Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

lutka
Misiek ostatnio wymyślił: Maria Izabela, a dziś już mówił, że chyba jednak bedzie chłopiec bo cera mi sie poprawiła :P Kiedy będzie ten styczeń, już nie mogę doczekac sie kolejenej wizyty.

Lutka wcale się nie dziwię. Bo to jednak jest zupełnie inaczej, jak wiesz już kto w Twoim brzusiu siedzi :)
A co z Hanią? Bo taki był kiedyś pomysł, prawda?

Odnośnik do komentarza

Daffodil
lutka
Misiek ostatnio wymyślił: Maria Izabela, a dziś już mówił, że chyba jednak bedzie chłopiec bo cera mi sie poprawiła :P Kiedy będzie ten styczeń, już nie mogę doczekac sie kolejenej wizyty.

Lutka wcale się nie dziwię. Bo to jednak jest zupełnie inaczej, jak wiesz już kto w Twoim brzusiu siedzi :)
A co z Hanią? Bo taki był kiedyś pomysł, prawda?

NO własnie !! Ja tez należe do tych nieszczęśniczek co nie znają jeszcze płci dzidziusia :((
Chciałabym juz jak mowię o dzidzi zwracać sie imieniem

http://s2.pierwszezabki.pl/021/021438990.png
KIEDY DECYDUJESZ SIĘ NA DZIECKO TO ZGADZASZ SIĘ ŻEBY OD TEJ CHWILI TWOJE SERCE PRZEBYWAŁO POZA TWOIM CIAŁEM

Odnośnik do komentarza

a ja sie teraz tak zastanawiam czy ten moj dzidzius nie jest za duzy...:36_2_13:wiem ze Daffodil synek waży tyle samo ale ona miała prawie o tydzien pozniej usg a tydzien dla takiego dzidziaczka to dużo...
1cora2syn musisz zmienc nazwe uzytkownika hihi:smile_jump: proponuje 1 cora2cora Powiedz kochana , ile twoja corcia ważyła..jesli oczywiscie lekarz wam powiedzial.

Wlasnie maz przed chwila pytał czy moje chorobsko nie zaszkodzi synkowi..hihi martwi sie :tata:( a wierzcie mi ze u niego to rzadkosc) moje usg 30 grudnia obiecuje ze jak wszytsko bedzie ok to juz nie bede NIGDY marudzic!!! słowa harcerza:36_7_8::36_7_8:

Odnośnik do komentarza

mama2
a ja sie teraz tak zastanawiam czy ten moj dzidzius nie jest za duzy...:36_2_13:wiem ze Daffodil synek waży tyle samo ale ona miała prawie o tydzien pozniej usg a tydzien dla takiego dzidziaczka to dużo...

Jeśli lekarz nic nie mówił, to na pewno Maksiu jest w sam raz :)
Jak będzie tak ładnie rósł, to najwyżej Ci się termin trochę przyśpieszy, a to tylko powód do radości.
Ja to marzę o tym, żeby urodzić tydzień - dwa przed terminem :)

Odnośnik do komentarza

mama2
Daffodil
lutka
a czy te wszystkie pimafucyny, pimafucorty i clotrimasole to nie sa antybiotyki?

Lutka ja nie mam pojęcia, bo z wszelkimi lekami to ja jestem na bakier :) Dopiero szperam w informacjach jak mi coś zapiszą. Próbowałam wyszukać coś o tym pimafucynie, ale nic nie znalazłam.

PIMAFUCIN - Encyklopedia Leków - Przychodnia Internetowa - www.przychodnia.pl

Oooo Lutka miałaś rację. To też jest antybiotyk.

Odnośnik do komentarza

Daffodil tu jest link do opisu Pimafucyny Pimafucin (globulki dopochwowe) (Natamycinum) - Encyklopedia leków "Dbam o Zdrowie"
i zdebialam, bo nie moge znalezc informacji, ale to chyba tez jest antybiotyk!:36_2_13:
i dlaczego w takim razie po kuracji nim lekarz nie zlecil nic oslonowego??

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

Daffodil
lutka
Misiek ostatnio wymyślił: Maria Izabela, a dziś już mówił, że chyba jednak bedzie chłopiec bo cera mi sie poprawiła :P Kiedy będzie ten styczeń, już nie mogę doczekac sie kolejenej wizyty.

Lutka wcale się nie dziwię. Bo to jednak jest zupełnie inaczej, jak wiesz już kto w Twoim brzusiu siedzi :)
A co z Hanią? Bo taki był kiedyś pomysł, prawda?

ja w głowie mam ciagle Hanię. Własnie dostałam tel, znajoma urodziła parę h temu synka, ryczec mi się chce ze wzruszenia.

Odnośnik do komentarza

figgga
NO własnie !! Ja tez należe do tych nieszczęśniczek co nie znają jeszcze płci dzidziusia :((
Chciałabym juz jak mowię o dzidzi zwracać sie imieniem

Mi podczas ostatniej wizyty ginka powiedziała, ze widzi dziewczynkę, ale ręki nie da sobie uciać.

