Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

pat-k
Daffodil
Ewciaa

jak Wy wyczuwacie jakie to części ciała dziecka??? podziwniam moja też coś wypina ale ja niemam zielonego pojęcia co to takiego

Ja ostatnio zaczęłam odróżniać główkę od pupy i jestem z siebie bardzo dumna :hahaha: Główka jest okrąglutka, podobnie pupa, ale nie kończy się tak gwałtownie tylko w plecki przechodzi. Ale czuję to dopiero, jak Kuba sporo siły włoży i mi się bardzo wyraźnie brzuch w jednym miejscu wybulwi.

a ja mam ubaw, kiedy mój mąz całuje brzuch a ja wiem, ze to akurat to miejsce gdzie mała się wypięła :ass: ;)

miejmy nadzieje ze tosia nie robi wtedy :smieszne:
:sofunny::sofunny:

Odnośnik do komentarza

mama2
A moj maz poniewaz z natury jest złosliwym gnomem to czasem tak patrzy podejrzanie na mnie i pyta"spi?" ja mowie tak a on wtedy daje mi lekkeigo kuksańca w brzuch i mowi Maksiu siema tu twoj tata...noi oczywiscie odrazu jest reakcja ze strony Maksa:uff:

:hahaha: :hahaha: Odegrasz się jak już Maks się urodzi i mąż będzie się miał nim zająć :36_1_13:

Odnośnik do komentarza

hihi prawie posikalam sie ze smiechu hehe kradzione nie tuczy hihi i z innych podobnych postow
Isabela jak zwykle sliczniutka a z gory brzuszek mniejszy sie wydaje ale slicznie.
mama2 twoja corcia to bedzie pracowac chyba na jakims wysokim stanowisku albo uczyc albo zadzic takie wywody hehe maly geniusz:36_2_25:
mnie nery pobolewaja chyba sa zgniecione...a nowosci to od wczoraj mala wypycha mi glowe troszke wyzej niz ostatnio czyli zamiast w dol to ja w gore pcha lobuz.
Katja kochana wspolczuje diety a lacze sie z Toba w bolu niema u mnie paczkow wiec kochana niejestes sama i Patka tez niema wiec jestesmy z Toba
Patka dzieki za muzyczke slucham z bananem na buzi a banan dzieki wam:36_2_25:
mama2 akto to powiedzial ze masz nisko brzuch??he niech daruja sobie uwagi i patrza na swoje brzuchy moze maly szpagat robi i rozciagnol go na boki powiedz ze twoje dziecko joge cwiczy i kwiat lotosu na glowie robi :p


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20552.png

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20553.png

Odnośnik do komentarza

Daffodil
mama2corun
isabela
wlasnie szukam przepisow w necie. Wiem, ze by byly chrupkie trzeba dodac alkoholu (cos dla kobiet w ciazy ;( ) a najlepiej smazy sie na smalcu z mala iloscia oleju :) ale smalcu nei mam wiec pozostaje mi olej :)

mama2corun, wielki szacun za to jak staralas sie gdy zostalas sama. Mialam podobna sytuacje gdy nas maz zostawil, ale wtedy moi rodzice bardzo mi pomagali finansowo i emocjonalnie, ja jeszcze studiowalam (u mnie byly najpierw dzieci potem konczylam edukacje)

a sie wkurzylam w nocy bo pisalam ze mam ochote na male co nieco z M i wyprysznicowalam sie wybalsamowalam itp.M poszedl pod prysznic i ja czekam na niego i co zasnelam....a on mnie nieobudzil jak wrocil....:(

A to peszek... Ja już się przyzwyczaiłam do takiego scenariusza, tylko u nas to M. zazwyczaj śpi, jak już dotrę do łóżka :uff: Ale co ma biedak zrobić, jak przez pół godziny mnie od komputera próbuje odciągnąć i nic :36_1_13:
A to ja mam tak samo :-)
Mam ochote na seks, ale w swoich porach. A wtedy moj maz juz smacznie spi niestety. A ja ostatnio to w ogole nocny Marek sei zrobilam. MOje pory na lozko to 3,4 w nocy. Kto by to wystrzmal, tyle czekac i nie zasnac :-)

