Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Patka no co Ty, Młody tez ma niezłe zawiasy, ale to sa małe dzieci które co kolwiek jest w stanie zainteresować tak bardzo ze się zagapią. Nie popadajmy w obsesję, córa kolezanki bawila sie bawiła i to sie działo tak nagle, widac było ze się na kilka sekund znajdowała w innym świecie.
Kurde mialam iśc spac :/

Odnośnik do komentarza

Witajcie !!!
Ale naprodukowałyscie już tego wszystkiego nie nadrobie PRZEPRASZAM

Wczoraj zmienilismy Mai gondole na spacerówke i jestem bardzo zadowolona :smile_move::smile_move::smile_move: Majusia jak sie przebudziła zero płaczu, zadnej histerii :Śmiech::Śmiech::Śmiech: Leżała sobie spokojnie w wózku i się rozglądała. Poszliśmy na spacer do znajomych i nad takie Nasze tutejsze jeziorko i byłiśmy 5 GODZIN !!! :Śmiech::Śmiech::Śmiech: przez ten cały czas ani razu nie wyjęłam Mai z wózka tak jej było dobrze. Jestem bardzo zadowolona że zmieniliśmy na spaceówke. SUPER sprawa :smile_move::smile_move::smile_move:

http://maja2009.aguagu.pl/suwaczek/suwak4/a.png
http://www.suwaczek.pl/cache/29414a2d3e.png
http://www.suwaczki.com/tickers/ckai3e3kyvu8eal1.png

Odnośnik do komentarza

Witam niedzielnie:flower2:. Maksik wyruszyl z tata po buleczki, szczesliwy bo w nosidle. A ja czekam na nich i szybko na forum. Idziemy znow dzisisaj na basen, bo wczoraj dopiero na 16.30 bylismy i bez sensu:le:. No ale nie umielismy sie zebrac, bo Maksik jadl, spal, potem zakupy na weekend, sprzatanie, przygotowywanie, no i zeszlo.
Dzisiaj wybiaramy sie wczesniej. Pogoda przepiekna:36_7_8:. Moze wreszcie sie fajnie opale, bo nie jets juz tak zle jak bylo ale nadal po mnie nie widac, ze lato.
A oto Maksik rusza po bulki:


Miolej niedzieli kochane dla Was i rodzinek:flower2:!!! Ja zajrze dopiero wieczorem chyba. No wczesniej moze cos poczytacmi sie uda, ale nie za wile. Znow natluklyscie:36_2_15:

Odnośnik do komentarza

Wiki20pl
Witajcie !!!
Ale naprodukowałyscie już tego wszystkiego nie nadrobie PRZEPRASZAM

Wczoraj zmienilismy Mai gondole na spacerówke i jestem bardzo zadowolona :smile_move::smile_move::smile_move: Majusia jak sie przebudziła zero płaczu, zadnej histerii :Śmiech::Śmiech::Śmiech: Leżała sobie spokojnie w wózku i się rozglądała. Poszliśmy na spacer do znajomych i nad takie Nasze tutejsze jeziorko i byłiśmy 5 GODZIN !!! :Śmiech::Śmiech::Śmiech: przez ten cały czas ani razu nie wyjęłam Mai z wózka tak jej było dobrze. Jestem bardzo zadowolona że zmieniliśmy na spaceówke. SUPER sprawa :smile_move::smile_move::smile_move:
Ja tez tak uwazam :-)

Odnośnik do komentarza

lutka
Patka no co Ty, Młody tez ma niezłe zawiasy, ale to sa małe dzieci które co kolwiek jest w stanie zainteresować tak bardzo ze się zagapią. Nie popadajmy w obsesję, córa kolezanki bawila sie bawiła i to sie działo tak nagle, widac było ze się na kilka sekund znajdowała w innym świecie.
Kurde mialam iśc spac :/

Patka - moj Maksik tez sie zawiesza. Ale ja sie nie przejmuje, bo mam to samo czasami. A ja znow mam to pomoim tacie, ktory totalnie juz z tym przegina. CZasami jak zadam mu pytanie to potrafi za 20 minut zaskoczyc i odpowiedziec, albo tak sie zamysli, ze kiedys mi na ulicy odpowiedzial Dzien dobry Pani, bo o czyms intensywnie myslal :-)

