Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

gunia43
jola22
gunia43
A moja kolezanka dzisiaj byla madrala a ja mowie - nie bierz go na rece bo sie boi ostatnio a ona a niech sie przyzwyczaja i go wzeila z kolyski jak sei obudzil i ryk. No to ja jej ze niech go da bo on sie boi a ona znow ze niech sei przyzwaczaja. No i patrze na mje dziecie a on ta minka i jak ryczec juz na powaznie zaczal a ona ze nimam zostawic (!!!) bo on sie przyzwyczai (WWWRRRR!!!) a ja jej ze nie lubie jak moje dziecjko placze a na to ona znow ze ja denerwuje jak dzeici sa tak wychowane ze sie boja obycch i tylko maminej sie spudniy trzymaja. madrala! A ja jej w koncu wzielam Maksia. A on tk sie juz wybil po tej pobudce strasznej ze nie umial sie uspaokoic i jak ja widzial to sie ani do neja ni do nas juz nie smial i marudny byl.
Noz cholera! Przez takie niech sie przyzwyczai musielismy malegow koncu w nosidlo i moj M musial zrobic rudne po deptaku zeby dziecko ten horror zapomialao. A taki mial humor dziesiaj i grzeczny i w ogole do rany a przyjdzie i stosuje swoje sposoby jak do swojego dziecka. A moje dziecko sie boi i juz. I potem uspakajac trzeba a po co. nie mogla poczekac. teraz juz bedzie nauczka. I dla niej i dla mnie zeby nie dac do Maksia podchodzic. Niech se przezwyczaja swoje dziecko. MOje jest inne i koniec i kropka. Ech!!!!
Troche chaotycznie ale sie spiesze do M.

Jola30, Isabela - no piekne te Wasze kruszyny.

reszte nadrobie jutro! Ciao!!!!

Gunia nie obraz się ale głupia cipa z twojej koleżanki........biedny Maksik.
Witam sie poniedzialkowo :-)

Jola22 - tak w ogole to ona jest bardzo fajna, ale wczoraj to sie wkurzylam. Na szczescie Maksio po spacere z tata doszedl do siebie i byl radosny az do konca dnia, kiedy usnal.
No i mam nadzieje, ze przez takie glupie zachowanie nie bedzie mialo dziecko teraz do niej urazu. Nastepnym razem jak ja zobaczy to sie nie zdziwie jak sei rozryczy na sam widok, he, he!!!
To be able to post links or images your post count must be 20 or greater. You currently have 18 posts.

Please remove links from your message, then you will be able to submit your post.

dziewcyzny cos takiego mi sie pojawialo i nie umiem odpowiadac na forum !

chyba z dobre 5 minut probowalam wysac wiadomosc ! a najgorsze jest to ze angielskiego nie znam bo ja tylko pa ruski ! grrr

acha co do kawąłów a jaka jest tesciowa na 102 ?

100 metrów od domu, i 2 metry pod ziemia :cheess:

po prostu Kaśka :kura:

nasz synek -blog

Odnośnik do komentarza

isabela
hej dziewczynki :)
Jola, super fotki :) jak zawsze, wygladasz kwitnaco !!!!
witamy kolejna nowa mamusie

A to moja Mia, najnowsze fotki
Zaczne od pierwszej, specjalnie dla Joli30 Daga pamietala o Twoim poscie, gdy pisalas, ze nasze dzieci beda juz zuly gumy, a Twoj Nikus bedzie wciaz na wodzie i mleku, hehehheh - fotka specjalnie dla Ciebie ;)

usmiech ma rozbrajający!!! przesliczna dziewczynka, bedzie trzeba na nia uważać:super:

Odnośnik do komentarza

Jola30
isabela
hej dziewczynki :)
Jola, super fotki :) jak zawsze, wygladasz kwitnaco !!!!
witamy kolejna nowa mamusie

