Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

gunia43
Daffodil
lutka
A dokąd na takie wakacje zamierzacie się wybrać? Daleko ? np z południa PL nad morze, czy gdzieś blizej? Ja własciwie nie znam Zakopanego, i zastanawiam się nad tymi okolicami, może dolinki chochołowskie (trasa lajtowa) czy coś w tym stylu.

Mnie się marzą Mazury, bo jeszcze nigdy nie byłam, więc też daleko. Ale tym akurat się nie przejmuję, bo takie małe dzieciaki świetnie śpią w aucie.
A co do Zakopanego, to nie wiem czy się nie umęczycie z wózkiem, bo asfaltowych ścieżek za dużo tam nie ma. Chyba, że nosidełko... Tylko nie wiem czy takie 3-miesięczne dziecko już w nosidełku można nosić?
Sa takie specjalne chusty do noszenia dzieci. Bardzo zreszta je polecaja. Ponoc dzieci spokojne w nij sa bardzo, bo blisko przytulone. A jesli chodzi o asfalty to w Zakopcu samym spokojnie. Co innegio do spacerkow po dolinach - wtedy chusta i mozna szalec!

Też dużo dobrego słyszałam o chustach. Tylko trzeba nauczyć się to cudo porządnie wiązać. A już zwłaszcza przy takim malutkim dziecku, które zbyt pewnie główki nie trzyma. Nie wiem czy bym się trochę nie bała. Ale pożyjemy, zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza

Daffodil
gunia43
Daffodil

Mnie się marzą Mazury, bo jeszcze nigdy nie byłam, więc też daleko. Ale tym akurat się nie przejmuję, bo takie małe dzieciaki świetnie śpią w aucie.
A co do Zakopanego, to nie wiem czy się nie umęczycie z wózkiem, bo asfaltowych ścieżek za dużo tam nie ma. Chyba, że nosidełko... Tylko nie wiem czy takie 3-miesięczne dziecko już w nosidełku można nosić?
Sa takie specjalne chusty do noszenia dzieci. Bardzo zreszta je polecaja. Ponoc dzieci spokojne w nij sa bardzo, bo blisko przytulone. A jesli chodzi o asfalty to w Zakopcu samym spokojnie. Co innegio do spacerkow po dolinach - wtedy chusta i mozna szalec!

Też dużo dobrego słyszałam o chustach. Tylko trzeba nauczyć się to cudo porządnie wiązać. A już zwłaszcza przy takim malutkim dziecku, które zbyt pewnie główki nie trzyma. Nie wiem czy bym się trochę nie bała. Ale pożyjemy, zobaczymy :)

podobno sa rewelacyjne, w uk duzo kobitek ich uzywa, szczegolnie latem. Podobno najlepsze sa te duze.

http://www.suwaczki.com/tickers/ojxewn15stpumjv2.png

Odnośnik do komentarza

lutka
Daffodil
lutka
A dokąd na takie wakacje zamierzacie się wybrać? Daleko ? np z południa PL nad morze, czy gdzieś blizej? Ja własciwie nie znam Zakopanego, i zastanawiam się nad tymi okolicami, może dolinki chochołowskie (trasa lajtowa) czy coś w tym stylu.

Mnie się marzą Mazury, bo jeszcze nigdy nie byłam, więc też daleko. Ale tym akurat się nie przejmuję, bo takie małe dzieciaki świetnie śpią w aucie.
A co do Zakopanego, to nie wiem czy się nie umęczycie z wózkiem, bo asfaltowych ścieżek za dużo tam nie ma. Chyba, że nosidełko... Tylko nie wiem czy takie 3-miesięczne dziecko już w nosidełku można nosić?

no własnie w dolinie chochołowskiej podobno są normanle asfaltowe drogi

W dość sporej części, ale nie do końca. Wiem, bo byłam w tamtym roku :36_4_10: Ja też Zakopane i okolice uwielbiam, ale my wybieramy się tam z reguły poza sezonem wakacyjnym. Po pierwsze ceny dużo niższe, a po drugie nie ma tłumów na każdym szlaku.

Odnośnik do komentarza

isabela
Dziewczyny wam tez czesto leci krew z nosa? Ja mam ten problem prawie codziennie. Nigdy w zyciu nie leciala mi krew z nosa, a teraz co rano pochylam sie i nagle kapie mi krew z nosa... Tak okolo 5 minut i przechodzi. Podobno to normalne, ale jakos dziwne...

isabela - Ponoc normalne. Mnie sie tak nie dzieje ale za to krwawia mi dziasla przy kazdym myciu. To tez ponoc norma.

Odnośnik do komentarza

lutka
Daffodil
lutka
A dokąd na takie wakacje zamierzacie się wybrać? Daleko ? np z południa PL nad morze, czy gdzieś blizej? Ja własciwie nie znam Zakopanego, i zastanawiam się nad tymi okolicami, może dolinki chochołowskie (trasa lajtowa) czy coś w tym stylu.

Mnie się marzą Mazury, bo jeszcze nigdy nie byłam, więc też daleko. Ale tym akurat się nie przejmuję, bo takie małe dzieciaki świetnie śpią w aucie.
A co do Zakopanego, to nie wiem czy się nie umęczycie z wózkiem, bo asfaltowych ścieżek za dużo tam nie ma. Chyba, że nosidełko... Tylko nie wiem czy takie 3-miesięczne dziecko już w nosidełku można nosić?

no własnie w dolinie chochołowskiej podobno są normanle asfaltowe drogi
lutka - tam to w ogole mozesz w szpilkach sie wybrac ;-)

Odnośnik do komentarza

Wyskoczyłam na obiad, i przy okazji zahaczyłam o szmateks. Dziewczyny gdybym miała mieś córę, to wyszłabym z boskim nowiutkim futrzanym białym bolerkiem, lub rózowym ponczo z kapturem tez nówka+ mnóstwo sukieneczek dżinsowych i sztrukcowych. Dla chłopca nic nie było :(

Odnośnik do komentarza

lutka
hej hej z rana.

a To moje zakupy. Nie tak rewelacyjne jak Wasze, no ale typowo męskie. Rozmiarówka w większości 6-9 miesięcy więc na jesień jak znalazł. Tylko te półspiszki od 0-3 miesięcy. Kurteczka w kratkę ma podbicie polarkowe. No i te ozdoby na ścianę mnie rozczulają. Jakąs lampkę też w klimacie oceanicznym się kupi i na początek wystarczy.

lutka i tak śliczności, na chłopca też można znaleź słodkie rzeczy, będzie przystojniak :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny zauwazylyście jakies zmiany w wyglądzie swoich sutków i brodawek? Moje poza lekkim przyciemnieniem nic sięnie zmieniły. Czy brodawka (to ten dzyndzel tak?) powinna się wydłuzyć, moja tak samo krótka jak była, i nie wiem czy nie będze to stwarzało problemu dziecku.

Daffodil no raczej, bo co innego :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...