Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Daffodil
A ja się jeszcze muszę pochwalić moimi nowymi nabytkami :) Bo jak poszłam na spacer, to się nie mogłam powstrzymać, żeby przy okazji nie pooglądać dziecięcych rzeczy i nakupiłam trochę :) Na razie się muszę wstrzymać z dalszymi zakupami, bo mnie M. zatłucze :)

[ATTACH]2405[/ATTACH] [ATTACH]2406[/ATTACH] [ATTACH]2407[/ATTACH] [ATTACH]2408[/ATTACH]

jakie słodziutkie te spodeneczki poprostu boskie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

lutka
ale rewelacyjne krótkie spodenki!!! i koronka tez niezła :D jejku ja tez nie potrafię się powstrzymać przed takimi zakupami. Dobrze ze pracuję, bo chybabym juz pół szafy miała.

No właśnie, te z koronką to takie bardziej dziewczęce, ale się nie mogłam powstrzymać :) One tak na 2-3 miesięczne dziecko będą, więc myślę, że Kuba jeszcze wtedy nie będzie wybrzydzał :)

Odnośnik do komentarza

lutka
a wy jakie macie poszewki? 120X90 (to chyba logiczne, ze na łozeczko o takich wymiarach taka własnie będzie poszewka :D)

Heh no właśnie wcale nie logiczne, bo ja mam 135x100 :) Takie wypełnienie było w komplecie z tym łóżeczkiem, które kupiłam. Po prostu na brzegach trochę bardziej można zmarszczyć, a w zimie dziecko się owinie szczelniej :)

Odnośnik do komentarza

Daffodil
mama2
ale tu dzis wesoło a ja jade za 20 minut z moim pieskiem na operacje...ehhh a on nic nie podejrzewa jest taki rozbrykany:36_2_18:

Biedna psinka. Trzymam kciuki za jak najmniej bolesny przebieg. Mama staraj się nie stresować, wiem, że ciężko, ale spróbuj przynajmniej :36_4_11:
mama2 - a co mu sie dzieje, ze musi miec operacje? Mam nadzieje, ze nic powaznego.
Jedno tylko Ci napisze na pocieszenie, ze moja sunia jak miala dwie operacje to bardzo szybko doszla do siebie. Nie na darmo mowi sie ze GOI SIE JAK NA PSIE
Trzymam kciuki!

Odnośnik do komentarza

gunia43
Dzieki lutka. Bo powiem szczerze, ze szkoda mi kasy wydawac na rzeczy, ktorych maly wcale albo tylko dwa razy ubierze. To mam jedno body 56 i pare kaftanikow, dokupie jeszcze spiochy i pajacyk wrozmiarze 56 i reszte na 62. Jak Maks bedzie malutki to dokupi sie jeszcze na 56 a jak wiekszy to na 62 bede miala.

Ja się przyznaję, że na 56 nie mam nic. Stwierdziłam, że jak będzie trzeba, to kupię pod koniec ciąży. Wtedy już mniej więcej będę znała szacunkową wagę dzidziusia po urodzeniu. A nawet jak śpioszki będą ciut za długie, to można skarpety założyć i będzie w porządku.

Odnośnik do komentarza

Daffodil
gunia43
Dzieki lutka. Bo powiem szczerze, ze szkoda mi kasy wydawac na rzeczy, ktorych maly wcale albo tylko dwa razy ubierze. To mam jedno body 56 i pare kaftanikow, dokupie jeszcze spiochy i pajacyk wrozmiarze 56 i reszte na 62. Jak Maks bedzie malutki to dokupi sie jeszcze na 56 a jak wiekszy to na 62 bede miala.

Ja się przyznaję, że na 56 nie mam nic. Stwierdziłam, że jak będzie trzeba, to kupię pod koniec ciąży. Wtedy już mniej więcej będę znała szacunkową wagę dzidziusia po urodzeniu. A nawet jak śpioszki będą ciut za długie, to można skarpety założyć i będzie w porządku.
A tak pozy tym to Wam powiem, ze widzialam dzisiaj rozmiar dla dziecka 40!!!!!!!
To chyba dla wczesniakow....

