Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

katja79
oj widze ze poznikałyscie to ja sie na koniec pochwale ze moje dziecko wytrąbilo z butelki soczek marchewkowy i to tak ze az furczalo a ja ze szczescia myslalam ze ja zaczne podrzucac po sam sufit....jejku dziewczyny nawet nie wiecie jak sie ciesze....teraz to juz zaskoczy tylko kwestia czasu poprostu narazie musze jej dawac butla same dobre rzezcy:smile_jump::smile_jump::smile_jump:

Brawo Maja!! a jaka butelke polubila? Avent?

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

sylwiatoja
katja79
gunia43

Maksik nosi 56,62 i 68! I badz tiu madra. Jedna z rzeczy ktore sa dobre w Niemczech to to ze jak jakis sezon jest w pelni to wtedy sa juz przecenione z niego ciuchy. Ja kupilam sobie mnostwo z przeceny i Maksiowi rzeczy letnich juz w liepcu. teraz to juz sa za pol darmo. Takze zima tez pewnie cos przecenionego dorwe.
W Hemie sklepie ktory poprostu uwielbiam, bo maja takie kolory dla dzieci jak Benetton, to koszulki kupowalam za 2 jurki a jeansy byly za 4 - takie przeceny!!!!

no tez Maksio jak model teraz chodzi :) fajnie u nas nawet po przecenach ceny kosmiczne albo nic nie ma:what:
MY dziś pojechaliśmy na zakupy i nawet całkiem niezła sumka którą sobie odłożyłam na uzupełnienie garderoby okazała się taka malutka;-(
dobrze,że pracując w benettonie, mam zniżkę na ciuchy, to przynajmniej za fajną cenę mam porządne ciuchy. kupiłam dziś fajną koszulę na chrzest Celinki i jestem szczęśliwa;-) no i mam zniżkę w Cubusie- nie wiem czy znacie?więc i dziewczynkom kupiliśmy parę potrzebnych rzeczy. a lubicie Zare?bo tam jakaś mega przecena była i fajne bluzeczki dla celinki za 6zl. kupiliśmy, a normalnie kosztowaly ok 49zl!a i w reserved rajstopki za 5,9. M. mówi,że takie zakupy to on rozumie;-)

lubie i zare i benettona i tatuum...
chyba zaciagne M na zakupy :)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

mama2corun
katja79
mama2corun
jeju dziewczyny ja niewiem co ze soba robic.... Ola grzecznie lezy patrzy w lampe mama niepotrzebna Oliw sie bawi garazem i sutkami dostala na urodzinki :) w domku posprzatane siostra z chlopakiem wybyla ehh nudzi mi sie tesknie za M ;(

a co to za sutki?

o losie...moja siostra ma na klawiaturze wytartych kilka liter miedzyinnymi a i s a ja chcialam napisac autkami lo matko a a i s sa kolo siebie ale ja durna:lup::lup::lup::lup::lup::lup::lup::lup::lup::lup::lup:

:hahaha:

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

gunia43
Ja spadam juz dzisiaj. Musze sie tylko pochwalic, ze zaliczylam dzis spacer 6-scio godzinny z Maksikiem, kolezanka i jej synkiem, a na koniec jeszcze meza odebralam z dworca i z nim. Maksio jak sie obudzil po drzemce i nas zobaczyl z M razem to sie tak usmiechal ze az slodycz bylo patrzec:angel1:. On to w ogole tak sie smieje ostatnio, ze czasami nawet jak placze to tez sie smieje. Moj skarzat kochany:11_9_16:. A dzisiaj juz o 20.30 po kapieli i cycku i spi biedaczek, bo padniety byl. Mam dwa spiochy w domu - to pewne. Maksik wiecej spi niz nie a M jakby mogl pewnie robiloby to samo.
Pa, do jutra albo i nie, bo na basen sie wybieramy, bo ponoc ma byc pogoda! Jak pojedziemy porobie zdjecia w wodzie z Malym.
Calusy:36_3_15:

wkraczamy w "Zloty okres niemowlectwa" :)

a odnosnie basenu to ja zwatpilam, bo podobno z dziewczynkami nie poleca sie na basen chodzic, z wiadomych wzgledow... no i nie wiem teraz isc czy nie :/

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

e2e2
Już mi uszy puchną bo mój bobas już drugi dzień prawie cały czas nawija!!!Cały czas coś gada i nawija bo byle czego.Fajnie ,niech se gada tylko żeby mi nie płakał!A najlepiej mu sie gada jak ma dużo śliny w buzi.
[ATTACH]11830[/ATTACH]

