Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

witam mamuśki:)

Mój M wczoraj zrobił okupacje kompa, ale raz w tygodniu mu wolno i nie więcej bo jak wpadnie w szal swojej gry to koniec nie ma faceta w domu.

My dzisiaj ciągniemy dalsza walkę z biurokracja, dobrze ze pogoda dopisuje bo tak mi się nie chce, a mam pytanko
- od 2dni a właściwie wieczorami dostaje boli takie lekkie miesiączkowe do tego zgaga, ból krzyża i mały intensywnie łomocze po brzuchu i prze głową w dół, czy któraś z was miała lub ma coś podobnego?

zaczynam dostawać paranoi ze to początki porodu bo podobnie miałam przy Kindze ale ta ciąża jest tak inna od poprzednich ze sama nie wiem

http://www.suwaczek.pl/cache/81f6d70ef3.png
http://www.suwaczek.pl/cache/b444194b7a.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/de95d1bd24.png

Odnośnik do komentarza

Daffodil
mama2
u nas Patka jest 0 stopni ale tony sniegu. No własnie niby czuje ze przeginam z ta aktywnoscia ale kurcze nie umiem sie powstrzymac , mierzi mnie i rozpiera potrzeba ruchu...ehh..

Kiedy zaczynamy 8 miesiac???????????:pig:

Pewnie jakoś tak w okolicach 35. tygodnia...

Eeee... co ja piszę!! 35. tydzień to początek 9. miesiąca. Ósmy to już jakoś niedługo. Wg suwaczków z pierwszej strony jeszcze nikt nie zaczął.

Odnośnik do komentarza

mama2corun
witam i ja poniedzialkowo moj M dzis bez sniadania w mysl hasla przewodniego...hihi a on zmuszania nielubi...wiec bedzie dluga walka...
a my dzis mamy pozalatwiac sprawy etc i wyruszyc wieczorem.wiec ja sie ubieram zeby tej paskudzie pomoc no bo kto jak nie ja,ale sniadania mu niezrobie!!
a tak to wczoraj jak juz prawie spalam M namowil mnie na spacer z psem bo mowi ze znalazl mieszkanie na pareterze i jedna uliczke dalej wiec Oliw szkoly niemosiala by zmieniac.ale spisalismy nr.i nazwe firmy i okazalo sie ze to jakies strasznie drogie biuro poprostu koszmar wiec po powrocie wybierzemy sie do biura ktore ja znalazlam i zalogowalam sie na ich stronie w zwiazku z czym wysylaja mi swierze oferty i wyslali 4 pokojowe mieszkanko 100m2 w ladnym nowym 5pietrowym bloku na granicach Hagi ale pokoje ogromne kuchnia tez wieksza niz te tu normalnie z oknem na salon wiec moje wymarzone :D i cena nie taka straszna bo 850euro z oplatami :D winda oczywiscie i zielona okolica wiec kuszace :D

mama2corun ale się zaparłaś :) Wydaje mi się, że wojna podjazdowa się szykuje :)

Odnośnik do komentarza

Kira89
Ewciu ja sie zastanawiam jak to zrobić, bo zajęcia ogólnie trwają do połowy czerwca, w pon spróbuje sie czegoś dowiedzieć :)

Dasz radę, znam kilka dziewczyn które rodziły w okresie matur i dały radę, to tylko kwestia ugadania z doktorami.

Odnośnik do komentarza

pat-k
jola22
A mnie spanie zmogło - niby nic nie zrobiłam, a jednak juz nie mam tyle powera, co kiedyś.

Moja Juleńka jakaś spokojna dzisiaj - rano trochę pokopała, a teraz jakaś taka markotna.
Od wczoraj kopie mnie jakoś tak dziwnie, bo tak jak by kopała mnie w środku, bardzo nisko, bardziej od tyłu - i nie jest to za bardzo miłe.
Czy któraś z was tak ma, lub miała - bo ja martwić się zaczynam?:16_3_46:

Jolcia... jesli piszac: "w środku, bardzo nisko, bardziej od tyłu" masz na mysli okolice ujscia grubej kiszki ;) to ja juz mialam te okolice wielokrotnie skopane :)
Tak jak pisze Daffodil, pewnie odwrocila sie pleckami w strone brzucha i bebni cie z drugiej strony

ja to czuję jak skrobanie po ujściu szyjki macicy.