A to moja Mia, najnowsze fotki
Zaczne od pierwszej, specjalnie dla Joli30 Daga pamietala o Twoim poscie, gdy pisalas, ze nasze dzieci beda juz zuly gumy, a Twoj Nikus bedzie wciaz na wodzie i mleku, hehehheh - fotka specjalnie dla Ciebie ;)

witam mamuska ale mnie rosmieszylas a co nie jest tak?
Mia Slicznoisci jak Wy lapiecie takie usmiechy ja to mam z tym problem czesciej zlapie mi sie grymas lub rozdarciuch Och Isabella trace cierpliwosc do Nikiego :cheess:

nic nie trac, albo trac najrzadziej jak się da, bo takie dziecko Ci sie trafilo i nic ztym nie zrobisz. Moj tez dzis dał mi popalić a dzien dopiero sie zaczał _ juz ze 2 razy straciłam cierpliwosć :/

Odnośnik do komentarza

gizmiatko
gunia43
jola22

Gunia nie obraz się ale głupia cipa z twojej koleżanki........biedny Maksik.
Witam sie poniedzialkowo :-)

Jola22 - tak w ogole to ona jest bardzo fajna, ale wczoraj to sie wkurzylam. Na szczescie Maksio po spacere z tata doszedl do siebie i byl radosny az do konca dnia, kiedy usnal.
No i mam nadzieje, ze przez takie glupie zachowanie nie bedzie mialo dziecko teraz do niej urazu. Nastepnym razem jak ja zobaczy to sie nie zdziwie jak sei rozryczy na sam widok, he, he!!!
To be able to post links or images your post count must be 20 or greater. You currently have 18 posts.

Please remove links from your message, then you will be able to submit your post.

dziewcyzny cos takiego mi sie pojawialo i nie umiem odpowiadac na forum !

chyba z dobre 5 minut probowalam wysac wiadomosc ! a najgorsze jest to ze angielskiego nie znam bo ja tylko pa ruski ! grrr

acha co do kawąłów a jaka jest tesciowa na 102 ?

100 metrów od domu, i 2 metry pod ziemia :cheess:
gunia z kotrego dnia jest twoja pociecha ? bo kurdesz bardzo duzo umie oczywscie to na plus dla twojej pociechy nna nimus dla mojej ;/ Nataniel jest z 26 maja z dnia matki hihi
Mama2 -taaaak o takie cos mi chodzi , tylko do kamrienia sie to przydaje czy do czegos jeszcze?

Ile wasze dzieci potrafia nie spac "ciągiem"zetak powiem, moj juz 2 godizny nie spi i nie zapowiada sie zeby zasnoł ;]

po prostu Kaśka :kura:

nasz synek -blog

Odnośnik do komentarza

elus.dreptus
Lutka Mi polozna powiedziala ze balneum to zly pomysl bo jest na soi ktora moze uczulac ze najlepsze do oilatum albo emolium

kurde moze to to uczula??? ale plecy by mial obsypane, bo one sa w wodzie caly czas, a ma gładziuteńkie. Kuźwa głupieje już. Moze spróbuje dziś w oliatum? Miąłam juz olian, to po tygodniu sie wskończył taki wydajny :/

dzieki :*

Odnośnik do komentarza

gunia43
A moja kolezanka dzisiaj byla madrala a ja mowie - nie bierz go na rece bo sie boi ostatnio a ona a niech sie przyzwyczaja i go wzeila z kolyski jak sei obudzil i ryk. No to ja jej ze niech go da bo on sie boi a ona znow ze niech sei przyzwaczaja. No i patrze na mje dziecie a on ta minka i jak ryczec juz na powaznie zaczal a ona ze nimam zostawic (!!!) bo on sie przyzwyczai (WWWRRRR!!!) a ja jej ze nie lubie jak moje dziecjko placze a na to ona znow ze ja denerwuje jak dzeici sa tak wychowane ze sie boja obycch i tylko maminej sie spudniy trzymaja. madrala! A ja jej w koncu wzielam Maksia. A on tk sie juz wybil po tej pobudce strasznej ze nie umial sie uspaokoic i jak ja widzial to sie ani do neja ni do nas juz nie smial i marudny byl.
Noz cholera! Przez takie niech sie przyzwyczai musielismy malegow koncu w nosidlo i moj M musial zrobic rudne po deptaku zeby dziecko ten horror zapomialao. A taki mial humor dziesiaj i grzeczny i w ogole do rany a przyjdzie i stosuje swoje sposoby jak do swojego dziecka. A moje dziecko sie boi i juz. I potem uspakajac trzeba a po co. nie mogla poczekac. teraz juz bedzie nauczka. I dla niej i dla mnie zeby nie dac do Maksia podchodzic. Niech se przezwyczaja swoje dziecko. MOje jest inne i koniec i kropka. Ech!!!!
Troche chaotycznie ale sie spiesze do M.

