Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

katja79
Ewciaa
katja79

Ewciu oj chyba Ci sie ta dietka spodobala co?:36_2_15:Ja jablka jem tylko kupuje takie kwaskowe w koncu jakies owoce trzeba jesc a niestety teraz nie ma wielkiego wyboru bo oprócz jablek i grejfrutów wszystko za slodkie.

ale Ty kochana masz zamiar jednak katowac sie ta dieta???

katja ja czytałam że jabłka trzeba odstawić bo mają dużo cukrów prostych, ale ja jem, grfruty kupiłam i nawet te chrupki kukurydziane jak pisałaś; powiem Ci że ta dieta mnie wykańcza, nawet mleko kupiłam 0,5 % :leeee:
tak bardzo się katowac nie będe ale troche trzeba wszytsko dla mjej małej mam nadzieje ze po urodzeniu mi to wynagrodzi

Ewciuu kochana nie denerwuj sie na mnie ale mysle ze dziewczyny maja racje nie ma sensu zebys sie tak trzymala tej diety skoro wyniki masz dobre a juz tymbardziej nie ograniczaj owoców bo to dla Zuzi cenne naturalne witaminki... wyeliminuj poprostu wszystkie slodycze jezeli sie boisz i mysle ze nie ma potrzeby wiecej... ja gdyby mi tak cukier nie skakal tez bym pewnie sie tej diety tak nie trzymala ale w tej sytuacji nie mam wyjscia musze sie trzymac dla mojej kruszynki ale Ty przeciez masz jednak wynik w normie wiec nie ma sie czym denerwowac. szkoda ze nie masz glukometru to by cie uspokoilo gdybys sobie pare razy zmierzyla po jedzonku bo widze ze nie dokonca ufasz tym normom...a swoja droga dzielna z ciebie babeczka:36_3_16:

katja ja się nie gniewam robiłam sobie dziś u ciotki i po obiedzie miałam 90

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

jola.grodecka
jola22
mama2
a ja zjadłam juz cała babe i lody z owocami i dwie porcje spagetti i zaraz umreeeee....a tu cicho i pusto

Mama2 gdzie ty to wszystko zmieściłaś???

Witam w niedziele wlasnie zwleklam sie z lozka tak zle sie czuje i nic nie spalam w nocy jesc tez jakos nie moge wypilam tylko herbate.
Nie wiem co sie dzieje oj coraz gorzej!!!!

Jola ale słabo się czujesz czy zatrułaś się czymś??

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
katja79
Ewciaa

katja ja czytałam że jabłka trzeba odstawić bo mają dużo cukrów prostych, ale ja jem, grfruty kupiłam i nawet te chrupki kukurydziane jak pisałaś; powiem Ci że ta dieta mnie wykańcza, nawet mleko kupiłam 0,5 % :leeee:
tak bardzo się katowac nie będe ale troche trzeba wszytsko dla mjej małej mam nadzieje ze po urodzeniu mi to wynagrodzi

Ewciuu kochana nie denerwuj sie na mnie ale mysle ze dziewczyny maja racje nie ma sensu zebys sie tak trzymala tej diety skoro wyniki masz dobre a juz tymbardziej nie ograniczaj owoców bo to dla Zuzi cenne naturalne witaminki... wyeliminuj poprostu wszystkie slodycze jezeli sie boisz i mysle ze nie ma potrzeby wiecej... ja gdyby mi tak cukier nie skakal tez bym pewnie sie tej diety tak nie trzymala ale w tej sytuacji nie mam wyjscia musze sie trzymac dla mojej kruszynki ale Ty przeciez masz jednak wynik w normie wiec nie ma sie czym denerwowac. szkoda ze nie masz glukometru to by cie uspokoilo gdybys sobie pare razy zmierzyla po jedzonku bo widze ze nie dokonca ufasz tym normom...a swoja droga dzielna z ciebie babeczka:36_3_16:

katja ja się nie gniewam robiłam sobie dziś u ciotki i po obiedzie miałam 90

No to wynik super. Ewcia po takim wyniku od razu bym tą dietę olała.

Odnośnik do komentarza

Daffodil
A to wybrane zdjęcia:
[ATTACH]3899[/ATTACH] [ATTACH]3900[/ATTACH] [ATTACH]3901[/ATTACH] [ATTACH]3902[/ATTACH] [ATTACH]3903[/ATTACH]

Jutro pojawią się na NK, chociaż przyznam, że waham się trochę co do tych z gołym brzucholem... Ale co tam jak szaleć, to szaleć :)
Mnie sie najbardziej podoba to ze swiatlem poadajacym. Takie inne niz wszystkie. Naprawde ktos sie niezla inwencja tworcza wykazal :-)

Odnośnik do komentarza

mama2corun
hej dziewczynki no ja niemam mozliwosci zabardzo dzis do lekarza chyba ze do szpitala ale az tak zle sie chyba nieczuje zeby do szpitala isc jutro zadzwonie do polskiego lekarza bo jest jeden w Hadze i jak cos do poloznej dzis leze i nic nierobie.
dziekuje za troske jestescie kochane :*
mam nadzieje ze jednak to jelita

mama2corun w każdym razie odpoczywaj teraz, uważaj na siebie i gdybyś tylko zauważyła coś niepokojącego, to od razu wio do szpitala.