Odnośnik do komentarza

elwira
witam mamuśki:)

Mój M wczoraj zrobił okupacje kompa, ale raz w tygodniu mu wolno i nie więcej bo jak wpadnie w szal swojej gry to koniec nie ma faceta w domu.

My dzisiaj ciągniemy dalsza walkę z biurokracja, dobrze ze pogoda dopisuje bo tak mi się nie chce, a mam pytanko
- od 2dni a właściwie wieczorami dostaje boli takie lekkie miesiączkowe do tego zgaga, ból krzyża i mały intensywnie łomocze po brzuchu i prze głową w dół, czy któraś z was miała lub ma coś podobnego?

zaczynam dostawać paranoi ze to początki porodu bo podobnie miałam przy Kindze ale ta ciąża jest tak inna od poprzednich ze sama nie wiem

Elwira u mnie na razie bóle krzyża nie występują, zgagi też nigdy w życiu nie miałam, jedynym objawem, który brzmi znajomo są te bóle miesiączkowe, które u mnie pojawiają się ostatnio jak poleżę chwilę na plecach. Nie wiem z czym to jest związane, ale staram się jak ognia unikać tej pozycji. Niestety w nocy dość często nieświadomie właśnie na plecy się odwracam...

Odnośnik do komentarza

mama2corun to ostra walka się zapowiada:) ale dobrze ze mieszkania nadal razem szukacie:) tu w \Irlandii ceny są podobne tzn jak się nie mieszka w Dublinie bo tam to kosmos cenowy, dlatego my kupiliśmy dom bo jak miałam płacić komuś 900 za wynajem a tyle samo bankowi za spłatę kredytu to teraz wiem ze przynajmniej moje.
Zanim jednak dostaliśmy kredyt to mój M chyba szybciej dostał siwych włosów na głowie z nerwów i czekania ale się udało.

http://www.suwaczek.pl/cache/81f6d70ef3.png
http://www.suwaczek.pl/cache/b444194b7a.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/de95d1bd24.png

Odnośnik do komentarza

Daffodil
elwira
witam mamuśki:)

Mój M wczoraj zrobił okupacje kompa, ale raz w tygodniu mu wolno i nie więcej bo jak wpadnie w szal swojej gry to koniec nie ma faceta w domu.

My dzisiaj ciągniemy dalsza walkę z biurokracja, dobrze ze pogoda dopisuje bo tak mi się nie chce, a mam pytanko
- od 2dni a właściwie wieczorami dostaje boli takie lekkie miesiączkowe do tego zgaga, ból krzyża i mały intensywnie łomocze po brzuchu i prze głową w dół, czy któraś z was miała lub ma coś podobnego?

zaczynam dostawać paranoi ze to początki porodu bo podobnie miałam przy Kindze ale ta ciąża jest tak inna od poprzednich ze sama nie wiem

Elwira u mnie na razie bóle krzyża nie występują, zgagi też nigdy w życiu nie miałam, jedynym objawem, który brzmi znajomo są te bóle miesiączkowe, które u mnie pojawiają się ostatnio jak poleżę chwilę na plecach. Nie wiem z czym to jest związane, ale staram się jak ognia unikać tej pozycji. Niestety w nocy dość często nieświadomie właśnie na plecy się odwracam...

