz polecal dodac do niego jeszcze jogurt nat. i wtedy dodatkowo lagodnie odwadnia
Patka - Nie jogurt tylko Quark czyli twarozek naturalny :-) Moze jogurt tez, ale tegio to nie wiem. No i Katja chyba nie lubi.

serio z twarozkiem? a ja z jogurtem jadlam... no to musze z twarozkiem sprobowac w takim razie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

Daffodil
gunia43
Czesc dziewczynki. Ja wlasnie weszlam do domku. Naczekalam sie dzisiaj jak nie weim, ale warto bylo. U mnie wszystko ok. :ok:
Bole normalne, mam brac nospe w razie czego, ale tylko jak bardzo boli; szyjka w porzadku, nic a nic sie nie skrocila. Maly przewrocil sie juz glowka do dolu - jednak dobrze wyczulam :-) Wazy juz 1650 gram, serduszko zdrowe, bije jak trzeba, bez zadnej arytmii. Kosc udowa, glowka i brzucho w porzadku. Siusiak aka widzialam. Ale duzy!

Pochwa czysta od bakterii i grzybow w badaniu, ale wzial mi wymaz jeszcze raz, w razie czego. Ginalgin pomogl, widac.
W krwi cukru nie bylo w badaniu na czczo. Tutaj nie robia glukozy jesli badanie w krwi jest w porzadku. To tyle. Przytylam 0,5 kilo, wiec spoko. Waze 72,4 w ciuchach. :36_7_8:

Teraz lece szybko z mezem po bulki, bom glodna jak wilk!!!!! Wziol urlop, bo tyle czasu nam zeszlo, ze nie zdazy do pracy :-)

Trzymam mocno kcuki za mame2 i lutke!:ok:

Gunia super wieści. Dzidziuś rośnie, mama nie tyje, tylko się cieszyć :)
Mam jakos cudem tylko nie przytyla ostanio, bo slodycze odstawilam! Przytylam wczesnij juz niezle!

Odnośnik do komentarza

pat-k
gunia43
Czesc dziewczynki. Ja wlasnie weszlam do domku. Naczekalam sie dzisiaj jak nie weim, ale warto bylo. U mnie wszystko ok. :ok:
Bole normalne, mam brac nospe w razie czego, ale tylko jak bardzo boli; szyjka w porzadku, nic a nic sie nie skrocila. Maly przewrocil sie juz glowka do dolu - jednak dobrze wyczulam :-) Wazy juz 1650 gram, serduszko zdrowe, bije jak trzeba, bez zadnej arytmii. Kosc udowa, glowka i brzucho w porzadku. Siusiak aka widzialam. Ale duzy!

Pochwa czysta od bakterii i grzybow w badaniu, ale wzial mi wymaz jeszcze raz, w razie czego. Ginalgin pomogl, widac.
W krwi cukru nie bylo w badaniu na czczo. Tutaj nie robia glukozy jesli badanie w krwi jest w porzadku. To tyle. Przytylam 0,5 kilo, wiec spoko. Waze 72,4 w ciuchach. :36_7_8:

Teraz lece szybko z mezem po bulki, bom glodna jak wilk!!!!! Wziol urlop, bo tyle czasu nam zeszlo, ze nie zdazy do pracy :-)

Trzymam mocno kcuki za mame2 i lutke!:ok:

hurra!!! jakie nowiny!! :36_1_11:
siusiak duzy powiadasz? ;)))
Jak dla mnie to wielki!!!!!! W porownaniu z ostatnim razem to tak urosl, ze nie ma co! Maz caly dumny chodzi, normalnie!

Odnośnik do komentarza

jola.grodecka
gunia43
Czesc dziewczynki. Ja wlasnie weszlam do domku. Naczekalam sie dzisiaj jak nie weim, ale warto bylo. U mnie wszystko ok. :ok:
Bole normalne, mam brac nospe w razie czego, ale tylko jak bardzo boli; szyjka w porzadku, nic a nic sie nie skrocila. Maly przewrocil sie juz glowka do dolu - jednak dobrze wyczulam :-) Wazy juz 1650 gram, serduszko zdrowe, bije jak trzeba, bez zadnej arytmii. Kosc udowa, glowka i brzucho w porzadku. Siusiak aka widzialam. Ale duzy!

Pochwa czysta od bakterii i grzybow w badaniu, ale wzial mi wymaz jeszcze raz, w razie czego. Ginalgin pomogl, widac.
W krwi cukru nie bylo w badaniu na czczo. Tutaj nie robia glukozy jesli badanie w krwi jest w porzadku.

Super wiadomosci Gunia oby tak dalej ciesze sie z Toba.
U mnie wizyta dopiero 23 marca ale bez zadnego USG wiec szczegolowo nic nie bede wiedziec taka zwykala u polozniej.
Moja tarczyca bez skokow w normie wynik niby dobry wiec z tego moge sie cieszyc a co do wyniku z glukozy czekam .

Jola.G - Gratuluje wynikow tarczycy! To bardzo wazne, zeby bylo ok w ciazy. Mnie juz przed ciaza dala sei starsznie we znaki!!!! Balym klebkiem nerwow i do tego strasznie obolalym i opuchnietym. Moze nie jest z ta Twoja tak zle, jak u mnie bylo. Tego Ci zycze :-)
A z cukrem pewnie tez bedzie ok.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...