Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Witam sie poniedzialkowo.
Maly spal od 21.00 do 5.00 a potem do 9.00 takze piknie!!!! Swieze powietrze znow mu i nam posluzylo:angel1:
Wczoraj zaliczony basen i kanajpa grecka wieczorem z dzieckiem, co udalo nam sie po raz pierwszy kiedy Maksio nie spal!!!!:cherli3:
Na basenie ok. Ale Maks do wody niechcial, bo zmienili i nie byla juz tak nagrzana. Kiedy wsadzilam mu tylko nozki podniosl alarm i tyle bylo z moczenia!!!! Ja za to troche poplywalam ale tez mi jakos zimno bylo w wodzie, takze dziecku sie nie dziwie:smile_move:. To tyle z wczoraj.
Teraza pije kawke z mlekiem i zabieram sie za mycie glowy. Jedziemy dzisiaj pierwszy raz sami pociagiem do mojej kolezanki z Bochum. Urodzila 3 tygodnie temu chlopczyka i jedziemy zawiesc Maksiowe ciuszki i poznac malego. Troche zestrachana jestem:8_1_218:, zwlaszcza po tym co pisala ostatnio o przygodzie n peronie Wiki.
Trzymajcie kciuki!

Odnośnik do komentarza

Witam

dziewczyny dziękuję Wam baaardzo za zaangazowanie w wykrycie schorzenia mojego babla :* Jetsescie kochane

Dziś postanowilismy jechac do Kraka więc raczej mało mnie będzie, jest tam co prawda net ale mogę nie miec za duzo czasu, chyba ze wieczorami :)

Daffo
dziś bylismy w MOPSIE i zeby dostac becikowe musimy mieć z Krakowa zaswiadzczenie o tym ze nie bralismy becikowego w innym mieście. Jak to się ma do tego dodatkowego 1000 zł, z racji zameldowania o których pisałas kiedyś? A no i fotki jak zwykle super, piekna rodzinka, cała, włącznie z babciami. Same zgrabne babki :)

Patka posta zapisałam w ulubionych, podobnie jest tego od 2e2e :*

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
my już po kościele i obiedzie.....wieczorkiem spacer i lody :)

lutka czy Twój Szymek chętnie je beibilon ???? bo moja zuza do jakiegoś tygodnia mało je tzw. je tylko na śpiąco takto się nie chyci wogóle i to jeszcze walka z nia jak nie wiem..tzw. jak zaypia w dzień to 3 razy do niej podchodze z mlekiem....czasmi mi sie wydage że ona przez to nie śpi bo sie boi że ja będe jej próbowac dac mleko....ona teraz w dzień to mogła by wogóle nie jesć...już się martwie i nie wiem co robić
NO to problem fyktycznie. Ale watpie zeby Zuzce tak nagle przestalo smakowac. Moze jej goraco i dletego mniej je. Najlepiej zglosic sie do lekarza. Niech ja zwazy i poradzi co robic.

Odnośnik do komentarza

pat-k
lutka
a jeszcze przed chwila przeczytalam że skaza może przejsc w AZS i juz zupełnie się nakręciłam :((((((

Lutka te placki faktycznie wygladaja jak liszaje. Napisze Ci, co ja wiem o lagodzeniu tej dolegliwosci, moze cos sie przyda

Jest taka masc Nova-baza, swietnie lagodzi takie podraznienia. zapytaj pediatre czy mozna u niemowlat stosowac.
Poza tym Olejek z wiesiolka, tez zapytaj.

kapiele morskie, czyli moze tez w w wanience w soli morskiej?

bardzo dokladnie plukac ubranka z proszku, najlepiej prac w platkach mydlanych, loveli czy innych lagodnych srodkach.

mojej kumpeli synek ma azs i pomagalam jej swego czasu szukac info o tym schorzeniu.
zaostrza sie pod wplywem stresu, przezyc silnych i oczywiscie przez kontakt z alergenem.
W bebilonie pepti jest bialko krowie, hydrolizowane, ale jest i jesli juz jest alergia rozwinieta to organizm moze reagowac nawet na tak niewielka ilosc alergenu. najbezpieczniejszy zdaje sie jest Nutramigen. dziewczyny kiedys polecaly

NOVa- basa ???? ja mam lipo-base może to to samo ??!!! tylko to jest krem...lutka polecam ja smaruje małą codziennie i ma śliczną buzie gorzej z brzuszkiem

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

gunia43
I ciag dalszy:
Z tata i mama - relaks, no i maly chichraczek w akcji!!

piekny Maksik, serio coraz sliczniejszy się robi.
Jak ja bym tak przykucnęla jak Ty, to celulit by mi się maksymalnie uwidocznil na nogach :/ Zgrabniocha z Ciebie :)

tak sobie myslę, ze może dlatego ze ani Ty ani ja nie mamy specjalnie szerokich bioder, to końcówke porodu odczuwałysmy jak rozrywanie kosci?

Odnośnik do komentarza

lutka
Ewcia super chetnie to nie, tzn wlasciwie to róznie bywa, bo czasem je bez klopotu, a czasem nie bardzo chce. Przy bebiku nie miałam tego problemu.

mama2 no to Cię Maksik zaskoczył :)

nie poczytam co naskrobałyście bo gnamy po pieluchy zanim sklep zamkną.

