Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

witam i ja porannie ja od 5 rano z boku na bok sie przewracam juz sniadanie zaliczone jedno teraz drugie z Oliwka.
ehh ale wczoraj dyskusja wynikla to ja dodam zapraszamy do PL zyc z zasilkow i zycze powodzenia wkurza mnie taki tok myslenia sorry Jola G ale nikt nic zlego niemial namysli tylko wszyscy chca pomoc i robia jak tylko moga zeby wlasnie podniesc na duchu
wiec z kad ta obraza na bezposrednia odpowiedz gdzie mozna sie udac,u nas tzn w Holandi tez naprawde panstwo pomaga w dolku,
ja kurcze ja zostalam sama z dzieckiem to kombinowalam jak kon pod gore zeby nas utrzymac chodzilam w weekendy do szkoly zeby pobierac rete rodzinna po tacie co mi duzo dawalo w tygodniu pracowalam 5 godz dziennie w bufecie uwaga za 3 zl za godz i niegardzilam bo przynajmniej mialam co dziecku dac jesc i kozystalam z marnej pomocy opieki spolecznej nieoplacalo mi sie brac zasilku wiec postaralam sie o to zeby placili mi mieszkanie i udalo mi sie to ja doplacalam tylko pare groszy(wiec w Angli tez pewnie placa mieszkanie bo w Holandi tez placa!!)i jak ktos tylko dal mi rade zebym jeszcze tam czy tam sprobowalam poprosic o pomoc to szlam i prosilam i zalatwialam nim dostalam mieszkanie to chodzilam po wszystkich instytucjach zeby mi ktos pomoc zebysmy mialy godny dach nad glowa bo co katem u brata czy siostry??to nieszlo za dlugo w domu samotnej matki mozna bylo dostac do glowy patrzac na niektore pijackie gemby zekomych matek.kurcze sorry dziewczyny ze tak zaczynam poranek ale KTO NIEPROBUJE TEN NIEMA JOLA NIE UNOS SIE TYLKO KOZYSTAJ Z RAD JAKIE DALA ISABELA BO ONA CHCIALA POMOC A DODAM JESZCZE ZE JEST SAMOTNA MATKA I TO CO MA TO DZIEKI SWOIM REKA PRZEPRASZAM JESLI KOGOS URAZILAM ALE NIEMIALAM ZAMIARU


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20552.png

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20553.png

Odnośnik do komentarza

mama2
mona21sc
przepraszam ze sie tu wtracilam bo jestem z sierpnia ale czy ktoras z pan nie bedzie wiedziala czy w 14-15tym tyg ciazy bede miala usg dopochwowe czy na brzuszku ?

po 12 tyg. robi sie juz przez brzuch

to zalezy od lekarza, i od jego USG.

Odnośnik do komentarza

pat-k
:36_1_13: Juz jestem! melduje, ze wasze kciukasy jak zwykle zadzialaly :36_2_25:
Tosia rosnie zdrowo, ma okolo 1300 gram i nie dala sie dzisiaj sfotografowac, bo caly czas trzymala rece przy buzi. wstydliwa chyba :))

poza tym szyjka zamknieta, dluga
a lozysko stopien dojrzalosci poki co zero, czyli ok.

a na te ciala ketonowe w moczu gin znowu machnal reka...

patka super wiadomości. Duża juz Tosieńka:36_2_25:

Odnośnik do komentarza

jola.grodecka
A ja wlasnie dostalam zle wiesci zamkneli firme moje M. i juz po jego pracy sama juz nie wiem co my zrobimy nie moge pozbierac mysli!Tym bardziej ze my nie mamy kasy a na dodatek jemu nie zaplaca i musi sie gdzies tam starac dostal jakis papiery no pieknie.

jejku no to nienajlepszy macie teraz okres - ale dacie radę. A nie myśleliście o powrocie do Pl. Moze ktoś z Twojej strony lub męża ma prywatny interes i mógłby Go zatrudnić?

Odnośnik do komentarza

jola.grodecka
Ewciaa
jola.grodecka
A ja wlasnie dostalam zle wiesci zamkneli firme moje M. i juz po jego pracy sama juz nie wiem co my zrobimy nie moge pozbierac mysli!Tym bardziej ze my nie mamy kasy a na dodatek jemu nie zaplaca i musi sie gdzies tam starac dostal jakis papiery no pieknie.


JOlcia
nic sie nie martw napewno znajdzie jakąs prace,
a do polski nie możecie wrócić??