Jola30, Isabela - no piekne te Wasze kruszyny.

reszte nadrobie jutro! Ciao!!!!

no kuźwa, co za kretynka, i jeszcze oddac nie chciała:36_2_39:

Odnośnik do komentarza

gizmiatko
Jola30

Witam nawa mame mam nadzieje ze zagoscisz u nas dluzej fajnie by bylo:36_3_13:a i coz to za sliczne nietuzinkowe imie dla synka :36_3_13:
witam rowniez

gunia43

Dzisiaj juz nie poradze ale jutro ci odpisze na posta, dzisiaj tylko tyle ze witam sedecznie i chetnie wsjo opisze ale nie nalezy porownywac dzieci bo mozna tylko sobie stresow przysporzyc. Wszystkie nasze pociechy rozwijaja sie w roznym tepie. Caluje i wspolczuje, ze tyle z synkiem musieliscie przejsc. Teraz mnieman ze wszystko juz dobrze :-)

dziekuje, opis przeczytalam, no to w porownaniu z wasza pociecha moj jest troche do tyłu.
ja sie zastanawiam czasem czy on słyszy i widzi, choc oczyma szuka swiatła, czasem jak jego tatus cos opowiada to sie patrzy naniego, moze nie patrzy sie na nas bo jest ciekawy siwata? co do słuchu to tez czasem głowe odwaraca do mowcy ale czy to nie przypadek?

badanie słuchu mamy dopiero w pazdzierniku :( oczy mial badane i pani doktos powiedziala ze jakies tam rozowe plamki ?? sa nie dosc ukrwione i ze za 6 tygodni kontrola, ale powiedziala zbey sie nie martwic ze to sie zawsze ukrwi, co kolwiek to jest.

Ja sie witam poniedziałkowo, dzis karmienie o 21:30 , 3:30 no i maly zacozl kwekac o 5 myslalam ze głodny ale z butli sicagnol 20 i poszedl spac, teraz tzn o 7:30 wydoił wsyztsko :]

gunia a zktorego maja jest twoja pociecha ?
Na pewno twoja dzidzia potrzebuje jeszcze czasu. W koncu jest wczesniaczkiem i to logiczne, ze jest ciut do tylu, bo przeciez krocej sie rozwijalo w brzuchu mamy i teraz musi duzo nadrobic. Bedzie dobrze a co do sluchu to u takich dzieci zmiany nastepuja gwaltownie i sama sie pewnei zdziwisz jak dziecko potrafi sie w ciagu tygodnia zmienic i jak duzo nauczyc. Trzymam kciuki. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza

gizmiatko
mama2
Gunia ale sie wsciekłam jak przeczytałam o twoje stuknietej kolezance !! Kuzwa ja bym jej dała dziecko predzej kopa w dupe !! Maksiorek jest kochany i wcale sie nie dziwie ze wystrasyl sie takiej jędzy

co do koleznaki guni mam takie samo zdanie co i ty !

dziewczyny czy mojemu synkowi przyda sie taki banan z materialu wype lniony do czegos ? kurcz enie umiem wytlumaczyc do konca o co mi chodzi, ten banan wyglada jak litera c i jest twardawa jakby w sordku byl zwiniety recznik w rolke i wsadzony do poszewki
To poducha do karmienia. Ja mam taki tylko dlugi wypelniony kuleczkami. Byl niezastapiony w czasie ciazy a teraz jako podparcie kiedy karmie na lezaco.

