Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

pat-k
katja79
e2e2

Też mi się nie wydaje że to od marchewki,ja podaje filipowi od poniedziałku soczek i nic mu nie jest.A dzisiaj na prawej rączce ma czerwoną dużą krostę, a wygląda to na ugryzienie komara,niech ja go dorwie to mu wykałaczkę w du..... wsadzę!

:sofunny::sofunny::sofunny:
:sofunny: przeczytalam to mojemu M i kwiczemy ze smiechu, M sprzedal mi jeszcze taki kawal: Co to jest szczyt zrecznosci? W rekawicach bokserskich zlapac komara za jajca :36_1_21:
ha ha też dobre:wybierz_mnie:

Odnośnik do komentarza

mama2
a jeslichodzi o siadanie to mas jak jest na pol lezacop to sam sie juz dzwiga do siadania wiem ze to za wczesnie ale co mam robic ?/:36_2_13:
Daffodil jak kubus w spacerówce? moze dasz jakies fotki??

Jak już pisałam wcześniej, jest zachwycony.
Wrzucam parę zdjęć, żeby zobrazować jak to wygląda :)
Na zdjęciach moja mama, babcia z dziadziem i Amelka - dwuletnia córcia mojej kuzynki.

Odnośnik do komentarza

Kamidianka
Witajcie dziewczyny,

My już po urodzinach babci.
Matko, mieliśmy jazdy z Lenką. Pierwszy raz dostała takiej histerii, gdy przekroczyliśmy tylko próg. Darła się dramatycznie, płakała z całych sił, aż nie mogła tchu złapać. Nie mogliśmy ja nijak uspokoić, na nic nie reagowała. Już chcieliśmy zwijać zagle do domu, ale w końcu zaskoczyła. Potem długo łkała po cichu i była na dystans. Dopiero pod koniec była takim dzieckiem jak na co dzień. Nie wiem, co jej się stało. Chyba mieszkanie tak na nią podziałalo.

kiedyś odwiedziła mnie koleżanka z 6 miesięczną córeczką i od progu jak tylko weszły to Kinga zaczęła płakać,na pewno się przestraszyła.Nasze dzieci są już takie duże że widzą że nie są u siebie w domku.Dzisiaj u cioci na imieninach zmieniałam pieluchę swojemu Filipowi i obok bawiły się trzy dziewczynki i aj to dzieci zaczęły sie głośno smiać a Filip w płacz.Nie wiedziałam czy zakładać mu pampersa czy brać go na ręce ale szybko się uspokoił!!!Cału dzień już był radosny.

Odnośnik do komentarza

Daffodil
Czy Waszym dzieciaczkom przy próbie złapania przedmiotu lekko drżą rączki? U Kuby wygląda to tak, jakby się strasznie skupiał, bo bardzo chce coś złapać, a jeszcze nie do końca te łapki kontroluje. W sumie prawie tego nie widać, ale jak już raz zauważyłam, to teraz zwracam uwagę. I od razu się zastanawiam czy to czasem nie jest na przykład efekt niedotlenienia podczas porodu.
W czwartek idziemy na szczepienie, to muszę lekarza zapytać.

Ja nie zauważyłam takiego czegoś jak łapie zabawki,tylko jak się denerwuje to tak w złości drżą mu rączki.Jutro będę obserwować Filipa ja będzie chciał złapać zabawkę bo może ja nie zauważyłam wcześniej.

Odnośnik do komentarza

lutka
Kamidianka
lutka
Ewcia super chetnie to nie, tzn wlasciwie to róznie bywa, bo czasem je bez klopotu, a czasem nie bardzo chce. Przy bebiku nie miałam tego problemu.

mama2 no to Cię Maksik zaskoczył :)

nie poczytam co naskrobałyście bo gnamy po pieluchy zanim sklep zamkną.

Ok fotki, poustawiajcie prosze pod róznym katem monitory tak zeby było jak najlepiej widać, bo cięzko było mi uchwycic te plamy.

lutka na moje oko to jest skaza, takie plamy a'la liszaje koloru różowego.

czyli kazda mysli to samo, a jak się taka skore pielegnuje? czym smarować zeby schodziło, lub zeby załagodzić bo jak widac sama zmiana mleka to za mało :/ Choć mlody dopiero 11 dni je pije, może za jakis czas zejdzie?

Moja siostra piła mleko Prosobe (sojowe), ale to było ponad 20 lat temu, więc nie wiem czy takie jest teraz dostępne. Ale na pewno są inne sojowe. Oczywiście jeśli to alergia na mleko krowie.