Do PL nie wiem my nawet nie mielibysmy na bilety i pozbierac to wszystko a w PL wcale nie jest lepiej za co tam bysmy mieli zyc tez nie wiem w tym miasteczku co mieszkala moja mama nie ma pracy a do Wroclawia to ok100km.

a czy w tej miejscowości w której teraz jesteście przypadkiem nie ma jakiejśc fabryki samochodów?

Odnośnik do komentarza

Kira89
Ewciaa
kira to i tak jesteś lepsza odemnie :36_2_25:

ja lepsza? jak tak sobie czytam wasze posty to mam wrażenie, że jestem daleko w tyle :P
mama2corun musi sie poukładać jak chce inaczej ich tam pobije :D

gdyby nie darowany wózek i wanienka tez byłabym w tyle, a tak to jestem w połowie drogi.

Odnośnik do komentarza

gunia43
mama2corun - a Ty ile czasu juz w Holandii mieszkasz?
I jak to wyglada z twoim holenderskim? Jestem ciekawa. J mieszkam w Hagen juz 2 lata i kurs skonczylam podstawowy 600 godzin i egzamin zdalam nawet. No i dogadac sie dogadam, ale generalnie ciezko. Duzo jeszcze nie lapie, nie mowiac juz o mowieniu.

a teściowa jest Polką?

Odnośnik do komentarza

gunia43
Daffodil
isabela

NIECH ZGADNE - JEST POLICJANTEM ;)
???? HEHHE

:yuppi:

Nieee... do policjanta to mu akurat daleko :)
A co ma pączek do policjanta? Bo się zagubiłam... :uff:
Tez nie lapie. Ale wczesniej sie nie przyznawalam, bo myslalam, ze znow przez ta ciaze cos mi sie srubki znow zluzowaly :-) ....

to nie ogladacie seriali o policjantach amerykańskich?? Oni zawsze z pączkiem siedzą w autach i kawą. Tyle z ete ich pączki to taki z dziurą w środku są i bez nadzienia :)

Odnośnik do komentarza

Daffodil
mama2corun
gunia43

Tez nie lapie. Ale wczesniej sie nie przyznawalam, bo myslalam, ze znow przez ta ciaze cos mi sie srubki znow zluzowaly :-) ....

kochane bo we wszystkich amerykanskich filmach policjanci wcinaja paczki niekojazycie kawa i paczek :36_1_13:

Aaaaa... dzięki za wyjaśnienie :36_1_13:

tak to jets jak sie czyta z opóźnieniem, sorki za powtórzenie się :D

Odnośnik do komentarza

mama2
Myslałam ze bede miała sporo czytania a tu jedna stona....co wy sie tak opusciłyscie dziewczynki???
Dzis tłusty czwartek niech kazda pod koniec dnia pochwali sie ile spałaszowała pączków:36_1_13::36_1_13:

U mnie na razie 0 na liczniku :) Ale to dlatego, że dopiero wstałam i żadnych pączków jeszcze w domu nie ma :) Dopiero mąż kupi, jak będzie z pracy wracał.

Odnośnik do komentarza

jola22
Lutka – z tego, co piszesz to i tak długo chcesz pracować.
Zastanów się czy na pewno dasz radę, bo praca jeszcze w kwietniu może być naprawdę męcząca.
Ja już teraz mam serdecznie dość, ale jeszcze parę tygodni i koniec.

jolcia
to wszystko zalezy od mojego samopoczucia. Powiedzialam ojcu że jeśli będę sie czuła w miarę ok, to w kwietniu czasem wpadnę na parę h - moz e2 razy w tyg. Tak dla zdrowia psychicznego :), no ale jeśli brzuch mi będzie przeszkadzał to nie bede się zmuszała. Póki co brzuch jest nieduży więc nieprzzkadza mi w pracy.

Odnośnik do komentarza

mona21sc
przepraszam ze sie tu wtracilam bo jestem z sierpnia ale czy ktoras z pan nie bedzie wiedziala czy w 14-15tym tyg ciazy bede miala usg dopochwowe czy na brzuszku ?

Ja od 12. tygodnia miałam zawsze przez powłoki brzuszne. Ale wiem, że zdarza się też, że w 14-15 tygodniu lekarze robią jeszcze dopochwowe, bo czasem przez brzuszne mniej widać.

