Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

mama2
pat-k
ech... zaczynam walic byki ortograficzne. ja juz ani po polsku ani po rosyjsku dobrze nie pisze

no co ty ja jak cos napisze a potem czytam to az mi słabo takie byki wale ale mysle ze to od szybkiego pisania na klawiaturze

no teraz to przegięłyście. To ja tutaj jestem od byków, nie ma posta zebym nie przekręciła liter. NO! Aż się teraz postarałam :D

Odnośnik do komentarza

lutka
Ewciaa
gunia43
patka - dzisiaj mam jakies wieksze uplawy i dziwne pieczenie. Mam nadzieje ze to nie jakas grzybica, holender. Mam w domu w razie czego czopki, bo juz pare razy kiedys mi sei zadrzylo to zalapac, ale Ty cos pisalas, ze diete trzeba odpowiednia stosowac i to jest najlepszy sposob.

GUnia ja też mam większe upławy ale mój lekarz mówi że w ciązy to normalne, czasami mnie piecze wtedy smaruje kremem i już

Ewcia
już kiedyś pytałam ale nie zauwazyłaś chyba. Piecze w środku? Jesli tak, to sama maść nie pomoże. Moze warto to konkretnie potraktować lekarstwem?

APEL do przyszłych mam i nie tylko. Jesli tylko poczujecie swędzenie, pieczenie czy inne niepokojące objawy, bezwzględnie leczcietez partnera!!! Jednostronne leczenie pozbawione jets sensu.

Lutka, racja, tylko poczekamy jednak z tym z miesiac jeszcze. potem kompleksowe leczenie

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

gunia43
pat-k
ech... zaczynam walic byki ortograficzne. ja juz ani po polsku ani po rosyjsku dobrze nie pisze

Patka - ja ostatnio to tak pisze, ze wszystko sprawdzac musze. Mysle ok, a pisze inaczej. Nie mowiac juz o przestawianiu liter. A pomyslec, ze kiedys na sali rozpraw protokoly pisalam. Chyba wciazy by ze mna nie wytrzymali :-)) Lutka tez cos wspominala o swoim pisaniu, ze katastrofa.

oj tak :) a jestem takim leniem, ze nawet nie chce mi się poprawiać licząc na Wasze zrozumienie :*

Odnośnik do komentarza

Daffodil
mama2
pat-k

no, chyba sie udalo polowanie, bo mamy2corun jeszcze nie ma na forum... odsypia :36_1_13:

a ja zrobilam mojemu awanture ze przestał sie mna interesowac , potem sie łasił ale zostałam nieugieta , nawet oskarzyłam go o romans(tak wiem bylam wczoraj nadpobudliwa):ehhhhhh: a potem musiałm sie w wannie meczyc sama z goleniem . Ledwo sie w wannie miesciłam a tu lusterko w jedne rece , zyletka w drugiej i jeszcze pianka ufff:whasa:

Ja po ostatniej "Teksańskiej masakrze piłą mechaniczną" zrezygnowałam z samodzielnego golenia. M. bałam się trochę oddać golarkę, ale powiem Wam, że byłam zachwycona :36_1_13: Dużo lepiej ode mnie to zrobił. Chyba po ciąży też mnie będzie golił :36_1_13:

No, w temacie golenia to jednak faceci maja wieksza wprawe :shave2:

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

lutka
Ewciaa
gunia43
patka - dzisiaj mam jakies wieksze uplawy i dziwne pieczenie. Mam nadzieje ze to nie jakas grzybica, holender. Mam w domu w razie czego czopki, bo juz pare razy kiedys mi sei zadrzylo to zalapac, ale Ty cos pisalas, ze diete trzeba odpowiednia stosowac i to jest najlepszy sposob.

GUnia ja też mam większe upławy ale mój lekarz mówi że w ciązy to normalne, czasami mnie piecze wtedy smaruje kremem i już

Ewcia
już kiedyś pytałam ale nie zauwazyłaś chyba. Piecze w środku? Jesli tak, to sama maść nie pomoże. Moze warto to konkretnie potraktować lekarstwem?

