Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

mama2corun
witam sie i ja :)jak mi sie uda to wam wstawie zdjecia moje :)tylko prosze glosno sie niesmiac bo kolorek zamierzam lekko zmienic :) i tak Ola wolajaca jesc Oliw swietujaca:) potem M z OLa i ostatnie zdjecie to moja siostra starsza o9lat jej syn a ten po lewej facet kolo Oliw to jej tata takie skromne urodzinki byly :)

Mama2corun - w krotkich Ci bardzo ladnie. I pewnie wygodniej! No a kolorek rzeczywiscie moze zbyt zolty ale Ty i tak sliczna we wszystkim. Fotka z Ola fajowa, A Oliwka z balonem jeszcze lepsza!!!! Na zdjeciu Ola i M jak klony!!!! A siostra tez ladna babka. Takie drobne jestescie i zgrabniutkie!!!!

Odnośnik do komentarza

mama2corun
e2e2
a co panny mają taką cechę że lubią sprzątać???Mam kumpelę znaku panny i u niej jest wiecznie bałagan!!!!Ale nie żeby mi to przeszkadzało u kogoś mi to w ogóle nie przeszkadza!!!

ja tez koziorozec ale ja z tych niepedantycznych a moja siostra mlodsza to tez koziorozec i ona pedantka :) a panna to moja szwagierka i sprzata jak juz musi ale co mi tam ja patrze na swoim i sprzatam tak zeby bylo dobrze a w ciazy to faktycznie pedantycznie nieraz :)
Ja w ciazy to nie dosc, ze gotowac nie cierpialam to jeszcze sprzatac tez!!!! Istny burdello w domu byl nieraz. Medal za cierpliwosc i "milosc mimo" dla mojego M :-)

Odnośnik do komentarza

pat-k
Daffodil
pat-k

jej, ale imponujaca waga! Tosia byla wazona 2 dni temu (jak bylismy z oczkiem u lekarza) i wazy 5700, pediatra twierdzi, ze dobrze i trzyma sie w swoim centylu, ale ja wolalabym, zeby juz miala przynajmniej 6kg. Nozki ma pulchne, buzialka tez i dluga jest, wiec dziwi mnie ze na wadze tak malo.

Najważniejsze, że centylowo nie spada. Wie dziewczyna, że później ciężko nadmiar zrzucić :)

he he :) myslisz, ze juz dba o linie? mam nadzieje, ze ulewanie to nie poczatki bulimii :P

:sofunny: Oby nie :)

Odnośnik do komentarza

pat-k
gunia43
e2e2

Biedna Tosieńka,dlaczego nasze dzieciaczki muszą sie tak namęczyć żeby zrobić głupią kupę!Ja miałam a sobotę przejście że moje dziecko wyło i stękało i nawet czopka nie mogłam mu wsadzić bo był taki napięty że nie dało rady.I co?Ile można patrzeć na swoje dziecko jak się męczy a pani doktorowa powiedziała że to normalne!!!Myślałam że mnie krew zaleje!!!Od niedzieli robi piękne kupy 2-3 razy dziennie!!!Z tym że p.doktor kazała podawać dużo płynów bo samo mleko jest za ciężkie na układ pokarmowy.Jak na razie działa aż się boje pisać że jest ok.bo zawsze mam tak że jak wychwalę swoje dziecko to potem jest coś ie tak!!!
Patka, e2e2 - Wspolczuje. MOj maluch kiedys jak byly upaly w Hagen (to juz historia he, he) tez przez trzy dni kupy nie umial zrobic i tak sie meczyl z szok, choc kupa po trzech dniach byla miekka !!!???
W kazdym razie wspolczuje bo tak sie malenstwa wtedy naprezaja i nawyginaja i pewnie brzuszki je bola. Dobrze ze soczki pomagaja. Patka - a Ty rumianku labo soczkow probowalas?

jeszcze nie. jakos sie bardzo o ten brzuszek Tosi boje, ale jutro jesli znowu bedzie problem z kupa to podam jej rumianek. ale jaki? taki zwykly w saszetkach? czy jest dla niemowlat hipp na przyklad?

