Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

gizmiatko
ale super bbaski :] dziewczyny ja znow z problemem, mianopwicie pokarm w piersiach mi wraca,stracilam ze stresu a teraz mam ale wzielam 4 tableki anty i nie wiem co teraz :(

Jak takie zwykłe dwuskładnikowe, to chyba nie można karmić :/ Ale nie wiem jak długo te hormony utrzymują się w organizmie. Może spróbuj jakiegoś lekarza zapytać kiedy można zacząć karmienie.

Odnośnik do komentarza

Daffodil
gizmiatko
ale super bbaski :] dziewczyny ja znow z problemem, mianopwicie pokarm w piersiach mi wraca,stracilam ze stresu a teraz mam ale wzielam 4 tableki anty i nie wiem co teraz :(

Jak takie zwykłe dwuskładnikowe, to chyba nie można karmić :/ Ale nie wiem jak długo te hormony utrzymują się w organizmie. Może spróbuj jakiegoś lekarza zapytać kiedy można zacząć karmienie.

no wąłsnie jest cos takiego, ze to pierwsze opakowanie i pierwsze tabletki, pokarm mi wrocil ale nie zalewa mnie jakos tylko sie saczy i zastanawiam sie czy nie wziasc i nie odstawic ich i zaczac odciagac pokarm i go wylewac, na probe przystailam małego do piersi no i ciagnol ocyzwiscie nic nie leciało to rpzestal ale i tak w sozku jestem ce ciagnol bo nigdy przy piersi nie byl !

po prostu Kaśka :kura:

nasz synek -blog

Odnośnik do komentarza

ja po lekarzu noi jestem w szoku to nic takiego!!! sluz , zileone kupy to wszytsko jest normalne przy karmieniu piersia !! a ta krewka to powiedzial ze dla niego to zadna krewka !! ze to wszytsko jest w normie no niew iem bardzo mu ufam tym bardziej ze jest specjalista gastrologiem i nawet ksiazke napisał o kupkach niemowlat ale wychodzi na to ze jestem hipochondryczka no nie wiem jutro odbieram wyniki z kupy (robilam tez na obecnosc krwi w kuce ) no to zobaczymy

Odnośnik do komentarza

mama2
Mama2cor a my wczoraj w lodzi maksia na poczcie przebierali bo sie zesrał az po sama szyje :36_11_20:

Mój Kuba też ostatnio kupę chomikuje. Z reguły robi raz dziennie rano, ale przez sobotę i niedzielę zbierał i jak w poniedziałek walnął, to myślałam, że padnę. Wylazła nogawkami, na plecach miał i nawet na brzuchu była. Aż dziwne, że mu uszami nie poszło :)

Odnośnik do komentarza

mama2
ja po lekarzu noi jestem w szoku to nic takiego!!! sluz , zileone kupy to wszytsko jest normalne przy karmieniu piersia !! a ta krewka to powiedzial ze dla niego to zadna krewka !! ze to wszytsko jest w normie no niew iem bardzo mu ufam tym bardziej ze jest specjalista gastrologiem i nawet ksiazke napisał o kupkach niemowlat ale wychodzi na to ze jestem hipochondryczka no nie wiem jutro odbieram wyniki z kupy (robilam tez na obecnosc krwi w kuce ) no to zobaczymy

Skoro to specjalista, to wie co robi. Ja bym zaufała, w końcu komuś trzeba :)
Super, że to nic poważnego.

Odnośnik do komentarza

gunia43
A oto moje dziecko w trzech odslonach:
[ATTACH]11577[/ATTACH][ATTACH]11578[/ATTACH][ATTACH]11579[/ATTACH]
Musze Wam powiedziec, ze coraz bardziej jestem zakochana w moim synku. Jak bym mogla to bym go schrupala!!!!

Maksio sliczny chłopczyk, jakie ma ładne błękitne oczka :) A pierwsze foto, ło matko, jaki słodki bezzębny uśmiech :D

http://www.suwaczek.pl/cache/4087228f40.png

Odnośnik do komentarza

mama2corun
Guniu cena za niemowle chyba dlatego taka ze do samolotu na poklad ponoc mozna i wozek i fotelik i 10 kg podrecznego bagazu.

NO ja mam nadzieje, bo inaczej to yb bylo przegiecie. Musze zadzwonic na infolinie, bo tak wlasnie sie zstanawialam co z fotelikiem...
Generaknie to i tak nieduzo jak za samolot no ale zeby wiecej za Maksia niz za nas.

