Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

mama2
pat-k
Daffodil

Że co duże?? Już ja bym mu dała za taki komentarz :hahaha:
Ale to prawda u mnie podobnie :uff: Ale co się dziwić jak każdy obrót na łóżku łączy się u mnie z jękami i stękaniem :36_1_13: Ale to wcale nie jest proste taką masę na drugi bok przewalić :hahaha:

jak ja sie obracam na lozku, to moj M mowi "nie rob fali" :hahaha:

a duze... no wszystko juz mam duze :hahaha:
"nie rób fali."....:sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Odnośnik do komentarza

Daffodil
lutka
jak jest ochota to faktycznie biedactwa. J anei narzekam bo i ochoty u mnie brak :D (co tak naprawdę nie jest ani trochę śmieszne)

Lutka nic się nie bój, po ciąży ochota na pewno wróci :)

kiedy ona nawet przed ciążą nie była za duża. To gdzies w głowie siedzi, bo ona chce a ciało takie niemrawe :/

Odnośnik do komentarza

lutka
Daffodil
lutka
jak jest ochota to faktycznie biedactwa. J anei narzekam bo i ochoty u mnie brak :D (co tak naprawdę nie jest ani trochę śmieszne)

Lutka nic się nie bój, po ciąży ochota na pewno wróci :)

kiedy ona nawet przed ciążą nie była za duża. To gdzies w głowie siedzi, bo ona chce a ciało takie niemrawe :/

To może akurat u Ciebie ciąża poprawi sytuację :36_2_25: Część kobiet twierdzi, że po porodzie seks jest dużo lepszy niż przed :36_1_13:

Odnośnik do komentarza

lutka
ewciaaa kochana nie obraź się, ale jesli teraz czegoś ztym nie zrobisz to za jakiś czas będze uważał ze to jego pieniądze. Walcz o równouprawnienie , bo to jest lekka przesada zebyś musiała sie pytać o to czy możesz coś kupić. To już nie te czasy żeby kobieta byla traktowana jak ktos gorszego gatunku. Niech sobie te samcze zapędy schowa do kieszeni.

lutka ja się nie daje mu, bo w końcu jeszcze zarabiam bo jestem na chorobowym i nawet trzynastke dostałam:36_1_13::36_1_13: zresztą jestesmy małżenstwem wiec wszytsko jest wspólne i nie gniewam siię

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

mama2corun
Patka nierob fali o matko!!ja bym odrazu mojemu podbila oko...
no mi tez sie podoba widok brzuszka itd ale kurcze zeby tylko ten brzuch widziec to juz przesada a on taki wielki nie jest zeby mnie zaslanial!!!
mama2 ja tez wczoraj swoje wygarnelam a Oliw spala wiec moglam duuzo wygarnac potem sie dziwic ze kobiety maja depresje poporodowa jak te pacany do tego sie przyczyniaja jeszcze podczas ciazy!!
a wlasnie przypomnialo mi sie pisalyscie o wzroku pogarszjacym sie po porodzie i o popenkanych naczynkach nalezy zamykac oczy podczas parcia mocno zaciskac powieki wtedy tak niepenkaja naczynka bo to wcale niezarty jakas tam babka niewiem kto to opowiadal ze stracila wzrok podczas porodu ale to chyba z 20 lat temu znajoma ciotki czy cos...i oczywiscie dostala szoku poporodowego i niechciala dziecka maz od pocztku zajmowal sie dzieckiem.wiec zaciskac powieki zeby wysilek szedl na powieki a nie na galki oczne.

MOjej cioci wzrok poszedl przy porodzie z berdzo duzej juz wady -6 chyba na -20. Wiebc trzeba uwazac. NIe mowiac juz o tym, ze pacany lekarze powinni jej zrobic, przy takiej wadzie, cesarke.

Odnośnik do komentarza

lutka
mama2
u mnie nie ma problemu bo ja trzymam całą kase :36_1_13:

u mnie kazdy ma swoje konto, a jak przychodzi co do czego to płacimy różnie, Misiek więcej bo ma większą kasę, nie ma podziału na to kto częsciej płaci, Misiek poprostu chętnie to robi. Ale i ja za niego rachunki płacę jak jest w pracy itp.

