Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

katja79
Ewciaa
katja79

no tez mi sie tak wydaje poczytalam troche w necie i jakis pediatra pisal ze jak dziecko porzadnie zglodnieje to zacznie ssac bo góre wezmie instynkt ale jakos nie moge sie odwazyc bo mala strasznie placze i wymiekam....:what:
wiem że to trudne, ale chyba 3 godz. wytrzymuje bez jedzenia? a może spróbuj butelki aventu może ona poprostu tego smoczka nie toleruje

Ewciu trzy godziny w dzien to nie do pomyslenia najwyzej dwie, Ewcia a jak długo Zuzinka po mleczku z butli Ci wytrzymuje dodajeszs juz kaszki?

jak zje 120ml to wytrzyma 4 h jak zje 90 ml to 3h, w nocy wytrzymuje od 6 do 11h (raz mi się tak zdarzyło)
kaszki jeszcze nie jak pójde do lekarza to zapytam o zagęszczanie mleczka najpierw i chce jak pisała e2e2 o tej marchewce spróbować, wezmę od teściów z działki
a spróbuj przetrzymać ponad 2h jak będzie płakać to spróbuj ją czymś zająć

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

mama2
dziewczyny jak u was z "przytulaniem"? bo u mnie masakra wymyslam co sie da ale juz mi pomysłów brakuje a M juz wkurzony wrecz sfrustrowany..a mi sie taaak nie chce!!!!!!!!!!!!

u mnie tak samo jeszcze ostatnio mi chyba hemoroid wyskoczyl po tym porodzie cholernym wiec juz zypelnie na sama mysl mi sie odechciewa. dziewczyny a jak u Was nic Wam nie wyskoczylo bo ja sie zastanawiam co to a nie wiem czy dam rade pójsc z tym do lekarza...:lup::lup::lup::lup::lup:

http://www.suwaczek.pl/cache/e97dcacce8.png http://s2.pierwszezabki.pl/021/021013940.png?8788

Maja

Odnośnik do komentarza

mama2
lutka
juz mi norlamnie wstyd z ta chustą :/, ale jeszcze zapytam: skoro już macie swoje, to na co zwracac szczególną uwage przy kupnie? Coś w Waszych Wam nie pasuje? A może wręcz odwrotnie, wszystko jest super.

kółkowa bo szybko malego wsadze i nie musze sie uczyc zadnych wiazan..bo to skomplikowane dla mnie jest ,,tkana ( sa tez lniane bawełniane) lniana tez mam , tkana lepsza)bo podoba mi sie ze jest gruba i ciepła na jesien firma Maya Wrap (ma dobre opinie)

moim zdaniem mozliwosc róznych wiazan to akurat zaleta no ale jak kto lubi...

http://www.suwaczek.pl/cache/e97dcacce8.png http://s2.pierwszezabki.pl/021/021013940.png?8788

Maja

Odnośnik do komentarza

Daffodil
Ewciaa
katja79

no tez mi sie tak wydaje poczytalam troche w necie i jakis pediatra pisal ze jak dziecko porzadnie zglodnieje to zacznie ssac bo góre wezmie instynkt ale jakos nie moge sie odwazyc bo mala strasznie placze i wymiekam....:what:
wiem że to trudne, ale chyba 3 godz. wytrzymuje bez jedzenia? a może spróbuj butelki aventu może ona poprostu tego smoczka nie toleruje

Avent akurat nie jest najlepszy dla cycusiowych dzieci. Smoczek ma kształt niezbyt zbliżony do piersi. Jak Kubę parę razy dokarmiałam po wyjedzeniu wszystkiego piersi, to miał problem z przestawieniem się na Avent, Chicco łapał od razu.
Teraz z Aventu daję mu tylko herbatki, bo co dziwne jak dostaje tylko butelkę, to umie z niej jeść, natomiast po cycu jakoś ciężko mu się dostosować.

