Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

gizmiatko
dodam ze pokarm stracialam z nerwow kiedy mały byl w spzitlau, i juz stracialam wiare ze pokarm bedzie i wzielam tabletki no i traz nie wiem co robic a chicalabym karmic piersia :(

Zadzwon na jaks infolinie do poradni laktycjnej. Poszukaj moze na necie cos znajdziesz. Albo zadzwn do ginekologa swojego co robic.

Odnośnik do komentarza

gizmiatko
Daffodil
gizmiatko

no włąsnie sie tez nad tym zastanawiam. To teraz pytanie wiem ze to na inne forum, ale jakie sposodby macie zeby pokarm woricl na dobre wiecie zeby bylo go wiecej ? podobno karmi dobre -ale takei zwykle czy .....?

Karmi kawowe najlepsze w smaku, a na laktację wszystko jedno które :)
I stymulacja laktatorem metodą 7-5-3. Odciągasz każdą pierś najpierw 7 minut, potem każdą 5 minut i na koniec po 3 minuty. Ja jak miałam kryzys laktacyjny, to robiłam to nawet co półtorej godziny. Im częściej, tym lepiej.
I oczywiście pij dużo, nawet do 3 litrów dziennie.
o nie słyszalam o tej metodzie 7 5 3 , juz sie zabieram za minutówki, ojj jak sie ciesze ze moze bede mogła karmic :]

Trzymam kciuki :)

Odnośnik do komentarza

mama2
ja po lekarzu noi jestem w szoku to nic takiego!!! sluz , zileone kupy to wszytsko jest normalne przy karmieniu piersia !! a ta krewka to powiedzial ze dla niego to zadna krewka !! ze to wszytsko jest w normie no niew iem bardzo mu ufam tym bardziej ze jest specjalista gastrologiem i nawet ksiazke napisał o kupkach niemowlat ale wychodzi na to ze jestem hipochondryczka no nie wiem jutro odbieram wyniki z kupy (robilam tez na obecnosc krwi w kuce ) no to zobaczymy

Temat kupek to widac temat rzeka. MOj Makisik tez przechodzil przez rozne etapy kupek i terza jest ok. Ale to zawsze bardzo stresujace. Ja bym zaufala jednak lekarzowi. Oby wyniki byly ok.

Odnośnik do komentarza

mama2
Daffodil
mama2
ja po lekarzu noi jestem w szoku to nic takiego!!! sluz , zileone kupy to wszytsko jest normalne przy karmieniu piersia !! a ta krewka to powiedzial ze dla niego to zadna krewka !! ze to wszytsko jest w normie no niew iem bardzo mu ufam tym bardziej ze jest specjalista gastrologiem i nawet ksiazke napisał o kupkach niemowlat ale wychodzi na to ze jestem hipochondryczka no nie wiem jutro odbieram wyniki z kupy (robilam tez na obecnosc krwi w kuce ) no to zobaczymy

Skoro to specjalista, to wie co robi. Ja bym zaufała, w końcu komuś trzeba :)
Super, że to nic poważnego.

no dokladnie komus trzeba ... no to powrot do lodzi w patek a jutro szczepimy maksika

My dopiero w czwartek za tydzień się umówiliśmy.
Oby jutro Maksik był dzielny, a szczepienie bezbolesne.

Odnośnik do komentarza

gizmiatko
Daffodil
gizmiatko
dodam ze pokarm stracialam z nerwow kiedy mały byl w spzitlau, i juz stracialam wiare ze pokarm bedzie i wzielam tabletki no i traz nie wiem co robic a chicalabym karmic piersia :(

Ja bym odciągała laktatorem i wylewała przez 2-3 dni. A później to już chyba można przystawić.

mama2
gizmiatko
dodam ze pokarm stracialam z nerwow kiedy mały byl w spzitlau, i juz stracialam wiare ze pokarm bedzie i wzielam tabletki no i traz nie wiem co robic a chicalabym karmic piersia :(

odstaw tabletki odciagaj pokarm i po jakims czasie (tu zapytaj najlepiej lekarza po jakim ) przystaw malego do piersi
no włąsnie sie tez nad tym zastanawiam. To teraz pytanie wiem ze to na inne forum, ale jakie sposodby macie zeby pokarm woricl na dobre wiecie zeby bylo go wiecej ? podobno karmi dobre -ale takei zwykle czy .....?
Kup sobie herbatki laktacyjne, dobra jest tez melisa z koperkiem razem parzona po torebce tego i tego (trzy razy dziennie szlanka), przystawiaj dziecko jak najczesciej, mozna ponoc brodawki masowac bo to wzmaga produkcje oksytocyny. No i duzo pic ok. 3 litrow - mnie sie to nigyd nie udalo, ha, ha!!! Powodzenia!!!!

Odnośnik do komentarza

mama2
Witam sie my szybki powrot z lodzi zaliczylismy bo Maksio znow zrobil 3 kupki z niteczk akrwi i musiałam szybko do lekarza (tego zaufanego) powiedział ze mam dzis przyjechac z kupa i sa dwie opcje albo uczulenie na białko i niestety nie da sie całkiem białka wykluczyc z diety :o_master:bo ono jest praktycznie wszedzie nawet w wedlinach wiec jesli to to to czeka mnie odstawienie od piersi i wtedy szukam bloku i szybuje z niego :le::le::le:
niedosc ze ja sie z tym chyba nie pogodze to jeszcze jaki stres dla maksia jak on tak kocha cycusia i nie lubi (lub nienawidzi ) butelki... 2 opcja to rotawirus :uff:wiec juz dzis zaniosłam kupke na badanie rotawirusa bo jak sie okazuje wcale nie musi byc przy tym biegunka i takie tam ...szczerze to wolałabym opcje dwa , wyleczymy maksia i po sprawie ...bo to nie jedzenie wszystkiego juz mnie wykancza ..!!!!!!!!!

