Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

A ja się cieszę, że mieszkamy z mamą. Pewnie że fajnie jest miec własne mieszkanie, być na swoim, ale w moim przypadku przy dziecku to byłoby nie realne. Mąż pracuje na wyjazdach ,teraz np wyjechał na jakies 3 tyg, więc nie wiadomo czy będzie również jak urodzę. Całe szczęście jest mama - choc nie powiem zebyśmy się świetnie dogadywały.

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
Daffodil
Ja mam w najbliższą środę - nareszcie!! A później 17. grudnia USG połówkowe.

w takim razie trzymam już kciuki, napewno będzie dobrze :)

Już się nie mogę doczekać, bo jakoś się tak ostatnio czuję mało ciążowo. Dolegliwości pierwszego trymestru ustąpiły. Nawet piersi bolą tylko przy takim mocniejszym nacisku, a kiedyś to umierałam przy każdym gwałtowniejszym ruchu.
Ruchów dzidziusia jeszcze nie czuję, więc wiadomo jak to jest. Przyszła mama różne rzeczy może sobie wkręcić :) W każdym razie już się nie mogę doczekać jak zobaczę moje maleństwo na USG, odliczam dni :)

Odnośnik do komentarza

Daffodil
Ewciaa
Daffodil
Ja mam w najbliższą środę - nareszcie!! A później 17. grudnia USG połówkowe.

w takim razie trzymam już kciuki, napewno będzie dobrze :)

Już się nie mogę doczekać, bo jakoś się tak ostatnio czuję mało ciążowo. Dolegliwości pierwszego trymestru ustąpiły. Nawet piersi bolą tylko przy takim mocniejszym nacisku, a kiedyś to umierałam przy każdym gwałtowniejszym ruchu.
Ruchów dzidziusia jeszcze nie czuję, więc wiadomo jak to jest. Przyszła mama różne rzeczy może sobie wkręcić :) W każdym razie już się nie mogę doczekać jak zobaczę moje maleństwo na USG, odliczam dni :)

rozumiem Cię też tak miałam, ale wysztko było ok :) i u Ciebie też tak będzie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

katja79
Hej babeczki witam sobotnio ja dopiero sie obrobilam w domciu...sprzatanie, gotowanie...w koncu mam z glowy
Ale Wam zazdroszcze tego sniegu uwielbiam jak jest.
mama2 gratuluje ruchów i niesmialo zazdroszcze..
Ewciaa suuper ciuszki zwlaszcza ten rampersik mi sie podoba, a co do wizyt to ja mam we wtorek a w srode amnipunkcjia...

również trzymam kciuki :) będzie dobrze

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...