Odnośnik do komentarza

e2e2
katja79
oj widze ze poznikałyscie to ja sie na koniec pochwale ze moje dziecko wytrąbilo z butelki soczek marchewkowy i to tak ze az furczalo a ja ze szczescia myslalam ze ja zaczne podrzucac po sam sufit....jejku dziewczyny nawet nie wiecie jak sie ciesze....teraz to juz zaskoczy tylko kwestia czasu poprostu narazie musze jej dawac butla same dobre rzezcy:smile_jump::smile_jump::smile_jump:

Super nowina ,gratulację dla Mai teraz to już z górki!!!:36_1_21::36_1_21::36_1_21:

KATJA to super...brawa dla Majeczki

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

e2e2
Już mi uszy puchną bo mój bobas już drugi dzień prawie cały czas nawija!!!Cały czas coś gada i nawija bo byle czego.Fajnie ,niech se gada tylko żeby mi nie płakał!A najlepiej mu sie gada jak ma dużo śliny w buzi.
[ATTACH]11830[/ATTACH]

[ATTACH]11831[/ATTACH]

[ATTACH]11832[/ATTACH]

[ATTACH]11833[/ATTACH]
Jest Mistrzem w KOCHAM CIE MISIU

słodki jest....a te oczka ...mmmm...

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

pat-k
lutka
sylwiatoja

oj lutka, jak ja ci zazdroszczę tego winka...i to z koleżanką;-)z utęsknieniem czekam na pierwsze wyjście z domu!no i fajnie,że dużo się dzieje, bo to jakoś tak napędza siły:-)
tylko przykre z tą skórą, AZS nie jest fajne.to nie to!!oby!!!

to fakt, kiedys nie przepadalam za gośćmi a teraz ich lubię :) owszem nie na długo :P ale na weekend czy jedna nockę to spoko.

co do skóry to mi ręce opadają. wczoraj u lekarza byla naprawdę ładna, z lekkimi sladami po tym co mial wcześniej, a dzis znowy zaczyna się robic taka jak byla :/

Lutka a to Szymka swedzi? moze to nie alergia?

lutka u nas jest podobnie....podobno skaza taka jest pare dni jest gorsza skóra póżniej łądnieje iz znów z powrotem.....ja ide we wtorek do alergologa zapytam i napisze

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

hej i ja witam niedzielnie
Kami Lutka a ja wam powiem co bylo waszym dziecia bo mam tak samo i z Oliw tez tak bylo to poprostu reakcja na zbyt duzo wrazen...moja Ola po tym jak moja siostra przyjechala z PL pol nocy niespala zanoszac sie od placzu i potem zrobilismy taki system ze od 20 godziny ja z Ola sama w sypialni i bylo w miare ok ze niebylo placzu i zasypiala mi na kolanach a jak wszyscy wyjechali i zostalismy sami w domu to Ola zasypia sama w lozeczku.
a my tez sie chcemy wybrac na basen ale ja sie wacham bo ostatnio jak bylam z Ola nad morzem to po godzinie juz bardzo marudzila kurcze a chce sie opalic :/i niewiem czy isc czy nie.... dzis ma byc u nas 31 stopni i warto wykozystac okazje zwlaszcza ze ja na tym basenie kiedys pracowalam i fajnie by bylo odwiedzic stare smieci...


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20552.png

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20553.png

Odnośnik do komentarza

gunia43
Wiki20pl
Witajcie !!!
Ale naprodukowałyscie już tego wszystkiego nie nadrobie PRZEPRASZAM

Wczoraj zmienilismy Mai gondole na spacerówke i jestem bardzo zadowolona :smile_move::smile_move::smile_move: Majusia jak sie przebudziła zero płaczu, zadnej histerii :Śmiech::Śmiech::Śmiech: Leżała sobie spokojnie w wózku i się rozglądała. Poszliśmy na spacer do znajomych i nad takie Nasze tutejsze jeziorko i byłiśmy 5 GODZIN !!! :Śmiech::Śmiech::Śmiech: przez ten cały czas ani razu nie wyjęłam Mai z wózka tak jej było dobrze. Jestem bardzo zadowolona że zmieniliśmy na spaceówke. SUPER sprawa :smile_move::smile_move::smile_move:
Ja tez tak uwazam :-)

Ty też masz spacerówke ??

http://maja2009.aguagu.pl/suwaczek/suwak4/a.png
http://www.suwaczek.pl/cache/29414a2d3e.png
http://www.suwaczki.com/tickers/ckai3e3kyvu8eal1.png