Odnośnik do komentarza

Daffodil
A ja się jeszcze muszę pochwalić moimi nowymi nabytkami :) Bo jak poszłam na spacer, to się nie mogłam powstrzymać, żeby przy okazji nie pooglądać dziecięcych rzeczy i nakupiłam trochę :) Na razie się muszę wstrzymać z dalszymi zakupami, bo mnie M. zatłucze :)

[ATTACH]2405[/ATTACH] [ATTACH]2406[/ATTACH] [ATTACH]2407[/ATTACH] [ATTACH]2408[/ATTACH]
No moze Cie jednak oszczedzi. Przynajmniej do maja..........

Odnośnik do komentarza

Daffodil
A ja się jeszcze muszę pochwalić moimi nowymi nabytkami :) Bo jak poszłam na spacer, to się nie mogłam powstrzymać, żeby przy okazji nie pooglądać dziecięcych rzeczy i nakupiłam trochę :) Na razie się muszę wstrzymać z dalszymi zakupami, bo mnie M. zatłucze :)

[ATTACH]2405[/ATTACH] [ATTACH]2406[/ATTACH] [ATTACH]2407[/ATTACH] [ATTACH]2408[/ATTACH]
Daffodil - a mnie jak zwykle ogrodniczki sie najbardziej podobaja.

Odnośnik do komentarza

Daffodil
A ja się jeszcze muszę pochwalić moimi nowymi nabytkami :) Bo jak poszłam na spacer, to się nie mogłam powstrzymać, żeby przy okazji nie pooglądać dziecięcych rzeczy i nakupiłam trochę :) Na razie się muszę wstrzymać z dalszymi zakupami, bo mnie M. zatłucze :)

[ATTACH]2405[/ATTACH] [ATTACH]2406[/ATTACH] [ATTACH]2407[/ATTACH] [ATTACH]2408[/ATTACH]
Daffodil - Takie body w czerowone paski mam prawie identiko tylko, ze z dlugim.

Odnośnik do komentarza

gunia43
Daffodil
A ja się jeszcze muszę pochwalić moimi nowymi nabytkami :) Bo jak poszłam na spacer, to się nie mogłam powstrzymać, żeby przy okazji nie pooglądać dziecięcych rzeczy i nakupiłam trochę :) Na razie się muszę wstrzymać z dalszymi zakupami, bo mnie M. zatłucze :)

[ATTACH]2405[/ATTACH] [ATTACH]2406[/ATTACH] [ATTACH]2407[/ATTACH] [ATTACH]2408[/ATTACH]
No moze Cie jednak oszczedzi. Przynajmniej do maja..........

Na to liczę :hahaha:

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
Daffodil
A ja się jeszcze muszę pochwalić moimi nowymi nabytkami :) Bo jak poszłam na spacer, to się nie mogłam powstrzymać, żeby przy okazji nie pooglądać dziecięcych rzeczy i nakupiłam trochę :) Na razie się muszę wstrzymać z dalszymi zakupami, bo mnie M. zatłucze :)

[ATTACH]2405[/ATTACH] [ATTACH]2406[/ATTACH] [ATTACH]2407[/ATTACH] [ATTACH]2408[/ATTACH]

jakie słodziutkie te spodeneczki poprostu boskie :)

jakie one śliczne:))))twój mały to będzie mały model;)):36_4_11:

http://www.suwaczek.pl/cache/76b1a6931d.png

Odnośnik do komentarza

gunia43
pat-k
Jolu gratulacje!!! :36_4_11:
a jednak moja teoria o sprawiedliwej rownowadze plci nie zdala egzaminu ;) baby górą! :))

pat-ka - Hi, hi!!!!! Zobaczymy w maju. Moze sie jesczze roznie okazac z ytmi dziewczynkami. Juz niejedna historie slyszalam....

no fakt... i nagle Antonina okaze sie Antosiem, Maja... Majem? hihih, Zuzia.... Zuzem hihih eee no nie brne dalej.
Teraz jest juz taki sprzet, ze chyba wiedza, co widza

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...