Odnośnik do komentarza

gunia43
mama2
dziekuje , dziekuje , dziekuje za wszystkie zyczenia z okazjo 30 stki :hahaha::hahaha::hahaha: (bezczelnie sie przypomniałam bo widze ze z nasza pamiecia coraz to gorzej)

Moje gratulacje!!!! Nie tylko z pamiecia ale u mnie tez ze wzrokiem, hi, hi!!!!

no nie niedosc ze człowiek sam sie przypomni to jeszcze niedowidza ehhhh

Odnośnik do komentarza

Daffodil
jola.grodecka
jola22

Mama2 gdzie ty to wszystko zmieściłaś???

Witam w niedziele wlasnie zwleklam sie z lozka tak zle sie czuje i nic nie spalam w nocy jesc tez jakos nie moge wypilam tylko herbate.
Nie wiem co sie dzieje oj coraz gorzej!!!!

Jola ale słabo się czujesz czy zatrułaś się czymś??

Nie wiem raczej nie niczym nic takiego nie jadlam
Jakos mi slabo i jakas tak nie dokonca jestem soba moze wczoraj za duzo posprztalam i dzis umieram nie wiem czy to ma zwiazek.

http://s10.suwaczek.com/20000429310117.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/b11eb3303f.png

Odnośnik do komentarza

Isabela jaki sliczny ten komplecik :36_2_55:

Ewcia wiec mam nadzieje ze pozegnasz sie z dieta i zaczniesz na nowo cieszyc smakołykami:pig:

ale mi niedobrze po dzisiejszym obzarstwie :leeee:

Gunia (pisze z duzej gdybys nie zauwazyla kochana ze do ciebie pisze)o której masz jutro wizyte??

Mama2curon spokojnego wieczoru ci zycze bez zadnych bóli kochana

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
katja79
Ewciaa
katja ja głupia wróce do tej cukrzycy, czytałam żeby jabłka odsawić wieć jak to jest z jabłkami ?? a pizze wolno??? (głupie pytanie)

A pizze nie mam pojecia nie ma jej w tabelach jednostek:36_2_15:, ale chyba pare kawalków by nie zaszkodzilo przeciez tam cukru nie ma a i tlusta tez nie jest wiec chyba ok musze jutro wypróbowac...

no włąśnie wczoraj siostra kupiła i wszycy mnie w domu kusili, ale czytałam że zwykli cukrzycy nie mogą więc chyba my też nie ale ugryzłam 2 kawałki, to co najlepsze trzeba sobie odmówić koszmar
Ewciaa. Ty nie jestes ani zwyklym cukrzykiem ani zadnym cukrzykiem! W ogole nie masz cukrzyycy !!!!! Oj, kobietko. A mleko radze kupowac 1,5 procent bo to 0,5 czytalam, ze prawei bez wartosci, a dzidzia potrzebuje bialka i wapnia.

Odnośnik do komentarza

katja79
hej Gunia jak tam brzunio dzisiaj???

Ujdzie, ale tylko dlatego chyba, ze caly dzien leze. Gdybym jutro z rana nie miala wizyty, to juz bym byla w szpitalu spradzic co jest. Wstalam do sniadania na godzine i zaraz musialam sie polozyc, bo znow zaczelo bolec. Po nospie przechodzi, partusisten niestety na ten bol nie pomaga. Rozmaiwlam z moja kolezanka z Polski, ta ktora jest lekarzem i tez mowila, ze mam lezec i 1 nospe jak boli wziasc. Tak robie. Leze dzis caly dzien z przerwami na jedzenie, siku i ... forum :-)
Mam nadzieje, z jutro sie nie dowiem, ze moja szyjka jest krotka albo jakies tam inne!
No trudno. Najwyzej jak kaza lezec to bede lezec.

Odnośnik do komentarza

gunia43
katja79
hej Gunia jak tam brzunio dzisiaj???

Ujdzie, ale tylko dlatego chyba, ze caly dzien leze. Gdybym jutro z rana nie miala wizyty, to juz bym byla w szpitalu spradzic co jest. Wstalam do sniadania na godzine i zaraz musialam sie polozyc, bo znow zaczelo bolec. Po nospie przechodzi, partusisten niestety na ten bol nie pomaga. Rozmaiwlam z moja kolezanka z Polski, ta ktora jest lekarzem i tez mowila, ze mam lezec i 1 nospe jak boli wziasc. Tak robie. Leze dzis caly dzien z przerwami na jedzenie, siku i ... forum :-)
Mam nadzieje, z jutro sie nie dowiem, ze moja szyjka jest krotka albo jakies tam inne!
No trudno. Najwyzej jak kaza lezec to bede lezec.

Gunia powtorze pytanie o ktorej masz jutro wizyte???????????????

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...