Odnośnik do komentarza

Daffodil
Czy Waszym dzieciaczkom przy próbie złapania przedmiotu lekko drżą rączki? U Kuby wygląda to tak, jakby się strasznie skupiał, bo bardzo chce coś złapać, a jeszcze nie do końca te łapki kontroluje. W sumie prawie tego nie widać, ale jak już raz zauważyłam, to teraz zwracam uwagę. I od razu się zastanawiam czy to czasem nie jest na przykład efekt niedotlenienia podczas porodu.
W czwartek idziemy na szczepienie, to muszę lekarza zapytać.

mojemu czasem drzy bez łapania !

dziewcyzny jakie macie sposoby na zatwardzenia u dziecka ? bo ja juz załamuje rece :(

po prostu Kaśka :kura:

nasz synek -blog

Odnośnik do komentarza

Jola30 - tak mysle i mysle nad kopara Nikiego i moze to serio wina mleka. Dla
Maksika znalazlam na stronie taka informacje i to mleko chyba odpowiednie dla NIkusia:
Jak bedziesz w Polsce to sprobuj a w Anglii moze kupuj Aptamil Pre lub specjalny dla dzieci ze sklonnoscia do kolek i zaparc - tu takie sa nie wiem jak tam u Was.

Oto co znalazlam:

  • Bebilon Comfort 1

    Mleko modyfikowane odpowiednie dla niemowląt z tendencją do kolek i zaparć, od urodzenia.

    Bebilon Comfort 1 to mleko początkowe odpowiednie dla dziecka w przypadku, gdy cierpi ono z powodu kolek i zaparć, a nie jest karmione piersią.
    Dzięki specjalnemu składowi białka (białko zostało częściowo zhydrolizowane) oraz obniżonej zawartości laktozy Bebilon Comfort 1 jest lekkostrawny.
    Starannie dobrany skład kwasów tłuszczowych oraz zawartość odpowiednich węglowodanów (pomagających w tworzeniu się korzystnej mikroflory jelitowej) oznaczają bardziej miękkie i łatwiejsze do oddania stolce.
    Dodatek skrobi zagęszcza konsystencję, co pomaga zapobiegać połykaniu przez dziecko zbyt dużej ilości powietrza podczas karmienia.

    Bebilon Comfort 1:

    • Zawiera IMMUNOFORTIS® - opatentowaną kompozycję galaktooligosacharydów i fruktooligosacharydów.
    • Zawiera wielonienasycone kwasy tłuszczowe (LCPUFA)
    • Zawiera nukleotydy.
    Bebilon Comfort 1 jest dostępny w opakowaniach 400g (puszka).
    http://www.bebilon.com.pl/var/bebilon_site/storage/images/produkty/mleka-poczatkowe/bebilon-comfort-1/1998-4-pol-PL/Bebilon-Comfort-1_large.jpg

  • Odnośnik do komentarza

    gizmiatko
    Daffodil
    Czy Waszym dzieciaczkom przy próbie złapania przedmiotu lekko drżą rączki? U Kuby wygląda to tak, jakby się strasznie skupiał, bo bardzo chce coś złapać, a jeszcze nie do końca te łapki kontroluje. W sumie prawie tego nie widać, ale jak już raz zauważyłam, to teraz zwracam uwagę. I od razu się zastanawiam czy to czasem nie jest na przykład efekt niedotlenienia podczas porodu.
    W czwartek idziemy na szczepienie, to muszę lekarza zapytać.

    mojemu czasem drzy bez łapania !

    dziewcyzny jakie macie sposoby na zatwardzenia u dziecka ? bo ja juz załamuje rece :(
    Daffodil - zacze aby to nic zlego nie bylo z tym drzeniem raczki.
    Maksiowi nadal drzy brodka. Mysle, ze to przejdzie jak uklad nerwowy sie rozwinie.

    Odnośnik do komentarza

    Kamidianka
    pat-k
    Kamidianka
    Witajcie dziewczyny,

    My już po urodzinach babci.
    Matko, mieliśmy jazdy z Lenką. Pierwszy raz dostała takiej histerii, gdy przekroczyliśmy tylko próg. Darła się dramatycznie, płakała z całych sił, aż nie mogła tchu złapać. Nie mogliśmy ja nijak uspokoić, na nic nie reagowała. Już chcieliśmy zwijać zagle do domu, ale w końcu zaskoczyła. Potem długo łkała po cichu i była na dystans. Dopiero pod koniec była takim dzieckiem jak na co dzień. Nie wiem, co jej się stało. Chyba mieszkanie tak na nią podziałalo.