Odnośnik do komentarza

mama2corun
witam i ja porannie ja od 5 rano z boku na bok sie przewracam juz sniadanie zaliczone jedno teraz drugie z Oliwka.
ehh ale wczoraj dyskusja wynikla to ja dodam zapraszamy do PL zyc z zasilkow i zycze powodzenia wkurza mnie taki tok myslenia sorry Jola G ale nikt nic zlego niemial namysli tylko wszyscy chca pomoc i robia jak tylko moga zeby wlasnie podniesc na duchu
wiec z kad ta obraza na bezposrednia odpowiedz gdzie mozna sie udac,u nas tzn w Holandi tez naprawde panstwo pomaga w dolku,
ja kurcze ja zostalam sama z dzieckiem to kombinowalam jak kon pod gore zeby nas utrzymac chodzilam w weekendy do szkoly zeby pobierac rete rodzinna po tacie co mi duzo dawalo w tygodniu pracowalam 5 godz dziennie w bufecie uwaga za 3 zl za godz i niegardzilam bo przynajmniej mialam co dziecku dac jesc i kozystalam z marnej pomocy opieki spolecznej nieoplacalo mi sie brac zasilku wiec postaralam sie o to zeby placili mi mieszkanie i udalo mi sie to ja doplacalam tylko pare groszy(wiec w Angli tez pewnie placa mieszkanie bo w Holandi tez placa!!)i jak ktos tylko dal mi rade zebym jeszcze tam czy tam sprobowalam poprosic o pomoc to szlam i prosilam i zalatwialam nim dostalam mieszkanie to chodzilam po wszystkich instytucjach zeby mi ktos pomoc zebysmy mialy godny dach nad glowa bo co katem u brata czy siostry??to nieszlo za dlugo w domu samotnej matki mozna bylo dostac do glowy patrzac na niektore pijackie gemby zekomych matek.kurcze sorry dziewczyny ze tak zaczynam poranek ale KTO NIEPROBUJE TEN NIEMA JOLA NIE UNOS SIE TYLKO KOZYSTAJ Z RAD JAKIE DALA ISABELA BO ONA CHCIALA POMOC A DODAM JESZCZE ZE JEST SAMOTNA MATKA I TO CO MA TO DZIEKI SWOIM REKA PRZEPRASZAM JESLI KOGOS URAZILAM ALE NIEMIALAM ZAMIARU

mama2corun na pewno nikogo nie uraziłaś.
Bo właśnie o to chodzi, żeby poznać wszystkie możliwości i umieć z nich skorzystać. A wierzę, że u Joli G taka sytuacja będzie krótkotrwała i M. szybko znajdzie nową pracę. A do tego czasu Jolu słuchaj dziewczyn, rejestruj się gdzie trzeba jak najszybciej, na pewno pieniążki będą :36_2_25:

Odnośnik do komentarza

Daffodil
mama2
Myslałam ze bede miała sporo czytania a tu jedna stona....co wy sie tak opusciłyscie dziewczynki???
Dzis tłusty czwartek niech kazda pod koniec dnia pochwali sie ile spałaszowała pączków:36_1_13::36_1_13:

U mnie na razie 0 na liczniku :) Ale to dlatego, że dopiero wstałam i żadnych pączków jeszcze w domu nie ma :) Dopiero mąż kupi, jak będzie z pracy wracał.

hihi ja już 2 zaliczyłam, reszta czeka w domu :)

Odnośnik do komentarza

Ja juz jeden pączek i dwa ciastka francuskie na liczniku:uff:
Wiecie co mnie dzis spotkało 3 osoby powiedziały mi ze mam dziwnie nisko juz brzuch (mam dzis bardzo obcisłą bluzke) i mi tez to juz kiedys do głowy przyszło...hmm ciekawa jestem czemu , musze zapytac o to lekarza...eh..
a powiedzcie mi jak u was i waszych mężów sytuacje w pracy w zwiazku z kryzysem , pytam bo jak tak poczytałam posty Joli G to mnie troche zdołowało:uff:

Odnośnik do komentarza

mama2
Ja juz jeden pączek i dwa ciastka francuskie na liczniku:uff:
Wiecie co mnie dzis spotkało 3 osoby powiedziały mi ze mam dziwnie nisko juz brzuch (mam dzis bardzo obcisłą bluzke) i mi tez to juz kiedys do głowy przyszło...hmm ciekawa jestem czemu , musze zapytac o to lekarza...eh..
a powiedzcie mi jak u was i waszych mężów sytuacje w pracy w zwiazku z kryzysem , pytam bo jak tak poczytałam posty Joli G to mnie troche zdołowało:uff:

U mnie w pracy zupełnie kryzysu nie widać. No może widać po ostatnich podwyżkach noworocznych, bo były o połowę niższe niż rok temu :uff: Ale jeśli chodzi o zwolnienia, to nic się nie dzieje, już raczej przyjmują nowe osoby do pracy.
Natomiast u M. kryzys widać wyraźnie. Pracuje w firmie transportowej i część kierowców musiała wybrać się na bezpłatne urlopy. M. ma stanowisko w biurze zarządu i tam na razie wszystkich oszczędzili.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...