My mamy wspólne konto od początku małżeństwa i to ja staram się nim zarządzać przynajmniej do tej pory tak było

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

mama2corun
lutka
mama2cór piszesz o torbie, a kiedy planujecie zapakowac torby do szpitala?

ja w kwietniu
bo jak sie uda 1 wprowadzimy do nowego mieszkanka i przy rozpakowywaniu odrazu odloze rzeczy do szpitala i ja dopiero wtedy zabiore sie za pranie i prasowanie ciuszkow dla malej.

ja też planuje w kwietniu się spakować

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

oj matko ale mnie brat wkurzyl teraz ludzie!!!macie takich znajomych albo w rodzinie co zaczynaja temat a potem mowia ze to nie rozmowa na tel,albo tak jak moj brat zaczol pisac na gg i pisze zadzwon bo to nie rozmowa na gg bo on nielubi jak sa rozmowy niektore archiwizowane!!co za glupek!!albo dzwoni ktos do M i mowi spotkajmy sie a M a w jakiej sprawie a on to nie na tel.a on pyta po 5 razy ale chociaz powiedz o co chodzi a Ci nie przez tel.i tak idzie szalu dostac a potem sie okazuje ze to o jakis banal chodzi !!!:alajjj::alajjj::alajjj::alajjj::alajjj::alajjj::alajjj::alajjj::alajjj::alajjj::alajjj:


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20552.png

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20553.png

Odnośnik do komentarza

pat-k
katja79
hej hej moje drogie witam piatkowo:36_3_16: ja oczywiscie dopiero wstalam, zjadlam swoje dietetyczne sniadanie i nadrabialam zaleglosci

mam do Was pytanko czy staracie sie pilnowac zeby w nocy spac na lewym boku bo ja niby staram sie zasypiac ale potem we snie zawsze sie przekrecam i czesto budze sie na prawym( a podobno po prawej stronie nasz dzidzius swoim ciezarem moze uciskac jakas tetnice) a jak jest u Was?czytalyscie tez o tym?

Katja, ja wiem, ze nie wolno na plecach spac. Z tym prawym bokiem to nie wiem, jak w koncu jest... ale tez ciagle budze sie w nocy i przylapuje na tym, ze spie na prawym.
A ja automatycznie spie najczesciej na lewym , czasami na prawym sie zdarzy. Zreszta tym sie najmniej przejmuje, bo do dzisiaj wiele kobiet o czyms takim wcale nie slyszalo i jakos rodza sie zdrowe dzieci. A pozy tym to ja jak leze dlugo na wznak to czuje po jakims czasie, ze mi jakos tak tetnica czy cos tam pulsuje strasznie i wtedy automatycznie sie przekrecam.

Odnośnik do komentarza

pat-k
katja79
lutka

ee co to za kara skoro depilujesz się? Olej depilacje i zapuść kocura, to moze meża zdziwić :P

:smile_move::smile_move::smile_move::smile_move:

Moze kocicha podzialam na M wyobraznie i sie odmieni....a wiadomo takie odmiany czesto czynia cuda...:smile_move::smile_move::smile_move:

na mojego nie dziala hihi
a tak serio, to jakos mnie krepuje, ze bede musiala poprosic meza przed porodem o golenie...
Ja nie poprosze na pewno. Ostatnio poradzilam sobie sama nawet z woskiem, wiec i przed porodem sobie poradze. Jakos mam blokade przed czyms takim.

Odnośnik do komentarza

mama2corun
mama2
...."wczoraj namowilam wreszcie swojego męza na kryształowy zyrandol.
Pojechalismy do sklepu, kupiliśmy ogromny i cholernie drogi.
Zadowoleni z zakupu popędziliśmy do domu, aby jak najszybciej zamontowac nasz nowy nabytek.
Po przyjezdzie ostroznie przenieśliśmy cenne swiecidełko do domu , na stolik postawilismy krzesło, na krzesło taboret, moj maż wspiął sie na ta piramide a mi kazał go zabezpieczac.
Stoje taka szczesliwa, obserwuje jak mój orzeł pod sufitem majstruje (a on był nie wiem po co w takie szerokie bokserki ubrany) , podnosze wzrok i co ja widze- z tych sympatycznych bokserek wystaje mu jedno jajeczko, noi ja taka rozczulona tym widokiem tak lekko pstryknęłam paluszkiem po tym jajeczku.
Mój tygrys w tej sekundzie jak poleciał w dół z tej piramidy wraz z żyrandolem, który rozbił sie całkowicie na małe kawałki, wstaje szybko i z ostatkami zyrandola w rękach podskakuje do mnie...myślałam , że mnie zabije , a on mówi_
- Kurde , ale mnie pradem pierd...aż do jąder doszło, całe szczeście ze nie na smierc!...."

mama2 z kad to??haha ale sie usmialam haha az sie poplakalam

ale historia:36_1_13: najważniejsze że nic się nie stało ale żyrandola tez szkoda

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

Lutka nie chce straszyc ale mi po porodzie spadło libido do zera i tak trwało 2 lata. Masakra jakas
Gunia mojego jakbym posmyrała czy pierszy krok zrobila to tez byłyby chetny tylko ja wczoraj awanture zrobilam ze on mnie juz nie napastowywuje jak kiedys nie inicjuje sam NIC!!!
to ze ja zaczne to ok ale on tez by mogł wiec sie zawziełam nie zaczynam i tak leca dni bez seksu i jemu jest widocznie dobrze!!!!

