Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

lutka
Mój suwak np, pokazuje co pokazuje a faktycznie wczoraj weszlam w 22 tc, jako że jestem opuźniona o tydzień w owulacji to tak mi się poprzesuwało. Faktycznie moja dzidzia zacznie 6 miesiąc w połowie stycznia.

Styczeń tuż, tuż, jesteście przygotowane na większe zakupy ? Mówiłam sobie, że od stycznia to już pewniej podejde do tematu, ale jakoś ciagle mam stracha. Choć nie powiem, sytuacja pewnie zmusi nas do zakupu łożeczka jeszcze w tym tyg, a moze i wózka? Wójek Miśka chce się pozbyć paru rzeczy bo jego synek ma juz prawie 3 lata. A ze mieszka na Sląsku, to wykorzystamy dłuższe wole i pewnie skoczymy do nich.

My też pewnie w styczniu zaczniemy, najpóźniej w lutym będziemy mieć już łóżeczko albo wózek. A może jedno i drugie, jeśli fundusze pozwolą :) Ubranka troszkę później, bo trochę rzeczy mamy dostać od kuzynki męża i dopiero wtedy dokupimy brakujące ubranka. Jak zacznę teraz kupować, to się okaże, że jednych rzeczy mam dwa razy za dużo, a innych brakuje.

Odnośnik do komentarza

Na pewno nie można z zakupami czekać do końca. Po pierwsze nie wiadomo czy dzidziusie się nie pośpieszą, a po drugie nie wiem czy nam się będzie chciało z wielkimi brzucholami biegać po sklepach. Podejrzewam, że skończyłoby się tak, że ze zmęczenia kupowałybyśmy w pierwszym lepszym sklepie. Nie mówiąc już o tym, że jeszcze trzeba te ubranka wyprać, wyprasować. Obyśmy były w dobrej formie pod koniec ciąży :)

Odnośnik do komentarza

katja79
No prosze jesczre nie tak dawno robilysmy testy a tu prosze juz niektóre majóweczki 6 miesiac zaczynaja....no moje drogie to teraz juz tylko z górki:smile_jump::smile_jump:

A ja wlasnie zadzwonilam do instytutu bo rano dzwonil maz i wstepny wynik prawidlowy tak sie ciesze:smile_jump::smile_jump: dzieki za Wasze wsparcie, dobre slowo i kciuki:smile_jump::smile_jump::smile_jump:

katja gratulacje superrrrrrrrrrrrrrrrrr

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

mama2corun ja tez tak jakoś głupio w ciąży przesądna się zrobiłam.Może nie przesądna, ale mam strach kupować rzeczy dla dzidzi.
Wiem, że to głupie - ale jakoś tak dziwnie mnie dopadło.

A witaminki sobie dzisiaj kupiłam z Omegą3. Kwas foliowy też zawierają.
Wiecie ja to taka troche anemiczna jestem. Już przed ciążą jak robiłam morfologię w Polsce to miałam lekką anemię. Żelazo oczywiście biorę.
:36_1_21::36_1_21::36_1_21:

http://s3.suwaczek.com/200905294980.png http://s2.pierwszezabki.pl/019/0190739a0.png?7187
http://s5.suwaczek.com/201202255180.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/019/0190739a1.png?829

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
wróciłam po spacerze brrr jakie zimno
kupiłam tabletki w 3 aptece z kolei dopiero ale mam i od jutra zaczne brać :)
co do cukru to jutro wstane i zrobie będe spokojniejsza, mama mnie straszy że jak bede nadal tyle jeść to będzie zle i jakos mnie tym strachem zaraziła

jejku jak to ludzie potrafią zabić radośc oczekiwania na dziecko. Moja ciocia przedz Świętami życzyła mi coś w tym stylu:

Żebyś szcześliwie donosiła. :/ Wiem z enie miała nic złego na myśli, ale takie życzenia mają w sobie sporą dawkę pesymizmu z złych emocjii.