Pogoda dzis paskudna zimno i leje:36_2_20::36_2_20:

Witam sie z wami,piszecie jak szalone,ale już was nadrobiłam.Niestety u mnie też pogoda okropna!!!Mama2 jak ci współczuje z całego serca,dla mnie na samą myśl że bym musiała odstawić dziecko od piersi robią mi się mokre oczy.Doskonale Cię rozumiem tym bardziej że Maksio nie lubi butli ani smoka.Tragedia jednym słowem.

Odnośnik do komentarza

gunia43
gizmiatko
Daffodil

Ja bym odciągała laktatorem i wylewała przez 2-3 dni. A później to już chyba można przystawić.

mama2

odstaw tabletki odciagaj pokarm i po jakims czasie (tu zapytaj najlepiej lekarza po jakim ) przystaw malego do piersi
no włąsnie sie tez nad tym zastanawiam. To teraz pytanie wiem ze to na inne forum, ale jakie sposodby macie zeby pokarm woricl na dobre wiecie zeby bylo go wiecej ? podobno karmi dobre -ale takei zwykle czy .....?
Kup sobie herbatki laktacyjne, dobra jest tez melisa z koperkiem razem parzona po torebce tego i tego (trzy razy dziennie szlanka), przystawiaj dziecko jak najczesciej, mozna ponoc brodawki masowac bo to wzmaga produkcje oksytocyny. No i duzo pic ok. 3 litrow - mnie sie to nigyd nie udalo, ha, ha!!! Powodzenia!!!!

bede musiala tak zorbic :]

po prostu Kaśka :kura:

nasz synek -blog

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
elwira
i ostatnie:) na dzisiaj :36_3_13:

prosimy o wiecej....co to za minka ? :) boski

Elwira widzę po zdjęciach że masz tam mały żłobek,tyle dzieciaczków i każde jedno super!Adaś już siedzi?Mój Filip jeszcze nie jest taki silny!Super masz fryzurkę pasuje do ciebie.Napisz mi jak Adaś w samolocie,chodzi mi czy miał jakąś kamizelkę na sobie itp.

Odnośnik do komentarza

e2e2
Ewciaa
elwira
i ostatnie:) na dzisiaj :36_3_13:

prosimy o wiecej....co to za minka ? :) boski

Elwira widzę po zdjęciach że masz tam mały żłobek,tyle dzieciaczków i każde jedno super!Adaś już siedzi?Mój Filip jeszcze nie jest taki silny!Super masz fryzurkę pasuje do ciebie.Napisz mi jak Adaś w samolocie,chodzi mi czy miał jakąś kamizelkę na sobie itp.

Jak ostatnio leciałam samolotem, to koło nas akurat siedziała para z takim maluszkiem i wyglądało to tak, że kobietka założyła na siebie taką kamizelkę z pasami z przodu i dzieciaczka nimi przypięła.

Odnośnik do komentarza

mama2
a tak pozatym to mam bardzo pogodne dziecko, bardzo duzo sie smieje zasypia bez problemu i odrazu..ale chyba juz kuma ze jest w łozeczku i ok 23.00 jeczy i musze go wziasc do siebie i ta juz cala noc jest nam bardzo ciasno bo dzis w nocy kulał sie z boku na brzuszek i z plecków na boki ..:)))

A to mały akrobata z Maksa a łóżku:go_team:

Odnośnik do komentarza

gunia43
A oto moje dziecko w trzech odslonach:
[ATTACH]11577[/ATTACH][ATTACH]11578[/ATTACH][ATTACH]11579[/ATTACH]
Musze Wam powiedziec, ze coraz bardziej jestem zakochana w moim synku. Jak bym mogla to bym go schrupala!!!!

wczoraj zostawiłam Filipa z babcią na 3 godziny i później na 2 z M i wieczorem zacałowałam Filipa całego bo byłam nienasycona ,tak bardzo go KOCHAM!i Z KAŻDYM DNIEM CORAZ BARDZIEJ!!!

Odnośnik do komentarza

e2e2
gizmiatko
dodam ze pokarm stracialam z nerwow kiedy mały byl w spzitlau, i juz stracialam wiare ze pokarm bedzie i wzielam tabletki no i traz nie wiem co robic a chicalabym karmic piersia :(

ja bym ze dwa dni odciągała pokarm i wylewała,oczywiście odstaw tabletki od razu!!!

tez tak zrobie :] teraz pije pare szklanek wody i herbtke jakas ziolowa, meza po karmi wyslalam , ojj chcialabym karmic chocby tylko po to zeby mały sie dopajał.

po prostu Kaśka :kura:

nasz synek -blog

Odnośnik do komentarza

W sobotę miałam iść na koko jumbo ale nici z imprezki.Mój Filip od samego popołudnia strasznie pierdział,stękał i wiedziałam że coś będzie nie tak!przed wieczorem zaczął się koncert życzeń,płakał strasznie i do tego stękał tak bardzo że nie wiedziałam co robić,ewidentny problem z kupą.Pojechałam po czopki glicerynowe do apteki i nawet ona nie zadziałały bo tak strasznie był napięty że nie mogłam mu czopka wsadzić!!!Po niedługim czasie strzelił 4 nieduże kupy,ale co się namęczył przy tym.Tak więc nie mogłam go zostawić na noc samego!Na szczęście w nocy spał dobrze a w niedziele przeszło zupełnie.pomimo tego i tak pojechałam w poniedziałek do lekarza.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...