Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

katja79
hej hej babeczki wróciłam!!!!
oj tesknilo mi sie za Wami jeju nigdy bym nie pomyslala ze bede tesknic za kumpelami z forum internetowego a tu proszę...
mialo mnie nie byc trzy tyg ale tesciowa zrobila nas w trąbę i wrócilismy juz teraz, Maja jest przecudna smieje sie coraz wiecej i tak sie rozgadala ze szok no i w koncu swobodnie manewruje łapkami przy buzi to o co sie martwiłam.... nie wiem tylko co z ta kupa bo cały czas jest ze sluzem i chyba popedze do lekarza bo i jakas taka rzadka wtedy pani dr tłumaczyla to upalami ale jakos mi sie nie wydaje bo upałów nie ma a kupa bez zmian ehhh.
tych dwutygodniowych zaleglosci za chiny nie nadrobie mam nadzieje ze wszystko u Was ok widze ze mama2 masz na koncie niezła imprę super foteczki wstawilas kochana no i po raz kolejny pisze ze wyglądasz bosko no i mój zięciunio jak urósł:smile_jump: ja mam wesele we wrzesniu i juz sie zastanawiam jak my tam sie z Maja odnajdziemy bo oczywiscie z butlą nie zaskoczyła:lup:
no i Daffodil juz Rabkę zaliczyliscie mam nadzieje ze Kubełek dał sie zrelaksowac rodzicom:36_1_1:

ciekawa jestem jak Wasze robaczki co juz potrafia ja ostatnio przeczytalam artykuł o wczesniakach i stwierdzilam ze moja niunia jest troszkę w tyle chociazby z tymi łapkami Wasze bobasy juz dawno łapki do buzi pchaja a mojej udaje sie to dopiero od tygodnia ale podobno to sie wyrówna(oczywiscie bardzo w to wierze) no i napisze jeszcze ze Maja slini sie ostatnio jak najeta... slina leci po brzuchu... wszystkie bluzki mokre po 15 min:lup:
czyzby to juz na zabki????

Nie, na ząbki jeszcze trochę za wcześnie, ale właśnie tak koło 3 miesiąca dzieciaki się ślinią strasznie. Coś tam kiedyś czytałam, że ślinianki zaczynają intensywniej pracować, bobasy nie nadążają z przełykaniem, już nie pamiętam dokładnie, ale na pewno jest to normalne :)
A z tą butlą to rzeczywiście masz problem, bo się od Majki nawet na chwilę nie uwolnisz.
Kubek na szczęście nie ma z tym problemu. Na wakacjach zdarzyło się, że raz na parę dni sztuczne dostał, jak na przykład podniósł raban, jak byliśmy w trakcie obiadu :what: A tak się jeszcze nie wyluzowałam, żeby cyca w knajpie wyciągać :hahaha:
A dzisiaj wytrąbił z butli swoją pierwszą herbatkę :8_2_96: Tylko zrobiłam błąd, bo dałam mu ją zaraz po zabawie gryzaczkiem i jak zobaczył butelkę z czymś kolorowym, to stwierdził, że to kolejna zabawka i za wszelką cenę chciał sobie sam trzymać, dzięki czemu prawie dźgnął się smokiem w oko :glass: Ale wytrąbił 90 ml i był szczęśliwy jak nigdy :)

Odnośnik do komentarza

katja79
Ewciaa
pat-k

ja dostalam 5 jednostek oksytocyny, zanim zrobili mi cesarke. i to wlasciwie moj M razem z polozna ublagali lekarza.

a nie mialam okazji wam napisac, bylam u gina ostatnio, tego, ktory mial dyzur przy porodzie (bo jak cos spartolil, to niech teraz swoje bledy naprawia) i dowiedzialam sie, ze te badania postepu rozwarcia tak potwornie bolaly, bo robili mi za kazdym razem masaz szyjki macicy! i nie uprzedzili mnie. wscieklam sie, potraktowali mnie jak przedmiot. zupelnie inaczej podchodzilabym do tego bolu, gdybym sie nastawila i wiedziala o co chodzi. a tak bylam w szoku, ze zwykle badanie ginekologiczne a tak potwornie boli

patka wiem jaki to ból tez miałam masarz szyjki....okropne uczucie

oj tak ja tez mialam ten cholerny masaz kurcze moim zdaniem trudno to nazwac masazem tylko wewnetrznym rozdzieraniem myslalam ze fajtnę z bólu.

Ja tak się zastanawiam, bo mnie nikt nic o masażu nie mówił, ale badali mnie chyba z kilkanaście razy i za każdym razem miałam wrażenie, że się przekręcę. Chyba aż tyle razy by mnie nie masowali??

Odnośnik do komentarza

mama2corun
Olenka w dzien sama potrafi zasnac ale spi po pol godz dwa razy dziennie nawet na podworku juz tak dlugo niespi:what: a to kilka fotek z czasu kiedy mnie niebylo
no i Ola juz spi pewnie kolo polnocy dam jej cyca jak bede zmieniac pieluche wczoraj tak zrobilam i potem spala do 7 godzinke zemna pogadala a jak zaczela mialczec to sru do lozeczka i pokrecila sie trosze i zasnela pobudka ostateczna o 9.30
na zdjeciach to moja siostra moja bratanica oczywiscie Oliweczka Olenka w wozku i ja :) a Ola juz sie obudzila zdjecia tak dlugo sie wczytuja spala pol godz.

Ech... wszystkie dziewuchy w Waszej rodzince ekstra wyglądają.