Odnośnik do komentarza

mama2
Moj Maksiorek zasnał wczoraj znow za PIERWSZYM razem !!ale kuzwa macia o 23.00 pierwsza pobudka potem 1.00 i 4.30 i tu kupa wyciskana do 5.00 a potem pospalismy jeszcze do 7.30 ostatnio jak byla u mnie kolezanka to mowi nie martw sie beda mu sie wydluzac te przerwy nocne a tu jak budzil sie o 1.00 1 raz tak teraz o 23.00 SUPER bedzie smiesznie jak pojde do pracy i bede musiała wstac 4 razy w nocy wroce z pracy z klaudia przysiasc do ksiazek zajac sie maksikiem ...braknie mnie

Elwira jak do Krakowa to 70 km od abrowy ! zapraszam! noi Jolcie z Julczka tez!!! :36_3_13:

Patka dobrze ze sie zameldowałas bo juz sie zastanawiałam co cie tak długo nie ma
Mama2 - E tam. Tak zle nie bezie. Maksio przeciez duzo postepow zrobil i generalnie ejst grzecznym dzieckiem. Do pazdziernika jeszcze Cie mile zaskoczy :-)

Dzieki dziewczyny za zrozumienie. Ale kolezanke musze wziasc w obrone - ona jest bardzo fajna i mozna zawsze na nia liczyc tylko wczoraj nie wiem czemu tak sie zachowala. Pewnie checi miala dobre tylko skutek byl inny. No ale sie wkurzylam to swoja droga. Nie lubie jak Maksio niepotrzebnie placze i od czasu kiedy go uczylam spac juz mu nie pozwalam tak plakac bo po co. Co innego jak marudzi czy cos ale jak widze zesie dziecko boi no to logiczne ze przeciez nie pozwole mu sie meczyc. I koniec kropka. W swoim czasie sie do ludzi przekona sam.

Odnośnik do komentarza

gizmiatko
gizmiatko
gunia43

Witam sie poniedzialkowo :-)

Jola22 - tak w ogole to ona jest bardzo fajna, ale wczoraj to sie wkurzylam. Na szczescie Maksio po spacere z tata doszedl do siebie i byl radosny az do konca dnia, kiedy usnal.
No i mam nadzieje, ze przez takie glupie zachowanie nie bedzie mialo dziecko teraz do niej urazu. Nastepnym razem jak ja zobaczy to sie nie zdziwie jak sei rozryczy na sam widok, he, he!!!

To be able to post links or images your post count must be 20 or greater. You currently have 18 posts.

Please remove links from your message, then you will be able to submit your post.

dziewcyzny cos takiego mi sie pojawialo i nie umiem odpowiadac na forum !

chyba z dobre 5 minut probowalam wysac wiadomosc ! a najgorsze jest to ze angielskiego nie znam bo ja tylko pa ruski ! grrr

acha co do kawąłów a jaka jest tesciowa na 102 ?

100 metrów od domu, i 2 metry pod ziemia :cheess:
gunia z kotrego dnia jest twoja pociecha ? bo kurdesz bardzo duzo umie oczywscie to na plus dla twojej pociechy nna nimus dla mojej ;/ Nataniel jest z 26 maja z dnia matki hihi
Mama2 -taaaak o takie cos mi chodzi , tylko do kamrienia sie to przydaje czy do czegos jeszcze?

Ile wasze dzieci potrafia nie spac "ciągiem"zetak powiem, moj juz 2 godizny nie spi i nie zapowiada sie zeby zasnoł ;]
No i wszystko jasne!!!!! MOj jest z 1 maja czyli miesiac prawie starszy. A przez ostatni miesiac to tyle sie zmienilo, ze hej!!!!

Odnośnik do komentarza

gunia43
gizmiatko
mam nadzieje ze uda mi sie wkleic foty ;] hyht oto nasz krasnal, chicalam wleic zdjecia jak byl zara zpo urodzeniu ale to zadna przyjemnosc ogladac takie 7 nieszczęśc na raz !