Ja już do jakiegoś czasu nie mogę leżeć na plecach i tego nie robię bo nawet jak w nocy nieświadomie się obrócę to ból pleców mnie budzi i nie mam mowy żeby się nie przekręcić na bok, do tego tak jak miałam zaparcia tak nagle zniknęły i nie mogę mówić o biegunce ale normalnie to tez nie jest

wczoraj to tylko do brzucha co chwile -Adaś masz jeszcze czas poczekaj chociaż do kwietnia

http://www.suwaczek.pl/cache/81f6d70ef3.png
http://www.suwaczek.pl/cache/b444194b7a.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/de95d1bd24.png

Odnośnik do komentarza

mama2
Zrobilam sobie sesje pamiatkowa , troche rozneglizowana ale chciałam sie pochwalic moimi zdolnosciami fotograficznymi:36_1_74:

[ATTACH]3572[/ATTACH]

[ATTACH]3573[/ATTACH]

[ATTACH]3574[/ATTACH]

i nowymi majtkami hihi

no prosze jaka sexi mama. Ja bym tak się nie pokazała bo :

a) mam celulit :leeee:
b) majtki w tyłku mnie wkurzają

A tak w jednym zdaniu: zazdroszczę braku celulitu :36_2_18:
w weekend sobie swój pooglądałąm i myslałam ze sie poryczę, jak u starej baby. Poszłąm sie pożalić Miśkowi wiec ugryzł mnie w tyłek i zaczął świnstwa opowiadać. Dobrze, ze on się tym nie przejmuje.

Odnośnik do komentarza

elwira
Daffodil
elwira
witam mamuśki:)

Mój M wczoraj zrobił okupacje kompa, ale raz w tygodniu mu wolno i nie więcej bo jak wpadnie w szal swojej gry to koniec nie ma faceta w domu.

My dzisiaj ciągniemy dalsza walkę z biurokracja, dobrze ze pogoda dopisuje bo tak mi się nie chce, a mam pytanko
- od 2dni a właściwie wieczorami dostaje boli takie lekkie miesiączkowe do tego zgaga, ból krzyża i mały intensywnie łomocze po brzuchu i prze głową w dół, czy któraś z was miała lub ma coś podobnego?

zaczynam dostawać paranoi ze to początki porodu bo podobnie miałam przy Kindze ale ta ciąża jest tak inna od poprzednich ze sama nie wiem

Elwira u mnie na razie bóle krzyża nie występują, zgagi też nigdy w życiu nie miałam, jedynym objawem, który brzmi znajomo są te bóle miesiączkowe, które u mnie pojawiają się ostatnio jak poleżę chwilę na plecach. Nie wiem z czym to jest związane, ale staram się jak ognia unikać tej pozycji. Niestety w nocy dość często nieświadomie właśnie na plecy się odwracam...

Ja już do jakiegoś czasu nie mogę leżeć na plecach i tego nie robię bo nawet jak w nocy nieświadomie się obrócę to ból pleców mnie budzi i nie mam mowy żeby się nie przekręcić na bok, do tego tak jak miałam zaparcia tak nagle zniknęły i nie mogę mówić o biegunce ale normalnie to tez nie jest

wczoraj to tylko do brzucha co chwile -Adaś masz jeszcze czas poczekaj chociaż do kwietnia

A byłaby możliwość umówienia się z położną? Żeby szyjkę macicy oglądnęła i sprawdziła czy ewentualnego rozwarcia nie ma? Pewnie po takiej wizycie byś się uspokoiła.
A na razie nie pozostaje Ci nic innego, tylko odpoczywać i agitować Adasia do pozostanie w brzuchu jeszcze przez jakiś czas :)

Odnośnik do komentarza

katja79
mama2
Zrobilam sobie sesje pamiatkowa , troche rozneglizowana ale chciałam sie pochwalic moimi zdolnosciami fotograficznymi:36_1_74:

[ATTACH]3572[/ATTACH]

[ATTACH]3573[/ATTACH]

[ATTACH]3574[/ATTACH]

i nowymi majtkami hihi

mama2 ale z Ciebie brzuchate ciasteczko....sliczne fotki zwlaszcza te czarno-biale:ok: no i gatki tez bomba:ok:

eeee tam gatki, co Wy tak o tych majtach, a o kształtnej pupie nikt? Mama masz bardzo apetyczny tyłeczek :D ja ze swojego zawsze byłam dumna, bo sterczał i taki fajny był, a teraz się spłaszczył od siedzenia w robocie i ten cholerny celulit!!!!!!!!!!! %@^$@^%$*^