APEL do przyszłych mam i nie tylko. Jesli tylko poczujecie swędzenie, pieczenie czy inne niepokojące objawy, bezwzględnie leczcietez partnera!!! Jednostronne leczenie pozbawione jets sensu.

lutka ja włwśnie nie wiem od czego to mam, może od tego że ciągle nosze wkładkę higieniczną i ona mi podrażnia ( bo jednego dnia piecze drugiego nie)piecze mnie tylko na zewnątrz i wtedy smaruje kremem, w śroku nigdy mnie nie piekło mówiłam lekarzowi on mówił żeby smarować,

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

pat-k
mama2
pat-k

no, chyba sie udalo polowanie, bo mamy2corun jeszcze nie ma na forum... odsypia :36_1_13:

a ja zrobilam mojemu awanture ze przestał sie mna interesowac , potem sie łasił ale zostałam nieugieta , nawet oskarzyłam go o romans(tak wiem bylam wczoraj nadpobudliwa):ehhhhhh: a potem musiałm sie w wannie meczyc sama z goleniem . Ledwo sie w wannie miesciłam a tu lusterko w jedne rece , zyletka w drugiej i jeszcze pianka ufff:whasa:

:36_1_13: oj, zeby o romans od razu....
moj na mnie tez zaczyna patrzec jak na boginie plodnosci a nie milosci...
kiedys na widok nagosci byly pomrukiwania i adoracje a teraz zawyczaj komentarze w stylu: "oooo ranyy... aleee duuuzeee..."

Że co duże?? Już ja bym mu dała za taki komentarz :hahaha:
Ale to prawda u mnie podobnie :uff: Ale co się dziwić jak każdy obrót na łóżku łączy się u mnie z jękami i stękaniem :36_1_13: Ale to wcale nie jest proste taką masę na drugi bok przewalić :hahaha:

Odnośnik do komentarza

Kira89
gunia43
Szkoda KIra - ale staralas sie a, ze nie wyszlo - trudno. Egzamin warunkowy na pewno zdasz!
A swoja droga - kto wymysla takie pytania, ze czlowiek mimo tego, ze sie uczy to zlewa.

no ten wstrętny babsztyl ;/ w ogóle już nie wspomne ile osób samych ćwiczeń nie zaliczyło i mają warunek, z tym, że oni cały przedmiot muszą powtarzać na 2 roku. Botanika na tych studiach to jest koszmar ;/

niestety na 1 roku to norma. Kto da sobie radę ten przetrwa a kto nie to nie. Na każdym kierunku znajdzie się kilka takich przedmiotów że co 3 osoba je oblewa. Będzie dobrze :)

Odnośnik do komentarza

elwira
Witam ponownie:)

mamy dzisiaj taki rodzinny dzień wiec tak z doskoku zaglądam, paczkę odebrałam i większość to kosmetyki i kremy dla malucha ale jest tez coś czym mogę się pochwalić:)

rożek i wzorki na flanelkach

śliczne, oja ja coś się opuściłam w zakupach. Od jakichś 3 tyg nic nie kupiłam - no moz epoza wczorajszymi naklejkami na ścianę :D. Niedługo będzie trzeba to nadrobić.

Odnośnik do komentarza

mama2corun
jola22
gunia43
Jola22 - poczekaj jeszcze co powiedza inne mamy. Ja pamietam, ze jak brat byl niemowlakiem to zesmy uzawali na spacerach i td. Ale tak do konca nie weim czy to takie niezbedne. HJa mam bo w torbie bylo.

Gunia tylko, że oprócz Ciebie i Mamay2corun wszystkie gdzieś znikły.
Mamauski czekam na was.
:kicia:

no ja jestem bo M poszedl z psem i po chlebek,a ja jem owoce z sosem czekoladowym(katja przepraszam) bo czekolada pobudza a ja dzis niemam zamiaru zasnac nim M wroci z pod prysznica nie ma bata dzis bede twarda i .....

hihi i co? tym razem wytrwałaś? :D

Odnośnik do komentarza

elwira
Gunia mi robili badanie na cukier ale bez obciążenia glukoza, myślę ze tu jak podstawowe badanie wychodzi dobre to już nie meczą