Odnośnik do komentarza

Wiki20pl
Witajcie !!!
Ale naprodukowałyscie już tego wszystkiego nie nadrobie PRZEPRASZAM

Wczoraj zmienilismy Mai gondole na spacerówke i jestem bardzo zadowolona :smile_move::smile_move::smile_move: Majusia jak sie przebudziła zero płaczu, zadnej histerii :Śmiech::Śmiech::Śmiech: Leżała sobie spokojnie w wózku i się rozglądała. Poszliśmy na spacer do znajomych i nad takie Nasze tutejsze jeziorko i byłiśmy 5 GODZIN !!! :Śmiech::Śmiech::Śmiech: przez ten cały czas ani razu nie wyjęłam Mai z wózka tak jej było dobrze. Jestem bardzo zadowolona że zmieniliśmy na spaceówke. SUPER sprawa :smile_move::smile_move::smile_move:

To super że Majeczce się podoba,Filip już od jakiegoś czasu w spacerówce.

Odnośnik do komentarza

pat-k
witam sie wieczornie,
my dzisiaj ucieklismy przed upalem do centrum handlowego. I Tosia juz w spacerowce byla zachwycona! mala zakupocholiczka mi rosnie :)
Bylismy w markecie budowlanym i mala wytrzeszczala oczy na kolory farb, lampy, plytki ceramiczne :) widac, ze ciekawie jej bylo. i byla super grzeczna, poza mala histeria, bo spodobala jej sie tapeta w pokoju matki z dzieckiem a ja w pospiechu nie dalam jej sciany pomacac raczka :))
generalnie 8 godzin na nogach poza domem i w drodze powrotnej w aucie ja spalam, Tosia spala a M jechal na red bullu, zeby nas bezpiecznie do domu dowiezc.
Teraz juz spia dwa suselki a ja przy karmiku siedze i nos mi na klawiature opada

Mały Bob Budowniczy Wam rośnie :)

Odnośnik do komentarza

mama2
Maksik budzi mie sie wciaz co 2 godziny czasem co 3,4 zdarzy sie raz na ruski rok ze co 4 ale raczej co 2 godziny :(( i rosnie w zastraszajcym tempie juz widze po nim ze 8 kg to spokojnie wazy :36_2_13:

Niech rośnie,zdrowo chłopak wygląda!A przez Maksa a raczej przez jego wagę to ja mam wrażenie że mój Filip waży za mało.

Odnośnik do komentarza

gizmiatko
Daffodil
Czy Waszym dzieciaczkom przy próbie złapania przedmiotu lekko drżą rączki? U Kuby wygląda to tak, jakby się strasznie skupiał, bo bardzo chce coś złapać, a jeszcze nie do końca te łapki kontroluje. W sumie prawie tego nie widać, ale jak już raz zauważyłam, to teraz zwracam uwagę. I od razu się zastanawiam czy to czasem nie jest na przykład efekt niedotlenienia podczas porodu.
W czwartek idziemy na szczepienie, to muszę lekarza zapytać.

mojemu czasem drzy bez łapania !

dziewcyzny jakie macie sposoby na zatwardzenia u dziecka ? bo ja juz załamuje rece :(

P.doktor zaleciła man przepajać dużo małego nawet do 250ml.różnych herbatek albo wodę z cukrem,czopki glicerynowe są łagodne i może pomogą.Odkąd podaje dużo pić dziecku to robi codziennie kupę a nawet nieraz dwie.

Odnośnik do komentarza

Kamidianka
lutka
Kamidianka

lutka na moje oko to jest skaza, takie plamy a'la liszaje koloru różowego.

czyli kazda mysli to samo, a jak się taka skore pielegnuje? czym smarować zeby schodziło, lub zeby załagodzić bo jak widac sama zmiana mleka to za mało :/ Choć mlody dopiero 11 dni je pije, może za jakis czas zejdzie?

Kiedys to sie dzieciom zapisywalo masci sterydowe, a teraz to nie wiem, co na to pomaga.

Jak uczuliłam kiedyś Filipa bo przesadziłam z nabiałem to dostałam na receptę maść na sterydach o nazwie ADVANTAN i po dwóch dniach nie miał śladu po uczuleniu.Biedny Szymuś!!!I biedna mama bo się martwi.Zróbcie testy i będzie wiadomo co to za paskudztwo jest!