Babcia z kolei widząc, ze pstrykamy sobei zdjęcia powiedziała: Alusiu nie żebym była przesądna ale moze nie rób sobie zdjeć. No kurde ... słow mi brak.

katja kochana GRATULUJĘ:Kiss of love:

Odnośnik do komentarza

lutka
Ewciaa
wróciłam po spacerze brrr jakie zimno
kupiłam tabletki w 3 aptece z kolei dopiero ale mam i od jutra zaczne brać :)
co do cukru to jutro wstane i zrobie będe spokojniejsza, mama mnie straszy że jak bede nadal tyle jeść to będzie zle i jakos mnie tym strachem zaraziła

jejku jak to ludzie potrafią zabić radośc oczekiwania na dziecko. Moja ciocia przedz Świętami życzyła mi coś w tym stylu:

Żebyś szcześliwie donosiła. :/ Wiem z enie miała nic złego na myśli, ale takie życzenia mają w sobie sporą dawkę pesymizmu z złych emocjii.

Babcia z kolei widząc, ze pstrykamy sobei zdjęcia powiedziała: Alusiu nie żebym była przesądna ale moze nie rób sobie zdjeć. No kurde ... słow mi brak.

no tak lutka niektórzy potrafią, jak ja mówi mamie żebym nie nosiła ciężarów ona na to: "ja jak błam w ciąży to dziwigałam i nic mi nie było" i tłumacz ?!:o_no:

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
Daffodil
A co to znaczy? To coś jak skurcze macicy?
Przepraszam za totalny brak znajomości niektórych pojęć ciążowych :o_no:

to tak samo jak ja, ale to nasza pierwsza ciąża Daffodil i wiele się musimy dowiedzieć jeszcze, ja codziennie się czego ucze

to nagłe twardnienie brzucha, ktore za chwile puszcza , o ile dzieje sie to sporadycznie to jest normalne bo to tzw. skurcze przepowiadajace , ale jesli za mocno trzyma taki skurcz i boli to bardzo niedobrze

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
lutka
Ewciaa
wróciłam po spacerze brrr jakie zimno
kupiłam tabletki w 3 aptece z kolei dopiero ale mam i od jutra zaczne brać :)
co do cukru to jutro wstane i zrobie będe spokojniejsza, mama mnie straszy że jak bede nadal tyle jeść to będzie zle i jakos mnie tym strachem zaraziła

jejku jak to ludzie potrafią zabić radośc oczekiwania na dziecko. Moja ciocia przedz Świętami życzyła mi coś w tym stylu:

Żebyś szcześliwie donosiła. :/ Wiem z enie miała nic złego na myśli, ale takie życzenia mają w sobie sporą dawkę pesymizmu z złych emocjii.

Babcia z kolei widząc, ze pstrykamy sobei zdjęcia powiedziała: Alusiu nie żebym była przesądna ale moze nie rób sobie zdjeć. No kurde ... słow mi brak.

no tak lutka niektórzy potrafią, jak ja mówi mamie żebym nie nosiła ciężarów ona

na to: "ja jak błam w ciąży to dziwigałam i nic mi nie było" i tłumacz ?!:o_no:

musisz miec anielską cierpliwośc, ja bym pewnie wybuchła.

Odnośnik do komentarza

mama2
Ewciaa
Daffodil
A co to znaczy? To coś jak skurcze macicy?
Przepraszam za totalny brak znajomości niektórych pojęć ciążowych :o_no:

to tak samo jak ja, ale to nasza pierwsza ciąża Daffodil i wiele się musimy dowiedzieć jeszcze, ja codziennie się czego ucze

to nagłe twardnienie brzucha, ktore za chwile puszcza , o ile dzieje sie to sporadycznie to jest normalne bo to tzw. skurcze przepowiadajace , ale jesli za mocno trzyma taki skurcz i boli to bardzo niedobrze

to własnie miałam na myśli. POjawiają się ok 20 tc i trwac mają do końca ciaży. Ja je miewam 1 do 2 na dzień, po 1 min średnio.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...