[ATTACH]11831[/ATTACH]

[ATTACH]11832[/ATTACH]

[ATTACH]11833[/ATTACH]
Jest Mistrzem w KOCHAM CIE MISIU

hihi :) sliczny chlopczyk! na drugiej fotce ma mine jakby film akcji albo horror w telewizji ogladal :)))

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

pat-k
Witajcie kochane wieczornie i weekendowo,

my dzisiaj wieczorem mielismy koncert, ale nie Madonny tylko Tosi. od rana marudzila, ale wieczorem to juz byla jazda.
Odwiedzili nas dzisiaj znajomi z Moskwy i tyle im wczesniej opowiadalismy, ze Tosia taka kochana i usmiechnieta dziewczynka no i zdziwili sie troche :D

No to się Tosieńka pokazała od najlepszej strony :)

Odnośnik do komentarza

sylwiatoja

oj lutka, jak ja ci zazdroszczę tego winka...i to z koleżanką;-)z utęsknieniem czekam na pierwsze wyjście z domu!no i fajnie,że dużo się dzieje, bo to jakoś tak napędza siły:-)
tylko przykre z tą skórą, AZS nie jest fajne.to nie to!!oby!!!

to fakt, kiedys nie przepadalam za gośćmi a teraz ich lubię :) owszem nie na długo :P ale na weekend czy jedna nockę to spoko.

co do skóry to mi ręce opadają. wczoraj u lekarza byla naprawdę ładna, z lekkimi sladami po tym co mial wcześniej, a dzis znowy zaczyna się robic taka jak byla :/

Odnośnik do komentarza

sylwiatoja
mamusie które karmią cycolem, mam do was pytanko;-)
Biankę karmiłam jedną piersią i się poddałam po 7 tyg.myślałam,że teraz będzie ok, ale od samego początku mam ten sam problem. przystawiałam Celinkę za każdym razem, ale od samego początku ten cycek prawy się prawie wcale nie napełnia. w ciągu doby Celina pije z niego góra!!2 razy, rano, bo po nocy coś tam jest i późnym popołudniem, a tak to ciągle lewy. i wygląda to tak,że róznica w rozmiarze jest ogromna i wszysscy ją zauważają;-(normalnie mam krzywe piersi!i choć staram się o tym nie myśleć to staje się to dla mnie uciążliwe. i przykro mi, bo karmienie jest dla mnie wielką przyjemnością.lekarz mi powiedział,że w żaden sposób nie poprawię tej laktacji, a różnica po karmieniu zostanie spora!i co ja mam zrobić?wiem,że to taki głupi problemik na tle innych,ale czy myślicie mamusie, że mogę coś z tym zrobić?

a gdybys ta mniejproduktywna piers dodatkowo stymulowala laktatorem? moze ja jednak pobudzisz?

To po karmieniu zostaje roznica w rozmiarze?? bo u mnie tez jedna wieksza. troche, ale jednak

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

lutka
sylwiatoja

oj lutka, jak ja ci zazdroszczę tego winka...i to z koleżanką;-)z utęsknieniem czekam na pierwsze wyjście z domu!no i fajnie,że dużo się dzieje, bo to jakoś tak napędza siły:-)
tylko przykre z tą skórą, AZS nie jest fajne.to nie to!!oby!!!

to fakt, kiedys nie przepadalam za gośćmi a teraz ich lubię :) owszem nie na długo :P ale na weekend czy jedna nockę to spoko.

co do skóry to mi ręce opadają. wczoraj u lekarza byla naprawdę ładna, z lekkimi sladami po tym co mial wcześniej, a dzis znowy zaczyna się robic taka jak byla :/

Biedny Szymcio. Trzymam kciuki, żebyście szybko odkryli alergen i żeby jednak nie było to AZS.

Odnośnik do komentarza

lutka
sylwiatoja

oj lutka, jak ja ci zazdroszczę tego winka...i to z koleżanką;-)z utęsknieniem czekam na pierwsze wyjście z domu!no i fajnie,że dużo się dzieje, bo to jakoś tak napędza siły:-)
tylko przykre z tą skórą, AZS nie jest fajne.to nie to!!oby!!!

to fakt, kiedys nie przepadalam za gośćmi a teraz ich lubię :) owszem nie na długo :P ale na weekend czy jedna nockę to spoko.

co do skóry to mi ręce opadają. wczoraj u lekarza byla naprawdę ładna, z lekkimi sladami po tym co mial wcześniej, a dzis znowy zaczyna się robic taka jak byla :/

Lutka a to Szymka swedzi? moze to nie alergia?