Ok fotki, poustawiajcie prosze pod róznym katem monitory tak zeby było jak najlepiej widać, bo cięzko było mi uchwycic te plamy.
Kurcze Lutka faktycznie duzo tego. Ja mialam dokladnie takie liszaje takie zlane lekko chropowate krostki skupione w placki. To bylo jak bylam troche bylam wieksza juz tak w przedszkolu i smarowala mi mama mascia z Wit A.

Odnośnik do komentarza

Witam się poniedziałkowo.Wczoraj spędziliśmy cudowny dzień,do 12 w łóżku w trójkę,potem szybki obiadek,imieniny i ciotki,odpust,było suuper.A Filip zachwycony,dostał swój pierwszy balon:23_30_126:i jest w nim zakochany,ciekawe kiedy sie znudzi.Po imieninkach pojechaliśmy jeszcze do szwagra i Filip był tak rozbawiony że szkoda było wracać do domu a była już 21.Także obyło sie bez kąpieli,a dziecku nie znikał uśmiech z buzi.Gożej było w nocy do biedny przeżywał cały dzień wrażeń przez sen.Czy wasze dzieci też przez sen wydają różne odgłosy???

Odnośnik do komentarza

Daffodil
mama2
a jeslichodzi o siadanie to mas jak jest na pol lezacop to sam sie juz dzwiga do siadania wiem ze to za wczesnie ale co mam robic ?/:36_2_13:
Daffodil jak kubus w spacerówce? moze dasz jakies fotki??

Jak już pisałam wcześniej, jest zachwycony.
Wrzucam parę zdjęć, żeby zobrazować jak to wygląda :)
Na zdjęciach moja mama, babcia z dziadziem i Amelka - dwuletnia córcia mojej kuzynki.

[ATTACH]11905[/ATTACH] [ATTACH]11906[/ATTACH] [ATTACH]11907[/ATTACH] [ATTACH]11908[/ATTACH] [ATTACH]11909[/ATTACH]

sliczne zdiecia.....wszyscy łądnie wyglądają super

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

gunia43
No i pare fot. Na pierwszych widac jak Maksio swienie sie bawi w swojej bryce, Maksik prezentuje swe wdzieki i szczesliwy zwiedza basen z tatusiowej perspektywy:
[ATTACH]11920[/ATTACH][ATTACH]11921[/ATTACH][ATTACH]11922[/ATTACH][ATTACH]11923[/ATTACH][ATTACH]11924[/ATTACH]

no cudnie jaki Maksik zadowolony super...na golaska njlepiej:36_2_25:

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

Jola30
gunia dziekuje za info dotyczace mleka zapytam juz lekarza :wybierz_mnie: jak bede w PL.
A tak na marcinesie dosypuje mu kaszki do mleka i wcina az mu sie uszy czesa lepszy smaczek zdarzylo sie i 120ml i 150ml :wybierz_mnie: ale w dzien nie chce jesc za duzo nie wiem.

Jolu mój Filip w dzień też bardzo mało je ale za to nadrabia wieczorkiem.120 -150 jak dla Nikusia to suuper oby tak dalej!!!:36_2_25:

Odnośnik do komentarza

witam sie na poczatku kolejnego tygodnia :)

Daffodil super foteczki. zmienilas kolor wlosow? Twoja mama bardzo elegancka i sympatyczna kobieta. wspominalas, ze jest nauczycielka? a czego uczy? wyglada na polonistke :) mam slabosc do polonistek...

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

ufff przebrnelam przez 5 stron -chyba bede muiala przestac sie tu udzielac bo z 40 minut przy małym zajmujemi nadraianie tylu stron !!!

wsyztskie dieciatka super ;] i jakie fajne zdjecia :]

Jola30
witam sie poznym wieczorkiem na chwilke w padlam
Daffodils zdjecia sliczne babcia i mama sliczne kobiety:wybierz_mnie:dziadzo szczesliwy nic tylko pozazdroscic :)
mama2 8 kg Maksik no super ale smok :wybierz_mnie: co ty masz w tych cycach ja piernicze :36_2_13:

faktycznie duzy smok hihi z twojego synak mama2 ! lekarz nic nie mowil ze on az tyle warzy???
mama2
dzis jak bylam w przychodni to taka babka do mnie mowi ze tez ma takiego wnusia ."identyczny i w tym samym wieku " ja sie pytam ile wnuczek ma m-c a ona 8 m-c ...hihi rzeczywiscie w tym samym wieku:cheess:

hyht faktycznie 8 miesiac ;] wow no to niezle dzidziolek twoj nadrobil ;p hihi

po prostu Kaśka :kura:

nasz synek -blog

Odnośnik do komentarza

e2e2
[attach]11932[/attach]

[attach]11933[/attach]

[attach]11934[/attach]

[attach]11936[/attach]

[attach]11937[/attach]

hihi meskie popoludnie z gazetka? :) Cudny usmiech na drugiej foteczce
widze, ze u was tez wiatraczek na topie? :)
fajna babeczka z Ciebie, rasowa

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...