Jest herbatka rumiankowa Hippa.

Odnośnik do komentarza

katja79
mama2corun
jeju dziewczyny ja niewiem co ze soba robic.... Ola grzecznie lezy patrzy w lampe mama niepotrzebna Oliw sie bawi garazem i sutkami dostala na urodzinki :) w domku posprzatane siostra z chlopakiem wybyla ehh nudzi mi sie tesknie za M ;(

a co to za sutki?

o losie...moja siostra ma na klawiaturze wytartych kilka liter miedzyinnymi a i s a ja chcialam napisac autkami lo matko a a i s sa kolo siebie ale ja durna:lup::lup::lup::lup::lup::lup::lup::lup::lup::lup::lup:


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20552.png

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20553.png

Odnośnik do komentarza

e2e2
jola22
No i witam się kochane.

Moje dziecko ostatniej nocy usnęło o 21-30 i obudziło się o 6 rano.........szczęka mi opadła do ziemi jak się obudziłam i zobaczyłam która godzina.
Po tak długim śnie bez jedzenia moje cyce były biedne........i to bardzo.

Dziewczyny i ja mam problem z Julci kupą.........zrobiła dzisiaj kupę która była jednym wielkim glutem. Kuźwa nie wiem co o tym myśleć - to chyba moja wina bo Julcia dostała tez wysypki na klatce piersiowej. Myślę że to po czekoladzie z nadzieniem truskawkowym, ale ja zjadłam tylko jeden kawałek.
Co o tym myślicie????

Ja jeszcze nie miałam odwagi zjeść nawet kawałeczka czekolady i wydaje mi się że to może być od tego.Mama2 coś powinna więcej wiedzieć.

Ja już mam czekoladę przetestowaną na wszystkie sposoby. Kubutkowi nawet jedna krosteczka nie wyskoczyła, więc dietę szlag trafił, bo już motywacji nie mam :)

Odnośnik do komentarza

katja79
oj widze ze poznikałyscie to ja sie na koniec pochwale ze moje dziecko wytrąbilo z butelki soczek marchewkowy i to tak ze az furczalo a ja ze szczescia myslalam ze ja zaczne podrzucac po sam sufit....jejku dziewczyny nawet nie wiecie jak sie ciesze....teraz to juz zaskoczy tylko kwestia czasu poprostu narazie musze jej dawac butla same dobre rzezcy:smile_jump::smile_jump::smile_jump:

Katja - super!!!! No pieknie Majka zaskoczyla!

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
lutka
mama2 malo Cię tutaj ostatnio, why???

WIzyta ok, Mlody zdrowy, choc ja tam cos jeszcze widzę na skórze, ale niech mu tam będzie ze jest ok. Waga 6400, w 2 tyg machnął sobie prawie 700 g pulpet jeden. Aaaa i jesli chodzi o napój winogronowy o którym pisalam kiedyś, to NIE PODAWAĆ, często powoduje alergię, i uwaga czasem w zupkach jets ten sok - więc czytajcie skład zupek. Lekarz jest alergologiem więc mu ufam.
same dobre wieści super
moja zuza tez już ma dużo lepszą skóre
Lutka. Ewciaa - fajnie ze paskudzctwo schodzi.
Lutka - ciesze sie ze u Szymcia oki.