no ale róznie to bywa córka mojej koleżanki tak miała nie mogła chwycić żadnego smoczka aż avent dała

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

Daffodil
Ewciaa
katja79

no tez mi sie tak wydaje poczytalam troche w necie i jakis pediatra pisal ze jak dziecko porzadnie zglodnieje to zacznie ssac bo góre wezmie instynkt ale jakos nie moge sie odwazyc bo mala strasznie placze i wymiekam....:what:
wiem że to trudne, ale chyba 3 godz. wytrzymuje bez jedzenia? a może spróbuj butelki aventu może ona poprostu tego smoczka nie toleruje

Avent akurat nie jest najlepszy dla cycusiowych dzieci. Smoczek ma kształt niezbyt zbliżony do piersi. Jak Kubę parę razy dokarmiałam po wyjedzeniu wszystkiego piersi, to miał problem z przestawieniem się na Avent, Chicco łapał od razu.
Teraz z Aventu daję mu tylko herbatki, bo co dziwne jak dostaje tylko butelkę, to umie z niej jeść, natomiast po cycu jakoś ciężko mu się dostosować.

ja mam tommy tipee i nuka i jak narazie dupa blada musze poszukac chicco

http://www.suwaczek.pl/cache/e97dcacce8.png http://s2.pierwszezabki.pl/021/021013940.png?8788

Maja

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
katja79
Ewciaa

wiem że to trudne, ale chyba 3 godz. wytrzymuje bez jedzenia? a może spróbuj butelki aventu może ona poprostu tego smoczka nie toleruje

Ewciu trzy godziny w dzien to nie do pomyslenia najwyzej dwie, Ewcia a jak długo Zuzinka po mleczku z butli Ci wytrzymuje dodajeszs juz kaszki?

jak zje 120ml to wytrzyma 4 h jak zje 90 ml to 3h, w nocy wytrzymuje od 6 do 11h (raz mi się tak zdarzyło)
kaszki jeszcze nie jak pójde do lekarza to zapytam o zagęszczanie mleczka najpierw i chce jak pisała e2e2 o tej marchewce spróbować, wezmę od teściów z działki
a spróbuj przetrzymać ponad 2h jak będzie płakać to spróbuj ją czymś zająć

to moj zjada grubo poad 120 ml i wytrzymuje gora 2 godziny

Odnośnik do komentarza

mama2
Ewciaa
katja79

Ewciu trzy godziny w dzien to nie do pomyslenia najwyzej dwie, Ewcia a jak długo Zuzinka po mleczku z butli Ci wytrzymuje dodajeszs juz kaszki?

jak zje 120ml to wytrzyma 4 h jak zje 90 ml to 3h, w nocy wytrzymuje od 6 do 11h (raz mi się tak zdarzyło)
kaszki jeszcze nie jak pójde do lekarza to zapytam o zagęszczanie mleczka najpierw i chce jak pisała e2e2 o tej marchewce spróbować, wezmę od teściów z działki
a spróbuj przetrzymać ponad 2h jak będzie płakać to spróbuj ją czymś zająć

to moj zjada grubo poad 120 ml i wytrzymuje gora 2 godziny

dawkowanie petita jest takie 120ml 6 razy dziennie (oczywiście to tak orętacyjnie)

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

katja79
mama2
dziewczyny jak u was z "przytulaniem"? bo u mnie masakra wymyslam co sie da ale juz mi pomysłów brakuje a M juz wkurzony wrecz sfrustrowany..a mi sie taaak nie chce!!!!!!!!!!!!

u mnie tak samo jeszcze ostatnio mi chyba hemoroid wyskoczyl po tym porodzie cholernym wiec juz zypelnie na sama mysl mi sie odechciewa. dziewczyny a jak u Was nic Wam nie wyskoczylo bo ja sie zastanawiam co to a nie wiem czy dam rade pójsc z tym do lekarza...:lup::lup::lup::lup::lup:

Mnie się w ciąży zrobiły, pod koniec jak się brzuch obniżył, to w ogóle jakiś dramat był, ale parę dni po porodzie wszystko wróciło do normy.