Odnośnik do komentarza

lutka
Kamidianka
Witajcie wieczornie :)

My dzisiaj na działce u rodziców. Tak więc najadłam się owoców i słodyczy, Lenka spała w spacerówce pierwszy raz i chyba jej się podobało.

Ale dzisiaj u nas skwar był, o matko.

Lenka już po kąpieli i jedzonku. Mało dzisiaj spała, więc sądzę, że szybko zaśnie.

Młody tez spal nie wiele efektem czego jest to, ze padl okolo 18, obudzil sie z placzem przed 20 i po wypiciu butli zasnął, takim otoo sposobem jest nieumyty, ma zasikana pieluchę, nie dostal wit D ani żelaza.

Mój też dzisiaj bez kąpieli bo sie zasiedzieliśmy u szwagra.

Odnośnik do komentarza

Daffodil
mama2
a jeslichodzi o siadanie to mas jak jest na pol lezacop to sam sie juz dzwiga do siadania wiem ze to za wczesnie ale co mam robic ?/:36_2_13:
Daffodil jak kubus w spacerówce? moze dasz jakies fotki??

Jak już pisałam wcześniej, jest zachwycony.
Wrzucam parę zdjęć, żeby zobrazować jak to wygląda :)
Na zdjęciach moja mama, babcia z dziadziem i Amelka - dwuletnia córcia mojej kuzynki.

[ATTACH]11905[/ATTACH] [ATTACH]11906[/ATTACH] [ATTACH]11907[/ATTACH] [ATTACH]11908[/ATTACH] [ATTACH]11909[/ATTACH]

Widać że Kubuś zadowolony ,rozgląda się na ten wielki świat ze zdziwieniem.Fajną masz rodzinkę,fajnie tak razem pospacerować.

Odnośnik do komentarza

sylwiatoja
Jola30
Moze jak Nikus bedzie jutro grzeczny skoczymy do Leeds,poniewaz musze sobie kupic kiecke lub cos w tym stylu na chrzciny i M. ubrac bo jeszcze tak bedzie ze w slubnym grniturze wyskoczy jak wiesniak z Galowa:hahaha: zamalym i przyciasnawym:hahaha::hahaha::hahaha:

Jolu kobietko, poszalej!dobra żonka z ciebie,że o mężusia dbasz!i pisz później jak się udały zakupy!

ciezko z tymi zakupami bo moj M. wybredny jak babsko jakies:wymiotuje: i nic przymierzac nie chce a do kupna to juz calakiem,ja kupilam sobie co prawda bluzke i sandalki kosmiczne zlote :wybierz_mnie: za to Nikus obkupiony ze szok jemu wszystko na razie pasuje:36_2_13:
A i M. obrazony na mnie a ja mam to w dupie poszedl spac z dzieckiem bo on zawsze chce zeby bylo tak jak on i znow zabladziismy jak wracalismy z innego miasta a bylismy bez nawiagacji ja mleka dla dziecka nie mam i zebralo sie chlopowi nie dos ze zmeczony to jeszcze ja kopare wydarlam:36_6_3: i sie nie odzywamy haha i spokoj dzis.

http://s10.suwaczek.com/20000429310117.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/b11eb3303f.png

Odnośnik do komentarza

Lutka prosze nie czuj sie zlekzewazona :)) napewno mi to gdzies umkneło :)) a co do uczulenia to moze faktycznie patka ma racje ze moze na laktoze uczulony i moze rten nutrimigen moze bys mu dała?? bo to mleko nie ma bialka ani laktozy

Daffodil
super fotki i Ty w mojej ulubionej kiecce:)) ale w sumie w wozku jest tak postawiona buda ze niewiele wiecej chyba Kubus widzi? bo ja mojego tez jak do spacerowki dałam na probe w domu to zabudowany jest tak ze i tak guzik widzi a napewno mniej niz w foteliku...tak czy sieak moj maksio zakochal sie w chuscie i woli ja od wozka !

Maksio dzis w nocy znow mnie wykonczyl 4 razy jadł :36_7_6:
Bylismy u okulisty i mam skierowanie na badanie w katowicach (sprawdzanie droznosci kanalika ) juz sie boje a jutro szczepienie jak dobrze pojdzie (tzn jak mnie nie wku...i lekarka

a co do kupek maksia to ten moj lekarz jest rewelacyjny ..jem dalej wszystko i kupki sie porawiły . takze nabiał i czekolada powrocily do łask..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...