Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

katja79
mama2
[attach][attach][attach]2365[/attach][/attach][/attach]

mama2 zdjecia maluszka poprostu przesliczne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a jaki zgrabny z niego facio:smile_move::smile_move::smile_move:

A tak poza tym to witam niedzielnie ja juz dzisiaj troszke lepiej sie czuje przynajmniej temperatury juz nie mam... w koncu ten cholerny antybiotyk zaczol dzialac juz myslalam ze trzeba bedzie zmienic ale na szczesie nie. A Wy tu widze niezle szalalyscie tyyyle ston sie uzbieralo ze oj, oj:36_2_13:

i całe szczeście że już jest lepiej.

ja nawet nie mam zcasu wszystkiego czytać, tylko cofnęłam się o kilka stron

Odnośnik do komentarza

katja79
NO TO JA POKAZUJE SWÓJ BRZUNIO, WCZORAJ WJECHALAM NA AMBICJE MEZA I ZROBIL MI PARE NARAZIE BEZ GLOWY BO W TEJ CHOROBIE WYGLADAM KOSZMARNIE ALE BRZUSZEK PREZENTUJE SIE NICZEGO SOBIE....:smile_move:

[ATTACH]2380[/ATTACH]

Katja aaale Twoja Maja ma apatrament! :) Fajniutkie brzusio!

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

jola22
Ewciaa
katja79

Jejku wiecie ze jeszcze nawet jednego zdjecia nie mam...:36_2_42: mial mi maz robic w srode sesje brzuszkowa ale zle sie czulam i chyba poczekamy az pozadnie wyzdrowieje ale urósl juz spory:smile_move:

a więc czekam niecierpliwie, brzuszek napewno spory w końcu to już 6 miesiąc,
ja mam zamiar kupić album dla dziecka i wkleić tam zdięcia z USG i mojego brzuszka :)

Ja album już mam, no i wkleiłam tam parę zdjęć.
Ale jeśli chcecie naprawdę fajny album dla dzidzi to polecam ten:

empik.com - Album twojego dziecka - Ewa Świerżewska- 27.99zł.

Można w nim zamieścić zdjęcia, pisać notatki i wiele innych rzeczy.
Wczoraj koleżanka przywiozła mi go z Polski wiec mogę wam go polecić.

ostatni przeglądałam kilka taki albumów, ale wszystkie są od narodzin.

Odnośnik do komentarza

lutka
katja79
pat-k
chyba gadam sama ze soba :)
No to jeszcze obiecane zdjęcie mojego skarba.

Oto Tosia :)

Patka sliczna niunia z Twojej córeczki!!!!!!!!!:smile_move:

gdzie to zdjęcie???? Nie mam czasu szukać :/

hhi, mialam ten sam syndrom po powrocie na forum po 3 tygodniach
zdjecie Tosi wrzuce do mojej galerii

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

jola22
Ewciaa
jola22
Jak tu dzisiaj cicho - pewnie wszyscy odpoczywają?:36_1_68:

A ja sie zdrzemnęłam:16_12_9:, zjedliśmy 2 cześć obiadu z mężem i nabrałam pałera.:36_2_51:.

ja też z mężem sie położyłam ale już jesyem nadrobiłam czytanie i teraz sobie leże,
jola mała w prawdzie kopneła dość wysoko ale nadal kopie bardzo rzadko

Ewcia moja dzidzia też kopie rzadko (to zależy od dnia).
Czasami czuję ją cały dzień po trochu, czasami tylko rano i wieczorem.
A tak wysoko to czuje ją, ale tylko wieczorami, i to też nie każdego dnia.
Czytałam gdzieś w gazecie, że jak dzidzia kopnie to dobrze jest na chwilę ucisnąć to miejsce i puścić, a ona powinna kopnąć jeszcze raz w to samo miejsce. Tak można od 20 tyg. bawić sie z dzieckiem.
I powiem Ci, że to działa - mi parę razy sie sprawdziło.

i moje dziecko takie niemrawe od tygodnia albo i więcej, czuję je ale baardzo nieregularnie. Uffff znaczy ze jest ok:) Nie panikuję co prawda, ale lepiej się czuję jak i Wy tak macie :)

Odnośnik do komentarza

pat-k
Daffodil
A z tego co pamiętam, to jeszcze chyba Gunia ma jutro USG? To drugie kciukasy też będą :)

Dobrze, ze mamy po dwa kciuki:) chociaz zawsze mozna jeszcze zaangazowac nasze maluchy. Czyli dziewczyny, w jeden dzien moga na usg chodzic tylko 4 z nas. Porzadek musi byc! ;)

gunia i za Ciebie trzymam kciukasy

Odnośnik do komentarza

katja79
NO TO JA POKAZUJE SWÓJ BRZUNIO, WCZORAJ WJECHALAM NA AMBICJE MEZA I ZROBIL MI PARE NARAZIE BEZ GLOWY BO W TEJ CHOROBIE WYGLADAM KOSZMARNIE ALE BRZUSZEK PREZENTUJE SIE NICZEGO SOBIE....:smile_move:

[ATTACH]2380[/ATTACH]

katja ale masz duzy balon!! okraglutkie cudo !!!!! :36_1_67:

Odnośnik do komentarza

pat-k
katja79
NO TO JA POKAZUJE SWÓJ BRZUNIO, WCZORAJ WJECHALAM NA AMBICJE MEZA I ZROBIL MI PARE NARAZIE BEZ GLOWY BO W TEJ CHOROBIE WYGLADAM KOSZMARNIE ALE BRZUSZEK PREZENTUJE SIE NICZEGO SOBIE....:smile_move:

[ATTACH]2380[/ATTACH]

Katja aaale Twoja Maja ma apatrament! :) Fajniutkie brzusio!

patka a Ty jeszcze tylko 4 dni do stódniówki. jejku jak ten czas leci.

Odnośnik do komentarza

lutka
katja79
NO TO JA POKAZUJE SWÓJ BRZUNIO, WCZORAJ WJECHALAM NA AMBICJE MEZA I ZROBIL MI PARE NARAZIE BEZ GLOWY BO W TEJ CHOROBIE WYGLADAM KOSZMARNIE ALE BRZUSZEK PREZENTUJE SIE NICZEGO SOBIE....:smile_move:

[ATTACH]2380[/ATTACH]

katja ale masz duzy balon!! okraglutkie cudo !!!!! :36_1_67:

No właśnie, mój brzuch ma zupełnie inny kształt! Ani trochę okrągły nie jest. W zasadzie mam go tylko z przodu i taki bardziej podłużny z góry na dół. Od czego to zależy? Może mam mało wód płodowych?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...