Odnośnik do komentarza

mama2
A moj maz poniewaz z natury jest złosliwym gnomem to czasem tak patrzy podejrzanie na mnie i pyta"spi?" ja mowie tak a on wtedy daje mi lekkeigo kuksańca w brzuch i mowi Maksiu siema tu twoj tata...noi oczywiscie odrazu jest reakcja ze strony Maksa:uff:

a to ci wredota :) Odwzajemnij sie w nocy: w fazie glebokiego snu męza daj mu ostrego kuksańca w bok z tekstem: siema, tu twoj syn :36_9_2:

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

mama2
pat-k
daffodil

ja ostatnio zaczęłam odróżniać główkę od pupy i jestem z siebie bardzo dumna :hahaha: Główka jest okrąglutka, podobnie pupa, ale nie kończy się tak gwałtownie tylko w plecki przechodzi. Ale czuję to dopiero, jak kuba sporo siły włoży i mi się bardzo wyraźnie brzuch w jednym miejscu wybulwi.

a ja mam ubaw, kiedy mój mąz całuje brzuch a ja wiem, ze to akurat to miejsce gdzie mała się wypięła :ass: ;)

miejmy nadzieje ze tosia nie robi wtedy :smieszne:
:sofunny::sofunny:

:36_1_13::36_1_13::36_1_13:

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

pat-k
mama2
A moj maz poniewaz z natury jest złosliwym gnomem to czasem tak patrzy podejrzanie na mnie i pyta"spi?" ja mowie tak a on wtedy daje mi lekkeigo kuksańca w brzuch i mowi Maksiu siema tu twoj tata...noi oczywiscie odrazu jest reakcja ze strony Maksa:uff:

a to ci wredota :) Odwzajemnij sie w nocy: w fazie glebokiego snu męza daj mu ostrego kuksańca w bok z tekstem: siema, tu twoj syn :36_9_2:

:hahaha: :hahaha: :hahaha:

Odnośnik do komentarza

mama2
gunia43
Dzeiki Patka odnosnie komody. Jak na razie szukalam tylko w katalogu i necie i tam innych nie widzialam a jak tak to dwa razy drozsze. Moze na miejscu bedzie wiekszy wybor. Nie wsyzstko jest zawsze w necie.

mama2 - co do brzucha to juz przestalam sie przejmowac. Mnie, jak juz pisalam kolezanka i jej maz powiedzieli, ze mama ogromny, po czym wczoraj byla inna z wizyta i strasznie zdziwiona, ze taki malutki, jak na 7 miesiac :-) Takze sie nie stresuje i Ty tez tak uczyn, moja droga!

Ewciaa - fajne te tlustoczwartkowe zyczenia. Dzieki!

Ja tak sobie czytam Wasze posty i tak rozmyslam, ze ciezkie czaami to zycie bywa. Prawiei kazda z nas miala w zyciu jakies ciezkie chwile - strate rodzica, rozpad malzenstwa, brak pracy itd.
Ale optymistyczne jest to, ze nawet po najstraszniejszej burzy wychodzi slonce. Ja mam nadzieje, ze dla nas bedzie ono teraz nieustannie swiecilo, czego Wam i sobie zycze moje kochane :-)

GUNIA Tys jest kochana i taka zawsze usmiechnieta . BUZIAKI dla Ciebie:36_3_1::36_3_1:
mama2 - Dziekuje za buziaki :-)

Odnośnik do komentarza

pat-k
mama2
A moj maz poniewaz z natury jest złosliwym gnomem to czasem tak patrzy podejrzanie na mnie i pyta"spi?" ja mowie tak a on wtedy daje mi lekkeigo kuksańca w brzuch i mowi Maksiu siema tu twoj tata...noi oczywiscie odrazu jest reakcja ze strony Maksa:uff:

a to ci wredota :) Odwzajemnij sie w nocy: w fazie glebokiego snu męza daj mu ostrego kuksańca w bok z tekstem: siema, tu twoj syn :36_9_2:

Matko wubuchłam smiechem , poplułam cały monitor az dziewczyny popatrzyły na mnie jak na wariatke:hahaha::hahaha::hahaha:

Odnośnik do komentarza

gunia43
Nadrabiam zaleglosci zdjeciowe.
To moj synek podczas ostatniej wizyty. Widac, ze mu juz niezle ciasno:
[ATTACH]3382[/ATTACH]
Strzalka wskazuje na siusiaka:
[ATTACH]3383[/ATTACH]
A oto moj brzucho:
[ATTACH]3384[/ATTACH]