Odnośnik do komentarza

sylwiatoja
katja79
gunia43

Maksik nosi 56,62 i 68! I badz tiu madra. Jedna z rzeczy ktore sa dobre w Niemczech to to ze jak jakis sezon jest w pelni to wtedy sa juz przecenione z niego ciuchy. Ja kupilam sobie mnostwo z przeceny i Maksiowi rzeczy letnich juz w liepcu. teraz to juz sa za pol darmo. Takze zima tez pewnie cos przecenionego dorwe.
W Hemie sklepie ktory poprostu uwielbiam, bo maja takie kolory dla dzieci jak Benetton, to koszulki kupowalam za 2 jurki a jeansy byly za 4 - takie przeceny!!!!

no tez Maksio jak model teraz chodzi :) fajnie u nas nawet po przecenach ceny kosmiczne albo nic nie ma:what:
MY dziś pojechaliśmy na zakupy i nawet całkiem niezła sumka którą sobie odłożyłam na uzupełnienie garderoby okazała się taka malutka;-(
dobrze,że pracując w benettonie, mam zniżkę na ciuchy, to przynajmniej za fajną cenę mam porządne ciuchy. kupiłam dziś fajną koszulę na chrzest Celinki i jestem szczęśliwa;-) no i mam zniżkę w Cubusie- nie wiem czy znacie?więc i dziewczynkom kupiliśmy parę potrzebnych rzeczy. a lubicie Zare?bo tam jakaś mega przecena była i fajne bluzeczki dla celinki za 6zl. kupiliśmy, a normalnie kosztowaly ok 49zl!a i w reserved rajstopki za 5,9. M. mówi,że takie zakupy to on rozumie;-)
Fajnie, ze zadowoleni. A Zare i Benneton bardzo lubie. Tutaj niestety Zary nie ma a Benetton - ceny ma powalajace!

Odnośnik do komentarza

Daffodil
e2e2
jola22
No i witam się kochane.

Moje dziecko ostatniej nocy usnęło o 21-30 i obudziło się o 6 rano.........szczęka mi opadła do ziemi jak się obudziłam i zobaczyłam która godzina.
Po tak długim śnie bez jedzenia moje cyce były biedne........i to bardzo.

Dziewczyny i ja mam problem z Julci kupą.........zrobiła dzisiaj kupę która była jednym wielkim glutem. Kuźwa nie wiem co o tym myśleć - to chyba moja wina bo Julcia dostała tez wysypki na klatce piersiowej. Myślę że to po czekoladzie z nadzieniem truskawkowym, ale ja zjadłam tylko jeden kawałek.
Co o tym myślicie????

Ja jeszcze nie miałam odwagi zjeść nawet kawałeczka czekolady i wydaje mi się że to może być od tego.Mama2 coś powinna więcej wiedzieć.

Ja już mam czekoladę przetestowaną na wszystkie sposoby. Kubutkowi nawet jedna krosteczka nie wyskoczyła, więc dietę szlag trafił, bo już motywacji nie mam :)
He, he!!!! Ale i tak wygladasz super Ty kokieciaro.

Odnośnik do komentarza

gunia43
mama2corun
e2e2
a co panny mają taką cechę że lubią sprzątać???Mam kumpelę znaku panny i u niej jest wiecznie bałagan!!!!Ale nie żeby mi to przeszkadzało u kogoś mi to w ogóle nie przeszkadza!!!

ja tez koziorozec ale ja z tych niepedantycznych a moja siostra mlodsza to tez koziorozec i ona pedantka :) a panna to moja szwagierka i sprzata jak juz musi ale co mi tam ja patrze na swoim i sprzatam tak zeby bylo dobrze a w ciazy to faktycznie pedantycznie nieraz :)
Ja w ciazy to nie dosc, ze gotowac nie cierpialam to jeszcze sprzatac tez!!!! Istny burdello w domu byl nieraz. Medal za cierpliwosc i "milosc mimo" dla mojego M :-)

Guniu wy z M to wogole swiecicie przykladem taki zwiazek ze naprawde az ni brakuje slow zeby go okreslic a nasuwa mi sie ze poprostu idealny