Odnośnik do komentarza

Daffodil
To ja Was teraz pomęczę zdjęciami :)
Mam ponad 600, więc cieszcie się, że wszystkich nie wklejam :hahaha:

[ATTACH]11327[/ATTACH] [ATTACH]11328[/ATTACH] [ATTACH]11329[/ATTACH] [ATTACH]11330[/ATTACH] [ATTACH]11331[/ATTACH]

no proszę, istny relaks, mama szczęsliwa, Kubelek szczesliwy, to się nazywa raj :)

Odnośnik do komentarza

Daffodil
I część ostatnia:

[ATTACH]11341[/ATTACH] [ATTACH]11342[/ATTACH] [ATTACH]11343[/ATTACH] [ATTACH]11344[/ATTACH] [ATTACH]11345[/ATTACH]

kurde paznokcie zrobione, nowa kiecka, zaczynam sie czuć jak kura domowa:what: i nadal nie widze podobieństaw Kuby do żadnego z Was. Co mówi większość??

Odnośnik do komentarza

Daffodil
Kamidianka
Daffodil
[attach]11332[/attach] [attach]11333[/attach] [attach]11334[/attach] [attach]11335[/attach] [attach]11336[/attach]

Świetna mamusia i synuś :D
Kolor włosów masz soczysty i głęboki i ładne włosy :)

Chyba niedługo wrócę do blondu, bo mnie M. podpuszcza :) A niech się nacieszy, zanim całkiem wyłysieję :36_33_15:

i mnie się bardzo w blondzie podobalaś :)

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
lutka
Ewciaa

to zdiecie z wesela....ah jakbym poszła na wesele jeszcze...ale niesety moja kuznka odwołała wesele i następne mamy dopiero 17 pażdziernika

dawaj ploteczki, czemu odwolane???

ona ma 19 lat i wapdła z chłopakiem urodziła synka w styczniu ślub miał być 4 września ale chłopak (ma 21 lat) znalazł sobie inna panne i zostawił ich, chce dawać na utrzymanie małego i tyle

niestety częste zachowanie szczeniaka :/

Odnośnik do komentarza

mama2corun
Witam dziewczyny widze ze wspominacie porod ehh ja to nawet niemysle o swoim koszmarze... A co do masazu szyjki to cieszcie sie ze mialyscie i pomogl ja blagalam o masaz o znieczulenie o cesarke o cokolwiek bylo mozna a i nic zostawiali mnie sama sobie dwa razy dostalam morfine ktora dzialala na 2 godz to przynajmniej tyle mialam na zregenerowanie sil a wiadomo ze to narkotyk i moglo dziecku albo mnie zaszkodzic.a co do cc to tym w pl zazdroszcze bo korcze przynajmniej jakies decyzje byly u was podejmowane bo u mnie co 52 godz w bolu i znieczulenie ktore niezadzialalo moze gdyby wczesniej mi podali to by podzialalo a tak to gowno.jednym slowem ciesze sie ze mam to za soba i tyle.i napewno juz tu nigdy niebede rodzic!!!!!!!!

A tak z nowosci to olenka jakas marudna a mi sie wydaje ze brzuszek ja boli bo czestotliwosc kupki sie zwiekszyla i taka zadka i pod zielonkawy kolor podchodzi...u mnie kiepsko z apatytem :( i niewiem juz co robic :( zeby jesc a i wlosy mi wypadaja garsciami :( dlatego obcinam.

to jakies popiepszone, dac morfinę a nie przyspieszyc porodu - nienormale.

Odnośnik do komentarza

lutka
Daffodil
I część ostatnia:

[ATTACH]11341[/ATTACH] [ATTACH]11342[/ATTACH] [ATTACH]11343[/ATTACH] [ATTACH]11344[/ATTACH] [ATTACH]11345[/ATTACH]

kurde paznokcie zrobione, nowa kiecka, zaczynam sie czuć jak kura domowa:what: i nadal nie widze podobieństaw Kuby do żadnego z Was. Co mówi większość??

Zdecydowana większość, a nawet nie wiem czy nie wszyscy, twierdzą, że bardziej do taty podobny.

Odnośnik do komentarza

My dzisiaj na długiej wycieczce, zrobiliśmy ze 140 kilosów. Ale Lenka zadowolona, w aucie spała, potem się śmiała w głos. Nawaliła ładną kupkę i tym przywitała nowe miasto, do którego zajechaliśmy hehe.
Potem na działkę. Poniżej pokazuję ulubioną pozę do spania na działce. Moje dziecko lubi ciszę i zaciemnienie hehe.

http://www.suwaczek.pl/cache/4087228f40.png

Odnośnik do komentarza

Daffodil
katja79
Ewciaa

patka wiem jaki to ból tez miałam masarz szyjki....okropne uczucie

oj tak ja tez mialam ten cholerny masaz kurcze moim zdaniem trudno to nazwac masazem tylko wewnetrznym rozdzieraniem myslalam ze fajtnę z bólu.

Ja tak się zastanawiam, bo mnie nikt nic o masażu nie mówił, ale badali mnie chyba z kilkanaście razy i za każdym razem miałam wrażenie, że się przekręcę. Chyba aż tyle razy by mnie nie masowali??

możliwe że tak chciali przyspieszyć ja miałam masarz 2 razy

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

Nie pamiętak która mowila o kupkach ze sluzem, ale moj lekarz ( ten ktoremu ufam) twierdzi ze to czeste zjawisko przy grzybku. Możecie spróbowac zasugerowac to lekarzowi, najwyzej wykluczy.

Antybiotyk chyba trafiony, bo brzuszek dużo ładniejszy :) I M wraca jutro rano :) zostaje najprawdopodobniej do chrzcin tj do 29 :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...