Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Tak, już sie umówiłam do meżczyzny. Wczoraj odwiedziąłm koleżankę, która 3 tyg temu miała cesarkę, i ejj lekarce asystował właśnie on, podobno bardzo dobry fachowiec. Znajoma pielęgniarka tez go chwaliła.

Daffodil racja, no ja mieszkam co prawda w niedużym parterowym domu, ale nienię chcemy mieć zeby moc dziekco zostawić w ogródku w łozeczku (oczywiscie czymś przysłoniętego, zeby owady nie powlatywały) i w tym czasie móc się czyms zająć z domu.

Odnośnik do komentarza

mama2 skoro Twój synek jest takim klockiem to termin o ile Ci się przesunął?
A'propo klocka. Rzadko mam opisy na gg, a dzis sobie skrobnęłam 528 g klocuś - momentalnie odezwał sie kuzyn i stwierdził,ze w życiu nie widział tak jajcarskiego opisu (a sam ma wyjątkowo głupawe :p) - oczywiście klocuś skojarzył z kupą.

Odnośnik do komentarza

lutka
mama2 skoro Twój synek jest takim klockiem to termin o ile Ci się przesunął?
A'propo klocka. Rzadko mam opisy na gg, a dzis sobie skrobnęłam 528 g klocuś - momentalnie odezwał sie kuzyn i stwierdził,ze w życiu nie widział tak jajcarskiego opisu (a sam ma wyjątkowo głupawe :p) - oczywiście klocuś skojarzył z kupą.

Lutka nie pytałam a lekarz nic niemowil bo wczesniej mi mowil ze trzymamy sie wciaz tej samej daty 10 maj. tak pokazywalo usg do 12 tyg.ciazy dalsze zmiany sa zazwyczaj nie miarodajne bo dzidzius moze bardzo szybko rosnac a potem przystopowac. Jesli chodzi o długosc kosci udowej itp to o o pol tyg. wczesniej a co do wagi to moze poprostu bedzie ubity ale nie długi:36_2_49:

Odnośnik do komentarza

lutka
mama2 skoro Twój synek jest takim klockiem to termin o ile Ci się przesunął?
A'propo klocka. Rzadko mam opisy na gg, a dzis sobie skrobnęłam 528 g klocuś - momentalnie odezwał sie kuzyn i stwierdził,ze w życiu nie widział tak jajcarskiego opisu (a sam ma wyjątkowo głupawe :p) - oczywiście klocuś skojarzył z kupą.

:hahaha: Uśmiałam się do łez :hahaha: Trochę dziwny ten kuzyn :)

Odnośnik do komentarza

mama2
lutka
mama2 skoro Twój synek jest takim klockiem to termin o ile Ci się przesunął?
A'propo klocka. Rzadko mam opisy na gg, a dzis sobie skrobnęłam 528 g klocuś - momentalnie odezwał sie kuzyn i stwierdził,ze w życiu nie widział tak jajcarskiego opisu (a sam ma wyjątkowo głupawe :p) - oczywiście klocuś skojarzył z kupą.

Lutka nie pytałam a lekarz nic niemowil bo wczesniej mi mowil ze trzymamy sie wciaz tej samej daty 10 maj. tak pokazywalo usg do 12 tyg.ciazy dalsze zmiany sa zazwyczaj nie miarodajne bo dzidzius moze bardzo szybko rosnac a potem przystopowac. Jesli chodzi o długosc kosci udowej itp to o o pol tyg. wczesniej a co do wagi to moze poprostu bedzie ubity ale nie długi:36_2_49:

Mnie też lekarz mówił, że to do 12. tygodnia jest najważniejsze jeśli chodzi o termin. Do tego czasu dzidziusie rosną prawie identycznie, a później to już wychodzą wrodzone predyspozycje dziecka, więc ciężko w ten sposób ustalić termin.

Odnośnik do komentarza

pat-k - Z tego co czytam to wywnioskowalam, ze juz w Moskwie siedzisz. Wspolczuje tamtejszych mrozow. Ale miasto za to ladne. Ja tam brzuszek. Wszystko w porzadku? U mnie ciagle twardnieje i pozeram wieksze ilosci Mg i Partusistenu.
Ja wczoraj mialam cisnienie 119 na 83 i puls 83. Ale to po kawie. Musialam wczoraj wypic, bo caly dzien senna bylam jak diabli. Moze to zmiana klimatu?....

Odnośnik do komentarza

A tak w ogóle to dostałam dzisiaj paczkę z pościelą i rożek. Wszystko bardzo fajne, rożek na rzepy, ma dwie szerokości zapięcia. Jest tylko jedno ALE... kobieta wysłała poszewkę na poduszkę z innego kompletu :36_11_1: Wprawdzie wzór jest ten sam, ale różni się kolorem. Chciałam bocianki pomarańczowe, a poduszka jest z bocianków zielonych. Zaraz do niej piszę i zapytam jak chciałaby to rozwiązać. Jeśli nie zgodzi się na wysłanie dobrej i odesłanie tej na jej koszt, to nie mam zamiaru wystawiać jej pozytywnego komentarza.
W sumie przeżyję jeśli poduszka będzie ciut inna, ale chodzi o sam fakt!! No, nie ze mną te numery :)))

Odnośnik do komentarza

Daffodil
mama2
Powiem wam ze teraz wogole mi sie nie duzy ta ciąża. Jestem ostoja spokoju . Wczesnie to kazdy tydzien sprawdzałam i nie moglam doczekac sie nastepnego , nie bylo ruchow nie bylo brzuszka...:36_33_14:
a teraz jest wyczekiwany brzunio codziennie czuje moje maleństwo i moglabym w takim stanie trwac i trwac....:))):36_2_27::11_9_16:

Ja też jestem tym stanem zachwycona. Podejrzewam, że jak już się Kuba urodzi, to będę za brzuszkiem tęsknić :)
To tak jak ja. Tylko jeszcze to USG 19 stycznia i potem to juz serio blogostan chyba osiagne. Jestem dobrej mysli ale juz troszke sie niepokoje. No i gdyby nie te ciagniecia brzucha to super sie czuje. Na sex mam ochote jak nigdy, maz przekochany i maluszek fika w brzuchu. Jest fajnie jednym slowem.

Odnośnik do komentarza

Ja włąściwie cały czas czuję się tak samo, czasem mam gorsze chwile, ale szybko przechodzą. Do jednak błogostanu mi daleko, dopóki nie zobaczę dziecka na brzuchu spokojna nie będę - ale to związane jest z przejściami w mojej rodzinie w przeszłości.

Odnośnik do komentarza

lutka
Ja włąściwie cały czas czuję się tak samo, czasem mam gorsze chwile, ale szybko przechodzą. Do jednak błogostanu mi daleko, dopóki nie zobaczę dziecka na brzuchu spokojna nie będę - ale to związane jest z przejściami w mojej rodzinie w przeszłości.

Lutka pewnie każda przyszła mama ma zawsze mnóstwo obaw, to normalne. Ale trzeba się cieszyć, wszystkie mamy dobre wyniki badań, dzieciaczki rosną, trzeba myśleć pozytywnie :36_3_16:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...