Odnośnik do komentarza

Daffodil
gizmiatko
dodam ze pokarm stracialam z nerwow kiedy mały byl w spzitlau, i juz stracialam wiare ze pokarm bedzie i wzielam tabletki no i traz nie wiem co robic a chicalabym karmic piersia :(

Ja bym odciągała laktatorem i wylewała przez 2-3 dni. A później to już chyba można przystawić.

mama2
gizmiatko
dodam ze pokarm stracialam z nerwow kiedy mały byl w spzitlau, i juz stracialam wiare ze pokarm bedzie i wzielam tabletki no i traz nie wiem co robic a chicalabym karmic piersia :(

odstaw tabletki odciagaj pokarm i po jakims czasie (tu zapytaj najlepiej lekarza po jakim ) przystaw malego do piersi
no włąsnie sie tez nad tym zastanawiam. To teraz pytanie wiem ze to na inne forum, ale jakie sposodby macie zeby pokarm woricl na dobre wiecie zeby bylo go wiecej ? podobno karmi dobre -ale takei zwykle czy .....?

po prostu Kaśka :kura:

nasz synek -blog

Odnośnik do komentarza

gizmiatko
Daffodil
gizmiatko
dodam ze pokarm stracialam z nerwow kiedy mały byl w spzitlau, i juz stracialam wiare ze pokarm bedzie i wzielam tabletki no i traz nie wiem co robic a chicalabym karmic piersia :(

Ja bym odciągała laktatorem i wylewała przez 2-3 dni. A później to już chyba można przystawić.

mama2
gizmiatko
dodam ze pokarm stracialam z nerwow kiedy mały byl w spzitlau, i juz stracialam wiare ze pokarm bedzie i wzielam tabletki no i traz nie wiem co robic a chicalabym karmic piersia :(

odstaw tabletki odciagaj pokarm i po jakims czasie (tu zapytaj najlepiej lekarza po jakim ) przystaw malego do piersi
no włąsnie sie tez nad tym zastanawiam. To teraz pytanie wiem ze to na inne forum, ale jakie sposodby macie zeby pokarm woricl na dobre wiecie zeby bylo go wiecej ? podobno karmi dobre -ale takei zwykle czy .....?

Karmi kawowe najlepsze w smaku, a na laktację wszystko jedno które :)
I stymulacja laktatorem metodą 7-5-3. Odciągasz każdą pierś najpierw 7 minut, potem każdą 5 minut i na koniec po 3 minuty. Ja jak miałam kryzys laktacyjny, to robiłam to nawet co półtorej godziny. Im częściej, tym lepiej.
I oczywiście pij dużo, nawet do 3 litrów dziennie.

Odnośnik do komentarza

mama2
ja po lekarzu noi jestem w szoku to nic takiego!!! sluz , zileone kupy to wszytsko jest normalne przy karmieniu piersia !! a ta krewka to powiedzial ze dla niego to zadna krewka !! ze to wszytsko jest w normie no niew iem bardzo mu ufam tym bardziej ze jest specjalista gastrologiem i nawet ksiazke napisał o kupkach niemowlat ale wychodzi na to ze jestem hipochondryczka no nie wiem jutro odbieram wyniki z kupy (robilam tez na obecnosc krwi w kuce ) no to zobaczymy

no widzisz a tak sie martwiłaś dobrze że to nic takiego. a my mamy jesteśmy zawsze przewrażliwione w końcu chodzi o nasze dzieci

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

Daffodil
gizmiatko
Daffodil

Ja bym odciągała laktatorem i wylewała przez 2-3 dni. A później to już chyba można przystawić.

mama2

odstaw tabletki odciagaj pokarm i po jakims czasie (tu zapytaj najlepiej lekarza po jakim ) przystaw malego do piersi
no włąsnie sie tez nad tym zastanawiam. To teraz pytanie wiem ze to na inne forum, ale jakie sposodby macie zeby pokarm woricl na dobre wiecie zeby bylo go wiecej ? podobno karmi dobre -ale takei zwykle czy .....?

Karmi kawowe najlepsze w smaku, a na laktację wszystko jedno które :)
I stymulacja laktatorem metodą 7-5-3. Odciągasz każdą pierś najpierw 7 minut, potem każdą 5 minut i na koniec po 3 minuty. Ja jak miałam kryzys laktacyjny, to robiłam to nawet co półtorej godziny. Im częściej, tym lepiej.
I oczywiście pij dużo, nawet do 3 litrów dziennie.
o nie słyszalam o tej metodzie 7 5 3 , juz sie zabieram za minutówki, ojj jak sie ciesze ze moze bede mogła karmic :]

po prostu Kaśka :kura:

nasz synek -blog

Odnośnik do komentarza

Daffodil
mama2
ja po lekarzu noi jestem w szoku to nic takiego!!! sluz , zileone kupy to wszytsko jest normalne przy karmieniu piersia !! a ta krewka to powiedzial ze dla niego to zadna krewka !! ze to wszytsko jest w normie no niew iem bardzo mu ufam tym bardziej ze jest specjalista gastrologiem i nawet ksiazke napisał o kupkach niemowlat ale wychodzi na to ze jestem hipochondryczka no nie wiem jutro odbieram wyniki z kupy (robilam tez na obecnosc krwi w kuce ) no to zobaczymy

Skoro to specjalista, to wie co robi. Ja bym zaufała, w końcu komuś trzeba :)
Super, że to nic poważnego.

no dokladnie komus trzeba ... no to powrot do lodzi w patek a jutro szczepimy maksika

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...