Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

lutka
Daffo a kiedy zaczynacie?

juz kiedys pytalam, ale nie znalazlam odp. pierwsze skoczki podajecie na łyżeczce czy w butli?

fajna sprawa na pierwsze ząbki

2 gryzaki dziąsełko - zieleń/niebieski - [Tommee Tippee] - Nasze

Jak tylko Kuba skończy 4 miesiące, to ostro ruszamy :) Kiedyś myślałam, że będę czekać pół roku, tak jak zalecają przy karmieniu cycem, ale nie wytrzymam aż tyle. Poza tym nie widzę sensu, żeby czekać aż tak długo. Absolutnie nie neguję tych zaleceń, bo skoro mądre głowy twierdzą, że tak jest najlepiej, to pewnie jest, ale ja osobiście czuję, że Kuba już na nowości jest gotowy. Piersią będę go dalej karmić, więc nie wydaje mi się, żeby coś stracił, jeśli raz czy dwa razy dziennie zamiast cyca podam mu coś innego.

Odnośnik do komentarza

Daffodil
lutka
Daffo a kiedy zaczynacie?

juz kiedys pytalam, ale nie znalazlam odp. pierwsze skoczki podajecie na łyżeczce czy w butli?

fajna sprawa na pierwsze ząbki

2 gryzaki dziąsełko - zieleń/niebieski - [Tommee Tippee] - Nasze

Jak tylko Kuba skończy 4 miesiące, to ostro ruszamy :) Kiedyś myślałam, że będę czekać pół roku, tak jak zalecają przy karmieniu cycem, ale nie wytrzymam aż tyle. Poza tym nie widzę sensu, żeby czekać aż tak długo. Absolutnie nie neguję tych zaleceń, bo skoro mądre głowy twierdzą, że tak jest najlepiej, to pewnie jest, ale ja osobiście czuję, że Kuba już na nowości jest gotowy. Piersią będę go dalej karmić, więc nie wydaje mi się, żeby coś stracił, jeśli raz czy dwa razy dziennie zamiast cyca podam mu coś innego.

jestem tego samego zdania, jesli dziecko jest chętne to super. A to zalecenie dot 6 mca to myslę (hehe tak sobie interpretuję), ze chodzi o to ze do tego czasu nie ma potrzeby bo mleko mamy wystarcza, ale nic nie stoi na przeszkodzie zeby wczesniej próbować.

Odnośnik do komentarza

Kamidianka
Daffodil
lutka
No a gdzie fotoreportarz z wycieczek? :)

No to wklejam co nieco :)

[ATTACH]11429[/ATTACH] [ATTACH]11430[/ATTACH] [ATTACH]11431[/ATTACH] [ATTACH]11432[/ATTACH] [ATTACH]11433[/ATTACH]

Foty surper!
Kubuś ma myrotki hehe, jak Lenka.
Ładną bluzkę masz :) A Twój mąż jak młodzieniaszek wygląda.

A co to są myrotki??
M. rzeczywiście wygląda na 20, a nie 28 :)

Odnośnik do komentarza

Daffodil
Kamidianka
Daffodil

No to wklejam co nieco :)

[ATTACH]11429[/ATTACH] [ATTACH]11430[/ATTACH] [ATTACH]11431[/ATTACH] [ATTACH]11432[/ATTACH] [ATTACH]11433[/ATTACH]

Foty surper!
Kubuś ma myrotki hehe, jak Lenka.
Ładną bluzkę masz :) A Twój mąż jak młodzieniaszek wygląda.

A co to są myrotki??
M. rzeczywiście wygląda na 20, a nie 28 :)

Hehe, zapomniałam, że to nie musi być powszechnie znane i używane słowo. Myrotki to gilganie, w tym przypadku pod stopkami :D

http://www.suwaczek.pl/cache/4087228f40.png

Odnośnik do komentarza

lutka
ale pustki, wpadlam się poskarżyć. Ciocia sie na mnie obraziła, bo nie zaprosiłam jej na chrzciny. Poszłam 3 dni temu przeprosić ją za to ze nie zapraszam jej na chrzciny, bo bedzie i tak dużo osób a zapraszamy tylko rodziców, rodzeństwo i chrzestnych (mozliwe ze będzie chrzestny P. który robił mu za ojca po smierci jego taty). No i nie zrozumiała. ech.

olej ja, jesli poszlas przeprosic i wytlumaczyc, a do niej mimo to nie dotarlo, to chyba nie bedziesz lopata do glowy rozumu ciotce wsypywala. Co za ludziska, matkooo.

Ja dzis rozmawialam z mama na temat chrztu, bo chce do niej pojechac w przyszlym tygodniu. Mialam nie chrzcic malej (jestem ateistka) ale moje corki chca ja ochrzcic, wiec zrobie to, a ze mama pracuje w Polskim domu opieki, wiec maja polski kosciol. Bedzie to bardzo kameralna imprezka. Pojdziemy do kosciola spacerkiem tylko z corkami (matki chrzestne) i moimi rodzicami. Nawet nie bede kupowala specjalnych ciuszkow dla Mii. Ubiore ja w biala sukienusie.

http://www.suwaczki.com/tickers/ojxewn15stpumjv2.png

Odnośnik do komentarza

Kamidianka
Daffodil
Kamidianka

Foty surper!
Kubuś ma myrotki hehe, jak Lenka.
Ładną bluzkę masz :) A Twój mąż jak młodzieniaszek wygląda.