Odnośnik do komentarza

lutka
Daffodil
lutka
Misiek ostatnio wymyślił: Maria Izabela, a dziś już mówił, że chyba jednak bedzie chłopiec bo cera mi sie poprawiła :P Kiedy będzie ten styczeń, już nie mogę doczekac sie kolejenej wizyty.

Lutka wcale się nie dziwię. Bo to jednak jest zupełnie inaczej, jak wiesz już kto w Twoim brzusiu siedzi :)
A co z Hanią? Bo taki był kiedyś pomysł, prawda?

ja w głowie mam ciagle Hanię. Własnie dostałam tel, znajoma urodziła parę h temu synka, ryczec mi się chce ze wzruszenia.

To cudne, ze zdrowe dzieciaczki sie rodza.

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

Daffodil
mama2
a ja sie teraz tak zastanawiam czy ten moj dzidzius nie jest za duzy...:36_2_13:wiem ze Daffodil synek waży tyle samo ale ona miała prawie o tydzien pozniej usg a tydzien dla takiego dzidziaczka to dużo...

Jeśli lekarz nic nie mówił, to na pewno Maksiu jest w sam raz :)
Jak będzie tak ładnie rósł, to najwyżej Ci się termin trochę przyśpieszy, a to tylko powód do radości.
Ja to marzę o tym, żeby urodzić tydzień - dwa przed terminem :)

no tak zapomnialam ze lekarza nic nie niepokoilo wiec musi byc ok , tylko ja jemu tak do konca nie ufam...zazdroszcze Ci ze Ty masz takiego ktorego darzysz zaufaniem , to ważne. :36_7_8:

Odnośnik do komentarza

pat-k
Daffodil tu jest link do opisu Pimafucyny Pimafucin (globulki dopochwowe) (Natamycinum) - Encyklopedia leków "Dbam o Zdrowie"
i zdebialam, bo nie moge znalezc informacji, ale to chyba tez jest antybiotyk!:36_2_13:
i dlaczego w takim razie po kuracji nim lekarz nie zlecil nic oslonowego??

Bo osłonę zaleca się przy doustnej kuracji antybiotykowej. A przy dopochwowej niekoniecznie, choć jak mówię, ja zawsze sama sobie kupuję laktovaginal, bo lekarze to sklerozy i o połowie rzeczy zapominają.

Odnośnik do komentarza

pat-k
Daffodil tu jest link do opisu Pimafucyny Pimafucin (globulki dopochwowe) (Natamycinum) - Encyklopedia leków "Dbam o Zdrowie"
i zdebialam, bo nie moge znalezc informacji, ale to chyba tez jest antybiotyk!:36_2_13:
i dlaczego w takim razie po kuracji nim lekarz nie zlecil nic oslonowego??

Z tego co wiem, to Lactovaginal jest bardzo dobry, też trochę poszperałam :) Odbudowuje naturalną florę bakteryjną. Nie wiem tylko czy bez recepty można kupić, bo ja miałam razem z antybiotykiem zapisane na jednej. Zawsze możesz w aptece zapytać.

Odnośnik do komentarza

1cora2syn gratuluje córeczki:):Kiss of love:

Ja właśnie wróciłam z moim skarbem od lekarza no i dostała antybiotyk, oskrzela i płuca są czyste dzięki Bogu no ale jak lekarka zobaczyła gardło to się za głowę złapała. Od razu dala augmentin i dziecko zaczyna normalnie wyglądać nawet zjadła trochę płatków bo od wczorajszej jajecznicy rano nic nie tknęła.
Nic ja uciekam zając się moja chora myszka i życzę wam miłego dnia:)

http://www.suwaczek.pl/cache/81f6d70ef3.png
http://www.suwaczek.pl/cache/b444194b7a.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/de95d1bd24.png

Odnośnik do komentarza

mama2
Daffodil
mama2
a ja sie teraz tak zastanawiam czy ten moj dzidzius nie jest za duzy...:36_2_13:wiem ze Daffodil synek waży tyle samo ale ona miała prawie o tydzien pozniej usg a tydzien dla takiego dzidziaczka to dużo...

Jeśli lekarz nic nie mówił, to na pewno Maksiu jest w sam raz :)
Jak będzie tak ładnie rósł, to najwyżej Ci się termin trochę przyśpieszy, a to tylko powód do radości.
Ja to marzę o tym, żeby urodzić tydzień - dwa przed terminem :)

no tak zapomnialam ze lekarza nic nie niepokoilo wiec musi byc ok , tylko ja jemu tak do konca nie ufam...zazdroszcze Ci ze Ty masz takiego ktorego darzysz zaufaniem , to ważne. :36_7_8:

Hehe no u mnie tak jest z tym zaufaniem, że ufam mu dopóki robi coś co mi się podoba :smile_jump: Bo jak już mi ten antybiotyk zapisał, to się pojawiły wątpliwości :)
No ale co zrobić, mądrzejsza od niego nie jestem, to się stosuje do zaleceń :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...