Guniu ale Maksiu sliczny i juz widac podobienstwo do mamy:D a wy z mezem podobnej urody wiec sila zeczy i do taty:D to juz normalnie dzidzia sliczna :36_2_25:
a brzusio normalny ani nie zaduzy ani niezamaly taki w sam raz :36_2_25:
a ci twoi znajomi co powiedzieli ze malutki to ciekawa jestem jaki brzuch mieli na mysli :/
sliczna mamusia sliczny synus:36_2_25:
normalnie dodaje do ulubionych postow bo napatrzec sie niemoge na jego buzke


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20552.png

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20553.png

Odnośnik do komentarza

Daffodil
mama2
Daffodil

O matko... ale ona słodka :36_1_13: Ciekawe jak to wyczuła, że się napełniają :uff: Zdolniacha z niej :36_2_25:

Dziekuje a i jeszcze wczoraj ją bardzo dreczyła mysl jak to mozliwe ze on sika do brzucha i gdzie to pozniej sie podziewa:36_1_13:

To czasem jej nie mów, że zdarza mu się wypić, to co wysika, bo od razu serce dla brata straci :36_1_13:
HI, hi :-)

Odnośnik do komentarza

pat-k
mama2
A moj maz poniewaz z natury jest złosliwym gnomem to czasem tak patrzy podejrzanie na mnie i pyta"spi?" ja mowie tak a on wtedy daje mi lekkeigo kuksańca w brzuch i mowi Maksiu siema tu twoj tata...noi oczywiscie odrazu jest reakcja ze strony Maksa:uff:

a to ci wredota :) Odwzajemnij sie w nocy: w fazie glebokiego snu męza daj mu ostrego kuksańca w bok z tekstem: siema, tu twoj syn :36_9_2:
Dobre! :36_1_13::36_1_13::36_1_13:

Odnośnik do komentarza

gunia43
Nadrabiam zaleglosci zdjeciowe.
To moj synek podczas ostatniej wizyty. Widac, ze mu juz niezle ciasno:
[ATTACH]3382[/ATTACH]
Strzalka wskazuje na siusiaka:
[ATTACH]3383[/ATTACH]
A oto moj brzucho:
[ATTACH]3384[/ATTACH]

wiesz co Gunia ja jestem w szoku ale ja juz widze ze Maksiu jest podobny do męża , to jest az niesamowite ale dokladnie widac jego rysy i np. ma zupełnie inna buzke jak moj , czyli to nie jest tak ze te dzieci sa wszystkie takie same one juz wygladaja tak jak poporodzie i sa podobne juz do swoich rodziców

Odnośnik do komentarza

Witam mamuśki:)

widzę ze humorki dopisują, ale po tak pysznych paczkach to się nie dziwie, moje polowanie na polskie paczki jednak nie wyszło , ale zjadłam irlandzkiego, to nie to samo ale z braku laku ...

na plaży było super, dawno tam nie byliśmy bo deszcze i mój ból brzucha i pleców ale dzisiaj sobie to odrobiliśmy:) Dziewczyny aż poniosło i chciały buty zdejmować zęby po wodzie pobiegać, a pies jak nigdy bo zawsze bal się fal wskoczył do wody i nie chciał z niej wyjść.

Po takim spacerku od razu humorek mi się poprawił no i żeby było lepiej doszła paczka od moich rodziców:) muszę ja tylko po 4 odebrać bo byli z nią jak nas nie było, jak są jakieś ciuszki itp to zrobię fotki i się pochwale

http://www.suwaczek.pl/cache/81f6d70ef3.png
http://www.suwaczek.pl/cache/b444194b7a.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/de95d1bd24.png

Odnośnik do komentarza

gunia43
Nadrabiam zaleglosci zdjeciowe.
To moj synek podczas ostatniej wizyty. Widac, ze mu juz niezle ciasno:
[ATTACH]3382[/ATTACH]
Strzalka wskazuje na siusiaka:
[ATTACH]3383[/ATTACH]
A oto moj brzucho:
[ATTACH]3384[/ATTACH]