A co to są myrotki??
M. rzeczywiście wygląda na 20, a nie 28 :)

Hehe, zapomniałam, że to nie musi być powszechnie znane i używane słowo. Myrotki to gilganie, w tym przypadku pod stopkami :D

Aaa, to rzeczywiście ma :) Przyznaję, że nie znałam takiego określenia :)

Odnośnik do komentarza

Jola30
Witam ale cisza wszystkie pousypialy?:36_19_2:A my dzis wybralismy sie na wycieczke do lasu i o zgrozo zgubilismy sie na powaznie tak ze ponad 3 godziny szukalismy drogi no pieknie bo moj M.zbladzil , i upieral sie ze bedzie dobrze,oczywiscie a jak prosilam nie ta droga to nie posluchal:nerw:
Dobra zniak jak widac jestem chodz nawet zasieg w telefonie sie wykonczyl dobra musze go wykapac i jak zasnie zajrze na chwilke:36_19_2:

łomatko, ales sie pewnie najadla strachu. Faceci... Gdyby tylko swoich kobiet sluchali ;P

http://www.suwaczki.com/tickers/ojxewn15stpumjv2.png

Odnośnik do komentarza

isabela
lutka
ale pustki, wpadlam się poskarżyć. Ciocia sie na mnie obraziła, bo nie zaprosiłam jej na chrzciny. Poszłam 3 dni temu przeprosić ją za to ze nie zapraszam jej na chrzciny, bo bedzie i tak dużo osób a zapraszamy tylko rodziców, rodzeństwo i chrzestnych (mozliwe ze będzie chrzestny P. który robił mu za ojca po smierci jego taty). No i nie zrozumiała. ech.

olej ja, jesli poszlas przeprosic i wytlumaczyc, a do niej mimo to nie dotarlo, to chyba nie bedziesz lopata do glowy rozumu ciotce wsypywala. Co za ludziska, matkooo.

Ja dzis rozmawialam z mama, bo chce do niej pojechac w przyszlym tygodniu na temat chrztu. Mialam nie chrzcic malej (jestem ateistka) ale moje corki chca ja ochrzcic, wiec zrobie to, a ze mama pracuje w Polskim domu opieki, wiec maja polski kosciol. Bedzie to bardzo kameralna imprezka. Pojdziemy do kosciola spacerkiem tylko z corkami (matki chrzestne) i moimi rodzicami. Nawet nie bede kupowala specjalnych ciuszkow dla Mii. Ubiore ja w biala sukienusie.

Isabela dobrze, ze zrobisz to po swojemu. Bardzo to szanuję i doceniam.

http://www.suwaczek.pl/cache/4087228f40.png

Odnośnik do komentarza

isabela
Jola30
Witam ale cisza wszystkie pousypialy?:36_19_2:A my dzis wybralismy sie na wycieczke do lasu i o zgrozo zgubilismy sie na powaznie tak ze ponad 3 godziny szukalismy drogi no pieknie bo moj M.zbladzil , i upieral sie ze bedzie dobrze,oczywiscie a jak prosilam nie ta droga to nie posluchal:nerw:
Dobra zniak jak widac jestem chodz nawet zasieg w telefonie sie wykonczyl dobra musze go wykapac i jak zasnie zajrze na chwilke:36_19_2:

łomatko, ales sie pewnie najadla strachu. Faceci... Gdyby tylko swoich kobiet sluchali ;P

U nas ja zawsze za przewodnika robię. Siedzę z atlasem i czytam mapę. Dzisiaj też szukaliśmy najkrótszej drogi, ale w sumie ok. 100 km w jedną stronę zrobiliśmy. Matko, jakbym wiedziała, że to tak daleko, to byśmy gdzieś bliżej podskoczyli.

http://www.suwaczek.pl/cache/4087228f40.png

Odnośnik do komentarza

isabela
Kamidianka
isabela
aaaa widze, ze nowe zdjecia maluszkow :) i mamusiek no i tatuskow. Rozkosznie :)

Cudne zdjątko :)
Wszystkiego naj dla Mii z okazji skończenia 3-ech miesięcy :D:D

Dziekuje Kamidianka, ten suwaczek cos zle pokazuje, urodzilam Mie 10 maja, ale nie bede juz zmieniala.

Za parę minut już 10-ty sierpnia, więc prawie trafiłam :D

http://www.suwaczek.pl/cache/4087228f40.png

Odnośnik do komentarza

Daffodil
Kamidianka
Daffodil, zapomniałam spytać, to wózek czy nosidło na adapterze?

Fotelik samochodowy na adapterach. Jak gdzieś jedziemy samochodem, to z reguły nie zabieramy gondoli. No chyba, że planujemy baaardzo długi spacer.

No właśnie u nas jest problem z zabraniem wózka, bo gondola kobylasta i pół auta zajmuje, a stelaż ledwo do bagażnika wchodzi. Ale już w tym tygodniu spacerówkę wypróbujemy.

http://www.suwaczek.pl/cache/4087228f40.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...