Jakie malenstwo.Talent do fotek to ktos tu ma :-) Sliczne.

ojj talentu to ja nie mam, podpatruje zdjecia na necie i cykam małemu, zeby miec fajna pamiątke:] dziekuje ze zdjecia sie podobuja:36_3_13:

po prostu Kaśka :kura:

nasz synek -blog

Odnośnik do komentarza

gizmiatko
gunia43
gizmiatko
mam nadzieje ze uda mi sie wkleic foty ;] hyht oto nasz krasnal, chicalam wleic zdjecia jak byl zara zpo urodzeniu ale to zadna przyjemnosc ogladac takie 7 nieszczęśc na raz !

Jakie malenstwo.Talent do fotek to ktos tu ma :-) Sliczne.

ojj talentu to ja nie mam, podpatruje zdjecia na necie i cykam małemu, zeby miec fajna pamiątke:] dziekuje ze zdjecia sie podobuja:36_3_13:

zdjecie z ta dupka słodkie:)))) a ta poducha słuzy do karmienia podpierania dzieciatka jak uczy sie siadac a tu zdjecie mojego w fasolce

Odnośnik do komentarza

gizmiatko
gunia43
jola22

Gunia nie obraz się ale głupia cipa z twojej koleżanki........biedny Maksik.
Witam sie poniedzialkowo :-)

Jola22 - tak w ogole to ona jest bardzo fajna, ale wczoraj to sie wkurzylam. Na szczescie Maksio po spacere z tata doszedl do siebie i byl radosny az do konca dnia, kiedy usnal.
No i mam nadzieje, ze przez takie glupie zachowanie nie bedzie mialo dziecko teraz do niej urazu. Nastepnym razem jak ja zobaczy to sie nie zdziwie jak sei rozryczy na sam widok, he, he!!!
To be able to post links or images your post count must be 20 or greater. You currently have 18 posts.

Please remove links from your message, then you will be able to submit your post.

dziewcyzny cos takiego mi sie pojawialo i nie umiem odpowiadac na forum !

chyba z dobre 5 minut probowalam wysac wiadomosc ! a najgorsze jest to ze angielskiego nie znam bo ja tylko pa ruski ! grrr

acha co do kawąłów a jaka jest tesciowa na 102 ?

100 metrów od domu, i 2 metry pod ziemia :cheess:

musisz miec wiecej niz 20 postow zeby wyslac zdjecie , masz wykasowac zdjecie i wtedy bedziesz mogła wyslac post ale widze ze juz ci sie udało

Odnośnik do komentarza

A ja musze powiedziec, ze coraz lepiej u mnie z laktacja. Co prawda malemu dalej nie starcza, ale za to jak do tej pory dzisiaj jeszcze go nie dokarmialam. Cycki sie wieksze zrobily wiec i mleka jest widac wicej. Wzielam w ruch laktator i jednak troche poskutkowalo.
Dzisiaj jakos odzyskalam wiare, ze Malego pokarmie jeszcze te trzy miesiace. Cyce pelniejsze. MOze i bez dokarmiania sie obejdzie :-) Kto wie...
Pogoda u nas nadal nie najlepsza. Ja nie wwiem co z tym latemw Hagen. Zalamac sie mozna, zwlaszcza ze na wakcje w tym roku nie jedziemy.

Odnośnik do komentarza

lutka
Ewciaa
lutka

no niestety, ale jeszcze czekam tydzień, te suche plamy mam smarowac parafina i patrzec czy zejdzie. Bo nie ma klopotow z brzuszkiem, tylko ta skorka taka nieładna .

a kto Ci zalecił ???

pediatra podczas dzisiejszego badanie przed szczepieniem. A tak wogóle to Synus wazy 5700 :)

a dlaczego tak zalecił ?? po wyglądzie skóry ??

sliczna waga :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

lutka
elus.dreptus

z reszta dla kazdej mamy jej dzieco jest najcudowniejsze

oj tak, ale tylko matka to rozumie :) a nawiasem powiedziawszy to dla majówek wszystkie nasze Słoneczka są cudowne i wyjątkowe bo wiekszośc znamy od pierwszych zdjęć USG.

no to czas na Szymka.

1. Małe zdziwko
2. Informacja dla malo spostrzegawczych: To nie E.T tylko Szymuś - choc podobny :D
3. Surfer jak się patrzy (:* dla E.)

słodkości:36_3_13:

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...