Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Daffodil
He he Lutka zarąbisty awatar :)

zarabisty to on jest w oryginale, bo jest ruchomy i tego chłopca uderza piłka od kosza po czym pod wpływem rąbnięcia nadziewa się siusiakiem na kaktusa, niestety parenting nie przyjmuje ruchomych awkow :/

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
gunia43
A ja tak kombinowalam z mlekiem bo mialam Aptamil z milupy a chcialam takie zeby w Polsce tez bylo i kupilam Nestele. NO a dzisiaj prrzypadkiem odkrylam, ze moje pierwsze to jest odpowiednikiem polskiego Bebilonu A wyglada ono tak:
http://www.aptamil.de/media/img/produkte/aptamil_pre_800.jpg

Czy ktoras z Was ma Bebilon? Ile kosztuje w Polsce?
I co sadzicie, bo ja jak na razie bylam zadowolona. Z Nestle na razie tak ale nie wiem do konca bo podaje dopiero od wczoraj.
Pisze ze oba z przedrostkiem Pre do dokarmiania lub do pelnego karmienia a Z jadynka jako jedyne mleko kiedy matka nie karmi i na zakonczenie karmienia.
Tylko ja zbytnio nie wiem co dawac, bo jak karmie Maksia tak trzy razy dziennie to moze lepsze by bylo juz takie mleko z 1, bo jest chyba bogatsze w skladniki. Jak myslicie?

ja mam bebilon pepti kosztuje 11 zł na recepte
co sądze lepsze napewno od tego co miałam czyli on NANA 1
Dzeiki. A Nan1 jest z Nestle czyli to cio ja mam teraz tylko inaczej sie tuatj nazywa. Jak na razie zauwazylam ze sie gorzej rozpuszcza od Bebilonu. Zuzyje to opakowanie i chyba wroce do poprzedniego.

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
Daffodil
Muszę Kubę pochwalić, bo chyba wreszcie leżenie na brzuchu zaczęło sprawiać mu przyjemność :36_3_8: Od wczoraj ślicznie podnosi główkę razem z klatką piersiową, tak że prawie cały czas opiera się na samych dłoniach. I rozgląda się dokoła, chyba podoba mu się oglądanie świata z nowej perspektywy :)
Cieszę się bardzo, że wreszcie do tego dorósł, bo już się martwiłam.

BRAWO dla Kubusia mówiłam z,e miał wakacje i musiał odpocząc teraz wzioł się ostro do pracy :)

no to super :D Szymek nadal ma lenia

Odnośnik do komentarza

gunia43
Ewciaa
gunia43
A ja tak kombinowalam z mlekiem bo mialam Aptamil z milupy a chcialam takie zeby w Polsce tez bylo i kupilam Nestele. NO a dzisiaj prrzypadkiem odkrylam, ze moje pierwsze to jest odpowiednikiem polskiego Bebilonu A wyglada ono tak:
http://www.aptamil.de/media/img/produkte/aptamil_pre_800.jpg

Czy ktoras z Was ma Bebilon? Ile kosztuje w Polsce?
I co sadzicie, bo ja jak na razie bylam zadowolona. Z Nestle na razie tak ale nie wiem do konca bo podaje dopiero od wczoraj.
Pisze ze oba z przedrostkiem Pre do dokarmiania lub do pelnego karmienia a Z jadynka jako jedyne mleko kiedy matka nie karmi i na zakonczenie karmienia.
Tylko ja zbytnio nie wiem co dawac, bo jak karmie Maksia tak trzy razy dziennie to moze lepsze by bylo juz takie mleko z 1, bo jest chyba bogatsze w skladniki. Jak myslicie?

ja mam bebilon pepti kosztuje 11 zł na recepte
co sądze lepsze napewno od tego co miałam czyli on NANA 1
Dzeiki. A Nan1 jest z Nestle czyli to cio ja mam teraz tylko inaczej sie tuatj nazywa. Jak na razie zauwazylam ze sie gorzej rozpuszcza od Bebilonu. Zuzyje to opakowanie i chyba wroce do poprzedniego.

tak NAN jest z NESTLE

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

gizmiatko

pozatym ostanio zachuje sie tak ze jak mu wkladam butle ze smockziem to tak pije ze wsyztsko mu ucieka z buzi !!!!! a wczensiej ka nie bylo, i nie co to moze byc ?

