Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

a we mnie Katja zasiala ziarnko niepokoju. W szpitalu mowili jej o cialach ketonowych w kontekscie cukrzycy i zastanawiam sie, czy jest mozliwe, zeby test obciazenia glukoza wyszedl ok, ale jednak byla utajona cukrzyca? jest sens powtarzac, jesli to bylo obciazenie 75g?

Gunia, jak bedziesz swojego gina pytac o ten test, to zapytaj tez bardzo prosze o ciala ketonowe, z jakich jeszcze powodow moga sie pojawiac. Jakos mi to spokoju nie daje

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

pat-k
mama2
[attach]3402[/attach]

[attach]3403[/attach]

mama2 ile Ty masz energii i pomyslow na minute. Sesja zdjeciowa super :) i niech zgadne, ze parapet tez juz zdarzylas obkleic :)

I gdzie u Ciebie sie podziewaja te snikersy, paczki i ciastka...? Nogi chude, rece chude...

Hihi parapet oklejony:36_1_13: CHUDE ??eeee nie??? to tylko umiejetnie zrobione zdjecie hihi:36_1_13::36_1_13:

Odnośnik do komentarza

gunia43
mama2 - dzieki, uratowalas mnie :-) Buziaki wilekie!
A kolezanka nie odbiera i ja juz zalamana, bo wytrzymac powoli sie nie da. Zaraz sobie zaaplikuje i bedzie moze lepiej!!! Rano nic, potem cos tam, a teraz nagle taka katastrofa!
Widze, ze posciel czeka juz na Maksia. Moja juz jutro, najdalej pojutrze bedzie u mnie. Rano dostalam potwierdzenie, ze juz wczoraj wyslali. Bedziesz ja jeszcze prala? Ja sei wlasnie zasatanawialam jak sie pierze to zabezpieczenie na szczebelki...

spokojnie bierz , ja tez sie bałam bo pisze ze nie wolno ale własnie tylko w 1 trymestrze . mi przepisął je inny lekarz ale ja nie ufna zadzwonilam do swojego i potwierdził ze mozna :36_2_25:

Odnośnik do komentarza

pat-k
mama2
[attach]3402[/attach]

[attach]3403[/attach]

mama2 ile Ty masz energii i pomyslow na minute. Sesja zdjeciowa super :) i niech zgadne, ze parapet tez juz zdazylas obkleic :)

I gdzie u Ciebie sie podziewaja te snikersy, paczki i ciastka...? Nogi chude, rece chude...
patka - jak ktos tak zasuwa, jak nasza mama2, to nie musi sie martwic, ze za duzo sie zjadlo. Jeszcze deficyt kalorii bedzie :-)

Odnośnik do komentarza

gunia43
mama2 - dzieki, uratowalas mnie :-) Buziaki wilekie!
A kolezanka nie odbiera i ja juz zalamana, bo wytrzymac powoli sie nie da. Zaraz sobie zaaplikuje i bedzie moze lepiej!!! Rano nic, potem cos tam, a teraz nagle taka katastrofa!
Widze, ze posciel czeka juz na Maksia. Moja juz jutro, najdalej pojutrze bedzie u mnie. Rano dostalam potwierdzenie, ze juz wczoraj wyslali. Bedziesz ja jeszcze prala? Ja sei wlasnie zasatanawialam jak sie pierze to zabezpieczenie na szczebelki...

bede prac , a te ochraniacze to normalnie w pralce na delikatnym praniu

Odnośnik do komentarza

pat-k
a we mnie Katja zasiala ziarnko niepokoju. W szpitalu mowili jej o cialach ketonowych w kontekscie cukrzycy i zastanawiam sie, czy jest mozliwe, zeby test obciazenia glukoza wyszedl ok, ale jednak byla utajona cukrzyca? jest sens powtarzac, jesli to bylo obciazenie 75g?

Gunia, jak bedziesz swojego gina pytac o ten test, to zapytaj tez bardzo prosze o ciala ketonowe, z jakich jeszcze powodow moga sie pojawiac. Jakos mi to spokoju nie daje

pat-k moim zdaniem nie ma najmniejszego sensu powtarzać. A wynik miałaś gdzieś blisko maksimum czy nie? Jeśli Cię to martwi, to zadaj pytanie pani ginekolog na forum. Zobaczymy co odpowie.

Odnośnik do komentarza

pat-k
a we mnie Katja zasiala ziarnko niepokoju. W szpitalu mowili jej o cialach ketonowych w kontekscie cukrzycy i zastanawiam sie, czy jest mozliwe, zeby test obciazenia glukoza wyszedl ok, ale jednak byla utajona cukrzyca? jest sens powtarzac, jesli to bylo obciazenie 75g?

