Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

elwira
Ewcia sex niema na 100% z tym nic wspólnego chyba ze były jakieś zastrzeżenia od lekarza, jeśli te krwawienie sie nie powtórzyło to super ale i tak powinnaś iść do lekarza żeby sprawdził co sie dzieje
jeszcze jedno jaka masz grupę krwi?

tu się nie zgodzę. Kobieta w ciązy jest bardziej rozpulchniona i ukrwiona wewnątrz, i po seksie mogą się pojawić delikatne plamienia, nie mające nic wspólnego z ronieniem (chyba tak się o tym mówi). Podobnie ma sie rzecz po pobieraniu cytologii u cięzarnej - tez moze pojawić sie chwilowe krwawienie będące efektem naruszenia szyjki i to tez nic złego.

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
Ewciaa
elwira
Ewcia sex niema na 100% z tym nic wspólnego chyba ze były jakieś zastrzeżenia od lekarza, jeśli te krwawienie sie nie powtórzyło to super ale i tak powinnaś iść do lekarza żeby sprawdził co sie dzieje
jeszcze jedno jaka masz grupę krwi?

to była mała plamka na papierze jak się wycierałam, grupa krwi 0 rh+, może zadzwonie do lekarza?

aha zastrzeżen co do seksu nie miałam ale i tak tego dnia z mężem nic nie robiłam

a nie z meżem :P nie no oczywiscie zartuje :D

Odnośnik do komentarza

lutka
elwira
Ewcia sex niema na 100% z tym nic wspólnego chyba ze były jakieś zastrzeżenia od lekarza, jeśli te krwawienie sie nie powtórzyło to super ale i tak powinnaś iść do lekarza żeby sprawdził co sie dzieje
jeszcze jedno jaka masz grupę krwi?

tu się nie zgodzę. Kobieta w ciązy jest bardziej rozpulchniona i ukrwiona wewnątrz, i po seksie mogą się pojawić delikatne plamienia, nie mające nic wspólnego z ronieniem (chyba tak się o tym mówi). Podobnie ma sie rzecz po pobieraniu cytologii u cięzarnej - tez moze pojawić sie chwilowe krwawienie będące efektem naruszenia szyjki i to tez nic złego.

jasne ale tylko jeśli masz wrażliwa szyjkę i to może się nawet zdążyć jeśli nie jesteś w ciąży dlatego często lekarze mówią żeby np nie odmawiać sobie ale tez uważać lub całkiem zabraniają z innych powodów

http://www.suwaczek.pl/cache/81f6d70ef3.png
http://www.suwaczek.pl/cache/b444194b7a.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/de95d1bd24.png

Odnośnik do komentarza

Co uważasz. Ja bym poczekała jak sytuacja się rozwinie. Lekarz i tak nic mądrego Ci nie powie na podstawie opisu o kropelce krwi. Obserwuj czy nie masz plamień lub krwawień i nie bój się bo to napewno głupota. JAkby działo się coś złego (brzuch by nagle zaczął bardziej boleć) to wtedy dzwoń. taka moja rada, ale zrób jak Ci serce i rozum podpowiadają.

Odnośnik do komentarza

elwira

jasne ale tylko jeśli masz wrażliwa szyjkę i to może się nawet zdążyć jeśli nie jesteś w ciąży dlatego często lekarze mówią żeby np nie odmawiać sobie ale tez uważać lub całkiem zabraniają z innych powodów

Pewnie ze moze się przydazyć nieciężarnej, ale ciężarne mają to do siebie że wszystkie sie rozpulchniają wewnętrznie, są bardziej ukrwione, i stąd często niegroźne plamienia po stosunku. I mam na myśli nie tylko szyjkę, ale i całą pochwę a nieraz i waginę.

Odnośnik do komentarza

katja79
mama2
a ja dzis caly dzien placze :le::le::le::le:juz mam spuchniete oczy. tak w sumie bez powodu,poprostu przykro mi jakos

Oj bidulko ale tak to czasami jest za duzo lez sie uzbieralo i trzeba troche wylac, ale to czesto dziala. Mam nadzieje ze juz Ci lepiej:36_3_15:
isabela
prosze bardzo, zanim sie ubralam, pstryknelam w niesmiertelnej pizamce fotke ;) Lutka, oto moja PILKA - PILA PLAZOWA CHYBA

No kochana imponujace rozmiary naprawde duzy brzusio ja przy Was to jak bym w 12 tyg byla...serio

no to fantastycznie ze dzidzia rosnie zdrowo, ale widac wstydzioch i nie chce dokladnie pokazac co ma miedzy nózkami...Ja tez na Twoim miejscu poszlabym prywatnie jednak fajnie jest wiedziec kto mieszka w brzuszku...

No kochana kawal chlopa z Twojego synusia, super ze zdrowiutki rosnie i jakie masz sliczne foteczki...bomba
Ja moze jutro tez bede takie miala..

dorciaa25
Witam:) witam wszystkich po weekendzie...jak dla mnie był bardzo meczący, byłam w szkole, jestem na ostatnim roku i pisze pracę...mam nadzieje ze napisze, bo od kiedy zaszłam w ciże to strasznie sie rozleniwiłam

No i poczułam wreszcie ruchy dzidziusia, kopał mnie dzis w nocy tal leciusienko:)

Pozdrawiam was i do napisania pźniej:)
No Dorcia gratuluje pierwszych kuksanców, ja tez poczulam pierwsze pare dni temu i nie moge sie nimi nacieszyc mimo ze sa bardzo delikatne i trudno nazwac je kopniakami ale daja mi tyle radosci...

gunia43
Ja dzsiaj przy kompie z doskoku. Wlasnie robie pranie, potem lece po reszte zakupow swietcznych. Musze jeszcze prezentow dokupic i slodyczy troszke.
Poza tym rozstaje sie z Wami na cale 3 tygodnie! Nie wiem jak wytrzymam. Jutro o 17.50 juz mam samolot i o 19.20 jestem w Katowicach. W moim mieszkaniu niestety nie mam kompa. Ale postaram sie jakos u znajomych z doskoku korzystac. Bede ciekawa co u Was.

Jejku strasznie bedziemy tesknic za Wami:ehhhhhh:naprawde

Katja ja tobie równiez równiez gratuluje kopniaczków maleństwa:)

http://s2.pierwszezabki.pl/020/020364980.png?7448
http://s4.suwaczek.com/200905221562.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...