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20552.png

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20553.png

Odnośnik do komentarza

Ja spadam juz dzisiaj. Musze sie tylko pochwalic, ze zaliczylam dzis spacer 6-scio godzinny z Maksikiem, kolezanka i jej synkiem, a na koniec jeszcze meza odebralam z dworca i z nim. Maksio jak sie obudzil po drzemce i nas zobaczyl z M razem to sie tak usmiechal ze az slodycz bylo patrzec:angel1:. On to w ogole tak sie smieje ostatnio, ze czasami nawet jak placze to tez sie smieje. Moj skarzat kochany:11_9_16:. A dzisiaj juz o 20.30 po kapieli i cycku i spi biedaczek, bo padniety byl. Mam dwa spiochy w domu - to pewne. Maksik wiecej spi niz nie a M jakby mogl pewnie robiloby to samo.
Pa, do jutra albo i nie, bo na basen sie wybieramy, bo ponoc ma byc pogoda! Jak pojedziemy porobie zdjecia w wodzie z Malym.
Calusy:36_3_15:

Odnośnik do komentarza

mama2corun
gunia43
mama2corun

ja tez koziorozec ale ja z tych niepedantycznych a moja siostra mlodsza to tez koziorozec i ona pedantka :) a panna to moja szwagierka i sprzata jak juz musi ale co mi tam ja patrze na swoim i sprzatam tak zeby bylo dobrze a w ciazy to faktycznie pedantycznie nieraz :)
Ja w ciazy to nie dosc, ze gotowac nie cierpialam to jeszcze sprzatac tez!!!! Istny burdello w domu byl nieraz. Medal za cierpliwosc i "milosc mimo" dla mojego M :-)

Guniu wy z M to wogole swiecicie przykladem taki zwiazek ze naprawde az ni brakuje slow zeby go okreslic a nasuwa mi sie ze poprostu idealny
Dziekuje. Ty nam tak zawsze poslodzisz, ze az mi blogo. No dobralismy sie to fakt. A czy idealny - no nie wiem. Na pewno sie kochamy ale czy idealny, moze fajny raczej :-)
A Ty Agatko tez nie narzekaj :-) szczesciaro!

Odnośnik do komentarza

katja79
oj widze ze poznikałyscie to ja sie na koniec pochwale ze moje dziecko wytrąbilo z butelki soczek marchewkowy i to tak ze az furczalo a ja ze szczescia myslalam ze ja zaczne podrzucac po sam sufit....jejku dziewczyny nawet nie wiecie jak sie ciesze....teraz to juz zaskoczy tylko kwestia czasu poprostu narazie musze jej dawac butla same dobre rzezcy:smile_jump::smile_jump::smile_jump:

Super nowina ,gratulację dla Mai teraz to już z górki!!!:36_1_21::36_1_21::36_1_21:

Odnośnik do komentarza

mama2corun
oj Guniu naprawde jak czytam nieraz twoje posty to mi sie lezka wzruszenia skrada opis idealnej rodziny oby taka zawsze byla:11_9_16:

Moi rodzice dali nam taki dom. A teraz mamy nie ma i ... szkoda gadac.
A ja cale zycie szukalam mojego M i pozno, bo pozno, ale moge powiedziec ze jestem szczesliwa. Choc duzo ryzykowalam zostawiajac wszystko i jadac do faceta, ktorego znalam poltorej roku w tym wiekszosc telefonicznie to jednak mialam farta. Czasami mam wrazenie, ze to moja mama nas polaczyla. A teraz jest Maksio i to jest juz kropka nad i :-)

Odnośnik do komentarza

gunia43
mama2corun
przeczytalam ksiazke "Lsnienie" naprawde dobry horror polecam jak ktos lubi,i moja siostra ma ten film ale niemam odwagi go sama ogladac :/a sis niema :(

Widzialam film z NIkolsonem, to chyba to. Bardzo dobry! Ja takich filmow tez nie ogladam sama, bo mam stracha!

tak tak to to i sama ni huhu niemam zamiaru ogladac:hahaha:

Katja gratulacje dla Majeczki a moja Ola zas sie zapomniala i niechce butli jak jjej wkladam butle to ona zaczyna sie smiac...i badz tu madry glodna a sie smieje moze smieje sie haha dobre stara jestem madrzejsza od Ciebie nienabierzesz mnie:hahaha:


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20552.png

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20553.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...