Odnośnik do komentarza

lutka
mama2
Zrobilam sobie sesje pamiatkowa , troche rozneglizowana ale chciałam sie pochwalic moimi zdolnosciami fotograficznymi:36_1_74:

[ATTACH]3572[/ATTACH]

[ATTACH]3573[/ATTACH]

[ATTACH]3574[/ATTACH]

i nowymi majtkami hihi

no prosze jaka sexi mama. Ja bym tak się nie pokazała bo :

a) mam celulit :leeee:
b) majtki w tyłku mnie wkurzają

A tak w jednym zdaniu: zazdroszczę braku celulitu :36_2_18:
w weekend sobie swój pooglądałąm i myslałam ze sie poryczę, jak u starej baby. Poszłąm sie pożalić Miśkowi wiec ugryzł mnie w tyłek i zaczął świnstwa opowiadać. Dobrze, ze on się tym nie przejmuje.

Lutka bo widocznie nie ma się czym przejmować!! Zresztą teraz i tak wiele zdziałać się nie da. A jestem przekonana, że po porodzie na pewno się zmniejszy, jak pozbędziesz się nadmiaru wody. A resztę zwalczy się ćwiczeniami, masażami gąbką pod prysznicem i balsamami. Swoją drogą to takie szorstkie gąbki polecam, masuję uda i pupę regularnie i nie zauważyłam jakiegoś przyrostu skórki pomarańczowej. Na razie :)

Odnośnik do komentarza

mama2
mama2corun
mama2 a ty co myslisz o puchowej kolderce dla dzidzi??wkoncu w a lato moze pod kocykiem spac...kusi mnie ta kolderka bo jest bardzo fajna

jak jest fajna i niedroga to tez bym kupila , puchowe sa bardzo zdrowe i cieplutkie.

i alergenne czy jak to się mówi, u mnie odpada bo i ja jestem alergiczką i Misiek więc na 70% Młody tez bedzie, biedaczek.

Odnośnik do komentarza

pat-k
teoretycznie od 33 tygodnia zaczyna sie 8 miesiac :16_3_46:

znalazlam taki podzial
0 - 4,5 pierwszy miesiąc
4,5 - 9 drugi
9 - 13,5 trzeci
13,5 - 18 czwarty
18 - 22,5 piąty
22,5 - 27 szosty
27 - 31,5 siodmy
31,5 - 36 ósmy
36 - 40 dziewiąty

Doobra niech mnie ktoś ostatecznie olśni. W koncu jak liczycie tygodnie bo juz zgłupiałam do reszty. Od pierwszego dnia OM? Jeśli tak to i ja zaczęłam 30 tc hihi wczoraj.

Odnośnik do komentarza

Daffodil
lutka
mama2
Zrobilam sobie sesje pamiatkowa , troche rozneglizowana ale chciałam sie pochwalic moimi zdolnosciami fotograficznymi:36_1_74:

[ATTACH]3572[/ATTACH]

[ATTACH]3573[/ATTACH]

[ATTACH]3574[/ATTACH]

i nowymi majtkami hihi

no prosze jaka sexi mama. Ja bym tak się nie pokazała bo :

a) mam celulit :leeee:
b) majtki w tyłku mnie wkurzają

A tak w jednym zdaniu: zazdroszczę braku celulitu :36_2_18:
w weekend sobie swój pooglądałąm i myslałam ze sie poryczę, jak u starej baby. Poszłąm sie pożalić Miśkowi wiec ugryzł mnie w tyłek i zaczął świnstwa opowiadać. Dobrze, ze on się tym nie przejmuje.