Odnośnik do komentarza

mama2
Ewciaa
katja79

Ewciu trzy godziny w dzien to nie do pomyslenia najwyzej dwie, Ewcia a jak długo Zuzinka po mleczku z butli Ci wytrzymuje dodajeszs juz kaszki?

jak zje 120ml to wytrzyma 4 h jak zje 90 ml to 3h, w nocy wytrzymuje od 6 do 11h (raz mi się tak zdarzyło)
kaszki jeszcze nie jak pójde do lekarza to zapytam o zagęszczanie mleczka najpierw i chce jak pisała e2e2 o tej marchewce spróbować, wezmę od teściów z działki
a spróbuj przetrzymać ponad 2h jak będzie płakać to spróbuj ją czymś zająć

to moj zjada grubo poad 120 ml i wytrzymuje gora 2 godziny

U mnie to samo, już myślałam, że moje mleko cieniutkie, ale jak na spacerze dostał 150 ml bebilonu, to było to samo. Po 2 h godzinach wrzask, jakby przez tydzień nie jadł.

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
lutka
Na razie Młody dostał kleik ryzowy - ze względu na ulewanie (Ewcia Zuza po Pepti nie ulewa??), i soczek a raczej napój winogronowy z melisą i rumiankiem (Kami ja tez rozcieńczyłam go :D)

zuza ulewa ale bardzo malutko, a kto ci dał kleik?? lekarz mówił??? a soczek jak ?? opisz wszytsko może i ja spróbuje

kleik ryzowy - który własnie przez to ulewanie kazał wprowadzic lekarz -jets do kupienia w spożywczych, ja kupiłan z nestle

na 150 ml mieszanki daję 1-1,5 tej miarki która jest w mleku. Nie wszystko się rozpuszcza, częśc zostaje na ściankach butelki. Mleko musi być dosyć cieple zeby się rozpusciło w miare ok. To ulewanie mnie zastanawia, bo przy bebiku własciwie nigdy mu się to nie zdarzalo, a na pepti prawie po kazdym jedzeniu :/

co do napoju, to do 70-80- ml wody wlewam ok 40-50 tego soczku:

BOBOVITA Sok klarowny Napój Winogrona z �agodn� melis� i rumiankiem - po 4 miesi�cu

niby powinno ise zacząć od marchewki czy jabluszka, ale tak rozcieńczam ze nie ma większej roznicy :P z reszta Daffo zaczęla od nektarynki :P

w dalszych planach mam sok jabłkowy i to:

BOBOVITA Deserek Jab�ka ze s�odk� marchewk� - po 4 miesi�cu

i to

ToTu.com - Zupka jarzynowa po 4 m-cu, Gerber - zakupy on-line

aczkolwiek nie jestem pewna tej zupki, bo ma mleko w proszku a mlody niby ma skazę, z resztą kto to wie co on ma :/

Odnośnik do komentarza

katja79
mama2
dziewczyny jak u was z "przytulaniem"? bo u mnie masakra wymyslam co sie da ale juz mi pomysłów brakuje a M juz wkurzony wrecz sfrustrowany..a mi sie taaak nie chce!!!!!!!!!!!!

u mnie tak samo jeszcze ostatnio mi chyba hemoroid wyskoczyl po tym porodzie cholernym wiec juz zypelnie na sama mysl mi sie odechciewa. dziewczyny a jak u Was nic Wam nie wyskoczylo bo ja sie zastanawiam co to a nie wiem czy dam rade pójsc z tym do lekarza...:lup::lup::lup::lup::lup:

mi tam nic nie wyskoczyło, Katja no to idx po jakies czopki na hemoroidy, takie bez recepty.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...