Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

dzikma
dzikma
jola22
Amelcia biedna ty kobietko - przeżyłaś dziś niezły stres i do tego ta alergia.
Kurcze my żeśmy się na krowim mleku wychowały a teraz dzieci maja na nie alergię.
Ślę buziaki.

Mama2 współczuje ci kobietko - na pewno jest Ci bardzo ciężko, a "przemiłe" panie pielęgniarki wcale ci w tym nie pomagają, ale już nie długo i Maksik będzie w domciu.
A usteczka to ma takie namiętne że szok.

Dzikma a ty biedulką jeszcze 2w1 – ale zobaczysz że już niedługo będziesz tuliła swoje maleństwo.
Ja też myślałam że się nie doczekam – a tu z nienacka mnie złapało.

mam nadzieję, ze kiedyś złapie, tylko wolałabym w domku, a nie tak na ulicy albo w busie :Oczko: to dziś po południu myślę, że mam wolną chwilę, niech Michaśka się ładuje na świat :Oczko:

Gratuluję Jolcia pierwszego spacerku ::): ja póki co, to jeżdżę wózkiem po pokoju w kółko :D sprawdzam jego zwrotność :P

no to chyba sobie wykrakałam poród, bierze mnie!!!!!!!!!!! :o_noo:

czop odłazi, teraz już z krwią, na ktg rano wyszło 6 skurczyków w ciągu pół godziny, krzyże mnie łupią....
coś chyba nocka nie dla mnie dziś :Histeria:

trzymajcie kciuki Laski, bo trochę się dziś zestresowałam na porodówce, jak wrzaski innych lasek słyszałam :Kiepsko:

Dzikma super - już nie ma odwrotu. Mi tesz odszedł czop z krwią i to było to.
Kciuki są wielgaśne - a krzyk to normalny odruch, nie da się inaczej.

http://s3.suwaczek.com/200905294980.png http://s2.pierwszezabki.pl/019/0190739a0.png?7187
http://s5.suwaczek.com/201202255180.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/019/0190739a1.png?829

Odnośnik do komentarza

dzikma
dzikma
jola22
Amelcia biedna ty kobietko - przeżyłaś dziś niezły stres i do tego ta alergia.
Kurcze my żeśmy się na krowim mleku wychowały a teraz dzieci maja na nie alergię.
Ślę buziaki.

Mama2 współczuje ci kobietko - na pewno jest Ci bardzo ciężko, a "przemiłe" panie pielęgniarki wcale ci w tym nie pomagają, ale już nie długo i Maksik będzie w domciu.
A usteczka to ma takie namiętne że szok.

Dzikma a ty biedulką jeszcze 2w1 – ale zobaczysz że już niedługo będziesz tuliła swoje maleństwo.
Ja też myślałam że się nie doczekam – a tu z nienacka mnie złapało.

mam nadzieję, ze kiedyś złapie, tylko wolałabym w domku, a nie tak na ulicy albo w busie :Oczko: to dziś po południu myślę, że mam wolną chwilę, niech Michaśka się ładuje na świat :Oczko:

Gratuluję Jolcia pierwszego spacerku ::): ja póki co, to jeżdżę wózkiem po pokoju w kółko :D sprawdzam jego zwrotność :P

no to chyba sobie wykrakałam poród, bierze mnie!!!!!!!!!!! :o_noo:

czop odłazi, teraz już z krwią, na ktg rano wyszło 6 skurczyków w ciągu pół godziny, krzyże mnie łupią....
coś chyba nocka nie dla mnie dziś :Histeria:

trzymajcie kciuki Laski, bo trochę się dziś zestresowałam na porodówce, jak wrzaski innych lasek słyszałam :Kiepsko:

ooooo dzieje sie dzieje!! w koncu :) Dzikma wdech wydech!!
Trzymam kciuki za szybki porod!