Matko... jakie maleństwo już zgniecione :uff: Żal mi tych naszych dzieciaków :)
A brzusio śliczny. I super sweterek, uwielbiam takie kolory :)

Odnośnik do komentarza

gunia43
Nadrabiam zaleglosci zdjeciowe.
To moj synek podczas ostatniej wizyty. Widac, ze mu juz niezle ciasno:
[ATTACH]3382[/ATTACH]
Strzalka wskazuje na siusiaka:
[ATTACH]3383[/ATTACH]
A oto moj brzucho:
[ATTACH]3384[/ATTACH]

Gunia, cudne foty! Ciasno ale nie ma to jak u mamy...
I siusiak w calej okazalosci :))

a brzucholek super i wiekszy od mojego zdaje sie....

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

mama2
gunia43
Nadrabiam zaleglosci zdjeciowe.
To moj synek podczas ostatniej wizyty. Widac, ze mu juz niezle ciasno:
[ATTACH]3382[/ATTACH]
Strzalka wskazuje na siusiaka:
[ATTACH]3383[/ATTACH]
A oto moj brzucho:
[ATTACH]3384[/ATTACH]

wiesz co Gunia ja jestem w szoku ale ja juz widze ze Maksiu jest podobny do męża , to jest az niesamowite ale dokladnie widac jego rysy i np. ma zupełnie inna buzke jak moj , czyli to nie jest tak ze te dzieci sa wszystkie takie same one juz wygladaja tak jak poporodzie i sa podobne juz do swoich rodziców
Jasne, ze nie sa takie same. Jak patrze na zdjecia twojego synka przy suwaczku, to dwaj zupelnie inni chlopcy! Po ostatniej wizycie w szpitalu jak widzalam te noworodni jedno i dwudniowe to kazde bylo inne. Wyc mi sei chcialo ze wzruszenia wtedy.
A tak szczerze to pare osob mi to mowi po zobaczeniu tych zdjec. Ja niestety tego nie widze :-)
Ja mam tylko nadzieje, ze charakter tez bedzie mial jego, bo ja taka neurotyczna jestem, a on spokojny, wiec mi to graj!
A jak Wam sie podoba siusiak? Fajny, co nie!

Odnośnik do komentarza

elwira
Witam mamuśki:)

widzę ze humorki dopisują, ale po tak pysznych paczkach to się nie dziwie, moje polowanie na polskie paczki jednak nie wyszło , ale zjadłam irlandzkiego, to nie to samo ale z braku laku ...

na plaży było super, dawno tam nie byliśmy bo deszcze i mój ból brzucha i pleców ale dzisiaj sobie to odrobiliśmy:) Dziewczyny aż poniosło i chciały buty zdejmować zęby po wodzie pobiegać, a pies jak nigdy bo zawsze bal się fal wskoczył do wody i nie chciał z niej wyjść.

Po takim spacerku od razu humorek mi się poprawił no i żeby było lepiej doszła paczka od moich rodziców:) muszę ja tylko po 4 odebrać bo byli z nią jak nas nie było, jak są jakieś ciuszki itp to zrobię fotki i się pochwale

Elwira, jaka wy macie teraz temperature powietrza?
i ja tez pewnie z braku laku zjem w koncu jakiegos rosyjskiego łakocia...

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

elwira
Witam mamuśki:)

widzę ze humorki dopisują, ale po tak pysznych paczkach to się nie dziwie, moje polowanie na polskie paczki jednak nie wyszło , ale zjadłam irlandzkiego, to nie to samo ale z braku laku ...

na plaży było super, dawno tam nie byliśmy bo deszcze i mój ból brzucha i pleców ale dzisiaj sobie to odrobiliśmy:) Dziewczyny aż poniosło i chciały buty zdejmować zęby po wodzie pobiegać, a pies jak nigdy bo zawsze bal się fal wskoczył do wody i nie chciał z niej wyjść.

Po takim spacerku od razu humorek mi się poprawił no i żeby było lepiej doszła paczka od moich rodziców:) muszę ja tylko po 4 odebrać bo byli z nią jak nas nie było, jak są jakieś ciuszki itp to zrobię fotki i się pochwale

Super, że dzień się udał. I najważniejsze, że humorek się poprawił :36_2_25:
Z niecierpliwością czekamy na zdjęcia :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...