SZymek dziś robił to samo! Nie wszystko ucieka, ale bokami wylazi sporo...hmmm

Odnośnik do komentarza

lutka
Ewciaa
wiecie że już są kwietniówki 2010 :) niedługo się powinny pojawić majówki.....ale ten czas leci już prwie rok minoł odkąd wiem o swojej ciaży

dlatego namawiam na sierpniowe dzialania coby załapac sie na nowe majówki :D

Lutka - oszalalas!!!!!????? Szczegolnie Jola30 ma ochote na drogie bambino ;-) !!!!!!

Odnośnik do komentarza

lutka
gizmiatko

pozatym ostanio zachuje sie tak ze jak mu wkladam butle ze smockziem to tak pije ze wsyztsko mu ucieka z buzi !!!!! a wczensiej ka nie bylo, i nie co to moze byc ?

SZymek dziś robił to samo! Nie wszystko ucieka, ale bokami wylazi sporo...hmmm
Moze to taki etap. Ja wyczytalam ze chlopcy czasami zapominaja jak sie pije ....... :-)

Odnośnik do komentarza

gunia43
lutka
gizmiatko

pozatym ostanio zachuje sie tak ze jak mu wkladam butle ze smockziem to tak pije ze wsyztsko mu ucieka z buzi !!!!! a wczensiej ka nie bylo, i nie co to moze byc ?

SZymek dziś robił to samo! Nie wszystko ucieka, ale bokami wylazi sporo...hmmm
Moze to taki etap. Ja wyczytalam ze chlopcy czasami zapominaja jak sie pije ....... :-)

serio?

ta a jak dorastaja to też zapominają jak pić tyle ze z głową.

Odnośnik do komentarza

gunia43
A ja tak kombinowalam z mlekiem bo mialam Aptamil z milupy a chcialam takie zeby w Polsce tez bylo i kupilam Nestele. NO a dzisiaj prrzypadkiem odkrylam, ze moje pierwsze to jest odpowiednikiem polskiego Bebilonu A wyglada ono tak:
http://www.aptamil.de/media/img/produkte/aptamil_pre_800.jpg

Czy ktoras z Was ma Bebilon? Ile kosztuje w Polsce?
I co sadzicie, bo ja jak na razie bylam zadowolona. Z Nestle na razie tak ale nie wiem do konca bo podaje dopiero od wczoraj.
Pisze ze oba z przedrostkiem Pre do dokarmiania lub do pelnego karmienia a Z jadynka jako jedyne mleko kiedy matka nie karmi i na zakonczenie karmienia.
Tylko ja zbytnio nie wiem co dawac, bo jak karmie Maksia tak trzy razy dziennie to moze lepsze by bylo juz takie mleko z 1, bo jest chyba bogatsze w skladniki. Jak myslicie?

Ja mam Bebilon i Kubie nic po nim nie było. No może poza tym, że kupska trochę mniej przyjemnie pachną :) Ale ja daję mu to mleko bardzo sporadycznie, może lepiej niech ktoś kto stosuje go na co dzień się wypowie. A mała paczka (350 g) kosztuje około 20 zł w marketach. W aptece kupiliśmy po 25 zł :lup: Ale to było od razu po wyjściu z Kubą ze szpitala i całą drogę jechaliśmy na syrenie, więc nie było czasu na zakupy :)
Przyznam się, że pierwszy raz słyszę o tym przedrostku Pre, nie wiem w ogóle czy w Polsce takie są. Chyba wszystkie mleczka są oznaczone numerkami.