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

katja79
hej babeczki witam srodowo ja dzis po całodniowym noszeniu mojej truskaweczki kregosłupa poprostu nie czuje bo tak mnie napitala ze szok a moje szczescie dzis pobilo rekord nie spala od 9 do 15 poprostu supermenka jakas czy co:36_2_13::o_no: ale teraz za to spi jak aniolek a ja w koncu wzielam sie za obiad bo juz padałam z głodu a swoja droga jak sobie radzicie z obiadami tzn z ich gotowaniem bo ja jak zostaje sama z mała to mam problem zupe jeszcze zdaze jakas upitrasic ale z drugim daniem jest problem bo mala nigdy nie spi wystarczajaco długo...ehhh

katja moja mała czasami nie spi od 6 rano do ok.11-12 po południu, a co do obiadów to naszczęście mama jest albo tata to zrobią bo moja truskaweczka nie pozwala mi zaczesto coś zrobić bo w porze przed obiadowej nie spi :o_noo:

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

gunia43
Jola30
witam
Wlasnie juz jestem po wizycie domowiej ni wizytator maly wazy 4950 wiec nie jest zle.
A poztym musze umowic sie na wizyte z pediatra bo jednak cos nie tak z nim wiec jutro uderzam sie zarejstrowac chodzi o ta nozke co mu rwie :36_2_43:

A co jest z nozka? Male biedactwo.
Niezly klocus z Nikosia. CZyli sie najada. A tak w ogole nd Wami myslalam i o tym, ze Nikus je za malo i doszlam do wniosku, ze jak je co poltorej godziny to wystarczy mu te ilosci mecza co pisalas. Moj je wiecej ale co 3,4 godziny ostatnio.

rzeczywiście NIkuś to niezły klocuś :)
a co z jego nóżką??

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

dzikma
dzikma
jola22
Amelcia biedna ty kobietko - przeżyłaś dziś niezły stres i do tego ta alergia.
Kurcze my żeśmy się na krowim mleku wychowały a teraz dzieci maja na nie alergię.
Ślę buziaki.

Mama2 współczuje ci kobietko - na pewno jest Ci bardzo ciężko, a "przemiłe" panie pielęgniarki wcale ci w tym nie pomagają, ale już nie długo i Maksik będzie w domciu.
A usteczka to ma takie namiętne że szok.

Dzikma a ty biedulką jeszcze 2w1 – ale zobaczysz że już niedługo będziesz tuliła swoje maleństwo.
Ja też myślałam że się nie doczekam – a tu z nienacka mnie złapało.

mam nadzieję, ze kiedyś złapie, tylko wolałabym w domku, a nie tak na ulicy albo w busie :Oczko: to dziś po południu myślę, że mam wolną chwilę, niech Michaśka się ładuje na świat :Oczko:

Gratuluję Jolcia pierwszego spacerku ::): ja póki co, to jeżdżę wózkiem po pokoju w kółko :D sprawdzam jego zwrotność :P

no to chyba sobie wykrakałam poród, bierze mnie!!!!!!!!!!! :o_noo:

czop odłazi, teraz już z krwią, na ktg rano wyszło 6 skurczyków w ciągu pół godziny, krzyże mnie łupią....
coś chyba nocka nie dla mnie dziś :Histeria:

trzymajcie kciuki Laski, bo trochę się dziś zestresowałam na porodówce, jak wrzaski innych lasek słyszałam :Kiepsko:

dzimka trzymam mocno kciuki żebyś szybko urodziła i tuliła już sowją małą

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

a my dziś byliśmy u lekarza wszytsko zmałą dobrze, wazy już 4100, robiłam jej prześwietlenie bioderek, usg brzuszka i główki i wszytsko dobrze z moją niunią:36_19_3:
witaminka d3 kupiona i wszytsko gra, jeszcze wizyta u neurologa i badania musimy zrobić

jola30 co do kupek to mówiła lekarka że to normalne i że można dawac espumisan na bolący brzuszek

a jutro boże ciało mama nadzieję że bedzie ładnie i pójdziemy z mała do kościółka pierwszy raz

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

katja79
hej babeczki witam srodowo ja dzis po całodniowym noszeniu mojej truskaweczki kregosłupa poprostu nie czuje bo tak mnie napitala ze szok a moje szczescie dzis pobilo rekord nie spala od 9 do 15 poprostu supermenka jakas czy co:36_2_13::o_no: ale teraz za to spi jak aniolek a ja w koncu wzielam sie za obiad bo juz padałam z głodu a swoja droga jak sobie radzicie z obiadami tzn z ich gotowaniem bo ja jak zostaje sama z mała to mam problem zupe jeszcze zdaze jakas upitrasic ale z drugim daniem jest problem bo mala nigdy nie spi wystarczajaco długo...ehhh