Odnośnik do komentarza

pat-k
Daffodil
pat-k

na mojego nie dziala hihi
a tak serio, to jakos mnie krepuje, ze bede musiala poprosic meza przed porodem o golenie...

Ja też się krępowałam, ale M. przyjął to jako coś zupełnie naturalnego i jeszcze potraktował jak dobrą zabawę :36_1_13:

mam nadzieje, ze moj tez tak do tego podejdzie...
i ze po porodzie, jak sie bede do niego lasic nago to nie bedzie pytal" Golenie, strzyzenie, czy sex?"
Aj patka:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Odnośnik do komentarza

mama2corun
oj matko ale mnie brat wkurzyl teraz ludzie!!!macie takich znajomych albo w rodzinie co zaczynaja temat a potem mowia ze to nie rozmowa na tel,albo tak jak moj brat zaczol pisac na gg i pisze zadzwon bo to nie rozmowa na gg bo on nielubi jak sa rozmowy niektore archiwizowane!!co za glupek!!albo dzwoni ktos do M i mowi spotkajmy sie a M a w jakiej sprawie a on to nie na tel.a on pyta po 5 razy ale chociaz powiedz o co chodzi a Ci nie przez tel.i tak idzie szalu dostac a potem sie okazuje ze to o jakis banal chodzi !!!:alajjj::alajjj::alajjj::alajjj::alajjj::alajjj::alajjj::alajjj::alajjj::alajjj::alajjj:

Rozumiem doskonale, bo też szału dostaję, jak ktoś zaczyna temat i nie kończy :lup:

Odnośnik do komentarza

mama2corun
lutka
mama2 tam to ja zawsze po "zabawie" jestem duża, i to mi sie nie podoba. Tak sobie myślę, ze gdybym była facetem to chyba miałabym duuużego :)

o matko Ty to jestes agentka :D

a to zdjecia wybranego wozka
ma w kaplecie tez wszystko czyli fotelik spacerowke i pani dozuca posciel do wozka i parasolke i jeszcze ma zaprzyjaznionego producentaposcieli dzieciecej i materacykow i nas tez na pon z nim umowi zebysmy mogli zakupy zrobic :D
Po prostu sliczny!

Odnośnik do komentarza

mama2corun
a ja kochane tutaj gadu gadu a musze sie wkoncu zaczac pakowac,ale nie teraz bo sobie maseczke na wlosy polozylam i pol godzinki musze potrzymac pod cieplym recznikiem :D
a M dzwoni i sie przymila ale niech nieliczy dzis na obiad niema seksu niema jedzenia koniec tego dobrego niech se mowi kochanie agatko itp.ja mu jesc nie dam!!

NIe daj! Jak zglodnieje skubany, to moze sobie przemysli :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Odnośnik do komentarza

lutka
Daffodil
lutka
jak jest ochota to faktycznie biedactwa. J anei narzekam bo i ochoty u mnie brak :D (co tak naprawdę nie jest ani trochę śmieszne)

Lutka nic się nie bój, po ciąży ochota na pewno wróci :)

kiedy ona nawet przed ciążą nie była za duża. To gdzies w głowie siedzi, bo ona chce a ciało takie niemrawe :/

lutka ja mam to samo, wogóle ochoty nie mam i jakoś mi sę niechce nie wiem co się dzieje

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

Daffodil
mama2corun
oj matko ale mnie brat wkurzyl teraz ludzie!!!macie takich znajomych albo w rodzinie co zaczynaja temat a potem mowia ze to nie rozmowa na tel,albo tak jak moj brat zaczol pisac na gg i pisze zadzwon bo to nie rozmowa na gg bo on nielubi jak sa rozmowy niektore archiwizowane!!co za glupek!!albo dzwoni ktos do M i mowi spotkajmy sie a M a w jakiej sprawie a on to nie na tel.a on pyta po 5 razy ale chociaz powiedz o co chodzi a Ci nie przez tel.i tak idzie szalu dostac a potem sie okazuje ze to o jakis banal chodzi !!!:alajjj::alajjj::alajjj::alajjj::alajjj::alajjj::alajjj::alajjj::alajjj::alajjj::alajjj:

Rozumiem doskonale, bo też szału dostaję, jak ktoś zaczyna temat i nie kończy :lup:

ale ja mu mowie zeby niewymyslam intryg bo przeciez nierozmawiamy o zamachu stanu czy cos a on juz zirytowany domnie sram nie wymyslam i koniec tematu... szkoda gadac ale on tak z byle bzdura potrafi wymyslac w rozmowach ze nie na sms nie na tel itp.albo odzielnie rozmawia zemna i z M na temat pracy a potem sie okazuje ze my mu to samo powiedzieli bo on u nas pracuje caly czas szuka intryg no durny poprostu a jest rok odemnie starszy!a zacowuje sie jak niewiem.


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20552.png

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20553.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...