Odnośnik do komentarza

gunia43
A ja tak kombinowalam z mlekiem bo mialam Aptamil z milupy a chcialam takie zeby w Polsce tez bylo i kupilam Nestele. NO a dzisiaj prrzypadkiem odkrylam, ze moje pierwsze to jest odpowiednikiem polskiego Bebilonu A wyglada ono tak:
http://www.aptamil.de/media/img/produkte/aptamil_pre_800.jpg

Czy ktoras z Was ma Bebilon? Ile kosztuje w Polsce?
I co sadzicie, bo ja jak na razie bylam zadowolona. Z Nestle na razie tak ale nie wiem do konca bo podaje dopiero od wczoraj.
Pisze ze oba z przedrostkiem Pre do dokarmiania lub do pelnego karmienia a Z jadynka jako jedyne mleko kiedy matka nie karmi i na zakonczenie karmienia.
Tylko ja zbytnio nie wiem co dawac, bo jak karmie Maksia tak trzy razy dziennie to moze lepsze by bylo juz takie mleko z 1, bo jest chyba bogatsze w skladniki. Jak myslicie?

około 4o złotych

BEBILON 1 800 G - porĂłwnaj ceny, sprawdĹş opinie i recenzje

po prostu Kaśka :kura:

nasz synek -blog

Odnośnik do komentarza

gunia43
Ewciaa
wiecie że już są kwietniówki 2010 :) niedługo się powinny pojawić majówki.....ale ten czas leci już prwie rok minoł odkąd wiem o swojej ciaży

A mysmy 11-tego mieli rocznice slubu koscielnego (Dostalam piekne roze :-)) i rocznice zmajstrowania Maksika, bo tak to z obliczen wypadalo :-)

Ogromne gratulacje. Nie ma to jak w odpowiedni sposób uczcić rocznicę i od razu synka zmajstrować :)

Odnośnik do komentarza

gunia43
lutka
Ewciaa
wiecie że już są kwietniówki 2010 :) niedługo się powinny pojawić majówki.....ale ten czas leci już prwie rok minoł odkąd wiem o swojej ciaży

dlatego namawiam na sierpniowe dzialania coby załapac sie na nowe majówki :D

Lutka - oszalalas!!!!!????? Szczegolnie Jola30 ma ochote na drogie bambino ;-) !!!!!!

lutka może za 4 lata o tej poze spróbuje ale nie teraz

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

Zadzwoniłam do obrazonej cioci w sprawie chrzcin. Bo nad ranem uświadomiłam sobie ze malo czytelnie powiedzialam o co mi chodzi, i ze źle mnie zrozumiała. Bo nie chodziło o to zeby nie bylo jej na chrzcinach, tylko o obiad ktory ma być przed chrzcinami, a który jest robiony z myślą o gościach przyjeżdżających z Krakowa - (w sumie z nami będzie okolo 13 osob na obiedzie - a ciocia z córką i wnuczkami daje dodatkowe 4 osoby) Później o 17 są chrzciny a po nich grill, i na to i na to chciałam zeby przyszli wszyscy bo na zewnątrz łatwiej ulokować tyle osob.
No i dowiedzialam się ze plakala przeze mnie, bo ona tak chętnie Szymka bierze na ręce, i martwila isę porodem, i odwiedzila Nas (2 razy!!) a ja lepiej traktuję rodzinę M. ale tak na prawdę to jescze nie wiem co w nich siedzi, jeszcze moze sie okazać ze nie sa tacy fajni. ble ble ble... Tłumaczę jej że to tylko obiad, z eprzecież chrzciny sa ważniejsze od obiadu, a z przyjezdnymi gośćmi wiadomo ze zawsze jets jakis tam klopot. No i ostatecznie powiedzialam ,ze liczylam na zrozumienie ale jeśli nie zrozumiala, jeslimamy się na siebie obrażać to zapraszam na 14, poźniej kościól i wieczorem grill.

Mogłam dla świętego spokoju od razu to zrobić, a nie się użerać:36_22_3:

Odnośnik do komentarza

gunia43
lutka
Gunia ale Maks ma mine na ostatniej fotce :D a jakie ma wyraźne brwi.

Na ostatniej sie bawil i jak shylilam sie z aparetem to mi ladnie zapozowal :-)
A brwi po tatusiu takie geste. Chociaz ja mam tez bardzo geste i wyrazne ale M ma takie szczotki sterczace jak tatus :-)

Kuba jak na razie ma brewki praktycznie niewidoczne. Mam nadzieję, że mu jeszcze ściemnieją, bo my z M. mamy może nie kruczoczarne, ale jednak raczej ciemne. Chociaż M. jak był mały, to włoski miał w kolorze platynowego blondu, może Kubek też będzie jaśniutki :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...