Lutka bo widocznie nie ma się czym przejmować!! Zresztą teraz i tak wiele zdziałać się nie da. A jestem przekonana, że po porodzie na pewno się zmniejszy, jak pozbędziesz się nadmiaru wody. A resztę zwalczy się ćwiczeniami, masażami gąbką pod prysznicem i balsamami. Swoją drogą to takie szorstkie gąbki polecam, masuję uda i pupę regularnie i nie zauważyłam jakiegoś przyrostu skórki pomarańczowej. Na razie :)

celulit to neistety w ogromnej wiekszosci wina genów. Ja wazac w liceum 48 kg miałam lekki cel.

Odnośnik do komentarza

Jak zwykle rano piszę sama do siebie, dobrze że mało piszecie przez weekend to nadrobiłam bez kłopotu :)

dziś wybieramy się na zakupy. Ostatecznie po 2 dniach przeglądania katalogów zdecydowaliśmy się na meble. UFFFF juz glupiałam calłkiem, w planach były proste w formie ciemne i nei meblościanka, a wczoraj wieczorem już chciałam bardzo jasną meblościankę :lup: całe szczęsie opamiętałam się po tym jak mnie nazwano wieśniakiem :D

Odnośnik do komentarza

lutka
pat-k
teoretycznie od 33 tygodnia zaczyna sie 8 miesiac :16_3_46:

znalazlam taki podzial
0 - 4,5 pierwszy miesiąc
4,5 - 9 drugi
9 - 13,5 trzeci
13,5 - 18 czwarty
18 - 22,5 piąty
22,5 - 27 szosty
27 - 31,5 siodmy
31,5 - 36 ósmy
36 - 40 dziewiąty

Doobra niech mnie ktoś ostatecznie olśni. W koncu jak liczycie tygodnie bo juz zgłupiałam do reszty. Od pierwszego dnia OM? Jeśli tak to i ja zaczęłam 30 tc hihi wczoraj.

Tak tak, tak... już mówiłyśmy tysiąc razy :) Lutka tylko Ty liczysz innym sposobem :)

Odnośnik do komentarza

lutka
Daffodil
lutka

no prosze jaka sexi mama. Ja bym tak się nie pokazała bo :

a) mam celulit :leeee:
b) majtki w tyłku mnie wkurzają

A tak w jednym zdaniu: zazdroszczę braku celulitu :36_2_18:
w weekend sobie swój pooglądałąm i myslałam ze sie poryczę, jak u starej baby. Poszłąm sie pożalić Miśkowi wiec ugryzł mnie w tyłek i zaczął świnstwa opowiadać. Dobrze, ze on się tym nie przejmuje.

Lutka bo widocznie nie ma się czym przejmować!! Zresztą teraz i tak wiele zdziałać się nie da. A jestem przekonana, że po porodzie na pewno się zmniejszy, jak pozbędziesz się nadmiaru wody. A resztę zwalczy się ćwiczeniami, masażami gąbką pod prysznicem i balsamami. Swoją drogą to takie szorstkie gąbki polecam, masuję uda i pupę regularnie i nie zauważyłam jakiegoś przyrostu skórki pomarańczowej. Na razie :)

celulit to neistety w ogromnej wiekszosci wina genów. Ja wazac w liceum 48 kg miałam lekki cel.

To na pewno, ale powalczyć też się z nim trochę da :) Tylko ciężką artylerię trzeba wytoczyć :hahaha:

Odnośnik do komentarza

lutka
Jak zwykle rano piszę sama do siebie, dobrze że mało piszecie przez weekend to nadrobiłam bez kłopotu :)

dziś wybieramy się na zakupy. Ostatecznie po 2 dniach przeglądania katalogów zdecydowaliśmy się na meble. UFFFF juz glupiałam calłkiem, w planach były proste w formie ciemne i nei meblościanka, a wczoraj wieczorem już chciałam bardzo jasną meblościankę :lup: całe szczęsie opamiętałam się po tym jak mnie nazwano wieśniakiem :D

Masz jakieś linki? Pochwal się, chętnie pooglądamy :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...