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

pat-k
sylwiatoja
mamusie które karmią cycolem, mam do was pytanko;-)
Biankę karmiłam jedną piersią i się poddałam po 7 tyg.myślałam,że teraz będzie ok, ale od samego początku mam ten sam problem. przystawiałam Celinkę za każdym razem, ale od samego początku ten cycek prawy się prawie wcale nie napełnia. w ciągu doby Celina pije z niego góra!!2 razy, rano, bo po nocy coś tam jest i późnym popołudniem, a tak to ciągle lewy. i wygląda to tak,że róznica w rozmiarze jest ogromna i wszysscy ją zauważają;-(normalnie mam krzywe piersi!i choć staram się o tym nie myśleć to staje się to dla mnie uciążliwe. i przykro mi, bo karmienie jest dla mnie wielką przyjemnością.lekarz mi powiedział,że w żaden sposób nie poprawię tej laktacji, a różnica po karmieniu zostanie spora!i co ja mam zrobić?wiem,że to taki głupi problemik na tle innych,ale czy myślicie mamusie, że mogę coś z tym zrobić?

a gdybys ta mniejproduktywna piers dodatkowo stymulowala laktatorem? moze ja jednak pobudzisz?

To po karmieniu zostaje roznica w rozmiarze?? bo u mnie tez jedna wieksza. troche, ale jednak

wiesz patka,tylko ta pierś w całości jakaś dziwna, mniejsza i laktatorem za chiny nie mogę jej złapać. Celina też zawsze z nią walczy długo;-(a dziewczyny piszą,że wrócą do normy, więc wierzę w to;-)dzięki

Odnośnik do komentarza

lutka
a ja wiem czy go swedzi? wydaje mi sie ze nie, bo dzis np. po tym jak się wyspał był radosny, grzeczny, wygadany. Nie wiem co mam robic, wypadałoby znowu isc do lekarza, co tydzień 40 zł bedziemy wydawć na wizyty :/ ale co zrobić :/

lutka, wybacz,że tak wywale, ale może zrobisz zdjęcia tego ałka;-)i coś poradzimy?może jakaś maść apteczna, która jak kiedyś wspomniałam, pomogła biance?

Odnośnik do komentarza

lutka
a ja wiem czy go swedzi? wydaje mi sie ze nie, bo dzis np. po tym jak się wyspał był radosny, grzeczny, wygadany. Nie wiem co mam robic, wypadałoby znowu isc do lekarza, co tydzień 40 zł bedziemy wydawć na wizyty :/ ale co zrobić :/

a to nie jest w miejscu rzepow od pieluchy?

i jeszcze pediatra jakis czas temu mowil mi, zeby juz nie prasowac ubranek, zeby skora budowala swoja flore, to bardzo wazne.

ja mysle, ze gdyby szymka swedzialo to bylby niespokojny. a wysypka alergiczna swedzi. moja kumpela to ma i drapie sie do krwi czasami przez sen :/

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

sylwiatoja
lutka
a ja wiem czy go swedzi? wydaje mi sie ze nie, bo dzis np. po tym jak się wyspał był radosny, grzeczny, wygadany. Nie wiem co mam robic, wypadałoby znowu isc do lekarza, co tydzień 40 zł bedziemy wydawć na wizyty :/ ale co zrobić :/

lutka, wybacz,że tak wywale, ale może zrobisz zdjęcia tego ałka;-)i coś poradzimy?może jakaś maść apteczna, która jak kiedyś wspomniałam, pomogła biance?