My wcinamy tylko jedno danie, więc mam prościej :) Ale fakt, nigdy nie wiem ile Kuba będzie spał, więc ciężko się zgrać w czasie z jego drzemkami :) Ale dzięki mojej mamie mam trochę rzeczy w zamrażalniku, więc jak Kuba ma dzień marudera, to mam się czym ratować :)

Odnośnik do komentarza

katja79
no a ja zjadlam obiad i mialam nadrabiac zaleglosci ale moje dzieciatko juz wstalo wiec noie dam rady...
ale mam pytanko Daffodil jak kochana podajesz ten Gripe Water??? kupilismy tak w razie czego po tej ostatniej kolce bo az boimy sie pomyslec ze mogłaby sie powtórzyc.

Na zwykłej łyżeczce do herbaty :)
Kuba to uwielbia, więc jak tylko widzi łyżeczkę, to od razu dzioba otwiera :)

Odnośnik do komentarza

gunia43
Daffodil
A dzisiaj po południu sprzedajemy Kubę teściowej i idziemy na randkę do kina :) Dobrze, że w nocy pokarm odciągnęłam, bo dzisiaj (w czasach kryzysu) już nic ponad to co Kuba wciąga, bym z siebie nie wydusiła.

U mnie tez jakos kiepsko w porownaniu z zeszylym tygodniem. Maksio pil juz tylko z jednej piersi i mial dosc a teraz z dwoch sie dopiero najada. A juz sei przestraszylam, ze albo ze man albo z nim cos nie tak.

Ja się trzy tygodnie temu przeraziłam, bo myślałam, że mi pokarm zanika, ale po dwóch dniach wszystko wróciło do normy, a nawet jeszcze bardziej się rozbujało. Po prostu trzeba przystawiać dziecko jak najczęściej. Kuba zresztą sam się upomina, bo pomimo tego, że wcina z dwóch piersi, nie wystarcza mu to na długo.

Odnośnik do komentarza

gunia43
Mama2 - biedactwo. Co z ta nerka!!! Trzymam kciuki, zeby okazalo sie ze tylko niepotrzebny alar.
Daffodil - zazdroszcze tesciowej i wjscia. Fajnie macie. Ja mojej bym nie zostawila z Maksiem a zreszta boi sie na razie sama z nim zostac i nie wiem czy w ogole sei odwazy ...

Ale powiem Wam, że jednak nie było to już to samo co przed urodzeniem Kuby :) Stęskniłam się za nim strasznie przez te 3 godziny. Przez cały czas patrzyłam na zegarek (chociaż film był bardzo fajny) i zastanawiałam się co robi moje maleństwo :) Ech... pępowina jest nadal :)

Odnośnik do komentarza

dzikma
dzikma
jola22
Amelcia biedna ty kobietko - przeżyłaś dziś niezły stres i do tego ta alergia.
Kurcze my żeśmy się na krowim mleku wychowały a teraz dzieci maja na nie alergię.
Ślę buziaki.

Mama2 współczuje ci kobietko - na pewno jest Ci bardzo ciężko, a "przemiłe" panie pielęgniarki wcale ci w tym nie pomagają, ale już nie długo i Maksik będzie w domciu.
A usteczka to ma takie namiętne że szok.

Dzikma a ty biedulką jeszcze 2w1 – ale zobaczysz że już niedługo będziesz tuliła swoje maleństwo.
Ja też myślałam że się nie doczekam – a tu z nienacka mnie złapało.

mam nadzieję, ze kiedyś złapie, tylko wolałabym w domku, a nie tak na ulicy albo w busie :Oczko: to dziś po południu myślę, że mam wolną chwilę, niech Michaśka się ładuje na świat :Oczko:

Gratuluję Jolcia pierwszego spacerku ::): ja póki co, to jeżdżę wózkiem po pokoju w kółko :D sprawdzam jego zwrotność :P

no to chyba sobie wykrakałam poród, bierze mnie!!!!!!!!!!! :o_noo:

czop odłazi, teraz już z krwią, na ktg rano wyszło 6 skurczyków w ciągu pół godziny, krzyże mnie łupią....
coś chyba nocka nie dla mnie dziś :Histeria:

trzymajcie kciuki Laski, bo trochę się dziś zestresowałam na porodówce, jak wrzaski innych lasek słyszałam :Kiepsko:

Super!! :yuppi:
Kciuki są :36_1_11:

Odnośnik do komentarza

dzikma
jola22
dzikma

mam nadzieję, ze kiedyś złapie, tylko wolałabym w domku, a nie tak na ulicy albo w busie :Oczko: to dziś po południu myślę, że mam wolną chwilę, niech Michaśka się ładuje na świat :Oczko:

Gratuluję Jolcia pierwszego spacerku ::): ja póki co, to jeżdżę wózkiem po pokoju w kółko :D sprawdzam jego zwrotność :P

Dzikma wiem że czekanie jest okropne - mnie k***ca brała za przeproszeniem.:36_2_43:
Bądż spokojna a zobaczysz że to już tuż, tuż - ja trzymam mocno kciuki.:36_1_11:

Na spacerku było fajnie - dumny tata prowadził wózek i nawet na chwilę mi go nie oddał. Widziałam na twarzy mojego męża taką dumę i stres jednocześnie że szok. :36_19_3:
Bał się wjechać w jaką kolwiek dziurę na chodniku..............ech powiem wam że facet jak dąb a wymięka przy naszej Julci.:o_noo:

hehe, no to nieźle, tatuś nie chce zrobić krzywdy córci, więc na dziurska uważa ::): ciekawe jak mój się będzie zachowywał :hahaha:

wymyślił sobie, że laski będą na niego lecieć w parku, jak będzie chodzić w wózkiem. A jak się będą nachylać do wózka, to on sobie ich kuperki poogląda :o_noo: głupol jeden ::):

:sofunny::sofunny: Tak tak, niech sobie marzy :)

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
a my dziś byliśmy u lekarza wszytsko zmałą dobrze, wazy już 4100, robiłam jej prześwietlenie bioderek, usg brzuszka i główki i wszytsko dobrze z moją niunią:36_19_3:
witaminka d3 kupiona i wszytsko gra, jeszcze wizyta u neurologa i badania musimy zrobić

jola30 co do kupek to mówiła lekarka że to normalne i że można dawac espumisan na bolący brzuszek

a jutro boże ciało mama nadzieję że bedzie ładnie i pójdziemy z mała do kościółka pierwszy raz

Ślicznie Zuzia urosła. Czyli jednak nie trzeba jej dokarmiać?

Odnośnik do komentarza

jola22
Dziewczyny poradzcie mi coś proszę - Julci z pepka leci krew - np wczoraj miała jej troche zaschniętej, a dziś rano jest jej juz troche więcej. Co robić???
Połozna powiedziała że to normalne - ale jak dla mnie to nie jest ok.

Dla mnie Jolu to nie jest "normalne" poszlabym do lekarza, albo zapytalabym jak temu zapobiec.

http://www.suwaczki.com/tickers/ojxewn15stpumjv2.png

Odnośnik do komentarza

gunia43
Jola30
witam
Wlasnie juz jestem po wizycie domowiej ni wizytator maly wazy 4950 wiec nie jest zle.
A poztym musze umowic sie na wizyte z pediatra bo jednak cos nie tak z nim wiec jutro uderzam sie zarejstrowac chodzi o ta nozke co mu rwie :36_2_43:

A co jest z nozka? Male biedactwo.
Niezly klocus z Nikosia. CZyli sie najada. A tak w ogole nd Wami myslalam i o tym, ze Nikus je za malo i doszlam do wniosku, ze jak je co poltorej godziny to wystarczy mu te ilosci mecza co pisalas. Moj je wiecej ale co 3,4 godziny ostatnio.

Ma taki tik nerwowy i szarpie mu nozke jakies nerwy sa naruszone lub sie rozwja uklad nerwowy ale pojde zapytac co sie dzieje.
Tak czyli sie najada ale kosztem co 1,5 godz.wiec chyba swoje wyciaga jak widac bo calkiem niezle mu sie waga zrobila :36_1_11:
Ewcia dziekuje ze pytalas o te kupki -ja dzis tez sie dowiedzialam tyle ze tak moze byc poniewaz on wchlania moje mleko i nie robi kupek jak mu sie to ustatkuje nie bedzie tak przybieral:o_noo:
Oj ale to czlowiek glupi ja tak nic nie wie i ciagle sie martwi czy wszystko w porzadku.

http://s10.suwaczek.com/20000429310117.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/b11eb3303f.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...