Jak zobaczyłam zdjęcia Mamy to nie wiem czy wstawiać to co mi M robił wczoraj mój brzuch jest olbrzymi

Elwircia no co Ty? Nie wygłupiaj się, wszystkie brzuchatki majowe są śliczne bo noszą w sobie dzieciątka. I ja czekam na fotkę:36_1_13:

Odnośnik do komentarza

mama2
pat-k
mama2corun

no ja jestem bo M poszedl z psem i po chlebek,a ja jem owoce z sosem czekoladowym(katja przepraszam) bo czekolada pobudza a ja dzis niemam zamiaru zasnac nim M wroci z pod prysznica nie ma bata dzis bede twarda i .....

no, chyba sie udalo polowanie, bo mamy2corun jeszcze nie ma na forum... odsypia :36_1_13:

a ja zrobilam mojemu awanture ze przestał sie mna interesowac , potem sie łasił ale zostałam nieugieta , nawet oskarzyłam go o romans(tak wiem bylam wczoraj nadpobudliwa):ehhhhhh: a potem musiałm sie w wannie meczyc sama z goleniem . Ledwo sie w wannie miesciłam a tu lusterko w jedne rece , zyletka w drugiej i jeszcze pianka ufff:whasa:

no wlasnie nic sie nie udalo bo on tepy sie zrobil i tyle zawiesza sie w okolicach brzucha juz wczoraj niewytrzymalam az sie poplakalam i wygnalam go z lozka wzielam sobie Oliwie i dzis tez zemna niespi.dzis z nim nierozmawiam!!ja tez mama2 wypalilam nawet o romansie bo mnie juz do szalu doprowadzil tylko ale brzuszek o poruszyla sie a kopie mocno dzisiaj i nic wiecej!!to przykre :(( i znowu mi sie chce plakac ja caly czas jestem kobieta!!do cholery!!a nie tylko ciezarna!!!


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20552.png

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20553.png

Odnośnik do komentarza

pat-k
mama2
pat-k

no, chyba sie udalo polowanie, bo mamy2corun jeszcze nie ma na forum... odsypia :36_1_13:

a ja zrobilam mojemu awanture ze przestał sie mna interesowac , potem sie łasił ale zostałam nieugieta , nawet oskarzyłam go o romans(tak wiem bylam wczoraj nadpobudliwa):ehhhhhh: a potem musiałm sie w wannie meczyc sama z goleniem . Ledwo sie w wannie miesciłam a tu lusterko w jedne rece , zyletka w drugiej i jeszcze pianka ufff:whasa:

:36_1_13: oj, zeby o romans od razu....
moj na mnie tez zaczyna patrzec jak na boginie plodnosci a nie milosci...
kiedys na widok nagosci byly pomrukiwania i adoracje a teraz zawyczaj komentarze w stylu: "oooo ranyy... aleee duuuzeee..."

ale to pieknie napisała"boginie płodnosci ...." podoba mi sie:36_1_13:

Odnośnik do komentarza

elwira
pat-k
elwira
Od razu przepraszam ze zdjęcie w gaciach bo prosto po prysznicu:)

Jejuniu, jakie brzucho dorodne! I jak sie apetycznie błyszczy :)

Co do apetytu to córka ( 3latka) mojej znajomej ostatnio stwierdziła ze musiałam być bardzo głodna bo swoje dziecko zjadłam:36_1_19:

:hahaha::hahaha::hahaha: ale dzieci mają pomysły

Odnośnik do komentarza

mama2corun
mama2
pat-k

no, chyba sie udalo polowanie, bo mamy2corun jeszcze nie ma na forum... odsypia :36_1_13:

a ja zrobilam mojemu awanture ze przestał sie mna interesowac , potem sie łasił ale zostałam nieugieta , nawet oskarzyłam go o romans(tak wiem bylam wczoraj nadpobudliwa):ehhhhhh: a potem musiałm sie w wannie meczyc sama z goleniem . Ledwo sie w wannie miesciłam a tu lusterko w jedne rece , zyletka w drugiej i jeszcze pianka ufff:whasa:

no wlasnie nic sie nie udalo bo on tepy sie zrobil i tyle zawiesza sie w okolicach brzucha juz wczoraj niewytrzymalam az sie poplakalam i wygnalam go z lozka wzielam sobie Oliwie i dzis tez zemna niespi.dzis z nim nierozmawiam!!ja tez mama2 wypalilam nawet o romansie bo mnie juz do szalu doprowadzil tylko ale brzuszek o poruszyla sie a kopie mocno dzisiaj i nic wiecej!!to przykre :(( i znowu mi sie chce plakac ja caly czas jestem kobieta!!do cholery!!a nie tylko ciezarna!!!

no włąsnie ja wczoraj jak odkurzałam ( i odkurzacz mnie zagłuszał tak ze corka nie słyszała) to komentowałam ze pewnie brzuch mu przeszkadza ze pewnie ma jakas kocice w pracy, ze ja nie jestem hipopotam tylko kobieta, ale mowie ci mama2corun ze jak sie wieczorem kąpałam i przegladałam sie w lusterku to taka jakas nieapetyczna byłam...zdołowałam sie wczoraj

Odnośnik do komentarza

isabela
hej dziewczeta wieczorowa pora :)

Lutka, hehhehe bardzo mi sie podobalo pytanie czy masaz moze Ci robic maz ;) hehhe kazdy pretekst jest dobry. A za masaz niech sie juz zabiera ;) dobrze rozmasowana pochwa to satysfakcja i lepszy porod, niech ta mysl przewodzi ;)

cieszę sie ze się podobało :D choć nie moje :D

Odnośnik do komentarza

Daffodil
pat-k
mama2

a ja zrobilam mojemu awanture ze przestał sie mna interesowac , potem sie łasił ale zostałam nieugieta , nawet oskarzyłam go o romans(tak wiem bylam wczoraj nadpobudliwa):ehhhhhh: a potem musiałm sie w wannie meczyc sama z goleniem . Ledwo sie w wannie miesciłam a tu lusterko w jedne rece , zyletka w drugiej i jeszcze pianka ufff:whasa:

:36_1_13: oj, zeby o romans od razu....
moj na mnie tez zaczyna patrzec jak na boginie plodnosci a nie milosci...
kiedys na widok nagosci byly pomrukiwania i adoracje a teraz zawyczaj komentarze w stylu: "oooo ranyy... aleee duuuzeee..."

Że co duże?? Już ja bym mu dała za taki komentarz :hahaha:
Ale to prawda u mnie podobnie :uff: Ale co się dziwić jak każdy obrót na łóżku łączy się u mnie z jękami i stękaniem :36_1_13: Ale to wcale nie jest proste taką masę na drugi bok przewalić :hahaha:

jak ja sie obracam na lozku, to moj M mowi "nie rob fali" :hahaha:

a duze... no wszystko juz mam duze :hahaha:

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

lutka
elwira
Witam ponownie:)

mamy dzisiaj taki rodzinny dzień wiec tak z doskoku zaglądam, paczkę odebrałam i większość to kosmetyki i kremy dla malucha ale jest tez coś czym mogę się pochwalić:)

rożek i wzorki na flanelkach

śliczne, oja ja coś się opuściłam w zakupach. Od jakichś 3 tyg nic nie kupiłam - no moz epoza wczorajszymi naklejkami na ścianę :D. Niedługo będzie trzeba to nadrobić.

Lutka a które naklejki w koncu kupilas?

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

pat-k
Daffodil
pat-k

:36_1_13: oj, zeby o romans od razu....
moj na mnie tez zaczyna patrzec jak na boginie plodnosci a nie milosci...
kiedys na widok nagosci byly pomrukiwania i adoracje a teraz zawyczaj komentarze w stylu: "oooo ranyy... aleee duuuzeee..."