Gunia, jak bedziesz swojego gina pytac o ten test, to zapytaj tez bardzo prosze o ciala ketonowe, z jakich jeszcze powodow moga sie pojawiac. Jakos mi to spokoju nie daje
Spytam na pewno. Tylko co mi powie.... Pewnie, ze sie tym nie przejmowac.
W sobote spytam tez kolezanki lekarki. Ona bardziej szczegolowo mi pewnie odpowie, a jak nie to sie dowie.
Ale patka - ja bym sie nie stresowala niepotrzebnie. Ja to co innego, bo w cale nic nie mialam robionego. No pewnie z krwi i moczu tak, ale to nie to samo co ten test. Wczesniej jakos sie nie martwilam ale jak Katja ma ta cukrzyce to zaczelam czytac i panika, ze synkowi cos sie stanie.
Tak czy siak spytam o te Twoje ciala :-)

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
mama2corun
Ewciaa

katja ja włąśnie jak czytam posty dziewczyn to czuje się jak wyrodna matka że nie czuje własnego dziecka

Ewcia a co to za bzdury piszesz!!!chcesz pogolej pupie dostac??Ewciu ja np.wiem czy to pupa czy glowka bo mi polozna dokladne polozenie malej pokazala moimi rekoma w ktorym miejscu glowka w ktorym pupa i nozki,nawet narysowala na kartce hehe a drugie to moja druga ciaza a w pierwszej to tez tak wyraznie malej nieczulam.wiec pytam jeszcze raz co to za glupoty do glowy bierzesz??zeby mi to po raz ostatni bylo.jeszcze zobaczysz ze Zuzia Ci poobija zebra i bedziesz wiedziec czym:D

dobrze już dostałam ochszań :( a ja próbuje coś poczuć i nic moze mi się kiedyś uda
NO wlasnie Ewciaa. I bardzo Ci sie nalezal. Takie bzdury tutaj glosic. Lanie za kazdym razem bedzie po golej d....

Odnośnik do komentarza

mama2
gunia43
mama2 - dzieki, uratowalas mnie :-) Buziaki wilekie!
A kolezanka nie odbiera i ja juz zalamana, bo wytrzymac powoli sie nie da. Zaraz sobie zaaplikuje i bedzie moze lepiej!!! Rano nic, potem cos tam, a teraz nagle taka katastrofa!
Widze, ze posciel czeka juz na Maksia. Moja juz jutro, najdalej pojutrze bedzie u mnie. Rano dostalam potwierdzenie, ze juz wczoraj wyslali. Bedziesz ja jeszcze prala? Ja sei wlasnie zasatanawialam jak sie pierze to zabezpieczenie na szczebelki...

spokojnie bierz , ja tez sie bałam bo pisze ze nie wolno ale własnie tylko w 1 trymestrze . mi przepisął je inny lekarz ale ja nie ufna zadzwonilam do swojego i potwierdził ze mozna :36_2_25:
Jasne. Zaufanie dobre, ale kontrola jeszcze lepsza :-) Dzieki jeszcze raz!

Odnośnik do komentarza

pat-k
ech... zaczynam walic byki ortograficzne. ja juz ani po polsku ani po rosyjsku dobrze nie pisze

Patka - ja ostatnio to tak pisze, ze wszystko sprawdzac musze. Mysle ok, a pisze inaczej. Nie mowiac juz o przestawianiu liter. A pomyslec, ze kiedys na sali rozpraw protokoly pisalam. Chyba wciazy by ze mna nie wytrzymali :-)) Lutka tez cos wspominala o swoim pisaniu, ze katastrofa.

Odnośnik do komentarza

Daffodil
pat-k
a we mnie Katja zasiala ziarnko niepokoju. W szpitalu mowili jej o cialach ketonowych w kontekscie cukrzycy i zastanawiam sie, czy jest mozliwe, zeby test obciazenia glukoza wyszedl ok, ale jednak byla utajona cukrzyca? jest sens powtarzac, jesli to bylo obciazenie 75g?

Gunia, jak bedziesz swojego gina pytac o ten test, to zapytaj tez bardzo prosze o ciala ketonowe, z jakich jeszcze powodow moga sie pojawiac. Jakos mi to spokoju nie daje

pat-k moim zdaniem nie ma najmniejszego sensu powtarzać. A wynik miałaś gdzieś blisko maksimum czy nie? Jeśli Cię to martwi, to zadaj pytanie pani ginekolog na forum. Zobaczymy co odpowie.

glukoze na czczo mialam bardzo blisko maximum a po obciazeniu nie na granicy normy, ale w gornej polowie normy.

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

gunia43
pat-k
ech... zaczynam walic byki ortograficzne. ja juz ani po polsku ani po rosyjsku dobrze nie pisze

Patka - ja ostatnio to tak pisze, ze wszystko sprawdzac musze. Mysle ok, a pisze inaczej. Nie mowiac juz o przestawianiu liter. A pomyslec, ze kiedys na sali rozpraw protokoly pisalam. Chyba wciazy by ze mna nie wytrzymali :-)) Lutka tez cos wspominala o swoim pisaniu, ze katastrofa.

to mi razniej, bo musialabym chyba kazdego posta ponownie edytowac :) a im blizej konca ciazy tym gorzej bedzie z naszymi mozgami :))

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

gunia43
pat-k
ech... zaczynam walic byki ortograficzne. ja juz ani po polsku ani po rosyjsku dobrze nie pisze

Patka - ja ostatnio to tak pisze, ze wszystko sprawdzac musze. Mysle ok, a pisze inaczej. Nie mowiac juz o przestawianiu liter. A pomyslec, ze kiedys na sali rozpraw protokoly pisalam. Chyba wciazy by ze mna nie wytrzymali :-)) Lutka tez cos wspominala o swoim pisaniu, ze katastrofa.

Eeee tam... jak tylko się da słowo rozpoznać, to nawet nikt nie zwraca uwagi na błąd :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...