    bardzo mozliwe, nam ostatnio Tosia w taki sposob wyrazila opinie o jednej z kawiarni w Otwocku. Za ciemno tam bylo albo za glosno, pojecia nie mam.
    No to Lenka zdominowala impreze co? wykonczeni pewnie jestescie

    Powiem Wam, że byłam zrezygnowana, bo się szykowaliśmy na urodzinki i chcieliśmy trochę posiedzieć, wszystko bylo przygotowane, a tu taki klops na sam początek. A potem to już się bałam, zeby się historia nie powtórzyła i faktycznie padamy na twarz, więc niedługo do łóżka. A Lence to się nawet kąpiel upiekła dzisiaj.
    Mozliwe. Widac musi sie przyzwyczaic. Maks dostal ostatnio takiego napadu placzu jak bylam u kolezanki. W domu tak nigdy nie placze a jak juz to zupelnie inaczej. A tam jakby sie zalil mi i przestraszony i nie moglam go uspokoic. W koncu po pol godzinie dopiero zaskoczyl.
    Moze zapach albo nowe otoczenie ja wystraszylo. Oby to byl tylko incydent!

    Odnośnik do komentarza

    my już po kościele i obiedzie.....wieczorkiem spacer i lody :)

    lutka czy Twój Szymek chętnie je beibilon ???? bo moja zuza do jakiegoś tygodnia mało je tzw. je tylko na śpiąco takto się nie chyci wogóle i to jeszcze walka z nia jak nie wiem..tzw. jak zaypia w dzień to 3 razy do niej podchodze z mlekiem....czasmi mi sie wydage że ona przez to nie śpi bo sie boi że ja będe jej próbowac dac mleko....ona teraz w dzień to mogła by wogóle nie jesć...już się martwie i nie wiem co robić

    http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

    Odnośnik do komentarza

    Ewcia super chetnie to nie, tzn wlasciwie to róznie bywa, bo czasem je bez klopotu, a czasem nie bardzo chce. Przy bebiku nie miałam tego problemu.

    mama2 no to Cię Maksik zaskoczył :)

    nie poczytam co naskrobałyście bo gnamy po pieluchy zanim sklep zamkną.

    Ok fotki, poustawiajcie prosze pod róznym katem monitory tak zeby było jak najlepiej widać, bo cięzko było mi uchwycic te plamy.

    Odnośnik do komentarza

    lutka
    Ewcia super chetnie to nie, tzn wlasciwie to róznie bywa, bo czasem je bez klopotu, a czasem nie bardzo chce. Przy bebiku nie miałam tego problemu.

    mama2 no to Cię Maksik zaskoczył :)

    nie poczytam co naskrobałyście bo gnamy po pieluchy zanim sklep zamkną.

    Ok fotki, poustawiajcie prosze pod róznym katem monitory tak zeby było jak najlepiej widać, bo cięzko było mi uchwycic te plamy.

    lutka u mnie wygląda to tak samo tylko jest tego trochę mniej

    http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

    Odnośnik do komentarza

    Lutka wspolczuje problemow ze skorka szymusia :(
    Mam do ciebie pytanie czy nie masz wrazenia jak nosisz szymka w chuscie brzuszek do brzuszka ze jak ma chuste pod kolankami to ze mocno wpija mu sie ta chusta pod kolankami pomimo ze pupa jest nizej od kolanek bo ja jak wsadze tam łapy to wydaje mi sie ze go strasznie uwiera :36_2_13:

    Odnośnik do komentarza

    Ewciaa
    my już po kościele i obiedzie.....wieczorkiem spacer i lody :)

    lutka czy Twój Szymek chętnie je beibilon ???? bo moja zuza do jakiegoś tygodnia mało je tzw. je tylko na śpiąco takto się nie chyci wogóle i to jeszcze walka z nia jak nie wiem..tzw. jak zaypia w dzień to 3 razy do niej podchodze z mlekiem....czasmi mi sie wydage że ona przez to nie śpi bo sie boi że ja będe jej próbowac dac mleko....ona teraz w dzień to mogła by wogóle nie jesć...już się martwie i nie wiem co robić

    ewcia wcale ci sie nie dziwie ze sie martwisz moze idz do lekarza...a moze zuzia takim poprostu niejadkiem bedzie ..moja klaudia nigdy tego mleka nie polubila takze głownie zupki i deserki wcinałaa a mleka zamiast 200 ml to 40 wypijała:36_2_13:

    Odnośnik do komentarza

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

    Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

    Zarejestruj nowe konto

    Załóż nowe konto. To bardzo proste!

    Zarejestruj się

    Zaloguj się

    Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...