Że co duże?? Już ja bym mu dała za taki komentarz :hahaha:
Ale to prawda u mnie podobnie :uff: Ale co się dziwić jak każdy obrót na łóżku łączy się u mnie z jękami i stękaniem :36_1_13: Ale to wcale nie jest proste taką masę na drugi bok przewalić :hahaha:

jak ja sie obracam na lozku, to moj M mowi "nie rob fali" :hahaha:

a duze... no wszystko juz mam duze :hahaha:
"nie rób fali."....:sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:

Odnośnik do komentarza

mama2
mama2corun
mama2

a ja zrobilam mojemu awanture ze przestał sie mna interesowac , potem sie łasił ale zostałam nieugieta , nawet oskarzyłam go o romans(tak wiem bylam wczoraj nadpobudliwa):ehhhhhh: a potem musiałm sie w wannie meczyc sama z goleniem . Ledwo sie w wannie miesciłam a tu lusterko w jedne rece , zyletka w drugiej i jeszcze pianka ufff:whasa:

no wlasnie nic sie nie udalo bo on tepy sie zrobil i tyle zawiesza sie w okolicach brzucha juz wczoraj niewytrzymalam az sie poplakalam i wygnalam go z lozka wzielam sobie Oliwie i dzis tez zemna niespi.dzis z nim nierozmawiam!!ja tez mama2 wypalilam nawet o romansie bo mnie juz do szalu doprowadzil tylko ale brzuszek o poruszyla sie a kopie mocno dzisiaj i nic wiecej!!to przykre :(( i znowu mi sie chce plakac ja caly czas jestem kobieta!!do cholery!!a nie tylko ciezarna!!!

no włąsnie ja wczoraj jak odkurzałam ( i odkurzacz mnie zagłuszał tak ze corka nie słyszała) to komentowałam ze pewnie brzuch mu przeszkadza ze pewnie ma jakas kocice w pracy, ze ja nie jestem hipopotam tylko kobieta, ale mowie ci mama2corun ze jak sie wieczorem kąpałam i przegladałam sie w lusterku to taka jakas nieapetyczna byłam...zdołowałam sie wczoraj

no dziewczyny kochane... co wy... najpiekniejsze na swiecie jestescie. ja mysle, ze nie ma piekniejszego widoku niz kobieta z ciezarnym brzuszkiem. zawsze mnie to zachwycalo (od kiedy pamietam) i nadal zachwyca.
A faceci... mysle, ze oniesmielamy ich takie Matki przez duze M... jeszcze sobie odbijemy lozkowe harce :)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

hej hej moje drogie witam piatkowo:36_3_16: ja oczywiscie dopiero wstalam, zjadlam swoje dietetyczne sniadanie i nadrabialam zaleglosci

mam do Was pytanko czy staracie sie pilnowac zeby w nocy spac na lewym boku bo ja niby staram sie zasypiac ale potem we snie zawsze sie przekrecam i czesto budze sie na prawym( a podobno po prawej stronie nasz dzidzius swoim ciezarem moze uciskac jakas tetnice) a jak jest u Was?czytalyscie tez o tym?

http://www.suwaczek.pl/cache/e97dcacce8.png http://s2.pierwszezabki.pl/021/021013940.png?8788

Maja

Odnośnik do komentarza

Patka nierob fali o matko!!ja bym odrazu mojemu podbila oko...
no mi tez sie podoba widok brzuszka itd ale kurcze zeby tylko ten brzuch widziec to juz przesada a on taki wielki nie jest zeby mnie zaslanial!!!
mama2 ja tez wczoraj swoje wygarnelam a Oliw spala wiec moglam duuzo wygarnac potem sie dziwic ze kobiety maja depresje poporodowa jak te pacany do tego sie przyczyniaja jeszcze podczas ciazy!!
a wlasnie przypomnialo mi sie pisalyscie o wzroku pogarszjacym sie po porodzie i o popenkanych naczynkach nalezy zamykac oczy podczas parcia mocno zaciskac powieki wtedy tak niepenkaja naczynka bo to wcale niezarty jakas tam babka niewiem kto to opowiadal ze stracila wzrok podczas porodu ale to chyba z 20 lat temu znajoma ciotki czy cos...i oczywiscie dostala szoku poporodowego i niechciala dziecka maz od pocztku zajmowal sie dzieckiem.wiec zaciskac powieki zeby wysilek szedl na powieki a nie na galki oczne.


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20552.png

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20553.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...