Sylwiatoja w koncu Cie zlapalam on-line :) podaj prosze dane urodzeniowe Celinki na pierwsza stronke. najlepiej napriva

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny,

My już po urodzinach babci.
Matko, mieliśmy jazdy z Lenką. Pierwszy raz dostała takiej histerii, gdy przekroczyliśmy tylko próg. Darła się dramatycznie, płakała z całych sił, aż nie mogła tchu złapać. Nie mogliśmy ja nijak uspokoić, na nic nie reagowała. Już chcieliśmy zwijać zagle do domu, ale w końcu zaskoczyła. Potem długo łkała po cichu i była na dystans. Dopiero pod koniec była takim dzieckiem jak na co dzień. Nie wiem, co jej się stało. Chyba mieszkanie tak na nią podziałalo.

http://www.suwaczek.pl/cache/4087228f40.png

Odnośnik do komentarza

sylwiatoja
lutka
a ja wiem czy go swedzi? wydaje mi sie ze nie, bo dzis np. po tym jak się wyspał był radosny, grzeczny, wygadany. Nie wiem co mam robic, wypadałoby znowu isc do lekarza, co tydzień 40 zł bedziemy wydawć na wizyty :/ ale co zrobić :/

lutka, wybacz,że tak wywale, ale może zrobisz zdjęcia tego ałka;-)i coś poradzimy?może jakaś maść apteczna, która jak kiedyś wspomniałam, pomogła biance?

przypomnij proszę tę maść, a już kiedys myslalam zeby zrobic fotę :) jutro sprobuję. Dzięki

Niedługo dojdzie do tego ze bedziemy pokazywaly zdjęcia nietypowych kupek :D

Odnośnik do komentarza

sylwiatoja
pat-k
sylwiatoja
mamusie które karmią cycolem, mam do was pytanko;-)
Biankę karmiłam jedną piersią i się poddałam po 7 tyg.myślałam,że teraz będzie ok, ale od samego początku mam ten sam problem. przystawiałam Celinkę za każdym razem, ale od samego początku ten cycek prawy się prawie wcale nie napełnia. w ciągu doby Celina pije z niego góra!!2 razy, rano, bo po nocy coś tam jest i późnym popołudniem, a tak to ciągle lewy. i wygląda to tak,że róznica w rozmiarze jest ogromna i wszysscy ją zauważają;-(normalnie mam krzywe piersi!i choć staram się o tym nie myśleć to staje się to dla mnie uciążliwe. i przykro mi, bo karmienie jest dla mnie wielką przyjemnością.lekarz mi powiedział,że w żaden sposób nie poprawię tej laktacji, a różnica po karmieniu zostanie spora!i co ja mam zrobić?wiem,że to taki głupi problemik na tle innych,ale czy myślicie mamusie, że mogę coś z tym zrobić?

a gdybys ta mniejproduktywna piers dodatkowo stymulowala laktatorem? moze ja jednak pobudzisz?

To po karmieniu zostaje roznica w rozmiarze?? bo u mnie tez jedna wieksza. troche, ale jednak

wiesz patka,tylko ta pierś w całości jakaś dziwna, mniejsza i laktatorem za chiny nie mogę jej złapać. Celina też zawsze z nią walczy długo;-(a dziewczyny piszą,że wrócą do normy, więc wierzę w to;-)dzięki

uf, tez sie uspokoilam. bo jak potem dobrac stanik?? jeden kupic B a drugi C obydwa przeciac na pol i podoszywac pol B do polowy C??
a Tosia tez preferuje jedna piers, a druga jej jakos mniej pasi. ciekawe

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

pat-k
lutka
a ja wiem czy go swedzi? wydaje mi sie ze nie, bo dzis np. po tym jak się wyspał był radosny, grzeczny, wygadany. Nie wiem co mam robic, wypadałoby znowu isc do lekarza, co tydzień 40 zł bedziemy wydawć na wizyty :/ ale co zrobić :/

a to nie jest w miejscu rzepow od pieluchy?

i jeszcze pediatra jakis czas temu mowil mi, zeby juz nie prasowac ubranek, zeby skora budowala swoja flore, to bardzo wazne.

ja mysle, ze gdyby szymka swedzialo to bylby niespokojny. a wysypka alergiczna swedzi. moja kumpela to ma i drapie sie do krwi czasami przez sen :/

tez tak myslę, dlatego nie wydaje mi sie ze go to swędzi. AKurat plecki i wszytsko co się chowa pod pieluszką ma gladziutkie.

Odnośnik do komentarza

Czy Waszym dzieciaczkom przy próbie złapania przedmiotu lekko drżą rączki? U Kuby wygląda to tak, jakby się strasznie skupiał, bo bardzo chce coś złapać, a jeszcze nie do końca te łapki kontroluje. W sumie prawie tego nie widać, ale jak już raz zauważyłam, to teraz zwracam uwagę. I od razu się zastanawiam czy to czasem nie jest na przykład efekt niedotlenienia podczas porodu.
W czwartek idziemy na szczepienie, to muszę lekarza zapytać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...